Вода вже: особливості змії

Вода вже (Natrix Tessellata) - досить велика змія, що не належить до Ааматера, вже вже. Це погляд, близький до звичайного Elabox, і багато в чому схожий, але в той же час, що має власні характеристики. Сама назва цієї змії говорить про те, що вона тісно пов`язана з водним середовищем. Ми розповімо вам про місця проживання, особливості, поведінку, їжу, продовження роду води.

Опис води жахливо

Це відносно велика змія: довжина тіла може досягати 130 см, але частіше, ніж 80-90 см.

Опис води жахливо

Голова гостра, покрита великими симетрично розташованими щитами. Трикутний. Шов між між -мобільним та першим верхнім багажем значно довше, ніж між Інтеркхгелтом і носором.Ваги, що покривають тіло і хвіст зверху, з добре вираженими поздовжніми реблами. Немає ребрів на одному ряду шкал, що прилягають до черевних щитів, і погано помітні на ряді шкал, що прилягають до потопаючих щитів.

Місця існування

Колір спинномозкової сторони варіюється від оливково-темно-олівського до буровато-темно-коричневого кольору, часто з темними плямами, розташованими в візерунку шашки.

Вода відрізняється тим, що вона не має жовтих плям на голові. Його особливість-це пляма V-подібної форми на потилиці, звернена до кінця вперед.

Черевна сторона самців червонувато, у самок - жовтувато -помаранчеві з темними поперечними плямами на черевних щитах, поступово змішуючи на черевній стороні шиї до хвоста.

Забарвлення молодих людей схоже на колір дорослих, лише їх нижня сторона біла.

Особливості способу життя води


Зіниця води жахливо кругла.

Місця існування

Водяна зона вже зайнята великим ареалом, що охоплює простір від Центральної та Південної Європи до Західного Китаю та Північно-Західної Індії. Він зустрічається на Чорноморському узбережжі Росії та України, в Криму, Кіскаукасії та Транкаукасії, Центральній Азії та Казахстану.

Улюблені місця проживання водних колд - це райони поблизу водойм (як свіжих, так і солоних). Вони знайдені поруч із ріками та озерами, на морських узбережжях та островах, розташованих у відкритому морі. Їх також можна спостерігати поблизу аріків у селах, на зрошуваних полях, на вогненній коробці з болотом заросли з очеретами та в прозорих гірських річках.

Вороги


Вони надають особливу перевагу містам, де береги та дно покриті великими каменями, а кущі та дерева ростуть на березі. Намагайтеся уникати відкритих і крутих ділянок біля води.

Особливості способу життя води

Ці змії активні вдень. Вранці вони виповзають із притулків і довго галюються на сонці, до вечора вони ховаються на ніч. Влітку більшу частину дня дня рептилії знаходиться у воді, і лише ввечері вони виповзають на землю, де проводять ніч.

Сердевина води плаває як на поверхні води, так і під водою, лише періодично піддаючи голову на поверхню, щоб зробити ще один подих. Втікаючи від переслідувань, вони приховані навіть у річках з сильним струмом, під камінням у нижній частині 2-3 метрів від берега. З’являються на поверхні через 4-5 хвилин.

Влітні притулки вони є просторами під фрагментами скелястих скель, купочками мазки, зарослим чагарником вздовж берегів водних тіл та Т.D.

Розрізи води зазвичай дотримуються своїх окремих секцій і не утворюють великих накопичення. Вони мігрують протягом 200-400 м.

Характеризується дуже гострим зором. Помітивши людину навіть 10 метрів, вони поспішають ховатися у воді.

Їжа та полювання

Вони харчуються розрізи води в основному рибою та меншою мірою - земноводними. Вони полюють дуже активно і ловлять рибу, шукаючи її в основному внизу. Якщо риба плаває до все ще стоячої змії, вона хапає здобич одним енергійним кидком, але якщо вона пропускає, вона не переслідує своє плавання.

Вода вже: особливості змії


Відповідно до спостережень в акваріумі, проковтніть захоплену маленьку рибу прямо під водою. Велику здобич зазвичай їдять на березі. Схопивши рибу часто за хвостом, змія поспішає до берега і, схопившись з тілом за каменю, намагається витягнути її з води.

Зимування

Для зимування вода зменшується одночасно із звичайним, у жовтні листопада, коли трапляються морози. Зазвичай у вересні вони стають неактивними, ховаються в норах, під купом каменів, під фундаментом будинків.

Вони частіше зимують у групах (іноді до 200 осіб) або по одному. Може зима з звичайним жахом. Ті ж зимові притулки (сухі місця під камінням, корчами, отворами для гризунів) подають змії протягом декількох років поспіль.

Пробудіть наприкінці березня або в квітні, залежно від середовища проживання, погоди та ходу весни. Вони виходять на поверхню, коли температура повітря піднімається до 9-10 ° С тепла, але спочатку вони неактивні. З поверненням холодної погоди вони знову ховаються в своїх притулках.Репродукція

Весільний сезон починається у квітні - на початку травня, а яйця здаються в кінці червня - в липні. У кладці зазвичай від 6 до 18 яєць є. Кожна самка яйця триває кілька годин. У свіжопрозорі прозорі яйця чітко видно ембріони, які починають розвиватися назад в тілі самки.

Яйця інкубують протягом 40-50 днів. Молоді змії активні, швидко повзають і на вигляд нічого, крім розмірів, не відрізняються від дорослих. Довжина їх тіла-16-19 см.

Литня

Вода, як і його звичайний хлопець, проливається кілька разів на рік. Є дані про те, що линька відбувається щомісяця, особливо в літній період.

Вороги

Персонал часто винищується у водних об`єктах, вважаючи їх токсичними або шкідниками.

Серед тварин ворогів углів цього виду-орел-Снаке, а іноді й інші хижацькі птахи. Наприклад, відомо, що чорний змій їсть водні змії в Кавказі. Небезпечний для них та Герон. Для малих людей небезпеку можуть поставити чайки та хижацькі риби. Іноді вони стають здобиччю лисиць та їжаків.

Статии на тема
LiveInternet