Полювання, з собаками для їзди

Як проводиться полювання з собаками для їзди?

Таке полювання в основному відрізняється від звичайного полювання без собак. Тепер ми розглянемо весь процес полювання з молодим гончком, де ви дізнаєтесь про основні основи та правила цього полювання.

Часто з першого правильного уроку на полюванні гончак починає працювати в правильному напрямку і швидко отримує майстерність відмінного гончару.

Я не хочу сказати і говорити, що все, що ви чули сьогодні, ідеально працюватиме для кожного власника гончаків собаки, але в моєму випадку це допомогло уникнути ряду помилок.

Полювання, з собаками для їздиПолювання з собаками для їзди Він займає особливе місце серед усіх різновидів полювання, оскільки він втілює не лише величезну грудочку емоцій та хвилювання, але й дозволяє мисливцю отримати великого звіра.

Є мисливці, які не думають, що полювання без гончових собак, хоча колись вони ходили без них. Варто лише один раз піти на зайця з чотириногим другом, і наступного разу, коли ви не зможете без нього.

Звичайно, кожен шанувальник мисливських собак не торкається серця, оскільки є прихильники одного полювання, де не використовуються гончі. Крім того, турбота, виховання, навчання та обслуговування собаки не можуть зробити багатьох.

Таким чином, Полювання з собаками для їзди Не кожен мисливець здатний. Тут питання полягає не у фінансових можливостях, а в присутності досвіду та навичок полювання з такими собаками.

Перші виходи на полювання з молодою собакою асоціюються з масою нюансів, які вам потрібно знати, щоб не зіпсувати її і правильно навчити перші кроки.

Немає сумнівів, що існують конкретні успадковані якості та здібності, які неможливо покращити компетентним підходом та навчанням власником. Наприклад, їй дають чуття з народження, і це неможливо змінити.

Тому. Ви вперше ходите на полювання з молодими гончками і хочете навчити це всій мудрості, наприклад, полюючи на зайця.

Найкраще почати полювати з такими гончками в чорному -так, щоб він брав участь у своєму інстинкті до максимуму. Якщо сталося, що сніг випав назовні, то в цьому немає нічого поганого. Нехай перший урок буде по білому шляху, хоча перевага надається першому варіанту.

Це повинно ходити на полювання на перших променях сонця, коли все ще сліди після нічних прогулянок не охололи і публікують чіткий запах.

Опустіть гончак від повідку і починайте підбадьорити його словами: «Прокинь його, прокинься!"," Давай, давай, розбуди його ", щоб собака з великим ентузіазмом починала шукати зайця.

Якщо гончак у житлових місцях зупиняється занадто довго і не може вирішити у вихідні, то спробуйте допомогти їй знайти його.

Візьміть його від жирових слідів і вкажіть, що вона шукає в колі подалі від багатьох топтових жирових слідів.

Тут важливо, щоб месенджер міг знайти зайця на брехні на ранковій стежці. Це буде виправлено в її пам’яті, а в майбутньому вона буде працювати все краще і краще.

Трапляється, що трапляється, що зайця вистрибує з кишечника прямо біля мисливця з -під ніг.

У такій ситуації ви можете спробувати стріляти на це, але тільки так, щоб трохи отримати. Поява крові зайця та її поведінки швидко заплутати їхні сліди, а також часті прокладки в гастролі дасть ще більше хвилювання та емоцій щодо полювання не тільки мисливця, але й самих гончаків.

Звичайно, що це може не працювати, щоб отримати зайця. Якщо ви не впевнені, що можете це зробити, тоді просто зателефонуйте собаку на місце підняття зайця і направляйте її на стежку, але ви не повинні стріляти.

Ви можете назвати наступні слова: "Alya-Ala-Ala", ". Соба з такими звуками, собака розмовляє дуже швидко і підбігає.

Молода собака через кілька хвилин колії, як правило, їде і втрачає слід. Що робити в такій ситуації? По -перше, вам потрібно приділити їй час, щоб вона сама знайшла слід і продовжувала колію.

Якщо на десять хвилин молодий гончак не міг випрямити чіп, то їй потрібно допомогти. Перейдіть на сцену і спробуйте спочатку підбадьорити гонча.

Якщо нічого не виходить, тоді направляйте її на стежку, коли ви самі бачите його на снігу. Дуже важливо, щоб молодий месенджер керував зайцем хоча б одним колом.

Так що перший урок на полюванні пройшло ще ефективніше, а потім візьміть із собою товариша, який піде за гончаками і допоможе їй випрямити чіпси, і ви залишиться в районі Заєць, щоб перехопити його.

Пам`ятайте, що собака повинна бути знайома з товаришем. Ідеальним варіантом було б, коли один із членів сім’ї, в яких собака живе для гончаків.

Коли зайця підніметься в першому раунді до району Ліоха, потім спробуйте застрелити його, щоб молода собака мала головолом.

Видобутого зайця не слід торкнутися до тих пір. За виконану роботу вихованцям потрібно подякувати з якоюсь делікатністю та словами.

Які полювання використовуються?

Як правило, у більшості людей є посланця, пов’язана з полюванням на зайця взимку, який був описаний вище, і описав весь сценарій його реалізації.

Полювання, з собаками для їзди

Діапазон цієї породи мисливської собаки насправді набагато ширший, оскільки її природні якості та можливості дозволяють полювати на інших тварин.

Наприклад, полювання з гонкою до лисиці займає друге місце за популярністю. Тут весь процес полювання трохи відрізняється від інших, оскільки лисиця має свою специфічну поведінку під час колії, хоча вона також працює по колах, як зайця.

Іноді вони навіть проводять милю лося з гонками, але тут собака спеціально підготовлена ​​до такого полювання з самого раннього віку. Варто пам’ятати, що такі собаки більше не дають хороших результатів полювання на іншого звіра.

Крім того, практикується навіть полювання на кабана з гончак. Що стосується полювання на вовка з гончиком, то цей тип полювання майже невідомий сучасному мисливцю.

Багато хто може здатися, що використання собак -гончаків обмежене лише полюванням на тварин, але ви можете успішно полювати з ними, наприклад, для фазана.

Не важко зрозуміти, що полювання з собаками -верховими собаками зацікавить не лише мисливець, але й будь -який незнайомець, який далеко не полювання.

Це пов’язано з неймовірним емоційним фоном, який відбувається на полюванні, коли собак затоплюється гучним гавкань на кілометри серед мисливських земель.
З цією породою собак ви можете успішно полювати на зайця, лисицю, кабана, лося і навіть фазанів, але найпопулярніший полювання на зайця взимку вважається найпопулярнішим.

Статии на тема
LiveInternet