Яскравий суматран барбус у вашому акваріумі: особливості вмісту

Опис та фото плавця

Однією з найвідоміших акваріумних риб є Барбус Суматранський. Ці поплавці, а також легко розмножуватися. Крім того, вони мають гарну зовнішність і смішну поведінку.

Опис та фото плавця

У природі Барбус виростає до 7 см, а в акваріумах - до 4-5 см. Ці риби мають закруглене сплющене тіло з боків і гостра голова. Їх тіло золотий відтінок, спина трохи темніша і має червонувато-відтінок, а животик-жовтий білий. Він показує чотири чорні смуги, розташовані діаметрально. Перша смуга проходить через очі, другий розташований за грудним плавником, третій знаходиться за спинномозковим плавником, а четверта - на початку хвоста. Плаво з плоским кольором з яскраво-червоною межею, а інші мають червоний або рожевий колір. Передача природи

Передача природи

Острови Суматри та Борнео вважаються батьківщиною Барбуса, вони живуть у водоймах Камбоджі та Таїланду. Риба любить жити в тихих річках і потоках, навколо яких є джунглі. Вони плавають лише в чистому воді, насиченому киснем. У цих водоймах дно складається з піску, є галька та великі корчі.

Чи знаєте ви?У Європі ця риба була в 1935 році, а в Росії трохи пізніше - у 1946 році.

Як містити барбус у акваріумі

Створюючи сприятливі умови для риби, про яку йдеться в акваріумі, вони зможуть жити в неволі близько 5-6 років.

Перевірте за допомогою

Розміри акваріума

Суматранам потрібен простір для плавання, тому рекомендується вибирати довгий прямокутний акваріум. Ці риби вважають за краще жити в пачках, з цієї причини для 7-8 осіб, є потужністю 50 літрів і більше. Як містити барбус у акваріумі

Вимоги до води

Для того, щоб зробити барбусом суматранського комфортним, температуру води слід підтримувати в області +22–25 ° C. Ці акваріумні риби не вибагливі для складу води, але в природі вони живуть у м`яких та кислих водоймах. Тому варто створити подібні умови з кислотністю води 6,5–7,5 та жорсткості - 4–10.

Для усунення бактеріальних інфекцій та проти небажаних водоростей у акваріумі вони

Ґрунт та рослинність

Щоб стримувати цих людей, потрібно мати акваріум, який щільно посаджений рослинністю, але з відкритими місцями для плавання. Для імітації природного середовища проживання потрібно багато водоростей, які сидять на ґрунті, а також кілька плаваючих рослин. Краще вибрати маленьку розгорнуту рослинність, наприклад, кубоба, myriophillum. Ви все ще можете покласти кілька корчів у акваріум.

Рослина в акваріумі дає ряд переваг і відіграє важливу роль у житті риби. дізнатись

Темний ґрунт слід віддати перевагу, інакше риба може придбати більш блідий колір.

Додаткове обладнання

Наявність аератора та фільтра не є обов`язковою. Але Барбус не відмовиться. Для фільтрації потрібно використовувати зовнішній фільтр високої якості.

Важливий! Якщо аератора та фільтра немає, замініть четверту частину об`єму води раз на тиждень.

Барбузи невибагливі, тому вони не мають особливих вимог до освітлення. Але особини цього виду не відмовляться від освітлених вільних ділянок у акваріумі.

Правильно вибраний фільтр дозволяє створити потрібну екосистему для його мешканців. Перевірте щоденник акваріума.

Що їдять Барбус

Що їдять Барбус

Суматрани їдять майже все. Якщо їх годують лише сухим кормом, то активність риби не зменшується. Але для підтримки імунітету, харчування повинно бути урізноманітнене. Рекомендується додати до меню їжі-хлобе, низький жир або заморожений корм, наприклад, молі, трубка, дафнія, артем, Коретра. Барбузи невеликих водних безхребетних їдять добре. Іноді дієту можна розбавити вареними овочами, кульбабом або кропивою.

Для годування риби використовуються різні ракоподібні,

Годування риби не повинно бути більше двох разів на день.

Важливий! Суматрани - справжні глютони і можуть їсти нескінченно. Тому рекомендується годувати їх невеликими порціями, і раз на тиждень вам потрібно влаштувати день посту.

Сумісність з іншими мешканцями

Розглянемо сумісність барбусів з іншими рибами. Дані про рибу невеликі і добре ладять з багатьма іншими активними плавцями, які мають однаковий розмір. Добрими сусідами для суматранів будуть мечівки, шипи, човни, лабо, печива, короновані сом, тарган.Не рекомендується посадити суматранів для уповільнення риби з чудовими плавниками, інакше "Шустрики" не пропустять можливості їх гризти. Барбус не ладить з півкнельами, lailii, Gurs, скалянами та золотими рибками.

Сумісність з іншими мешканцями

Сексуальні відмінності та поширення

Розводити барбузи Суматранського не складно. Вам просто потрібно знати, як відрізнити самку від самця, а також пам’ятати елементарні правила нересту.

Різниця між жінкою та чоловіком

У цих жителях акваріуму перші сексуальні характеристики з`являються у віці трьох місяців. Ви можете відрізнити самку від чоловіка за хвостом та його кольором. Чоловіча людина має крайні промені хвостового плавника червонуватого відтінку. Коли суматрани стають старшими, сексуальні відмінності краще помітні. Тіло чоловіка яскраве, і в період нересту набуває ще яскравіший колір. Жіночі лусочки більш згасають, животик округлюється, а розмір риби трохи більший. Самець має кутове тіло і поведінку більш активні.

Чи знаєте ви?Найдовший Суматран Барбус у акваріумі виросла до 8 сантиметрів.

Правила нересту

Якщо барбуси Суматранського живуть у просторому акваріумі з хорошою аерацією та з збалансованою дієтою без перегодовування, то ви можете розраховувати на їх успішне відтворення.

Через 7-8 місяців риба виникає статеве дозрівання. Саме з цього моменту потрібно планувати розведення та почати готуватися до нересту. Розповсюдження не спрацює, якщо барбсуси продовжуватимуть плавати в темному акваріумі з брудною водою та при температурі 22 ° C. Жінки рекомендуються за 14 днів до того, як нерест ставить від чоловіків в окрему ємність з об`ємом щонайменше 10 літрів. Виробники кормів слід добре годувати за допомогою білкового корму.

Сексуальні відмінності та поширення

Нерест повинен мати об`єм 10 літрів. У ньому не повинно бути ґрунту. Натомість на дні розкладається сітка сепаратора, яка захистить майбутню ікру від їжі виробників. Підкладка може служити яванським мохом або синтетичним волокном.

Рибалки переміщуються до підготовленого контейнера ввечері і стимулюють нерест, підвищуючи температуру води до 25–26 ° C. З першим сонячним світлом риба починає нереститися. Це триває близько трьох годин. Протягом такого періоду самка відкладає близько 600 яєць.

Після завершення риби для дорослих з нересту висипається, а частину води замінюється. Щоб гриб не розвивався на ікрі, рекомендується додати до води метиленовий синій. Крім того, акваріум повинен перешкоджати коротким часом, щоб промені сонця не впали на яйця. Через 12 годин слід видалити білі не запліднено яйця.

Ікра розвивається на два дні. Після цього ви можете побачити личинки риби в акваріумі. На 3-4-й день вони стають смажити, швидко плавають і їдять живий пил. Їх потрібно годувати один раз на 3-4 години і регулярно замінювати частину води. Дієта Малкова повинна бути включена в живу їжу, інакше вони будуть недостатньо розвинені та слабкі. У перші сім днів акваріум повинен бути покритий цілодобово. Через 30 днів Фрай буде виглядати як дорослі зовні. Яскравий суматран барбус у вашому акваріумі: особливості вмісту

Барбус Суматранський - невибагливі акваріумні риби. Якщо їх правильно годують, своєчасно змінюйте воду в акваріумі і дотримуйтесь усіх умов затримання, то ці активні плавці будуть радувати вас своєю пустотливою поведінкою.

Статии на тема
LiveInternet