Лінкс полювання, взимку

Як полювання на риси взимку?

Пошук та отримання звіра - це завдання, що стикається з кожним мисливцем. Питання пошуку можна здійснити незалежно або за допомогою рейнджера.

Деякі мисливці приваблюють до пошуку мисливських собак, які знаходять звіра набагато швидше і дають сигнал.

Мисливцям для початківців Lynx рекомендується розпочати свою подорож лише з досвідченими колегами. Найкращим варіантом буде команда з п’яти людей.

Лінкс полювання, взимкуЛінкс Полювання взимку Він не має великої популярності серед мисливців, оскільки ця тварина за своєю природою є таємним звіром, що не так просто знайти.

Крім того, кількість риси не така велика, тому вони полюють на нього не так часто. Деякі мисливці взагалі не визнають цього полювання.

За зовнішнім виглядом цей звір виглядає як типова домашня кішка, але лише більша і з невеликими особливостями. Різкі кінчики вух - це відвідування картки Lynx.

Дуже висока якість шкіри та рідкість цього звіра стимулюють мисливців Лінкс Полювання взимку. Саме в снігові дні ви можете піти в ліс, де тварина розташована більшу частину вашого життя.

Якщо ви полюєте на ведмедя або каперкаллі, то з великою ймовірністю ви зіткнетеся з слідами риси на землі, оскільки він живе в тих же місцях, що і ведмідь.

Lynx має дуже сильний і гучний голос, який неможливо плутати з іншими. У цього кошеня довгі кігті та великі ікла, тому навіть лося може вбити.

На рисі з лайками

Полювання з лайками вважається дуже здобиччю. Особливу увагу слід приділяти вибору собак, оскільки слабкі люди можуть просто померти на полюванні.

Ви можете взяти такий, як у вас, але є ще два кращі, які працюватимуть парами. Рано вранці Lynx йде в день за нічними кампаніями.

Мисливець вперше веде собак на повідку і направляє їх на слід Лінкса. Необхідно провести певний час по сліду собак, щоб вони розуміли об`єкт сьогоднішнього полювання і не відволікаються на інші тварини. Далі подобається спускатися з повідця. Вони миттєво кидаються по свіжих слідах Lynx. Варто трохи чекати, і подібні знайдуть звіра.

Голосом собак ви можете зрозуміти, що вони вже мають рисунку під їх наглядом. Тепер вам слід швидко підійти до місця, де є лайки. Потрібно підходити дуже тихо і непомітно, адже Ліні має відмінний слух і бачення. Як правило, звір намагається піднятися на дерево від собак, але є випадки його зупинки прямо на землі.

Потрібно стріляти в передній частині тіла з відеком або кулею. Спробуйте добре прагнути закінчити полювання одним пострілом.

Починаючи на рисі

Лінкс полювання, взимку

Цей метод полювання за своєю суттю нагадує поважне полювання на вовків з прапорами. Тут потрібні ідеальні та стрілки, а також наявність прапорів.

Перш за все, вони знаходять вхідну стежку в певну зону лісу, яка, як правило, веде десь у густі зарості або до болота.

Далі ми намагаємось обійти слід у напрямку в колі, щоб визначити, де знаходиться вихідний слід. Якщо немає вихідного сліду, то Lynx розташована на цій площі.

Наступне завдання - зв’язати весь сайт з прапорами. Після цього ми влаштовуємо мисливців у тих місцях, де Lynx, швидше за все, буде бігати.

Такі місця - це ті, що розташовані в районі вхідного сліду. Потрібно пам’ятати, що вітер повинен дути на мисливців, а не навпаки.

Збивачі починають рухатися до мисливців і налякають гру в правильному напрямку. Крім того, лише уважність та точність стрільців можуть визначити результат полювання.

Ми полюємо на рисунку з пастками

Лінкс полювання, взимку

Використання пасток використовується переважно, коли падає глибокий сніг. У таку погоду вже важко полювати іншими способами.

Переважно використовувати кадри з №5. Потрібно пам’ятати, що зброя риболовлі не повинна видавати жодних запахів.

Перед використанням не забудьте кипіти пастку в окропу з голками. Потрібно взяти його лише в рукавичках, щоб не передати будь -які запахи.

Встановлення пастки проводиться на стежці, де є сліди риси. Вам потрібно знайти таке місце. Трапляється, що звір вбиває лося і не може їсти його відразу, тому до нього постійно йдеться в цьому числа дня.

Спробуйте відкрити слід переходу від місць доби до житлових місць. На стежці ви повинні обережно вирізати позначку на сліді, а потім викопати отвір і встановити там пастку. Потім покладіть акторський склад зверху.

Все повинно виглядати так, що на місці встановлення пастки немає опукл. Коли ви виїжджаєте, потім помічайте свої сліди за гілками, щоб вони не були видимими.

Статии на тема
LiveInternet