Типи та особливості вмісту рослини людвіга в акваріумі


Акваріум служить чудовим декором для домашнього інтер`єру. Риба та інші домашні тварини зручно жити серед каменів, гілочок та заростть. Часто люди отримують штучні рослини, але справжні трави найкраще виглядають у воді. Акваріумісти іноді купують для штучних водосховища Людвігія.

Опис та середовище проживання
Є лише близько 75 видів рослинного Людвіга.

Опис та середовище проживання

Людвія (Людвія) складається з сім`ї Онагрика, або на поромі. Рослина представлена ​​щорічними або багаторічними травами, рідше чагарників. Він отримав свою назву на честь німецького ботаніка та доктора Крістіана Готтіба Людвіга, який був одним із ранніх опонентів Карла Ліннея.

Людгія можна знайти на територіях тропіків та субтропік. Центральна та Північна Америка багата на неї. Також трава зустрічається у вологих районах Азії та Африки. Рослина населяє ставки, річки та озера. У природних умовах Людволію можна перетнути з іншими типами трав.

Представник флори здатний існувати не лише у воді. Багато його сортів ростуть у сухих районах.

Декоративна рослина відрізняється елегантним виглядом. Праві стебла досягають висоти 30-50 см. Розгалужені пагони трохи суворі. Вони покриті простими листям, розташованими навпроти або по черзі. Листові пластини вузькі, світло -зелений відтінок. За сприятливих зовнішніх умов вони набувають червоно-коричневого кольору. Форма та розмір листя можуть відрізнятися різними типами людів. Жовті або зеленуваті квіти з чотирма пелюстками утворюються над поверхнею води.

Відповідні умови для розвитку
У акваріумах найчастіше зустрічаються такі сорти Людвігії: повзучий, арочний, болото.

Мешканці деяких країн вирощують траву як корм. Люддія використовується в народній медицині та харчовій промисловості. Існують сорти, які використовуються у виробництві текстилю: жовтий барвник для фарбування тканин виготовляється з рослини.

У акваріумі Людвіг - декоративний елемент. Хоча ця трава характеризується великим різноманіттям видів, її не можна назвати загальним. У різних країнах акваріумісти можуть придбати лише кілька різновидів цього заводу.

Людвіге чудово почуває себе в теплицях і паалі з високим рівнем вологи. Трупи, взяті з акваріума. За таких умов трава утворює повітряні пагони, що пересаджують у підкладку садовим ґрунтом, гумусом та піском. Зразки землі легко переносять затоплення. Вони швидко адаптуються до нових умов і відновлюють своє зростання.

Деякі вирощують Людвігію не тільки для свого акваріума, але і для продажу. Для кущів вибираються неглибокі контейнери з водою, в яких повинні бути розташовані лише коріння рослин.

Відповідні умови для розвитку

Для підтримки акваріумної рослини Людвігі повинен бути обраний поживним ґрунтом. Він ідеально розвивається в середньо розміщеній підкладці. Кулі, виготовлені з глини, які служать верхньою заправкою, повинні бути додані до Нової Землі. Невеликий гравій підходить для трави, шар якого повинен бути 3-4 см. O великі частинки Людвіга можуть травмувати свою слабку і ніжну кореневу систему.

Вода повинна бути з кислотністю 6,5–7 рН і жорсткістю 5-6 дг. Деякі типи лудерів можуть нормально розвиватися у більш жорсткій воді. Водне середовище слід підтримувати чистою, оскільки ця трава дуже чутлива до забруднення. В іншому випадку відбудеться стас і рейд на листя кущів.

Параметри температури води для Ludwigia:

 • Допустимі значення: +16–29 градусів;
 • Оптимальні показники: +22–27 градусів.

При низьких температурах у рослині зростання може уповільнити. А також він може скинути листя і навіть захворіти.

Водяний домашній улюбленець повинен бути забезпечений денним часом не менше 12 годин. Для акваріума необхідно організувати яскраве освітлення, яке сприятливо впливає на розвиток лудерів і не дозволяє йому вирощувати водорості. Природне світло прискорює метаболічні процеси на рослині та покращує фотосинтез. Якщо пряме сонячне світло рідко падає до акваріума, то необхідно придбати лампи розжарювання та флуоресцентні моделі. Штучне освітлення повинно використовуватися в хмарну погоду.

Мінеральне годування в невеликих кількостях буде корисним для Ludwigia. Достатня кількість елементів призводить до того, що листя на кущах стають яскравішими, а в деяких видів вони набувають темного червоного відтінку.

Популярні сорти для акваріума

Рослина вражає своє різноманіття. Існує близько 75 видів Людвіга, включаючи штучно розведені сорти у всьому світі. Сорти можуть відрізнятися за розмірами кущів і листя розмальовки.

Найчастіше акваріумісти набувають такі типи:

 • Болота. Має найдовший і більш розгалужений стебло серед усіх його братів. Зверху листя світлого оливкового відтінку, а внизу характеризується червонувато-фіолетовим кольором. В оптимальних умовах вміст може цвісти. Цей сорт легко переносить трансплантацію, розведення та зміни показників водного середовища. Завод має два підвиди - вузько -підв`язані лудери та різноманітні.
 • Гландулоза. Цікава трава також називається залозистою. Стійла має густе стебло, яке виростає і не падає на поверхню. Записи листя відрізняються подовженою, загостреною формою та рожево-червоним відтінком. Під водою колір менш яскравий. Цей сорт характеризується повільним зростанням. Для гландулозу важливо створювати зручні умови, оскільки він не переносить добре коливання води і скидає листя з найменшими змінами.

  Популярні сорти для акваріума

  Тривалість денного світла для Людвіга повинна бути не менше 12 годин.

 • Дух. Цей вид також називається Arcuat. Така Людволія ідеально підходить для створення тропічного кута. Рослина має тонкі витягнуті листя з яскравим кольором, який переходить від зеленого до коричневого червоного кольору. Якщо збільшити твердість води, то колір куща стає більш інтенсивним.
 • Овальні, або оваліс. Водний домашній улюбленець зі Східної Азії має прямий стебло червоного відтінку, який вкритий витягнутими овальними листками. Нижня частина плит червона, а верхній може змінюватись від темно -зеленого до червонуватого. Листя на стеблі розташовані у вигляді квітучого бутона. Оригінальний вигляд робить Оваліса відмінним рішенням для прикраси акваріума. Рослина характеризується низькою швидкістю росту. Для нього необхідно регулярно додавати верхню заправку, оскільки через відсутність мінералів він починає гнити.
 • Повзучий. Зміст Людвігії в акваріумі не викликає проблем навіть серед початківців, тому цей сорт вважається найпопулярнішим. Він має овальні листя, які відрізняються зеленим кольором зверху та червонувато-лука відтінком знизу. Трава добре росте протягом року, якщо для неї організовані необхідні умови. Підвид повзучого Людвіга - Рубін. Красиві листові тарілки характеризуються інтенсивним червоним кольором. Яскраві кущі виглядають оригінальними на тлі акваріумної зелені.

На основі переходу повзучих та болотних витівки заводчики вивели гібридний сорт. Він легко пристосовується до акваріумних умов і характеризується швидким зростанням. Гібридний вид відрізняється хорошим розгалуженням, яке можна посилити регулярною стрижкою. Рослина вкрита овальними листям глянсовою поверхнею. Верхня частина тарілків може бути оливковою або яскраво-зеленою, а нижня однієї червона або блідо-зеленої.

Інші види

Людвіг має інші цікаві сорти. Senegal View, або Мехіко, нещодавно потрапив на ринок акваріумів. Це привертає увагу червоно-коричневими овальними листівками, які зображують плямистий малюнок. Відмінно, що має кілька підвидів, характеризується насиченим червоним кольором.

Діамант вважається важким для догляду, оскільки він може швидко померти зі змінами у водному середовищі. Таку різноманітність рекомендується придбати лише досвідченим акваріумістам. Але прибульці можуть безпечно вибирати Марілію. Гріноно-жовтий Людвіг невибагливий у догляді та добре адаптується до умов штучних водосховищ. Рослина має довге і тонке стебло, завдяки якому вона прекрасно розкинута у воді.

Вважається успішне в розведенні INKLINAT, який має 2 популярні підвиди:

 • Куба. Коли рослина пересаджується в акваріум, її овальні листя розтягуються і вузькі, а зелений колір змінюється на мармур з мідним відтінком.
 • Торнадо. Цей сорт менше, ніж куб, але він має привабливі спірально у формі листя зеленуватого кольору, перетворюючись на червоний фіолетовий.

Ще одна оригінальна різноманітність Людвігії - Мато Гроссо. Підводний ПЕТ прекрасно вписується на поверхню завдяки його тонкому і м`якому стеблу. Листя характеризується задимленим зеленим забарвленням.

Сумісність з рибою та іншими рослинами

Як і будь -яка рослина, Людгія слід поєднувати з певними підводними жителями.

Експерти не рекомендують посадити представника флори в акваріумі з великою або маленькою рибою, яка любить копати ґрунт. Це може призвести до серйозної пошкодження кореневої системи рослини, що негативно вплине на загальний стан куща.

У воді беруть участь різні типи трав. Вибираючи зелених сусідів, слід пам’ятати, що Людвіце потребує яскравого світла, яке може поганий вплив на стан інших рослин. А також нам потрібно вибирати культури, які не запобігають проникненню світла в танк. Якщо Людвіг присутній у контейнері, то вам слід негайно відмовитися від об`ємних плантацій з великими листям.

Зібраний ПЕТ використання кисню є корисним. Він також служить чудовим притулком для зграїв смаженого. Рослина корисна для багатьох видів риби, що страждають від нестачі вітамінів.

Інші види
При температурі води вище 8c листя Лигії стають яскравішими.

Розмноження та трансплантація

Акваріумна рослина Людвіг добре розмножується в штучних умовах. Можливо заповнити резервуар привабливими кущами за допомогою живців.

Верхівки стебла ретельно вирізають різкими ножицями. 8-10 см довжиною живців негайно поміщають у землю. З правильною організацією світла та інших умов процеси швидко корінь, випускаючи коріння. Для молодих зразків слід вибрати живильний підкладку або спеціальний підкладку з елементами, необхідними для зростання та розвитку. Щоб отримати кущ з щільною короною, пару листя відірвають здорове стебло від здорового стебла. Через деякий час нові пагони почнуть рости з цих сайтів.

Іноді рослини пересаджують на зміну декоративної композиції в акваріумі. Ця процедура не викликає негативної реакції в Людвігу. Кущ пересаджується коренем. Щоб трава швидко вкорінювал.

Сумісність з рибою та іншими рослинами
Для розповсюдження Людвігі потрібно відокремити живці принаймні 10 см у довжину.

Використовуйте у воді

Людгія часто використовується у воді Як акцент. Сорти з червоними листям виглядають особливо вражаюче. Якщо ви групуєте кілька рослин разом, то можна створити червоно-зелений ліс на тлі штучного водосховища. Ви можете розмістити кущі в середній частині контейнера, якщо вони регулярно їх обрізають. Для отримання густих зарощих пострілів відрізають. Якщо ви відрізаєте нижню частину, то Людвіг виросте.

При сильному освітленні рослина розміщується на передньому плані, але його доведеться часто вирізати, щоб вона мала ефектний вигляд. Цей варіант часто використовують досвідчені власники акваріумів. Не рекомендується садити кущі в затінених районах танка, інакше вони перестануть рости і врешті -решт зникнуть.

З Людвігом можна створити оригінальний та унікальний дизайн акваріума. Для будь -якого інтер`єру води є підходящий тип рослини. Ознайомившись з особливостями виду Людвіга, ви можете успішно виростити його в акваріумі протягом багатьох років.

Статии на тема
LiveInternet