Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для догляду

Гуппі

На перший погляд, домашні умови здаються досить простими, але якщо ви заглибитесь у це питання, стає зрозуміло, що це не зовсім. Зрештою, багато риб дуже вимогливі від виходу, прискіпливого для корму, води, обсягу акваріуму та багато іншого. Але в той же час є ті, які не займуть багато часу і не призведуть до нестерпних витрат, і ви отримаєте задоволення від їх розведення. Сьогодні ми розповімо вам, як створити в задочому куточку води вдома, використовуючи невибагливі види акваріумних риб, які ідеально підходять для початківців акваріумістів.

Гуппі

Ці представники водного світу відомі майже всім. Вони є відмінним варіантом для початківців на риболовлі, оскільки вони повністю не враховують догляд, але в той же час дуже декоративні. МечівкиСамці Гуппі особливо привабливі, оскільки вони мають унікальні барвисті кольори та неймовірно красиві хвости, які неможливо сказати про жінок, які, хоча вони досягають 6 см у довжину, але, в той же час, пофарбовані в сірий або сріблястий колір і їхні хвости маленькі і маленькі та маленькі, а хвости маленькі та маленькі необґрунтовані. Розміри самців гуппі змінюються в межах 1,5-3 см. МоллініяБожевільна популярність цих жителів акваріума пов`язана з простотою їх підтримки та розведення. 15-30-літрового акваріума достатньо для комфортної риби 5-7.

Дізнайтеся більше про Гуппі:

Проблема з аерацією та фільтрацією в цьому випадку легко може бути вирішена за допомогою спеціальної, а також звичайної заміни води та очищення ґрунту. 1/3 води потрібно замінювати кожні 7 днів. Температура води в акваріумі повинна бути в межах +18...+30 ° С. Цим рибі дуже корисно додати столову сіль до акваріума зі швидкістю 1 годину. л. 10 літрів води.

Як додаткове освітлення ввечері ви можете використовувати звичайну настільну лампу.

Важливий!Чим сонячніше та штучне світло отримують самці Гуппі, тим яскравішим і насиченим буде їх колір.

Незважаючи на крихітний розмір, ці діти майже завжди голодні та абсолютно невибагливі в їжі. Для годування, як живі рослини, так і спеціальна топ -заправка з зоомагазин підходять. ШипиGuppies - це, тобто жінки не турбують ікру, а негайно смажити, що може незалежно розвиватися і їсти. Це значно спрощує їх розведення вдома, оскільки воно не вимагає участі акваріуміста в цьому питанні. СкаляриНайкращі сусіди для Гуппі будуть маленькими та спокійними рибами.

Це цікаво:

Мечівки

Ці риби також дуже популярні через їх невибагливість та декоративність. У неволі максимальна довжина самців становить 11 см, а самки - 12 см. Вони завдячують своєму імені довгим вирощеним на нижньому плавнику самців, що нагадує меч. Даніо РеріоЦі риби можуть мати різноманітні кольори, вони жовті, білі, зелені, чорні, плямисті та червоні, а найпоширеніший колір вважається червоним з чорним хвостом плавником. КоктейліТому дуже активно, чим більше місця у них, тим комфортніше вони відчуватимуть, оскільки підтримка одного чоловіка, 35 літрів підходять, але більший об`єм води завжди вітається. Що стосується якості води, то вона повинна бути із середнім рівнем рН 6,8-7,8, із середньою жорсткістю, а його температура повинна бути в межах +23-25 ​​° C.

Важливий! Досвідчені акваріумісти рекомендують створити одного чоловічого меча та 2-3 жінок. Наявність двох чоловіків на одній території призводить до конфліктів.

Ви можете годувати мечів будь -якими кормами: жити, посадити, і заморожені, і сухий. Все залежить від того, що для вас зручніше, адже ці риби абсолютно не вибагливі в їжі. ГуріОскільки самців мечів відрізняються змінним персонажем, а іноді можуть поводитися агресивно, краще правильно планувати своє сусідство в загальному акваріумі. Вони обов`язково ладитимуть з рибою, такими як гуппі, гури, лусові, моллінії та неони.

Перевірте безперертини.

Моллінія

Назва Mollinesia поєднує в собі кілька видів риби, які стосуються родулю, відрізняються за формою та кольором. В середньому, за довжиною, самці досягають 6 см і жінок - 8 см. Їх підлога дуже легко розрізнити, оскільки вони належать до худоби, в якій відмінною особливістю самців є гоноподія. БарбсусиНе важко створити оптимальні умови для їх існування, невелика група риби буде достатньою акваріумом з об`ємом 50 літрів, але, в той же час, чим більші будуть моліки простору, тим краще. Їх вимоги до їх води повністю помірні, достатньо, що вона трохи лужна, а його температура змінюється в межах +25-27 ° C. Кожні 7 днів рекомендується замінити ¼ об`єм води в акваріумі свіжим, з однаковою температурою. Хороша аерація та фільтрація відносяться до обов`язкових вимог сприятливого вмісту Mollies. Сомікі коридориЦі риби є всеїдними, тому проблем із їх годуванням немає, їх можна годувати як овочів, так і жити, і сухий корм. Головне - не перегодовувати їх та забезпечити збалансовану дієту. Відео: Небезпечна риба для початківцівМоллінії досить спокійні, вони не конфліктують між собою і добре ладять з іншими рибами, які мають трохи більше або такого ж розміру, як і вони, а також відрізняються спокійною вдачею. Ідеальними сусідами для них можуть бути мечі

Дізнайтеся, як

Шипи

Це невелика, яка досягає довжини 4-5 см. Ознакою шипів є її сплющене тіло, що робить його незвичним і витонченим.Невибаглива риба: відгукиВона зграя і мирна.

Важливий! Колір шипів може змінюватись через зміни хімічного складу та температури води, риба може бути майже прозорою або насиченою-чорною.

Через те, що ці риби є зграями, їм рекомендується починати 5-7 штук, відповідно, їм потрібно забезпечити простір для переміщення, для цього акваріум у 50 літрів ідеально є. Зручна температура води для шипів становить +21-24 ° C. Вода повинна мати середню жорсткість з рівнем рН від 6 до 7. Необхідно також забезпечити хорошу фільтрацію та аерацію. ¼ Воду потрібно змінювати щотижня. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуТеренія абсолютно невибаглива в раціоні, їх можна годувати рослиною, тваринами та сухими кормами.

Терненія добре проживає в загальному акваріумі з невеликою, неагресивною рибою, наприклад, з гуппі, гуками, букерами та мечами.

Прочитайте також про значення та вибір необхідного:, а також про те, як.

Скаляри

Ці риби належать до родини Чікліда. Їх відрізняють своєю красою та невибагливою. Скаларі для дорослих ростуть до 15 см у висоту до 25 см у висоту. Їх тіло сплющується з боків. Їх черевний плавник подовжений, а хребет і анальний нагадують півмісяць. Існує величезна кількість видів цих риб, які, в свою чергу, відрізняються як зовнішніми ознаками, так і кольором. Колір луски також може змінюватись залежно від умов, в яких вони містяться, а саме: від якості води, корму, а також кількості світла в акваріумі. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуДля того, щоб розпочати таку рибу, вам знадобиться високий (від 45 см) та об`ємний (від 100 л) акваріум. Температура води повинна бути в діапазоні +25-27 ° C, середньої жорсткості, з індикатором pH в діапазоні 6,5-7,5.

Важливий! Необхідно забезпечити гарне освітлення, відсутність світла або різка зміна освітлення викликає дискомфорт у рибі.

Годуйте цих мешканців акваріума, повинні жити корми, оскільки це кровотеча ідеальна, а трубка. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуУ загальному акваріумі Скарії добре ладять навіть з невеликою рибою, головна умова полягає в тому, що сусіди мирні. Не рекомендується розміщувати їх в одному акваріумі з гуппі, неоном і

Даніо Реріо

Маленька риба, яка виростає до 6 см у неволі, але, незважаючи на свої крихітні форми, їх цінують за неймовірну декорую. Сині горизонтальні смуги розташовані на срібному тілі Даніо Реріо, який мерехтував усіма кольорами веселки при хорошому освітленні. З віком плавники цих риб стають схожими. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуДаніо Реріо невибагливий до обсягу акваріума, тож ви можете містити невелику зграю навіть у потужності 10-15 літрів. Якісні показники води для них не мають особливого значення, в ідеалі це має бути нейтральним pH. Температура води може змінюватися в межах +15...+30 ° С. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуЦі риби дуже люблять їсти, справжня для них делікатність -це жива їжа, але якщо вона не є, суха середня їжа також підходить.

Дізнайтеся більше про розведення риби

Акваріум з Даніо Реріо повинен бути покритий, оскільки ці риби дуже захоплюються плутаниною і вистрибують з води, яка може вчасно зіграти розлючений жарт, якщо вони не повернуться до акваріума, а щоб запобігти такому непорозуміння, просто покривайте ємність кришкою або склом. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуДаніо Реріо добре ладити майже з усіма рибами, головне полягає в тому, що вони збігаються з вимогами до параметрів води.

Чи знаєте ви?У стовбурових клітинах Даніо Реріо вчені виявили фермент, на основі якого вони вважають, можна створити ефективне лікування меланоми (рак шкіри) у найкоротший час.

Коктейлі

Красива і невибаглива риба з важким персонажем, саме через агресивну поведінку самців, вони отримали своє ім`я. Їх розміри дуже мініатюра, довжина не перевищує 5 см. Зараз існує неймовірна кількість варіацій кольорів цих жителів акваріума, які з’явилися під час відбору, і спочатку кокрелі були срібними або оливковими -забарвленими. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуНавіть 5-літровий акваріум підходить для підтримки одного чоловіка, і якщо ми говоримо про невелику групу, то буде більше місця, тим більше, що не рекомендується містити 2 або 3 чоловіків в одному і навіть невелика територія, завдяки їх агресивній природі. Ці риби є теплою, тому важливо підтримувати температуру води в акваріумі, щоб вона змінювалася в межах +24-28 ° C. Вода повинна мати середню жорсткість, 6,0 - 7,0 рН. Для того, щоб зробити це комфортним, вам слід оснастити акваріум, щоб він мав багато великих завалених рослин, але ні в якому разі водоплавні птахи. Також варто подбати про хороше освітлення. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуПетушков годує живою та неживою їжею, у своєму раціоні, крові, трубці, дафнії, креветки, яловичини або риболовлі, зоопланктон, равлики можуть бути присутніми в їх раціоні. Варто зазначити, що ці риби схильні до ожиріння, тому не рекомендується їх перегодовувати. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуНайкращі сусіди в акваріумі будуть для них невеликою швидкою рибою, але вміст із будь -якими хижаками слід уникати.

Чи знаєте ви? Риба спілкується між собою з ультрафіолетовим випромінюванням, науково доведено, що між ними виникає контакт з очима, в якому основна роль відіграє ультрафіолетовий компонент.

Гурі

Деякі з найпопулярніших жителів акваріума у ​​всьому світі відомі своїм незвичним виглядом. Грудні плавники Гурамів виглядають як довгі вуса, які є органом дотику, за допомогою їх відчувають їжу і все, що їх оточує. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуТривалість риби для дорослих становить 13-15 см, а кольори можуть бути різноманітними.

Дізнайтеся більше про Гуру :;

Через те, що ясна досить великі, краще вибрати акваріум з об`ємом 70-100 літрів для їх обслуговування. Вони не надто вимагають якості води, але необхідно підтримувати її температуру в межах +24-26 ° C, переконайтеся, що рН становить близько 7,0. Акваріум повинен мати гарне освітлення, а також досить живі рослини. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуГурі дуже любить вистрибнути з води, тому слід подбати про кришку або скло для акваріума.

Не буде проблем з годуванням, ці риби їдять як живу, так і суху їжу, краще чергувати їх, як результат, домашні тварини матимуть збалансовану дієту. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуГури сумісні з майже всіма маленькими і мирними рибами. Сусідство з лусканнями, Даніо, Моллі, Мечами та човнами будуть ідеальними.

Ми радимо вам прочитати про підтримку акваріума.

Барбсуси

Ці активні риби, пофарбовані в яскраві кольори, безумовно, радують око, окрім того, щоб утримувати їх у акваріумі досить просто. Розміри барбусів не перевищують 4-6 см, їхнє тіло нагадує витягнутий овал, і їх можна пофарбувати в різних кольорах. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуЧерез те, що риба дуже мобільна, слід вибрати для них просторий акваріум (50-70 л), бажано подовжену форму. За якістю води, тобто до її хімічних показників, вони повністю невимушені, але його температуру слід підтримувати в діапазоні +22-26 ° C. Заміна води проводиться один раз на сім днів на 1/3. Важливо забезпечити рибу для хорошої фільтрації та аерації.

Важливий! Барбус стискає рибу, тож слід запустити їх щонайменше 5-7 осіб.

Ці риби всеїдні, тому їх можна годувати як живими, рослинними, так і сухими кормами. Головне - не перегодовувати їх, оскільки вони славляться схильністю до ожиріння. Досвідчені акваріумісти рекомендують влаштувати день розвантаження для Барбуса раз на тиждень. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуЦі риби досить мирні, незважаючи на свою діяльність, тому вони легко ладять з маленькими та доброзичливими сусідами. Виняток - лише вульгарська.

Прочитайте також oi ().

Сомікі коридори

Ці риби мають закруглене тіло і опуклу спину, вони пофарбовані в сірий або оливковий колір і покриті чорними або темними плямами. Сом абсолютно не примхливі, і навіть початківець може їх розводити. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуВарто зазначити, що ці вихованці зграя, тому вам потрібно стримувати їх з групами 5-7 осіб. Акваріум, в якому вони будуть жити, повинен бути просторим: від 50 до 70 літрів. Зручна температура води для них коливається від +16...+25 ° С. Хімічний склад води не має великого значення. Доцільно забезпечити хорошу фільтрацію та заміну води кожні 7 днів на 20 %. Ґрунт в акваріумі, в якому живе сом, повинен бути невеликим і м`яким. Вітаються численні рослини, особливо плаваючі. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для догляду Абсолютно не прискіпливий до їжі, вони їдять все, що знаходять внизу. Але важливо гарантувати, що риба не голодує, якщо вони містяться в загальному акваріумі. Які акваріумні риби є найбільш невибагливими для доглядуКорридос -домагається співіснувати з майже всіма маленькими рибами, вони дуже доброзичливі та мирні. Несумісність цих сомів з кимось може виникати лише у випадках, коли риба має різні уподобання якості води.

Чи знаєте ви?Розміри найменшого акваріума у ​​світі - лише 30х24х14 мм з об`ємом води 10 мл, це дивовижно, але справжня риба також живе в цій мініатюрі. Анатолія та Станіслав Коненко зуміли створити такий крихітний будинок для водоплавних птахів.

Відео: Небезпечна риба для початківців

Невибаглива риба: відгуки

У нас є півкнелі. Ну що сказати. Ми добре змінюємо воду в акваріумі, якщо кожні 3 місяці, цілі. Ми більше нічого не робимо, взагалі, ми годуємо щодня лише спеціальною їжею або кровоношенням. Їм не потрібно жодного обладнання (фільтри/насос тощо). Добре розповсюджується. Чоловіки вже живуть 2 роки. Жінки різні. Для мене це найбільш невибагливий варіант

Гість

http: // www.Жінка.RU/Home/Animal/Thread/4752201/1/#M58395336

Вона тримала різні риби в різний час і переконалася в своєму досвіді, що немає нікого кращого, ніж мармурові гури та лусочки. Вони довго живуть зі мною. 5 років точно. Терези живуть набагато менше. Максимальний рік.

Ольга

http: // www.Жінка.RU/Home/Animal/Thread/4752201/1/#M58424327

Тепер ви знаєте, які типи акваріумних риб можуть навіть містити початківця, без особливої ​​роботи та спеціальних знань.

Статии на тема
LiveInternet