Причини, чому собака подорожує на папа римський

Чому собака їздить на підлозі на Папа Римський?

Вперше побачивши собаку, яка подорожує по кімнаті або на вулиці здобичі на землі, більшість власників, торкаючись, знімають кумедне відео та розміщують його в Інтернеті. Ззовні це справді виглядає смішно, але ветеринари навряд чи оцінять жарт - така поведінка може бути симптомом проблем зі здоров’ям до пухлин раку.

Якщо ви помітили, що ваша собака подорожує на священика, що це означає?

Чому собака їздить на підлозі на Папа Римський?

Якщо ваш цуценя, або доросла собака, подорожують по папу навколо будинку, найчастіше причина полягає в тому, що свербіж в районі заднього проходу. Треба сказати, що такі "покатушкі" в більшості випадків якимось чином пов`язані з порушеннями травних трактів. Вони також можуть супроводжуватися порушеннями сну, неспокійними умовами, атаками маніакальної облизування області навколо заднього проходу, нерегулярної дефекації або, навпаки, діарея.

Як дізнатися причину священика катання?
Їздити на священика

Можливі причини витирання "п’ятої точки" на підлозі можуть виявитися:

 • Нетривіальний метод особистої гігієни;
 • Зараження паразитами;
 • Випадання прямої кишки;
 • Закупорка паранальних залоз;
 • Геморой;
 • Коліт;
 • Ентероколіт;
 • Дегідратація тощо.D.

Розглянемо кілька основних причин докладніше.

Прибирання калу

Єдина причина, яка не викликає тривоги, - це своєрідна гігієна домашніх тварин. Однак це може бути впевнено, лише якщо всі інші, більш серйозні причини будуть виключені ветеринаром. Пухнасті скелі з пухнастою шерсть під хвостом найчастіше вдаються до цієї форми чистоти.

Звичайно, така поведінка - це не просто примха чистого. Настільки задумавшись, що собаки, посилаючись на потребу, залишаються чистими і ставлять себе за допомогою за допомогою мови. Можливо, у вашого вихованця нещодавно виникло діарея, і він забруднився. Він не має бажання очистити такий «бруд» язиком, тому собака подорожує священиком, прибираючи вовну на вашому розкішному килимі.

Висновок
Гігієна

Щоб уникнути повторення цієї сумнівної гігієнічної процедури, рекомендується поставити в порядку сили собаки, нормалізуючи травлення. І до цього часу варто мити чотирьох забоїв «чистота» після кожної прогулянки. Інший варіант - гігієнічна стрижка в інтимних місцях, так що домашня тварина відтепер не дратується.

Паразити

Ще одна причина того, що собака їде на Папу Римський, може бути домінуванням паразитів у товстій кишці - Гельмінти, Аскорис та інші. Більше того, ми говоримо про їх величезну кількість! Черви породиться в фекальних масах, і їх кількість настільки велика, що вони не вмикають усе в глибині кишечника, а наближаються до анальної ями, де їх перебування викликає свербіж у собаці. Майте на увазі, що деякі глисти шукають інших органів носія - печінки, нирок, серця та мозку. Тому лікування потрібно терміново проводити.

Вихід - дегельмінг, тобто лікування перебігом антигельмінтичних препаратів, які буде призначено лікарем. Утримуйтесь від використання "народних" інструментів, таких як насіння часнику та гарбуза.

Щоб зменшити ймовірність рецидиву, необхідно проводити профілактичне лікування щонайменше двічі на рік. Тварини, взяті на вулицю і звикли їсти на сміттєзвалищах, особливо сприйнятливі до цього захворювання.

Випадання прямої кишки

Якщо собаки, що придушують у священика, але в ньому не спостерігаються первинні ознаки глистів, може бути пролапс прямої кишки. Ми говоримо про виступання з заднього проходу кишечника. Це може статися в результаті тривалої діареї або, навпаки, запор. Собака відчуває себе дроблюючим дискомфортом і інстинктивно намагається позбутися її за допомогою «імпровізованого» інструменту - килима чи підлоги. Намагання "вставити на місце" виступаючий кишечник самостійно не має сенсу. Потрібно відвезти домашнього улюбленця до фахівця, щоб останнє:

 • Провів операцію з "реєстрації" виступаючих тканин та запобігання повторному виникненню проблеми;
 • Я взяв метод зрідження стільця, ввівши дієту або приймаючи хід ліків;
 • Провів повторну операцію, щоб закріпити кишечник у разі рецидиву.
Причини, чому собака подорожує на папа римський
Ветеринар

Якщо ви помітили видимий набряк заднього проходу вашого вихованця, ні в якому разі не намагайтеся лікувати його домашніми ліками - у рідкісних випадках зовнішній прояв раку пухлини виглядає так.

Причина - паранальні залози

Ще однією причиною «витирання» священиків собаки на підлозі може бути закупорка або запалення параналів. Така хвороба в основному піддається невеликим скелям.

Ці залози - невеликі мішки, розташовані з обох боків заднього проходу. Секрет, що міститься в них, полягає в тому, щоб вказати на територію та привернути увагу протилежної статі.

З здоровим станом залоз ця рідина виходить у процесі спорожнення кишечника. Однак у певних випадках рідкий секрет починає загусне, накопичується і чинить тиск на тканину, що прилягає до заліза. У спробах зняти дискомфорт собака потирає здобич на підлозі, а іноді на стіну або куточки.

Яка справжня причина порушення функціонування цих залоз, експерти не можуть відповісти. Однак практика показує, що це відбувається після тривалого періоду діареї або переохолодження. Тварина також може часто і з завзяттям лизати зону під хвостом і відбілити у випадку великої потреби. Якщо ви помітили симетричні під хвостом домашнього улюбленця відносно заднього проходу, перш за все, необхідно трохи натиснути їх на них, щоб рідина протікала.

Інший варіант - мити собаку теплою водою та милом. Необхідність звернення до лікаря виникне, якщо набряк не вщухне протягом декількох годин. Головне - не залишати проблему без уваги, інакше існує великий ризик запалення залоз, і лікар буде змушений повністю їх зняти.

Як дізнатися причину священика катання?

Якщо ви виявили, що ваша собака витерти п’яту точку на підлозі, ви не повинні негайно поспішати до ветеринара, а також закрити очі. Для початку ви можете самостійно перевірити область під хвостом - можливо, ваша собака просто очищає шерсть від приклеювання калу. Вам знадобиться пара нейлонових рукавичок.

Причини, чому собака подорожує на папа римський
Нейлонові рукавички
 1. Ретельно огляньте область анального отвору ваш вихованець - задній прохід і вовня навколо нього повинні бути чистими, без впалого і липких утворень. Найчастіше трапляється, що липкий бруд викликає біль і дискомфорт, з якої він намагається позбутися.
 2. Відчуйте залози з боків заднього проходу ПЕТ - Не повинно бути ущільнювачів, набряку та виступаючих утворень.
 3. Зверніть увагу на запах гнилі з хвоста - особливо, якщо це залишається після миття собаки. Постійний неприємний запах вказує на інфекцію, що розвивається в параанальних залозах.
 4. Освіта тканини - Процес, що стирчить безпосередньо з заднього проходу, вказує на пролапс прямої кишки - втрата частини кишечника.
 5. Якщо можливо, огляньте кали домашнього улюбленця - Наявність у них білих глистів та личинок вказує на гельмінтіаз, виключаючи інші причини свербіж.

Після домашнього огляду, виключаючи елементарне забруднення вовни, ви можете зв’язатися з ветеринаром.

Висновок

Таким чином, може бути кілька причин, чому собака подорожує на Папу Римський, і більшість з них якимось чином пов`язані з активністю шлунково -кишкового тракту. Ви не повинні поставити діагноз самостійно та брати участь у домашньому лікуванні - довіряйте своєму вихованцям, щоб доглядати фахівців, щоб виключити серйозні захворювання.

Статии на тема
LiveInternet