Елепенсор для собак для тренувань

Буквально 3 роки тому собака -електрик не використовувався для тренувань з нашими собаками. Це пов’язано з тим, що тренери асоціювали його з електричним шокером. Зараз у нашій країні цей пристрій є переважно позитивними відгуками, але дискусія не припиняється.

Що таке електроенергія, і чому вони використовуються

Електричний комір для собак (ESHO) - це пристрій, який, використовуючи електричні імпульси, впливає на тварину. Доголог робить цей пристрій віддалено, використовуючи пульт дистанційного керування.

Що таке електроенергія, і чому вони використовуються

Електричний сенс для неслухняних собак

У роботі пристрою використовується кілька різновидів імпульсів:

 • звукові сигнали;
 • вібрація;
 • Eletcro -disgrade, різні ємності.

Більшість моделей мають 3 поточні режими експозиції:

 • Один -час або одиночна категорія, яка не перевищує 0,2 секунди за тривалістю;
 • зі збільшенням ефекту, тривалістю від 0,2 до декількох секунд;
 • постійний режим, з постійним впливом.

Пристрій дозволяє контролювати поведінку собаки та формувати певні рефлекси, відновити тварину, якщо вона поводиться агресивно проти інших. Комір дозволяє запобігти підняття всіляких предметів та навчити домашнього улюбленця різними навичками, привернути увагу собаки в потрібний час.

Пристрій та принцип дії

Принцип експлуатації аксесуара для собак - найпростіший. На шию домашнього улюбленця кладуть комір, і селекціонер собаки передає сигнали за допомогою пульта дистанційного керування. Власник або тренер отримує можливість тримати поведінку собаки під контролем, навіть не наближаючись до цього.

Пристрій та принцип дії

Як навчити домашнього улюбленця з коміром

Як запевняють виробники, комір не має негативного впливу на психіку тварини. Але, у багатьох країнах світу, такі пристрої заборонені.

Важливий! Дійсно, Еше - це метод покарання, тому ви не можете довіряти такому пристрою для початківців, дітей і не повинні натискати на пульт дистанційного керування.

Електричний комір: як правильно його користуватися

Щоб електричний блиск для собак для тренувань не спричинив її відмову, поставте це задовго до початку навчального процесу. Це уникає негативних асоціацій у собаці. Найкраще, що собака струшує його на прогулянці, принаймні на тиждень.

Деякі поради щодо початкового етапу навчання

Комір повинен сидіти щільно на шиї, а не повзати. 2 пальці слід розміщувати між тілом і комірцем. Для довгих допитів собак потрібно вибирати коміри з подовженими контактами.

Неприпустимо використовувати комір для навчальних собак, які не досягли 6 місяців. Те саме стосується вагітних людей, людей похилого віку та хворих. Не експериментуйте зі злими тваринами, їх ступінь агресивності лише посилиться.

Протягом дня Ешо не повинен бути на собаці більше 10 годин. Через 2 години потрібно перемістити його, буквально 2 см, щоб змінити контактне місце.

Важливий! Ні в якому разі ви не можете використовувати електричний комір біля проїжджої частини або в місцях, де це занадто галасливо. Собака може злякатися, і при першій нагоді він тікає.

Як вибрати рівень інтенсивності впливу

Дуже важливо правильно визначити поріг чутливості. Кожна тварина має свою, незалежно від породи, віку та статі. Потрібно знайти мінімальний рівень стимуляції.

Електричний комір: як правильно його користуватися

Правила вибору електричного сектору

Ви не можете увімкнути електронний комір для собак одразу після закріплення на шиї. Собака повинна бути як мінімум у ньому щонайменше 30 хвилин. Спочатку вони дають команду, а потім увімкніть ESHO на мінімальному рівні і тримають її, поки собака не виконає команду. Після того, як домашня тварина виконала команду, його потрібно заохочувати, щоб тварина мала умовний рефлекс для розвитку.

Важливий! Якщо собака скривилася, то скидання були занадто сильними.

Щоб привернути увагу, вам слід використовувати найбільш мінімальну та короткострокову категорію, не більше 0,2 секунди. Більш довший ефект підходить для впертих і неслухняних домашніх тварин.

Якщо все добре і правильно, то ви можете уникнути необґрунтованої поведінки від собаки, у вигляді черевику, гавка, їжі непридатних речей.

Процедура тестування

Перш ніж надіти електронний повідок для собаки на шию, потрібно переконатися, що це здорово. Тренування слід проводити на повідку довжиною 3 метри. Що потрібно зробити:

 1. Перевірте шию домашнього улюбленця, вона повинна бути чистою (у довгій руці собаки - зачесаний).
 2. Дайте команду, увімкніть комір і подивіться на реакцію, найчастіше собаки дуже здивовані.
 3. Якщо реакції немає, то ви можете збільшити тривалість стимуляції.
 4. Якщо збільшення часу не допомагає, то інтенсивність впливу повинна бути збільшена.

Для консолідації набутих навичок, повідку потрібно носити щонайменше 30 днів поспіль.

Собака електрична західна: яку компанію краще купувати

Petrainer модель

Після носіння коміра не забудьте перевірити стан шиї тварини. У деяких людей шкіра занадто роздратована.

Як уникнути розуміння собаки впливу коміра

Не поспішайте тренувати собаку без коміра, оскільки собаки часто страждають від "забудькуватість". Ви не можете зняти аксесуар під час навчання.

Комір повинен носити в різний час доби, щоб ця подія не стала чудовою. У процесі надання тварини потрібно спокійно говорити.

Собака електрична західна: яку компанію краще купувати

У цьому випадку досить важко рекомендувати конкретного виробника, але Antila (RF), Petraineer (China), Dogtra (США) потрапила в рейтинг. Незалежно від виробника, необхідно дотримуватися 3 основних критеріїв:

 • Комір повинен відповідати вазі та розміру певної собаки;
 • радіус пульта дистанційного керування;
 • Електрична потужність.

Увага! Необхідно ретельно оглянути дистанційний контроль: він повинен бути практичним, зручним для використання.

Antila PD-258

Модель призначена для запобігання гавкації собак. Призначений для тварин від 2 до 50 кг. Акумулятор без зарядки може працювати 2 тижні.

Як тільки собака починає гавкати, задається звуковий сигнал, якщо кора повторюється протягом 30 секунд, то інтенсивність звукового сигналу збільшується. Втретє собака отримає електростатичний розряд мінімального рівня. Тож це буде повторено до тих пір.

Важливий! За словами користувачів, це дійсно недорогий і високоякісний продукт.

Dogtra IQ Plus

Це невеликий навчальний комір з собачою течією, з великим радіусом дії 400 метрів. Має 3 режими, включаючи вплив електроенергії на 100 рівнях. Тіло моделі водонепроникний, з можливістю швидкої зарядки до 2 годин. Згідно з оглядами, має високу якість.

Елепенсор для собак для тренувань

Dogtra IQ плюс електрична західна модель

Petraineer PET998DR

Це навчальна модель, яка підходить для новачків -власників 2 тварин. Радіус Тукі -Талкі становить 300 метрів, передбачений для собак вагою від 3,5 кг. Він має 3 режими: звук, вібрація та функція електричного розряду (100 варіантів).

Антила система

Ця система також називається "Birdhouse". Він призначений для встановлення на вулиці, повністю автономно, може працювати з джерела живлення або батарей. Працює на відстані від 5 до 15 метрів.

Як читається інструкція, як тільки система спіймала виття або гавка, вона негайно видає сигнал ультразвуку, який собаки добре чують, але не люди. Якщо тварина натискає на вуха, це означає, що система працює. Пару разів собака встановить чіткий зв’язок між гавканням та неприємним звуком.

Щоб навчити комір та успішну підготовку, вам потрібно регулярно мати справу зі своїм вихованцем. Якщо ви зробите це щонайменше 20 хвилин, але щодня, то собака заспокоїться, позбудьтеся зайвої енергії і стане справжнім супутником.

Статии на тема
LiveInternet