"Kanikvantel": як приймати для собак та котів

Спектр дій

Під час догляду за домашніми домашніми тваринами одним із пріоритетних завдань є їх своєчасна обробка, зокрема від черв’яків. Сьогодні легко знайти наркотики, які допоможуть вам у цьому, але це не означає, що вам потрібно придбати перший препарат, який трапляється. Принаймні, обраний засіб повинен проявити себе добре, тому вам слід заздалегідь проконсультуватися з ветеринаром.

Найпопулярніші варіанти включають "Kanikvantel", який однаково добре підходить і. Яка це композиція, в яких дозах використовувати його, що потрібно знати про запобіжні заходи - читайте далі.

Спектр дій

Kanikvantel - складний антигельммінт, спектр. Він ефективно бореться з стрічкою та круглими гельмінтами, які паразитуються в тілі котів і собак, фактично знищуючи їх на всіх етапах розвитку. З`єднанняЗокрема, він призначається для нематодозів (наприклад, токсаскарідоз, одиниці, токсокарозу) та цестозу (ехінококкоз, мезоцестоз). Можна використовувати як для лікування, так і для запобігання інфекції тварин.

Власникам котів буде корисно читати про можливі захворювання своїх домашніх тварин:

З`єднання

Одна таблетка препарату містить відразу кілька активних речовин: фенбендазол (в кількості 500 мг) та праскантел (50 мг), а також деякі допоміжні речовини - 20 мг полівідона, 10 мг лаурилсульфату, до 0,6 г від Магнезія Стабе, 12 мг ароматизатора (надає таблетки смак м`яса, що робить їх більш привабливими для тварин).

Чи знаєте ви?Найточніший аналіз будь -яких типів паразитів та глистів заслуговується на імуноферменту, оскільки він виявляє шкідників з 90% точності. У той же час звичайна діагностика калу не завжди здатна дати точні результати.

Фармакологічні властивості

Один раз в тілі паразита, що складають препарат. Зокрема, Prazikantel деполяризує нервово -м’язові ганглону -клоки, тим самим порушуючи мікро -туристичну функцію та передачу процесу глюкози в цестодах. Зрештою, це призводить до паралічу та подальшої смерті паразита.

Принцип дії фенбендазолу ґрунтується на синтезі АТФ, інгібуючи фумаратредусктазу, деполяризації (і стійкий тип) м’язових клітин паразита та відмови його обміну енергією, що спричиняє іннервацію м’язів та остаточну смерть шкідника.

Пероральне введення лікарського засобу сприяє швидкому всмоктуванню основних діючих речовин та їх розподілу над тканинами та органами тварини з подальшим виведенням разом із сечею.

З точки зору ступеня впливу на тіло домашнього улюбленця, "канікантел" належить до низьких токсичних сполук і належить до 4 -го класу небезпеки.

Це означає, що використання його для дегельміна котів чи собак відповідно до інструкцій щодо використання, ні Не повинно бути побічних ефектів

Форма випуску

Найчастіше препарат постачається у вигляді білих, круглих і плоских таблеток, вагою 0,6 г. В одному пухирі ламінованої фольги може бути 6 або 24 таблетки, які, в свою чергу, розміщуються в картонних або металевих коробках (у першому випадку пакет - 48, 60 або 90 штук, а в другому - 120).

Крім того, Kanikvantel також виробляється у вигляді гелю, і для зручності його використання він негайно поміщається в 6 мл шприца. В одній упаковці є три такі шприци. Фармакологічні властивості

Спосіб застосування та дозування

Багато ветеринарних препаратів діють однаково добре як на котів, так і на собак, різниця полягає лише в дозуванні. Однак, якщо останньому легше «переконати» у необхідності їсти таблетку, то з котами все є дещо складніше. Тому давайте дізнаємось, як і скільки потрібно використовувати канікантелу в кожному окремому випадку.

Важливий!Для консолідації ефекту та запобігання повторному припущенню паразитів важливо використовувати агентів сибірської виразки кожні три місяці.

Для собак

Незалежно від породи собаки, необхідно використовувати продукт один раз (1 планшет на 10 кг живої ваги), з повторенням через три місяці. Форма випускуЗ важкою інфекцією Kanikvantel надається домашню тварину в тій же дозі через 14 днів після першого дегельміна. Що стосується способів впровадження таблетки, ви можете годувати його ковбасою, фаршем м`ясом, каші, іншими частками або просто надіти корінь язика.

Найкраще виконувати процедуру До ранкового годування і не дають проносних засобів. У разі відмови в їжі таблетку слід добре подрібнити і, змішування з водою (10 мл), введених у тіло тварини з катетром або шприцом, переконавшись, що весь вміст був точно ковтаний.

Чи знаєте ви? Найдовший паразит - це смужка дифіллоботрію Сатурна, що живе в кишечнику риби та в організмі людини. Його довжина досягає 12 м.

Для кішок

Не секрет, що, на відміну від собак, є більш примхливими істотами, тому займаючись ними, якщо це необхідно, приймаючи ліки, це дуже важко. Покладіть планшет на корінь язика-це щось із типу фантазії, тому більшість власників використовують водяну підвіску або купують гелеподібну форму "Kanikantela".

Для приготування суспензії таблетка препарату повинна бути нарізана шляхом змішування з 10 мл води, випущеної в рот тварини з шприцом, доповненим катетером (1 мл розведеного препарату на 1 кг живої ваги).

Однак при обробці котів найпростіше використовувати гель -формут продукту, яка, як іблетки, вводиться в організм один раз. Гель можна додати до їжі, спостерігаючи за пропорцією 0,5 мл на 1 кг живої ваги, Більше того, попередні попередні препарати (наприклад, голодування) не потрібні.

Ми радимо вам ознайомитись із інструкціями щодо використання інших котів для котів:

Для профілактичної обробки використовуйте продукт у вказаній дозуванні на кварталі. У разі невідповідності з встановленим періодом повторної обробки використання препарату відновлюється в початковій дозуванні та відповідно до вищезазначеної схеми. Спосіб застосування та дозування

Запобіжні заходи

Використовуючи будь -який хімічний склад, людина не повинна забувати про правила особистої безпеки, які, перш за все, базуються на гігієні. Після переробки тварини не забудьте мити руки милом, особливо якщо композиція випадково потрапляє на шкіру. У контакті з слизовою мембраною очей їх потрібно промити великою кількістю чистої води.

Максимальна обережність необхідна для людей, що мають гіперчутливість до виборців "Канікантела", уникаючи прямого контакту з цим. Коли з’являються будь -які нехарактерні наслідки (в основному алергія) або якщо продукт випадково вводиться, вам слід негайно проконсультуватися з лікарем для консультацій.

Можливо, допомога знадобиться не тільки вашою кішкою чи собакою, але й самостійно, хоча і залежить від вимог інструкцій щодо вживання препарату, такі випадки дуже рідкісні.

Важливий! ППрості пакети з -під препарату повинні негайно утилізувати. Вони не підходять для використання домогосподарств.

Бічні явища

Дотримуючись дозування, зазначеної в інструкціях, не повинно бути побічних ефектів. Якщо ви неправильно обчислили бажану дозу Канікантели для свого вихованця, то ви не можете виключити блювоту, діарею та загальну слабкість від передозування препаратом. Запобіжні заходи

Протипоказання

До Основні протипоказання Використання зазначеної композиції включає період лактації жінок, а також молодих цуценят: до трьох тижнів з препаратом заборонено.

Наркотик також успішно бореться з черв’яками у собак

Умови зберігання та зберігання

Зберігання Kanikantela має відбуватися в місці, прихованому від сонця, і у закритому заводському пакеті та обов`язково окремо від кормів та інших харчових продуктів. Температура, придатна для зберігання, знаходиться в межах від 0 ° С до +25 ° C

За умови цих умов, термін придатності коштів становить 4 роки з дати виробництва (вказано на упаковці). Після закінчення цього періоду ліки стає непридатним, воно повинно бути утилізоване відповідно до вимог законодавства.

Kanikvantel - це чудове рішення проблеми паразитів у домашніх тварин, які з мінімальними протипоказаннями та побічними ефектами допомагають швидко врятувати домашнього улюбленця від різних типів гельмінтів. Якщо ви не впевнені у доцільності вживання препарату, то просто проконсультуйтеся з ветеринаром.

Статии на тема
LiveInternet