Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмісту

Чи можна стримувати змій вдома

Зараз модно тримати в будинку екзотичних тварин: різні павуки, ігуан, крокодили і, звичайно, змій. Багато людей піддаються хвилинах бажання створити незвичайного домашнього улюбленця або просто хочуть виділитися на тлі інших людей, демонструючи їх екстравагантність. Але мало хто розуміє, що життя таких екзотів вдома є відповідальним кроком, оскільки вони потребують відповідних умов.

Чи можна стримувати змій вдома

Як домашні тварини, змії є більш привабливими, але важливо врахувати, що вони значно відрізняються від собак та котів. Змії -це холодні рептилії, і ви не можете сподіватися, що вони покажуть свою відданість.

Ви подбаєте про них, і вони дозволять вам це зробити. Крім того, ви повинні бути обережними, оскільки такий домашній учень дуже небезпечний, навіть якщо це не отруйне.

Перевірте за допомогою

Краще спілкуватися зі змією через скло - і ви спокійніші, і можливість травмування домашнього улюбленця буде зведена до мінімуму від неправильного кровообігу.

Якщо ви любитель крайності, то можна сказати, що змія - це ідеал ваших домашніх тварин. З якими зміями краще почати Зручно зберігати його вдома, тому що:

 1. Зміст не викликаний проблемами.
 2. Погляди на дому можна приручити.
 3. Ці істоти мають прекрасний вигляд.
 4. Вони їдять рептилій максимум раз на тиждень, або навіть рідше - це зручно, якщо попереду коротка поїздка з дому. І якщо планується довга відсутність, то змія може влаштувати надзвичайну сплячку.
 5. Терарій може бути розроблений таким чином, щоб він став родзинкою інтер’єру.

З якими зміями краще почати

Для технічного обслуговування будинку експерти радять вибирати невеликі змій. Зазвичай ці рептилії не отруйні, вони також швидко звикають до нового середовища. Розглянемо найпопулярніших представників рептилій, які можна зберігати як домашніх тварин.

Чи знаєте ви?Змія має до 300 пар ребер, які створюють основну основу та захищають внутрішні органи.

Maisic або Red Skid

Цей тип змії є найбільш підходящим варіантом для обслуговування в квартирі чи будинку.(Гутата) - нещасна змія родом з Північної Америки, і називається так, оскільки в природі вона живе в кукурудзяних насадженнях. Рекомендації при покупці та витратахБігун від усіх інших змій відрізняється невеликими розмірами: дорослі довжиною не більше 1,5 м, а дуже великі тераріуми можуть досягати 2 м.

Природний колір золотисто-помаранчевого гутату з чіткими чорними смужками на червонуватних лусочках. Цей бігун живе в середньому 9 років, на 2 -й рік життя здатний розмножуватися.

Перевірте за допомогою:,

Змія має спокійний персонаж, може проявляти агресію лише тоді, коли вона викликана дискомфортом. Тому, звільнений для прогулянки по кімнаті, вона не несе небезпеки, її можна безпечно взяти в руки.

Внаслідок роботи генетиків, шахрайства під назвою Морфи, в яких колір був змінений, а всі інші характеристики відповідають природним.

Після впливу на ген, відповідальний за пігментацію шкіри, були отримані наступні сорти мейсського бігуна:

 • Океті - Червоні плями розташовані на шкірі, прямокутні або овальні у чорній межі- Особливості вмісту вдома
 • Майамі -плями яскраво -помаранчеві, а головний тон шкіри -сірий- Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмісту
 • Еморі -Вора шкіра з ледь помітним синім відтінком і темно -сірими плямами- Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмістуЦя форма все частіше класифікується як незалежна зовнішність - щуряча змія Еморі
 • рожевий -Не каміни блідо -рожевих лусочок, більш насичені плями виділяються, і чорного кольору немає- Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмісту
 • Хуртовина -Пул повністю білого кольору, можливо, наявність блідо -жовтої плями. Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмісту
Зміст ретельного вдома має кілька переваг:
 • Він добре розведений у неволі;
 • Це адаптується до умов без проблем;
 • Широкий спектр кольорів кольорів;
 • Невеликі обсяги тераріуму.
Недоліків у змісті:
 • Завдяки цікавості вони можуть залишити тераріум, вам потрібно стежити за його кришкою - вона повинна добре закрити;
 • піддаються бактеріальним ураженням, тому необхідно спостерігати за чистотою в помешканні змії.
З усього вищезазначеного ми можемо зробити висновок, що Maisic Skid - це змія без проблем у змісті, варіант для початківця, це зможе надати багато позитивних закоханим екзотичним.

дізнатись,

Королівський пітон

Ця хижа тварина також відома як сферичний пітон, або пітон. Рептилії з Африки та повністю неагресивні.Більше не виростає більше 1,5 м, це найменший представник з роду. Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмістуТварина має велику голову і потужне тіло з маленьким хвостом. Малюнок на шкірі складається з смуг і плям різних відтінків коричневого або повністю чорного кольору. Живіт пофарбований яскраво з непомітними темними плямами.

Сферичний пітон має спокійний характер, на момент небезпеки приховує голову і перетворюється на м`яч. У неволі ця рептилія може прожити до 30 років при створенні оптимальних умов, статеве дозрівання відбувається на 1,5 роки.

Під час відбору були отримані види з різними кольорами та малюнками, і навіть особи, які не мають ваги. Найпопулярнішими та екзотичними для домашнього розведення є альбіно -морфи, Oranqe Qhost, Spider, WOMA.

Важливий!Королівські пітони схильні до ожиріння, тому завжди потрібно контролювати їх дієту.

Імператорська рада

Цей тип рептилій дуже популярний у любителів екзотики завдяки яскравому забарвленню, ідеальному розміру та дуже спокійному збалансованому настрою. У змії є сильне м’язове тіло та елегантна голова, довжина домашнього вмісту не перевищує 2 м (на природі ці човни можуть вирости до 5 м). Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмістуІмператорський човен пофарбований у різноманітні кольори, від світлого піску до насиченого коричневого кольору з темними, іноді чорними плямами. На хвості є овали червоного кольору з темною окантовкою.

Найпоширеніший колір - світло -коричневий, спина - червоний або кавовий відтінок з жовтими плямами. Сторони мають малюнок у вигляді ромб темних тонів з легкою медсестрою. Є багато кольорів, від білого до чорного, з візерунками або без нього.

Важливий!Імператорський човен - це жвава рептилія: дитинчата народжуються в оболонці, яку потім розірвано.

Широко розповсюджений морф - Колумбійський, його забарвлення найбільш схоже на природне і називається "нормальним". Морф лосося має червоні переливки на світлі без чорного пігменту.

Є альбіноси: це морфи kahl albino, гострий альбіно та альбіно Т-плюс. У них червоно-жовтий пігмент з білими ділянками, червоними очима, і темних плям у забарвленні немає. Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмістуТривалість життя імперських боасів в середньому до 11 років, за ідеальних умов, рептилія може прожити до 23 років.

дізнатись,

Веселка

Змія роду гладкого -мозкового боалеса, інша назва -це Aboma. Ця рептилія не отруйна, ідеально живе в неволі, а крім того, вона є подуманою. Дорослий має довжину до 1,8 м. У природному середовищі він може прожити до 20 років, а в неволі, з належним виїздом до 27 років.

Основна пігмент шкіри-теракота-коричнева. Вздовж усієї довжини - легкі плями еліптичної форми, облямовані темною смужкою різного розміру. Колір кольору залежить від сонячного світла і може змінюватися протягом дня.

Rainbow Boaver - це активна і цікава тварина. Щоб знизити його активність, достатньо знижувати температуру в будинку. Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмісту

Молочні та королівські змії

Ці рептилії вважаються однією з найкрасивіших змій. Вони схожі на їх отруйних родичів яскравого забарвлення з різнокольорових смуг та інших фігур, але в той же час вони нешкідливі та неволітиві родичі ООН, тому вони мають іншу назву -американську вже. Родом з Північної та Південної Америки.

Ці рептилії мають невеликі розміри, від 40 до 180 см, спрямовані блискучою головою та чорними очима. Спритні, мають яскраво-червоний колір з додаванням білих та чорних кольорів (у отруйних родичів замість біло-жовтих). Зовнішніх відмінностей між чоловіком та жінкою немає.

дізнатись,

Ці змії мають більше 25 видів, які відрізняються за фарбуванням, наприклад:

 • Мексиканський - Широкі поперечні кільця червоного кольору на контрастному тлі- Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмісту
 • Гондуран - чергування смуг червоного, чорно -білого кольору- Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмісту
 • Сіналоа - На тлі широких коралових смуг чергують чорно -білі тонкі смужки. Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмісту
Основна особливість цих змій полягає в тому, що в дикій природі вони полюють на власний вид і розвивають наполегливий імунітет до токсичних братів.

Дізнайтеся більше про

Рекомендації при покупці та витратах

Необхідно придбати такого екзотичного домашнього улюбленця у селекціонера, оскільки лише всі індивідуальні характеристики особистості можуть його уточнити. Змія повинна народитися в неволі, тоді адаптація до інших умов пройде швидко і без проблем.

При придбанні тварини вам потрібно звернути увагу на наступні моменти:

 1. Вага змії повинна відповідати віку, вона повинна бути добре піддана, мати м’язовий тон.
 2. Пошкодження, шрами та потертості на шкірі.
 3. Доцільно експериментально перевірити здатність хижака їсти себе.
Селекціонер, який цінує репутацію, завжди дасть поради щодо технічного обслуговування та годування рептилії, а також надасть інформаційну підтримку покупцеві, яка захистить від помилок у технічному обслуговуванні. Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмістуПолітика щодо ціноутворення на рептилій залежить від їх типу, віку та кольору:
 1. Молодий бігун зі стандартним кольором - 15 доларів, доросла людина - понад 30 доларів. Альбінос або карамельні види дорожче кілька разів.
 2. Королівський Python: Жінка - 200 доларів і вище, чоловіки - на 10 % нижче.
 3. Імперська дошка - від 100 до 300 доларів.
 4. Rainbow Boaver починається від 150 доларів і вище.
 5. Молочні та королівські особи - від 70 доларів.

Чи знаєте ви?Змії, природно глухі, вони повністю атрофували вушну перетинку та середнє вухо. Звукові вібрації, вони захоплені животом під час руху по землі.

Особливості вмісту вдома

Перш ніж придбати змію як домашню тварину, вам потрібно підготувати місце, де вона буде жити в будинку, і познайомитися з основами залишити цю рептилію. Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмісту

Тераріум

Для комфортного життя вдома необхідний надійний тераріум. Він обраний залежно від рептилії, яка буде містити там, і повинна відповідати вимогам:

 1. Стіни тераріуму повинні бути запечатані, виготовлені зі скла або пластику, з добре підготовкою та закриттям на засуві з верхньою кришкою.
 2. Розмір контейнера вибирається на основі того, чи може змія, згорнутись зі спіраль або кулею, бути в тій її частині, де індикатор температури - це те, що йому потрібно. Співвідношення розміру залежить від способу життя рептилії: для мелених змій важлива територія, а для деревини - висота. Наприклад, для бігуна, яка є меленою змією, довжиною тіла 45 см, площа 30 × 20 см і висота 10 см достатньо. При правильному розміщенні світильника буде вивільнено 2 зони з температурою до 31 ° C та 25 ° C. Для Royal Python завдовжки 110 см, область тераріуму вже буде висотою 70 × 45 см 15 см, що підлягають однаковими температурами. Для садового боаса завдовжки 100 см (деревна змія) необхідний тераріум у висоту близько 70 см і площа 35 × 35 см. Лампа 25 Вт розміщується зверху і на відстані 15 см від нього - гілки, де тварина може зігрітися. У всій висоті контейнера полиці розміщуються з однаковим інтервалом - сама змія вибере потрібне місце.
 3. Оскільки рептилії за своєю природою не можуть регулювати температуру тіла, вони повинні мати джерело тепла у своєму "будинку". Це можуть бути розжарювання, теплові кілограми або нагріті шнури. Лампи підходять для скляних та дерев’яних тераріумів, і краще зігріти пластикові будинки з килимами та шнурами. Потужність цих пристроїв залежить від розміру житла домашнього улюбленця та температури місцевого нагрівання. Захисні ковпачки від опіків для світильників не потрібно повісити.
 4. Вентиляція в тераріумі повинна бути обов’язковою. Це дозволяє підтримувати необхідну вологість та обмін повітря. Він виготовлений з пластикової сітки для скляних та дерев’яних тераріумів. У пластиковому «корпусі» отвори у верхніх та нижніх частинах контейнера просвердлюються для забезпечення вентиляції.
 5. Всередині тераріуму є притулок для тварини, який можна виготовити з каменів або старих дерев’яних дуплів. Необхідно також викласти гладкі гілки та коріння, повісити лозу для сходження. М’який сміття з тирси, вирізаний папір і мох сфагнуму розміщується на дні.
 6. Змія може не їсти довго, але чиста вода для пиття завжди повинна бути присутня. Для цього в тераріум розмістив невелику миску на воду та велику контейнер для купання.
Який розмір повинен бути тераріум: відео

Годування

Дієта змій досить різноманітна і безпосередньо залежить від типу рептилії. Оскільки за своєю природою вони є хижаками і в природному середовищі харчуються дрібними тваринами, і це слід враховувати при прийнятті рішення про домашнє харчування.

Вдома рептилії дають таку їжу:

 • черв’яки або гризуни;
 • риба або жаби;
 • птиця пташенят;
 • Спеціальна їжа, яку можна придбати в спеціалізованих магазинах.
Доросла змія їсть раз на тиждень, але бувають випадки, коли цей період може затягуватися місяцями. Це відбувається під час зміни шкіри та сплячки.

дізнатись,

Щоденний та сезонний ритм

З весни до осені рептилії - це період активності, в цей час денного світла повинно тривати 12 годин. Протягом усього часу необхідно проводити опромінення ультрафіолетовими лампами. Крім того, можливі 15-хвилинні еритематні світильники.

Взимку змії приходять на період відпочинку. Для того, щоб рептилія змирала, протягом 20 днів вони плавно зменшують кількість світла і знижують температуру. Когда Сеторуй денне Сокращён д -дов 8 д -АскоВ, Прекращают,. Типи домашніх змій: догляд, годування та особливості вмістуЗ`явка змії. Ви можете використовувати лід, щоб створити оптимальну температуру зниження дня денного світла до 4 годин, вам потрібно вимкнути та денне опалення. Змію поміщають у вентильовану світлу здатність з тирсою, де тварина буде спати. У цей час температура не повинна перевищувати 16 ° C. Для вологості рекомендується розпорошити вільний кут раз на тиждень.

Зиму триває в середньому 2 місяці. Похід з цього стану має відбуватися поступово і в тому ж режимі. Годування повинно починатися з 8-годинного світлого дна та включення нічного опалення.

Важливий!Якщо ваша змія знаходиться в апатичному стані, без будь -яких причин цього, і більшість часу лежить, згорнута на рингу, - не панікуйте. Це ознаки, які вказують на неминуче падіння шкіри.

Запобіжні заходи

Хоча домашні змії не отруйні, вам все одно потрібно дотримуватися деяких правил, коли вони задоволені:

 1. Заборонено звільнити змію від тераріуму або забрати його, поки в самій кімнаті. Це правило стосується великих рептилій (BOA), що може не зовсім адекватно новим.
 2. Ви не можете підходити до змій, якщо запахи корму присутні на вашій шкірі чи одязі.
 3. Заборонено виробляти рептилію, якщо в кімнаті є велика кількість незнайомців.
 4. Важливо слідувати кришці тераріуму, що ваш вихованець не прийняв рішення прогулятися без ваших знань.
 5. Чудові рептилії через їхню масу краще обмежити доступ безпорадних членів сім`ї та домашніх тварин.
Як стримувати змію вдома: відео

Якщо ви вирішили розпочати змію як домашню тварину, ви не повинні керуватися миттєвим бажанням, а зважувати плюси та мінуси, вивчати якомога більше інформації про зміст рептилій будинку. Пам`ятайте, що в будь -якому випадку змії є хижими тваринами, і вам потрібно впоратися з ними уважно.

384

Статии на тема
LiveInternet