Ми робимо стрибок з комбінезону для собаки

Що знадобиться ?

Сьогодні у світі є сотні порід, багато з яких зовсім не адаптовані до суворого клімату. Особливо це стосується маленьких домашніх тварин (наприклад, Йоркширського тер’єра чи чихуахуа) та коротких русла собак (Доберман, Далматин тощо. D.). Не дивно, що власники намагаються захистити їх від холоду, одягнути всілякі куртки, комбінезон або жилети, часто нагадуючи зменшену копію людського одягу. Однак купувати їх у готовій формі дуже проблематично, оскільки в магазинах далеко не завжди необхідні розміри, тому в таких випадках залишається лише шити одяг для соба врахувати всі його параметри.

Що знадобиться ?

Перш ніж перейти на активну стадію роботи, вам потрібно вибрати матеріал для майбутнього комбінезони. У цьому питанні варто надати перевагу легкій тканині, яка має воду -незначний ефект і щільний край, що допоможе заощадити час на обробці швів. Як зробити вимірювання собак?Звичайно, у гардеробі вашої собаки може бути кілька варіантів верхнього одягу, але якщо це не так, то вам потрібно спробувати виконати продукт максимально універсальним (для будь -якої погоди). Для цього, крім матеріалу для верхнього шару, потрібно підготувати теплішу вкладиш.

Важливий!Якщо ваша посада бере участь у виставках, то ви знаєте, наскільки важливо правильно піклуватися про її волосся, так Краще вибрати матеріал з гладкою текстурою (наприклад, віскозою або шовком), щоб тканина не плутала і не пошкоджувала волосся.

Окрім тканини, ми негайно готуємо інші компоненти успішної роботи:
  • блискавка (найзручніше використовувати різноманітність тракторів, тим більше, що він має високий рівень надійності та стійкості до зносу, тому вам не потрібно боятися механічного пошкодження зубів чи іншого поломки);
  • гумка (надайте перевагу продукту, круглим у розділі: зручніше її регулювати, і вона розтягується менше);
  • Затисніть на комірі (виберіть на свій розсуд: липучка, кнопка або кнопка).
Ми робимо візерунок своїми рукамиВи також можете вибрати додаткові аксесуари, які з точки зору дизайну допоможуть зробити комбінезон цікавішим.

Як зробити вимірювання собак?

Коли ви вирішили тканину та модель майбутнього комбінезони для вашої собаки, настав час рухатись, щоб полегшити мене, оскільки навряд чи ви можете обійтися без життєвого шаблону.

дізнатись

Спочатку вам потрібно виміряти довжину тіла свого вихованця, від шиї до самої основи хвоста. Розділіть значення, отримане в сантиметрах, на 8 частин, внаслідок чого 1/8 загальної довжини буде 1 комірка на аркуші візерунка.

Такі клітини повинні намалювати весь аркуш (для маленьких і середніх собак, Ватман або шматок шпалер буде достатньо), готуючи просту схему майбутнього продукту. Шити комбінезониВиконавши це завдання, ми переходимо до вимірювання обхвату шиї (ми позначаємо як K-D), передній (L-I) та задні ноги (MN), об`єм стегна тварини (ZH-B), а також місце де передня лапа стає шпателем (G-d).

Не забудьте виміряти обхват талії (A-B) та об`єм грудей на місці найбільшої глибини грудей (містер). І нарешті, ми вимірюємо окружність хвоста, щоб згодом зробити отвір потрібного розміру (Zh).

Важливий!ЕВи не професіонал і вперше займайтеся шиттям комбінезону, спочатку зробіть пробний варіант, використовуючи старий матеріал (наприклад, непотрібний аркуш).

Щоб створити схему звичайного комбінезони для етики, вимірювання буде досить достатньо - за умови, що ви більше зацікавлені в зручному вирізанні, а не наявність кишень у деяких місцях або будь -яких інших доповнень, що вимагають інших вимірювань.

Усі отримані заходи повинні бути перенесені на папір, з`єднуючи точки між собою. У верхній частині для вимірювань потрібно додати 30 мм для задньої частини тварини.

Ми робимо візерунок своїми руками

Слід відразу зазначити, що внаслідок різання паперового ланцюга ви повинні отримати кілька окремих частин: задня частина спини, животик, груди, рукава та капюшон (якщо ви збираєтеся додати його до продукту).

Якщо ви збираєтеся зшити продукт лише з одного типу тканини, що простіше, відокремлення штанів від грудей не потрібно. Але якщо у вас є два типи тканини, і ви хочете, щоб комбінезон складався з двох частин, то на найбільшій частині паперу (назад) вам потрібно намалювати відокремлюючу лінію, використовуючи лінію (починається з згинання з живота і проходить проходить вгору). Тепер ми викладаємо тканину (у горизонтальному напрямку ми повинні відбутися спільною ниткою) і застосовувати найбільшу паперову схему спини зверху, згинаючи спину і закріплюючи її шпильками. Ми робимо стрибок з комбінезону для собакиЗ усіх боків необхідно залишати надбавки на швах (на увігнутих лініях по 1 см кожен, а на решті боків 1,5 см, нижче вигину повинно залишатися на 2 см). Для цього, відступивши від паперової частини вказану відстань, шматок мила наноситься лініями. Розрізавши одну частину вздовж позначених ліній, ми переходимо до того ж маркування решти.

Важливий!Застосовуйте надбавки, а також вирізати тканину, вам потрібно лише по лінії колишньої складки, оскільки решта вже відрізана від іншого матеріалу.

Далі, жарти паперового малюнка капота до тканини, ми відступаємо з усіх боків 1,5 см і намалюємо однакові лінії з милом. Виріжте тканину відповідно до помітних позначення та отримайте готовий візерунок капота.

Якщо він буде складатися з двох кольорів, то в готовій формі ви повинні отримати два візерунки кожного з них (перед нанесенням відсікання паперу потрібно скласти тканину навпіл). Тепер ми знову беремо паперовий візерунок спини і розширюємо зігнуту частину, щоб зробити з нього візерунок іншого кольору. Ми робимо стрибок з комбінезону для собакиМи кріпимо його шпильками до тканини і кружляємо милом, залишаючи однакові надбавки на 1,5 см.

Як результат, ви отримуєте дві окремі частини "спинки паперу". Тепер, згідно з тим самим принципом, нарізати груди та рукав від тканини. Що стосується останнього, часто за шаблоном, частина, яка йде до живота, вже отримана знизу, ніж частина, що йде до спини, тому доцільно їх вирівняти. Для цього спочатку закріпіть частину, що йде до спини, до складеної тканини, а потім до кута майбутньої шиї, ми замінюємо другий паперовий малюнок (переходимо до шлунку). Після цього, друга, поки деталь не повинна бути призначена тканині на відстань, якої недостатньо.

Розмістивши дві частини рукавів поблизу на одній подвійній тканині, відступивши з боків 1,5 см, і знизу - 2 см і розріжте деталь (навколо периметра, не розрізаючи тканину на дві частини, як паперовий візерунок). Ми робимо стрибок з комбінезону для собакиОкремий елемент повинен бути відрізаний і зняти під замок, щоб бігун не підтягнув шерсть до собаки. Довжина цієї смуги повинна бути рівною довжині грудей без одного сантиметра. Знову складіть тканину навпіл і намалюйте прямокутник з шириною 3-3,5 см. Додавши надбавки, ви можете вирізати цю частину.

З підкладки всі деталі вирізані однаково (попередньо вам потрібно скласти тканину навпіл), лише при розрізі рукава вам не потрібно залишати надбавки на вигину, а просто обведіть існуючий візерунок, Згинання нижньої частини. Ми робимо те ж саме з шаблоном штанів, не залишаючи надбавок.

Чи знаєте ви?Собаки здатні відрізнити до 250 слів і навіть рахувати до 5. Їх інтелект знаходиться на рівні двох -річних людських дітей.

Коли спина з малюнком, для розділення частини штанів, а груди вже не потрібні і просто обведіть частину по периметру, скрізь відступає 1,5 см, лише в нижній частині, не залишаючи місця для подолу. Для того, щоб капот кріпився, тканина додатково вирізана з тканини (прямокутник розміром 3x4,5 см + надбавки). Ми робимо стрибок з комбінезону для собаки

Шити комбінезони

Коли у вас вже є всі компоненти деталей майбутнього комбінезони, залишається лише їх зшити разом. Почнемо, можливо, з найпростішим, і ми повісимо свої нігті на капоті та бар для замку.

Вам потрібно зробити це лише з двох сторін: зверху та внизу, щоб у майбутньому ви могли повернути деталь на передній стороні і добре її згладити. Ми виносимо куточки скручених частин голкою, лише обережно, щоб не витягнути нитки лінії.

Готові та вперті елементи знову вражаються по периметру, залишаючи недоторкану сторону розрізу (складіть, зверху і знизу). Ми беремо деталі для капота і вручну з`єднаємо їх, після чого ми зависаємо на одних і тих же швах на машинці. Передня частина може бути запечатана декількома лініями, або ви можете доповнити хутряною смужкою.

Ми відрізали все оброблене відступ, залишивши лише півтіма після лінії. Потім ми повертаємо капюшон і перевіряємо всі надбавки до центральної частини. Залишається виконати декоративну лінію, відступаючи 1 мм від краю швів (встановіть режим машини на 4).

Вам потрібно буде піклуватися про собаку

Точно так само, внутрішня частина капота (з іншої тканини) виконується таким же чином, після чого його внутрішні та зовнішні частини зшиться разом (підключити "на обличчі", а потім виверніть його).

Тепер настав час зшити спину та трусики (варіант, коли репродукція собаки проводили з урахуванням використання двох типів тканини), що також легко зробити своїми руками, дотримуючись вищезазначеного кроку - Крок інструкції. Ми робимо стрибок з комбінезону для собакиМи кладемо ці дві частини з передніми сторонами один до одного, подрібнюючи, відступаючи 1,5 см від краю, відрізати зайві частини, перевірити їх і виконати декоративну лінію на передній стороні. Коли задня частина майбутнього одягу стала одним, ми прикріплюємо його (з неправильної сторони) ізоляції і приймаємо його.

Ми робимо те ж саме з рукавами, і якщо якась частина ізоляції виповзлася, її завжди можна вирізати. Коли ізоляція зайняла своє місце на найбільшій частині візерунка (назад + штани), ми переходимо до зшивання останнього: ми зменшуємо бічні шви кожної частини разом (ізоляція повинна розташовуватися ззовні) і подрібнити , Відступ 1,5 см від краю.

Важливий!Виконуючи машинну лінію, спробуйте зафіксувати ізоляцію лише по самому краю, і якщо вона вийшла більше, розріжте його ножицями, щоб вона не загущувала ногу.

У нижній частині для вигину повинно бути 2 см тканини, тож якщо синтетичний зимовизатор потрапив на цю відстань, його також потрібно розрізати. В ідеалі ви повинні внести поправки на ніг, щоб не було загусетеся при обробці бічних частин. Ми робимо стрибок з комбінезону для собакиТепер ми пришиваємо рукав на спину, просто не змішуйте лінію, що йде до живота, а лінія йде до спини (та, що вгору). Провівши один, ми робимо те ж саме з іншим, не забуваючи відрізати зайву тканину та синтетичний зимово на надбавках.

Допомога піднімається до рукава, і поруч з головним швом ми робимо декоративну зшиву з боку рукава. Далі підключіть рукави до частини скрині. Шви потрібно забарвити, відступаючи 1,5 см від краю. Виконавши це завдання, ми переходимо все на неправильну сторону і переходимо до з`єднання шва рукава з бічним швом.

Важливий!Не закінчуйте на місці проходження бічного шва До краю груди 1,5 см і вставте еластичну смугу (просто продовжуйте вказану Від краю відстань з бічним швом).

Обробка шва рукава (відступ від краю 2 см) проводиться з кутом зшивання по діагоналі (не навколо периметра, а трохи з нахилом). При згинанні рукава це сприятиме більш акуратному поєднанні сусідніх швів.

Стимулюючи всі частини один до одного, потрібно зменшити припущення по всьому периметру продукту до 1-1,5 см. Ви також можете обробити шви "Зигзаг". Для більшої зручності, замість рукава до частини тіла, ми робимо кілька мішків (тому рукав буде м`якшим, і на передній стороні не буде складок). Ми робимо стрибок з комбінезону для собакиПовернувши все, ми знову накручуємо шви та шиття декоративних елементів: емблеми, кнопки, кнопки тощо. D. Важливо це зробити до того, як підкладка буде зшита.

Ми переходимо до з`єднання деталей оболонки. Пришити штани так само, а потім з`єднуйте частину спини з частиною рукава та живота. Якщо ви вибрали гладкий матеріал для підкладки, то ми додатково обробляємо шви на оверці.

Складіть бічні шви (шва рукава та бічного шва). З одного боку, ми виконуємо лінію, не закінчуючи 1,5 см до кінця (як це було зроблено з основною тканиною), а з іншого, ми лише знімаємо краї, залишивши отвір для повороту комбінезони.

Тепер ми беремо капюшон і перевертаємо його з боку, яка згодом повинна бути посередині. Ми зшимо передні частини обох частин разом на відстані 5 см від краю, таким чином розчісуючи край комбінезони з краю передньої частини капота. Ми робимо стрибок з комбінезону для собакиПотім ми беремо підкладку і, повернувши її на передню сторону, пришиває її до внутрішньої передньої частини капота. Подібні дії виконуються з іншого боку (5 см від краю).

Після того, як куточки комбінезони підключені до підкладки, ми беремо останній і з`єднаємо його до внутрішньої частини комбінезони - передні сторони один до одного. Як результат, внутрішню частину комбінезони слід пришити до підкладки, а її зовнішня частина повинна бути пришита до самого продукту.

Ми ширяємо до капота ножа, відступаючи 1 см від краю і залишаючи 1 мм у нижній частині.

Час перейти до застібки - блискавка. При необхідності його потрібно скоротити, щоб 1,5 см залишався знизу та вгорі (надбавки на шви). Ми відкриваємо блискавку і пришиваємо її до частин частин грудей (зуби), щоб близько 2 см залишався до краю. Поверх однієї частини блискавки зшивають обмежувальну смужку, використовується для запобігання потраплянню вовни в бігун (з`єднання виконується в тому ж шві, що блискавка була пришита, але вона не досягає свого краю).

Вся структура покрита підкладкою і знову застрягла в одному шві. Не забудьте нарізати припущення на шов і нахилити її до грудей. Верхній край блискавки також повинен бути зігнутим, і лише потім закінчити все до кінця.

Подібні дії виконуються з іншого боку: підняття підкладки, блискавка лежить назовні (бігун на передній стороні повинен дивитись вниз).

З цього боку блискавка зшить зверху вгорі у вже прикріпленому ножі на капоті. Тепер накрийте підкладку і пришийте її уздовж того ж шва. Коли блискавка зафіксована, візьміть краї еластичної смуги (щоб вона могла звузити) і закріпити до шва блискавкою (вона повинна відступити з краю на 1,5 см, щоб шов міг затягнути). Ми робимо стрибок з комбінезону для собакиМи робимо те ж саме з іншого боку.

Зафіксувавши еластичну смугу з обох боків, щоб потім її можна було розтягнути і пришити, ми робимо лінію вздовж блискавки, рухаючись до капота, при цьому жаліючи верхню частину і рухаючись до другої частини із замком.

Щоб виконати завдання, краще використовувати спеціальну лапу для зйомки блискавки.

Якщо ви все нівуєте нормально (ви можете перевірити це, злегка вивернувши комбінезон), відріжте частину тканини, що виступає над швами, залишаючи лише 0,5 см, і зробіть виїмки в місцях згинання капота.

Тепер ми зшимо капюшон. Для цього поверніть його і приправте всередині між підкладкою та основною частиною продукту. Ми повертаємо кути з обох боків і з`єднаємо дві частини капота, підмітаючи їх разом. У цьому випадку вам потрібно переконатися, що всі його шви відповідають. Ми робимо стрибок з комбінезону для собакиДалі ми шукаємо розташування шиття до основної частини, і, відступивши на 5 см від краю (наче на цих знаках), ми починаємо зшити капюшон до тканини. Не забудьте переконатися, що він лестів, і немає некрасивих нерівностей (усі шари повинні бути витягнуті один до одного). Крім того, перед зшиванням шва, обов`язково позначте центр капота.

На закінчення вже накопичених деталей (капюшон та основна частина), ми вручну зшимо підкладку вручну, і після лінії машини ми вирізаємо всі виступаючі частини ближче до лінії шва, залишивши близько 5-7 мм.

В місцях сильного округлення зробіть тінь, щоб капюшон був більш гладким. Ми повертаємо продукт на передній стороні, і, відступаючи від лінії з`єднання приблизно 0,5 см, фіксуємо внутрішній припуск, попередньо прасувати його вниз (спочатку вручну, а потім дозволяємо лінії по всій нижній частині). Ми робимо стрибок з комбінезону для собакиЩоб покращити результат, перемогти всі шви залізом.

Чи знаєте ви?Єдина церква для собак - у Сполучених Штатах, де вона була побудована в 19 столітті художником Стефаном Ханеком. Тож він висловив подяку власним п’ятьма лабрадорам, які допомогли йому подолати важку недугу.

Коли верхня частина буде готова, ми знову повертаємо підкладку (піднімаючи її) і обробляємо краї штанів. Ми складаємо передню частину колготок, що підкладкають передньою стороною основного матеріалу, а потім кладемо кожну ногу з підкладки на аналогічну частину основного матеріалу (просто вийти).

Шви на обох матеріалах повинні збігатися. За допомогою правої комбінації передня частина підкладки буде внизу і підійде до передньої частини основної тканини. Щоб шви ноги не рухалися, краще закріпити їх шпилькою. Ми робимо стрибок з комбінезону для собакиДля більшої зручності ви можете приправити рукавами та всіма непотрібними деталями, залишаючи лише безперервну сторону шва комбінезони. Скорочення обох типів тканини (з обох боків) ми поєднуємо один з одним і розгортаємо її. У той же час, тканину із замку слід перемістити трохи вище, щоб вона не заважала роботі.

Важливий!Краще спочатку зафіксувати частину грудей, одночасно розтягуючи еластичну смугу, і лише потім спуститься до штанів.

Як тільки ви підпишете всі продукти кола, закладіть лінію і вирізайте надлишок, залишивши лише 0,5 см від шва. Далі, на рукаві, ми знаходимо лівий отвір і акуратно перегортаємо весь продукт через нього, а потім заповнюючи кожну частину на місце для нього.

Край комбінезони розгладжується залізом і, відступаючи від нього 0,5 см, прокладіть декоративну кругову лінію (через капот) і зважте деталі з еластичною смугою з "зигзаг". На цьому етапі залишається забрати комбінезон знизу, обробити рукави та штани, а також шити липучки для капота.

Почнемо з штанів. Ми вивертаємо ноги з невірної сторони і, фіксуючи підкладку синтетичним зимовиком, піднімайте покинуту частину основної тканини, забиваючи отвори для ніг по колу. Закінчивши штанами, ми йдемо до рукавів. Ми робимо стрибок з комбінезону для собакиСпочатку ми пришиваємо отвір, через яку ми повернули нашу комбінезон. Для цього відлучіть надбавки тканин всередину, ущільнюйте два краї матеріалу, а потім перемішайте зверху.

Ми йдемо до крайньої частини рукава і пришиваєш підкладку, щоб пізніше зігнути надбавки основної тканини та пришити отвори по колу. Спробуйте переконатися, що підкладка не розтягується, але виступає трохи за межі внутрішнього шва вигину, інакше, коли собака рухається на зовнішній частині комбінезони, з’являться потворні складки.

Пришити більше липучки для капота, і це все - перед вами готовий до улюбленого.

Статии на тема
LiveInternet