Полювання заєць з собаками для їзди: переслідування гри

Традиційні російські захоплення включають полювання з собаками. Вона була особливо популярною в аристократичних колах минулих століть. Зараз традиції відроджуються, тому полювання на зайця з верховою їздою стає все більш актуальною. Представники порід спеціально тягнуть на блискучого гризуна, вам слід почати вчитися з віку цуценя.

Який гончак вибрати для полювання на зайця восени

Щоб полювання було успішним, важливо грамотно та відповідально підходити до вибору собаки. Якості яких утворюють зразковий собаку, включають:

 • Наполегливість (у професійному середовищі ви можете знайти термін "в`язкість"). Це залежить від цього, чи собака буде ревною, щоб переслідувати здобич чи буде кинутий на півдорозі.
 • Розвинений чуття. Беляки - обережні тварини, не позбавлені хитрості. Взимку вони майстерно засипають свої сліди. Тільки гончак з ідеальною снурі зможе розгадати цю "головоломку".

Який гончак вибрати для полювання на зайця восени

Полювання на зайця

 • Здатність розвивати хорошу швидкість бігу, зловживання, невтомність. Здатність швидко бігати називається "пара -резистент".
 • Широкий Полас. Собака повинна мати можливість вивчати різні місця потенційного виробництва, в той же час на значній відстані від власника.
 • Гучний звучний гавкіт, бажано на високих нотах.

Зверніть увагу! Собака, яка боїться відійти від власника, позбавлений незалежності, боязкої та нерішучої - не є найкращим вибором. Вона не зможе стати повною мірою помічником, вона лише відволіться на мисливця.

Відповідна порода-російська гончак, російська-пугайя. Вони відрізняються невеликою вагою, що мінімізує ризик пошкодження лап, відмінна снурка. Однак мисливські звички багато в чому залежать від спадковості та освіти. У Пеги є звучний приємний голос, але він більше навчиться, менш охоче вчиться.

Як перетягнути гончак на зайця

Зимовий полювання

Як перетягнути гончак на зайця

Ці собаки були спеціально розведені, щоб допомогти полювати, тому вони мають вроджені інстинкти, прагнуть до пошуку, переслідування та колії здобич. Ось чому було показано перше завдання, щоб розбудити ці якості.

Так що полювання з гончками стає успішним, принесло і собаку, і власника задоволення, домашня тварина повинна бути готова. Вам потрібно розпочати заняття приблизно за рік до передбачуваного полювання, вам потрібно регулярно тренуватися. Секрет успіху - завдання повинні максимально відрізнятися один від одного. Це дасть можливість PSU приймати рішення в небічній ситуації, а не діяти відповідно до шаблону, що в реальних умовах неприйнятне. Поради спеціалістів:

 1. Власник повинен забезпечити гончакам регулярні фізичні навантаження, тому він стане більш стійким.
 2. Важливо підготувати лапи. Тільки на стиглих подушках собака зможе рухатися по лісі.
 3. Хороша вправа - прогулянка поруч із велосипедом власником. Якщо власник набирає швидкості, Messenger прискорюється. Якщо зменшується, біжить повільніше. У реальних умовах зайця часто змінює швидкість, щоб заплутати переслідувач. Таке навчання допоможе домашньому улюбленцю вибрати оптимальний темп.

Ви можете почати тренуватися у віці 9 місяців. Краще почати навесні. У цей час зайці вступають у шлюбні ігри та активно відзначають територію.

Зверніть увагу! Навесні та влітку ви не можете бути з мисливською собакою в полювальних зонах (не сезон), але є спеціальні платформи для навчання.

Молоді собаку, яка наздогнав першого зайця, дозволяється трохи погладити його, але ви не можете їсти його, щоб з`їсти. Як нагорода, ви можете дати гончарі зрізати лапу - Пазанка.

Коли починається сезон полювання на зайців

Гончак на полюванні

Коли починається сезон полювання на зайців

Беляакс і Русакі виступають здобиччю, коли полюють з собаками -верховими собаками. Перші живуть у лісах, поля рідко відвідують, вони відрізняються здатністю до циклу. Русаков видобувається в степах і полях.

Початок сезону полювання

Зелене світло всіх, хто хоче очистити гармати та поїхати зі своїми собаками до лісу, дається у вересні. Триває до початку березня.

Полювати на зайця з посланцем взимку найкраще рано вранці. Погода переважна - без вітрів та опадів, щоб тварина може набагато швидше зайнятись свіжим слідом. Полювання проводиться по білій стежці, чорношкірому або строкаті стежці (Пега, на яких районах із снігом чергуються з розмороченими ділянками).

Вийдіть таким чином, щоб бути замість світанку. Якщо собака не могла пройти слід, власнику потрібно буде спробувати залучити здобич шумом.

Зверніть увагу! Неприпустимо проводити глибоке полювання на снігу. Гончак може пошкодити або обморожувати лапами.

Як полювання з гончаками для зайця

Полювання з гоночними зимою

Осіннє полювання

Найкращий місяць для полювання з російськими гонцями на зайця - це листопад. Коли сезон тільки починається, білі та Русакі не злякані, тому їх не складно. Часто гризуни ховаються поруч із зимовими полями, де знайти свою науку просто.

Як полювання з гончаками для зайця

Основна мета гончаків - загнати гризуна голосом, показуючи мисливця його місцезнаходження. У той же час, коси дуже хитра, використовує різні хитрощі, щоб витратити собак. Він може:

 • петля, йдіть у власних слідах;
 • Стрибайте на 4 метри від стежки. Стрибки, можуть притулитися в таємному місці;
 • Не бігайте навколо листя, що восени видає шум;
 • Не намагайтеся втекти поруч із ярами.

Завдання мисливських собак повинні нюхати слід, знайти здобич і почати гонку. Мисливець може бігати за гончками або чекати візиту до нового кола, коли пухнаста тварина повертається до власних слідів. Після цього вони його стріляють.

Зверніть увагу! Зайці іноді настільки майстерно петлі, що самі вони втрачаються у своїх слідах, щоб вони не повернулися.

Як правило, вони проводять полювання на невеликі компанії. Члени групи розходяться поблизу, почувши гавка, перестаньте говорити і йдіть до неї, а потім чекайте появи здобич. Ви можете отримати хижих тварин з гончаками:

 • Волков. Необхідно мати щонайменше десяток досвідчених захоплених собак, агресивних та сильних;
 • лисиця. Він виготовляється з лука - двох собак, що працюють в парах;
 • Кабанов. Дуже небезпечна риболовля, оскільки поранений тренер сильний і засмаглий.

Проходячи на полювання на кілька днів, візьміть з собою намети або намети. Серед мисливців відомий Михайл Лебедєв, який знімає відео про роботу своїх собак і кладе їх на свій канал.

Поведінка людини під час полювання

Білоруський заєць

Поведінка людини під час полювання

Завдання мисливця - стати максимально невидимим для гризуна, поки месенджер керуватиме його. Вам потрібно одягатися в костюм -захисник, стояти нерухомо, не палити. Ви можете сховатися в кущах, тоді здобич точно не зможе побачити мисливця.

Вибираючи місце, враховується напрямок вітру - він повинен бути від зайця до мисливця, а не навпаки. Найпростіший варіант гарантованого виробництва - використовувати півострів як мисливські майданчики, з території якої проблематично сховатися.

Подивившись до колективного полювання, ви повинні заздалегідь погодитися з тим, хто буде розміщений. Гармати тримають зарядженими та пострілом, важливо підтримувати пильність і бути готовим зробити постріл у будь -який час.

Важливі моменти:

 • Якщо собака іншого мисливця біжить за косою, неписаний мисливський код не дозволяє йому стріляти в нього.
 • Якщо зайця кидається прямо на мисливця, вони не стріляють на нього - існує великий ризик потрапити в людину.
 • Після виробництва гризунів їх лапи відрізаються, вони отримують як нагороду з гончак.

Кров дозволяється зайцям, бо вони беруть нижню ногу і роблять розріз між ніздрями. Щоб видалити сечу, натисніть на перитонею. Тоді вся здобич вивішена на плечовій голові вниз. Це сертифікат про успішне полювання.

Як захистити гончата від вовків

Мисливець готовий стріляти

Як захистити гончата від вовків

Так що переслідування гри за допомогою гончаків не закінчується трагедією, важливо знати, як захистити тварин від вовків та полів гібридів вовків та собак, які живуть у лісах і полях, дико собак. Останні віддають перевагу зграї життя, часто дуже агресивним і водночас безстрашним. Ось поради, які допоможуть захистити гонча від цих хижаків:

 • Якщо в лісі є вовки, ви не можете зустріти в ньому диких собак. І навпаки.
 • Перш ніж приступити до полювання, вам потрібно перевірити, чи немає хижаків поблизу. Ідентифікаційними позначками будуть сліди, сміття, розірвані клапки вовни.

Полювання заєць з собаками для їзди: переслідування гри

Ворог -гончак - вовк

 • Собака не повинна бути поза зоною видимості мисливця. Ви не можете дозволити їй залишати важко.
 • Я можу "одягатися" у яскравий жилет. Насичений людським запахом, він змусить вовків тримати відстань. Крім того, він зробить тварину видимою в кущах і захистить її від випадкового пострілу. Але з отарів диких собак барвистий жилет марний.
 • Існує спеціальна новинка для собак - «броня» від Kevlar - супер -сильний матеріал. Захист шиї - потужний комір з металевими шипами допоможе найбільш вразливим місцем, він дасть собаці кілька секунд, щоб вирватися із смертельного рота.
 • Використання стрільби. Їх розрізають, після чого вони кріпиться до коміра на гвинті, що піднімається. Цей дизайн робить запах палаючого пороху, який відлякує хижаків. Але перед кожним полюванням потрібно зняти комір, налити трохи пороху в рукав і підпалити. Тож запах "оновлений".

Зверніть увагу! На відміну від вовків та диких собак - самотники. Вони збираються в зграю лише в найголовніші роки.

Це основні особливості захоплюючого уроку - полювання на зайця з собаками для їзди. Він розповсюджується по всій Росії, від європейської частини та уралу на Далекий Схід. З колективним полюванням здобич належатиме тому, хто вбив косу, навіть якщо було кілька стрільців. Щоб собака легшою пройшла слідом, погода повинна бути спокійною.

Статии на тема
LiveInternet