Топ-10 найбільших котів у світі

В дикій природі та вдома

Кішки дивовижні, розумні, витончені, красиві тварини з багатьма унікальними якостями. Але серед них є ті, які, серед іншого, привертають увагу до їх розмірів. Великі коти зустрічаються серед домашніх порід та серед диких тварин.

Порівняння проводиться не одним конкретним значенням, а сукупністю анатомічних особливостей.

В дикій природі та вдома

Є закохані, які тримають вдома по -справжньому небезпечну дику тварину. Вважається, що представники родини котів найкраще підходять для цих цілей. Враховуючи, що спроби перетнути дику кішку з домом не завжди призводять до задовільних результатів, найбільш відчайдушні шанувальники котів вирішують придбати дику особу.

Це рішення навряд чи можна назвати розумним, оскільки життя в прямому контакті з хижаком може призвести до непередбачуваних наслідків. Вибравши такого домашнього улюбленця, необхідно розглянути умови правил затримання та безпеки для нього добре і, звичайно, для всіх домогосподарств.

Отже, дикі коти, які теоретично можна зберігати вдома:

 • Ягуарунді - Зовні незвичайна кішка з мордою, що нагадує прихильність. Тварина з Півдня та Центральної Америки, найближчий родич якого - Пума. Незважаючи на такі серйозні стосунки, Yaguarundi добре поєднується з людиною. Кішки ведуть день способу життя, швидко звикають до власника, легко приручити. Середня вага самця становить 8 - 10 кг.
Найбільші породи котів у світі
Ягуарунді
 • Джеффрі - Порівняно невелика кішка, яка є уродженкою Південної Америки. Зовнішній вигляд та звички нагадують леопарда, але значно менший за розміром. Вага дорослого тварини становить близько 5 кг, великі коти можуть важити 8 кг. Джоффрею легко тренуватися, особливо якщо тренування розпочалися з раннього віку. Кішки дуже ласкаві, грайливі, легко контактують. Вони можуть жити як у будинку, так і в квартирі, і в клітці на вулиці.
Висновок
Джеффрі
 • Каракальний - Ще одна дика кішка, що живе поруч із чоловіком. Каракали надають тренування, але це займе багато часу, і для отримання помітних результатів необхідно докласти багато зусиль. Зміст такого домашнього улюбленця дорогий, крім того, тварина не пристосована до життя в будинку. Йому потрібен просторий вуличний вольєр. Дорослий самець досягає ваги 20 кг.
Топ-10 найбільших котів у світі
Каракальний
 • Азіатський леопардовий кіт - Один з найпопулярніших диких тварин для домашнього вмісту. Зовні схожий на леопарда, лише менші розміри. Вага дорослого кота становить 10 - 15 кг, довжина тіла 43 - 45 см. Легко жити в будинку досить легко, якщо йому надаються відповідні умови. Але оптимальний вміст на волі на вулиці.
Топ-10 найбільших котів у світі
Азіатський леопардовий кіт
 • Серваль - Рани першими за популярністю серед диких котів, які зберігаються вдома. Тварина має доброзичливе настрої, вони здатні на сильну прихильність до людини і залишатися відданими йому протягом багатьох років. Послуги багато в чому, як собака, багато в чому. Дуже розумно, простий у тренуванні. Може бути чудовим захисником для власника. При належній освіті він росте слухняним, ласкавим, правдивим. Вага дорослого чоловіка коливається від 9 до 18 кг.
Топ-10 найбільших котів у світі
Серваль

Найбільша дика кішка у світі вважається гетрами. Ця тварина - це гібрид, який з`явився в результаті перетину лева і тигрики. Лігра не зустрічається в дикій природі, оскільки у левів та тигрів є різні місця проживання. Середня вага самця становить 340 кг, висота на 1,6 - 1,7 м. Найбільший представник породи був офіційно визнаний Ліграми Геркулесом. Його вага перевищує 420 кг, з висотою 1,86 м.

Найбільші породи котів у світі

В середньому представники котів сягають ваги 5-6 кг, але деякі породи легко займають 8-10 кг і навіть більше. Найбільші породи котів відрізняються за розмірами через переправу з дикими братами. До них належать, наприклад, окупування перших ліній Мен Куна або Ашера. Але спочатку речі спочатку.

 1. Саванна (або Ашер) - найбільша у світі порода домашніх котів. Порода молода, перші кошенята з`явилися в середині 80-х років минулого століття. Саванну взяли, перетинаючи домашню кішку з африканською порцією. Великі вуха передали з диких предків породи, малюнок на шкірі, довгі лапи, дивовижні стрибки, любов до води та здатність плавати. Ашерські коти дуже розумні, доброзичливі та віддані власнику. Вага дорослого може досягти 17 кг, але деякі зразки виросли до 20 кг.
Топ-10 найбільших котів у світі
Савана
 1. Мен Кун - Друга за величиною порода. Існує думка, що предок Мен Кунова був північноамериканською риською. Звідси густе хутро і щітки на вухах. Представники породи добре розроблені інтелект. Вони спокійні, легко ладити з людьми та тваринами, люблять дітей. Вага котів в середньому до 15 кг. До речі, найдовша кішка у світі належить до цієї породи. А точніше кішка на ім`я Сюйй. Офіційно зареєстрована довжина від голови до основи хвоста - 123,19 см. Цей розмір перерахований у Книзі записів Гіннеса.
Топ-10 найбільших котів у світі
Мен Кун
 1. Чаусі - Досить рідкісна і велика порода домашніх котів, яка з’явилася в 1990 році. Генетичні батьки абіссінської кішки та дикого очерету кішки. Вага дорослого становить 13 - 14 кг. Чаузі поєднує в собі владу та мирне настрій. Здатний до сильної прихильності до власника, люблю грати з дітьми.
Топ-10 найбільших котів у світі
Чаусі
 1. Рагамаффін - Порода внаслідок відбору Рагделли з рівномірними котами. Великі тварини з довгим густим волоссям різних кольорів досягають ваги 10 кг. Рагамуффіни розумні, неквапливо, люблять грати.
Топ-10 найбільших котів у світі
Рагамаффін
 1. Куріл Бобтайл - Порода, яку принесли наприкінці минулого століття з Куріл -островів. Відрізняється густим волоссям, дуже коротким хвостом. Чоловіча вага 8-9 кг. Bobtails дуже цікаві, активні, люблять довгі прогулянки та ігри з власником.
Топ-10 найбільших котів у світі
Куріл Бобтайл
 1. Сибірський кіт - Представники породи наділені найвищим інтелектом серед усіх домашніх котів. Порода з`явилася та розвивалася без участі заводчиків у суворих умовах Далекого Східного Тайги. Сибірці - стримані, безстрашні, чудові мисливці. Дорослі коти виростають до 12 кг.
Топ-10 найбільших котів у світі
Сибірський
 1. Норвезький ліс - Коти цієї породи мають сильну основу і густу довгу вовну. Через це вони здаються більшими, ніж насправді. Вага дорослого самця рідко досягає 9 кг. Порода вважається однією з найрозумніших і сміливих. Крім того, норвежці мають стабільну психіку.
Топ-10 найбільших котів у світі
Норвезька
 1. Британський скорочення - Коти цієї породи виглядають вражаюче завдяки атлетичній складності та густої вовни. Вага кота може досягти 9 кг. Британці стримуються в прояві почуттів, недостатніми, хорошими мисливцями.
Топ-10 найбільших котів у світі
Британський
 1. Піксі - Предок породи вважається лісовою риською, яку схрещували домашньою кішкою. Самки не відрізняються у великих розмірах, на відміну від чоловіків, вага яких досягає 10 кг. Порода визнана національною власністю Сполучених Штатів Америки, а експорт з країни офіційно заборонено.
Топ-10 найбільших котів у світі
Піксі
 1. Рагдолл - Сині -Ереї коти з шовковистою вовни мають м`який характер, за своєю природою дуже лінивий. Швидко звикайте до людини, дуже прикріплена до власника. Вага самця досягає 12 кг, самки 7-8 кг.
Топ-10 найбільших котів у світі
Рагдолл

Висновок

Великі коти добре заслуговуються популярними. Багато порід мають незвичний вигляд і звички через те, що їх предки були дикими котами. Вони можуть стати не лише прикрасою будинку, але й вірними друзями для всіх домогосподарств.

Статии на тема
LiveInternet