Фурумінатор для котів: що це таке і як ним користуватися

Під час линьки власник кішки розкриває клаптики вовни в найнесподіваніших місцях по всій квартирі: на дивані, кріслах, підлозі, одязі, покривах. Уникайте цього дозволяє розчісувати кота з частими пензлем з металевими гвоздами. Але час не стоїть на місці, і американські грамери винайшли сучасний аналог такої кисті під назвою Furinator для котів. Який це пристрій, і яка його перевага перед звичайною щіткою для розчісування вовни, ця стаття розповість.

Фурумінатор для котів - що це таке

Фурумінатор - вдосконалена версія пензля з частими металевими зубами, яка працює як тример. Зовні пристрій нагадує машину для бритви, яка замість леза має металевий гребінь із частими гвоздами. Зуби обережно захоплюють підшерстя та загиблих вовняного шару, а потім розтягнуті на поверхню. Очерет живого волосся ковзає між зубами, залишаючись недоторканими. Залишається лише збирати розчісну вовну з вологою тканиною або рукою і викинути її.

Фурумінатор для котів - що це таке

Як виглядає котячий фурмінатор

До відома! Часто на форумах ви можете знайти фразу "фумігатор для котів", але це просто помилка в імені гребінця. У магазинах продається лише фумінатор, а фумігатор - це пристрій проти комарів.

Особливо підприємницькі домогосподарки збирають розчісуване котяче волосся, щоб з’єднати або скинути щось пізніше.

Як вибрати фурмінатор

Що таке фурмінатор для

Переваги

Фурумінатор не залишає підшерстя, як прості гребінці, і не травмує шкіру, як з можливим витягуванням живих волосків пухнастою пензликом. За словами виробника, такий пристрій може заощадити до 90 % від отриманої вовни.

Власники котів виявили такі переваги:

 • Неможливо випадково травмувати домашнього улюбленця фумінатором: він не дряпається шкірою, не пошкоджує живе волосся, не викликає болю через витягування годинника вовни;
 • здатність видалити підшерстя в твердих місцях -прочитаних місцях (шлунок, інтимна зона);
 • Регулярність використання зменшує ймовірність жорстких;
 • Простота використання без спеціальних навичок;
 • Небеземність і приємні відчуття при розчісеті дозволяють домашньому улюбленцю швидко звикнути до такої процедури;
 • Ймовірність утворення вовняної коми в шлунку зменшується під час лиття під час линьки;
 • чистота та порядок у будинку;
 • Шкіра масажується, завдяки якому сальні залози виробляють сало, який розподіляється рівномірним шаром у вовні, утворюючи захисний шар;
 • довговічність, оскільки жорсткі сталеві зуби з часом не будуть тьмяні.

Завдяки цьому пристрою котяча шерсть завжди виглядає акуратно і добре загрожує, незалежно від пори року.

Хто підходить

Круба для котів (фурмінатор) - ефективний пристрій для таких порід:

Скільки коштує фурмінатор

Фурумінатор для довгих русла котів

 • Довгошерково-персійський, Сінчілла, Мен-кун, Сомалі, Норвезький ліс, Сибірський, Рагдолл;
 • З повним, щільним підшерстом - британський, шотландський Віслухай, Манкс.

Зверніть увагу! Забороняється використовувати фурмінатор для таких порід: Девон-Рівер, Сфінкс, Корніш-Рекс, Екзотичний, Бурманський, Східний, Ангора, Тіффані, Сінгапур, Балін, Шортайр Баленс.

Як вибрати фурмінатор

Оригінальні фурмінатори виробляються виробниками двох категорій: Deluxe та Classic. Якість гребінців однакова, вони виготовлені з високої загиблих сталі сталі. Різниця в матеріалі для виробництва, ергономіки та обробки дизайну. Класична версія зроблена монолітною, розчісана вовня видаляється з неї вручну. Виробник був обладнаний дивізіональною версією з кнопкою, яка виключає фурмінатор з вовни.

Зверніть увагу! Виробники врахували різницю в довжині котячої вовни. Продукти, позначені написом довгим волоссям, передбачені для довгих русла порід, фурмінатор для коротких русла котів -коротке волосся.

Крім того, фурмінатори відрізняються шириною хребта:

 • 32 мм для кошенят;
 • 45 мм для котів, вага яких менше 5 кг;
 • 68 мм для великих осіб вагою більше 5 кг.

Як і коли користуватися

Фурумінатор для кошенят повинен мати розмір 32 мм

Досвідчені ветеринари та наречені рекомендують при виборі розчісувального пристрою, щоб звернути увагу на такі показники:

 • Довжина зубів. Короткі та часті зуби ненавмисні для тривалої вовни не зможуть дістатися до підкуратури, а це означає, що якість розчісування постраждає. Фурумінатор для котів з довгими руками має довші та рідкісні зуби, що може завдати значної шкоди епідермісу при розчісування домашнього улюбленця з короткою вовни.
 • Якість зубів. У якості продукту гвоздика рівномірна, гладка, блискуча. Ви можете перевірити це, піклуючись про власне волосся, і якщо пристрій чіпляється і витягує трохи волосся, зуби неправильно ув`язнені. Хороше заточування листя лише пилу на зубах.
 • Ширина гребінця. Невеликий гребінець, розчісуючи велику породу кота, розтягнеться два -три рази, що не принесе задоволення ні власнику, ні домашньому улюбленцю.
 • Ергономіка ручки. Ручка, проможена опуклістю, не вислизне з долоні. Зосередьтеся на власних відчуттях, оскільки ручка повинна лежати в долоні, як рукавичка.

Зверніть увагу! Відомі виробники надягають потік пристроїв, призначених для догляду за певною породою для зручності власників. Зазвичай на упаковці є позначка на продукті, що належить, наприклад, фурмінатор для британських котів.

Фурумінатор для котів: що це таке і як ним користуватися

Фурумінатор для коротких руслених котів з щільним підшерстом - шотландський візик

Скільки коштує фурмінатор

Можна знайти в зоомагазині або в Інтернеті фуринатор вартістю 200-400 рублів. Швидше за все, невідомий покупець візьме продукт для дешевшого аналога, але, швидше за все, він буде підробкою поганої якості. Вартість оригінального класичного типу Furminator коливається від 1000 до 1300 рублів., Deluxe - від 1500 до 2200 рублів.*

Важливий! Основна відмінність між якісним пристроєм - це трохи вигнута гвоздика, вони завжди прямі.

Як і коли користуватися

Комбінгова проводиться лише на чисту суху вовну. Рекомендується робити це на підлозі в положенні, зручному для домашнього улюбленця (лежачи збоку, сидячи або стоячи), пізніше його можна змінити. Рухи інструменту здійснюються суворо в напрямку росту вовни, розчісування проти вовни викликає неприємні відчуття та нерви кота. Дії власника повинні бути спокійними, впевненими, без надмірного тиску.

Для того, щоб кіт заспокоївся і розслабився, в процесі розчісування з ним потрібно говорити і хвалити. Важливо стежити.

Фурумінатор для котів: що це таке і як ним користуватися

Як використовувати фурмінатор для розчісування персидської кішки

Частота розчісування залежить від часу року, індивідуальних характеристик породи та самої кішки. Досить, щоб довгошартовані розчісували один раз на 2 тижні, рідше про кожні 4-6 тижнів за необхідності. Рекомендується використовувати фурмінатор наприкінці весни - на початку літа, так що домашнього улюбленця легше страждати від спекотної погоди. Під час каліцтва котів з довгою вовни йому дозволяється розчісуватися щодня, з короткою густою вовни - не більше двох разів на тиждень.

Важливий! Сувото заборонено розчісувати кота з фурмінатором у присутності висипання, пошкодження або рани на шкірі.

Власник кішки має право вирішити себе, придбати фурмінатор для котів або використовувати знайомий пензлик з пудром. Однак варто врахувати комфорт використання власника та переваги приємної процедури для кота. За словами Grumer.

Статии на тема
LiveInternet