Карта мисливця, територія перм

Створена інтерактивна веб -картка мисливських земель пермської території

Географія проекту "Карта мисливця" у Федеральному окрузі Волга продовжує розширюватися. Під час роботи було створено та опубліковано інтерактивну веб -карту мисливських земель території Перм.

Інтерактивна веб -картка мисливських майданчиків території Перм була зроблена відповідно до джерел даних про межі мисливських майданчиків. На карту додано всі існуючі та нові мисливські ферми. Були зроблені всі відомі оновлення та роз`яснення кордонів станом на листопад 2018 року. Також застосовуються межі федеральних резервів та регіональних резервів, полювання, в яких заборонено. Крім того, територія Перм характеризується наявністю "зелених зон" навколо великих поселень, де реалізація полювання також обмежена. Слід зазначити, що офіційна схема територіальної полювання на територію Перм ще не була затверджена. З цієї причини можливі подальші виправлення та доповнення в межах.

Полювання на земельних картах геопортальної "карти мисливця" створюються у вигляді веб -систем геоінформації (ГІС) і доступні для перегляду в Інтернеті на будь -яких пристроях доступу до Інтернету.

На увагу мисливців, рибалки та туристи!

Карта мисливських майданчиків території Перм також доступна у спеціальному мобільному додатку "Hunter" для пристроїв на платформах Android та iOS. Додаток забезпечує точну навігацію на землі, геотрекінгу та створення поля користувачів на карті. Перетинаючи межі полювання та територій із полюванням заборонами, користувач отримує сповіщення. Альтернативні картки пиломатеріалів також доступні в додатку. Топографічні карти загального персоналу, космічні фотографії Google та інших пов`язані з вибором. Вибрані картки офлайн після завантаження на пристрій.

Сприз, коментарі, коментарі та нова інформація для надсилання адміністратора@huntmap на пошту.RU або використовуйте форму зворотного зв`язку.

Статии на тема
LiveInternet