Червона морська риба: назви каталог


Велика кількість країн, вимиті теплими морями, мають екзотичні види тварин у нашому регіоні. Особливо замінено незвичайними істотами та яскравою рибою Червоного моря. Однією з країн, розташованих біля цього моря, є Єгипет. Країна має доступні ціни на звичайного туриста із середнім заробітком, і багато людей прагнуть не лише відпочити під пальмами, але й зануритися в Червоне море з маскою - морські мешканці в цих частинах настільки незвичні, що є велике бажання побачити їх і подивитися на себе і показати людям. Риба Червоного моря також абсолютно нешкідлива і дуже небезпечна.

Загальна інформація
Червоне море особливо сповнене незвичних істот та яскравої риби

Загальна інформація

Червоне море ділиться Євразією та Африкою, заглиблюючись у континент. Море пов`язане з протокою Індійського океану Баб-ель-Мабдеба, і з Середземноморським морем завдяки штучно створеному Суецькому каналу.

Клімат у цих частинах дуже гарячий і сухий, Отже, випаровування вод тут інтенсивне. Через кліматичні умови концентрація солі тут перевищує всі допустимі норми, поступаючись місцем цьому індикатору лише до Мертвого моря, де майже ніхто не живе.

У Червоному морі, на відміну від мертвих, підводний світ багатий різноманітним життям: тут живуть більше половини жителів Індійського океану. Багато видів, пристосованих до високого рівня солі, з`явилися навіть нові представники фауни, які живуть лише в Червоному морі.

Небезпечні акули

У водах південного моря є щонайменше 30 видів акул, які можна зустріти в будь -який час доби. Звичайно, ймовірність зустрічі збільшується, коли риба шукає їжу. Наприклад, акули прибережної зони активуються вночі, а представники відкритих вод вдень. Хоча є ті, хто не дбає про час доби - це тигрова акула.

Акули прибережних зон найчастіше плавають біля берегової лінії - в затоках і ротах, біля рифів. ДоАталог риби Червоного моря:

 1. Чорна -оперська рифтова акула. Його довжина виймає позначку 1,5-1,9 метрів, і сама вона не вважається небезпечною. Акула страшна і обережна, але були випадки, коли вона накинулася на дратівливих дайверів. Після створення штучної протоки Суець.
 2. Белопійна акула. Її довжина більше 2 метрів, а також чорна -Пера, вважається безпечною.

  Небезпечні акули

  У водах південного моря є щонайменше 30 видів акул

 3. Сіра рифтова акула. Ця риба росте до 2,5 метра з вагою близько 35 кг. Отримували славу дратівливої ​​та агресивної риби, часто плаваючи дайверам та рибалкам. Тим не менш, його не можна віднести до особливо небезпечних видів, оскільки це демонструє агресію лише тоді, коли вони прилипають до неї. В основному, вона завдає серйозних травм і швидко зникає, на даний момент жодного випадку із смертельним результатом не зареєстровано.
 4. Тигрова акула. Ця риба вважається одним з найпоширеніших типів акул, досягаючи довжини 5,5 метрів, з ваги близько однієї тонни. Дуже небезпечні, відомі десятки випадків, часто із сумним кінцем. Хижак любить жити в каламутних водах на великих глибинах, піднімаючись ближче до ночі до рифів.
 5. Zeberic Shark. Зростає на 4 метри і є улюбленим об`єктом фотографів завдяки його спокійному характеру та яскравому вигляду.

Пелагічні види

Ці акули вважають за краще жити далеко від узбережжя, у відкритому морі. Іноді йдуть у глибокі протоки та затоки. Пелагічні акули вважаються особливо небезпечними, вони є:

 1. Довго -покладена акула. Зростає до 4 метрів. Під час зустрічі з водолазами не злякається, а навпаки, кола поблизу. У деяких випадках він може потрапити в харчову божевілля. Є багато випадків із сумним результатом.
 2. Шовковиста акула. Також любить залишатися у відкритих водах, іноді плаваючи в прибережних зонах. Зростає до 3,5 метра в довжину і вважається досить небезпечним, але випадків нападів в історії немає.
 3. Китова акула. Це найбільша акула у світі, досягаючи довжини 15 метрів з вагою 15 тонн. Вважаються нешкідливими, оскільки вони харчуються планктоном. В даний час у Червоному морі досить рідко.
 4. Акула Мако. Найшвидша акула у світі може прискорити до 60 км/год. Виростає до 4 метрів з вагою півтона.

Агресивна маленька риба

Риба, яка живе у великих кількостях на мілководді, викликає велике захоплення недосвідченим плавцям. Яскрава риба, яка здається такою нешкідливою, вважається особливо красивою. Часто це маленька риба, яка б`є, оскільки вони можуть пробити шкіру противника або дозволити отрути. У будь -якому випадку, вам потрібно проявити пильність. Мешканці Червоного моря мають непередбачуваний характер і оманливий вигляд.

Отруйний циліндр

Під час небезпеки риба повітряної кулі набрякає і збільшується кілька разів. Отрута цієї людини дуже небезпечна, і хоча вона не атакує людину, краще не підходити до неї. Риба з балонами захищена голками, наповненими токсинами. Саме з риби бално. Тільки досвідчений кухар може приготувати цю страву, адже з найменшою помилкою підготовлена ​​риба може вбити людину.

Пелагічні види
Під час небезпеки риба повітряної кулі набрякає і збільшується кілька разів

Морський метелик

Відноситься до корінних жителів цього моря. Риба Червоного моря може рухатися, яка зустрічається в інших водоймах, але морський метелик живе лише в цьому місці, неможливо зустріти його в іншому водоймі.

Незвично відрізняється рухом: вона опускає ніс, нагадуючи плавники своїм плавником. Має яскраво -жовтий колір і рухається на зграї, м`які на глибинах.

Клоун (амфіпріон)

Риба з червоного моря відрізняється, наприклад, риба -клоун поєднує невеликий розмір і виражену агресію. Крихітний житель водойми нікого не боїться. Принаймні, вона атакує плавців досить часто. Клоун не підробляє великої небезпеки, але це може кусати палець - відчуття не приємні.

Агресивна маленька риба
Риба -клоун атакує плавців досить часто

Клоун Риба виконує функцію захисника, від`їжджаючи від опонентів анемонів. А оскільки солемон - це житло риби, знаходиться на мілководді, зустріч з людьми відбувається досить часто.

Попугі та імператорський ангел

Часто можна помітити, що назви риби вибираються підходящими, точно описуючи зовнішній вигляд. Ydnorogda oni stodчerkivaюt cхо -сода, с Сухоптными Сомбратьями. Тож Frain Fish отримала свою назву для подібності забарвлення кольору з птахами. Крім того, рот риби нагадує дзьоб, з яким вона любить їсти корали. Дуже часто це можна побачити поблизу рифів.

Імператорський ангел вважається найкрасивішою рибою в південному морі. Незвичайний колір, в якому є жовті, сині та білі відтінки, може мати різні комбінації. Кольори зливаються в смужки, які можуть бути вузькими і широкими, цілими і перервані, всі відтінки разом або лише частина їх - це такий різноманітний і впізнаваний імператорський ангел.

Фахівці з маскування

Прихована загроза зберігається зонами, зарезервованими для пляжу. Є риба, яка може поєднуватися з навколишнім середовищем. Одним із цих мешканців є бородавка або камінь, який набуває форми бруківки і може завдати серйозної шкоди здоров’ю.

Подібно до каменю зарослим водоростями, цей хижак атакує найсильнішу отруту, пробиваючи шкіру противника різкими голками. Отрута воїна набагато сильніша за отруту Кобри, І особлива небезпека полягає в тому, що риба любить жити в прибережних зонах. Навіть найміліше взуття для плавання не заощадить від його голки - бородавки пронизують будь -який захист.

Ще один майстер маскування - рибна риба. Він росте лише до 35 сантиметрів, але він ідеально зливається з будь -яким навколишнім ландшафтом. Дуже лютий і отруйний житель моря створював загрозу дайверам -підводним дайверам, які часто вмирають від його отрути.

Ось така риба в Червоному морі. Мешканці цього резервуару добре зможуть замаскувати, щоб слід було дотримуватися певної обережності. Особливо небезпечно бути біля рифів, в яких приховані різноманітні хижаки.

Статии на тема
LiveInternet