Мордж - яка це тварина це?

Морж (Одобенус Росмар) - Морський ссавець, єдиний представник родини моржів.

Зовні можуть бути зовні ці великі пресири з густою зморшкуватою шкірою, а не найпривабливішими будівлями в тваринному царстві, але якщо ви їх краще познайомитесь, вони викликають щире співчуття. Це дуже соціальні тварини з розвиненим почуттям взаємної допомоги: у випадку небезпеки вони жорстоко захищають своїх дитинчат та братів від будь -якого, навіть найнебезпечнішого ворога. Корінне населення Арктики завжди шанується моржами і приписувало їм багато людських якостей.

Опис морського гіганта

Найближчі живі родичі моржів -це вушні тюлені: їх загальними предками були ведмедя, схожі на тварин enaliarctidae, що проживають у північній частині Тихого океану близько 20 мільйонів. років тому. 5-10 мільйонів. Роки тому стародавні моржі були найбільш численними та звичайними тихоокеанськими Лацтогенами. Вони були як сучасні морські леви. Деякі з них проникли в Північну Атлантику і широко переселяли в Атлантичний океан.

Сьогодні моржі - жителі Арктичних морів з Канади та Гренландії до Північної Євразії та Західної Аляски. Їх основні місця проживання - це відкрита вода та упаковка льоду континентальної полиці.Опис морського гіганта

Уолру - найбільші представники загону Пінніпедії (Пінніпедія). В середньому жінки важать 640-720 кг, чоловіки-900-1120 кг, але виявлені окремі особи, вага яких досягає 1750 кг. Довжина тіла самців-3,1-3,2 м, самки-2,7 м. Треба сказати, що розміри та маса тварин змінюються залежно від сезону та середовища проживання, відображаючи відмінності інтерпретації та велику кількість кормів у цій галузі. Найменші моржі живуть у бухті Гудсон.

Погляд поділяється на 2 (3) підвид:

один. Атлантичний морж (o. r. Розмар)

Чому плечові моржі?

Він живе в канадській частині Арктики до Барента моря.

2. Тихоокеанський (o. r. Дивергени)

Життя моржів

Знайдено в Берингові та Чукчі. Цей підвид є власником найбільших ікла: їх довжина в середньому 55 см у самців і 40 см у жінок.

Окремо, іноді морж ноутбука (o. r. Лаптеві).

Морж і людина

Шкіра молодих моржів пофарбована в темно -коричневий колір. Дорослі світло-коричневі або червонувато-коричневі, груди та живіт дещо темніші. Поверхні плавників без волосся, чорні у молодих тварин, з часом вони стають коричневими, а потім сірими.

Шкіра морських гігантів незвично щільна і жорстка. Її товщина-2-4 см, на кожному суглобі та згинах тіла він збирається у складках. Шкіра захищає морж від ран проти ікла родичів, а також під час виходу до твердого льоду або гострого каменю.

На шкірі молодих людей, коротких, з довжиною не більше 1 см, жовто-коричневе волосся росте по всьому тілу. Дорослі самці покриті рідкісним волоссям або навіть лисими, а горбки шкіри утворюються на шиї та плечах. Ця шкіра Шишкі до 5 см - це виразний знак дорослого чоловіка і надає додатковий захист від ран від ран. Папки шкіри можуть бути притулком для відсмаку крові, що викликає велику стурбованість, саме тому вони часто сверблять і брухтують шкіру.

У ранніх описах цих ногів, вони часто порівнювались із свинями частково через їх залежність, щоб лягти в купу, вливати один в одного, а також рідкісну лінію та закруглене тіло. Зовні морж дуже схожий на морського лева, за винятком квадратної голови та довгих бивів.

Самці моржів наділені парою подушок безпеки в горлі, які можна сильно набрякнути. Ці сумки служать для видобутку спеціальних звуків під час залицяння, а також для підтримки плавучості під час відпочинку на воді.

Чому плечові моржі?

Верхні ікла цих кіосків у ході еволюції набули форми бивнів. Є бивні для жінок та самців. Тварини використовують їх і як пістолет в бійці, і як інструмент для розбиття льоду. Однак їх головна мета - це демонстрація соціального статусу певної людини. У будь -якому скупченні моржів більша людина з масивними бивнями прагне зайняти домінуючу позицію. Просто демонструючи розмір бивнів, тварина може зайняти більш комфортне або вигідне положення серед братів із більш скромними іклами. Якщо домінуючий чоловік зустрічає ворога з іклами, приблизно рівним за його власним розміром, їх протистояння може перейти від загроз до бійки, поки один з опонентів не здасться, відступаючи з поля бою. Самці найбільш активно борються протягом періоду розведення, але між жінками часто трапляються сутички.

Мордж - яка це тварина це?

Соціальна роль бивнів не обмежується конкуренцією за домінування. Їх розмір і форма можуть розповідати про поле та вік тварини. У молодих моржів немає бивів. Їх ікла вирізані у віці 6-8 місяців, а через рік після цього вони заховані під верхньою губою. Як результат, маленька тварина без бивів негайно визнана молодою і беззахисною, а її великий супутник оцінюється як доросла самка. Жіночі бивні коротші і тонші, більш зігнуті, ніж у самців того ж віку. У дорослому віці бивні в обох статтях великі, але короткі, затьмарені на жорстких поверхнях.

Але функції бивнів не обмежуються цим. Вони служать підтримкою голови під час відпочинку та пробиваються через крижану діру в льоду. Нарешті, моржі використовують ікла, як п’ята нога: виповз на льоду, тварини чіпляються за нього з бивнями, щоб витягнути тіло вперед. Ось чому морж називається "odobenus", який можна перекласти як "ходити по зубах".

Стара гіпотеза про те, що моржі копають молюсків з бивнями, спростувана. Tusks - переважно органи соціальної взаємодії, наприклад, наприклад, роги оленів. Вони не потягують через копання, а тому, що вони контактують з піском та мулом під час пошуку їжі.

Життя моржів

Тривалий час вважалося, що моржі живуть лише на мілководді, але дані, отримані за допомогою супутників. Як правило, їм не потрібно так глибоко зануритися.

Плаває плаває чудово, і це не дивно, тому що вони проводять більшу частину свого життя у воді, а не на суші, вони навіть можуть спати у воді.

Час і сильний у морі, на суші ці гіганти незграбні та беззахисні. На льоду та землі вони рухаються на всіх чотирьох кінцівках. Підбори переносяться під крижом для підтримки тіла, пальці з нетерпінням чекають вперед і назовні. "Пальди" підтримують тіло, а пальці виявляються і назад. Кінцівки дуже мобільні та згинаються, щоб звір міг подряпати будь -яку частину тіла. У воді задні кінцівки використовуються для створення моменту водіння, а передні відіграють роль керма.

Морська дієта

Основою раціону моржів є двостулкові молюски, ядра та мідії, які живуть на полиці Північного моря. Крім того, вони їдять приблизно 40 видів інших безхребетних, що ведуть притоковий спосіб життя, такі як креветки, омари, восьминоги, деякі види риби тощо.D. Іноді вони їдять інші печатки - як відлякувачі, так і як хижаки.

Вони знаходять їжу в основному за допомогою дотику. Вони можуть годувати як напівпрозору воду в літньому світлі, так і в повній темряві взимку. Найчутливішим у моржах є кінчик морди з тонкою шкірою та понад 450 суворими вібрисами.

Мордж - яка це тварина це?
Чоловічий морж демонструє вібриси

Верхній край морди підсилюється товстою кератинізованою шкірою і використовується тваринами для викопування їстівних молюсків та інших безхребетних з нижнього мулу. Морж піднімає глибші шари нижніх відкладів, вводячи потік води в отвори його харчових предметів. Працівники зоопарків знають, що моржи можуть отримати багато води в рот і обприскувати будь -кого.

Сімейні відносини. Догляд за потомством

За своєю природою моржами є стадовими тваринами: самці та самки входять у скупчення, нумеруючи сотні і тисячі голови.

Мордж - яка це тварина це?

Зазвичай самки починають розмножуватися у віці 6-7 років. Самці розвиваються набагато повільніше: більша частина зрілості відбувається до 15 років. Тільки досягнувши цього віку, самець може претендувати на домінуючу позицію та повну соціальну зрілість.

Самці змагаються за жінок і лише найбільші, що володіють найбільшими чашками, можуть розраховувати на успіх.

Сезон весілля припадає на січень-лютого-найхолодніші місяці. У цей час у Тихоокеанських моральних мулях дорослі жінки та молоді люди об`єднуються в репродуктивну колонію, збираються в невеликих кластерах, рухаючись та годуючи разом. Кожна група супроводжується одним або декількома чоловіками, які в основному тримаються у воді. Вони постійно видають різні звуки: клацання, удари, трики під водою, а також короткі серії клацань та свистів на поверхні. Як і птахи, що співають, ці неодноразові звуки повинні залучати жінок та відлякувати можливих конкурентів. Вони видають звуки, що лунають за допомогою одного з набряклих мішків у горлі. Цей звук використовується лише при спаровуванні. Зазвичай звуки, видані цими тваринами, схожі на гавкіт різної висоти. Атлантичний підвид також організовує голосові демонстрації.

Вагітність триває 15-16 місяців, включаючи 4-5 місяців, коли плід не розвивається (так звана затримка імплантації). А навесні наступного року, як правило, у травні жінки народжують одного єдиного цуценя. Близнюки в підстилці - унікальне явище. Рівень розмноження в моржах дуже низький: молоді самки народжують приблизно 1 раз кожні 3 роки, а старша тварина, тим більше інтервалів між народженням стає довше.

Новонароджене покрите коротким м`яким волоссям, він важить 50-65 кг, а його довжина трохи більше, ніж метр. Один -річний морж -морж збільшує свою масу більше 3 разів. Годування молока триває більше півтора років.

Мордж - яка це тварина це?

Матері дуже прив’язані до своїх дитинчат і завжди готові їх захищати. Трапляється, що вони закривають дитину від мисливця зі своїм тілом, і якщо мати помирає, дитинчата беруть під варту бездітних самок із стада.

Мордж - яка це тварина це?

Поруч з матір`ю молоді моржі можуть бути до 2-3 років, а потім піти, утворюючи власні невеликі групи або приєднатися до великих скупчень дорослих тварин.

Ми знайомі з гаслом: "Деякі для всіх, все для одного". Отже, моржі живуть точно за цим принципом. Всі вони захищають дитинчата разом, повідомляють стадо про небезпеку, що наближається, врятує поранених, і в цілому вони дуже теплі щодо своїх братів. Якщо в період весілля самці стають знущаннями, і бійки часто виникають між жінками і за право домінувати.

Морж і людина

Населення моржів значно зменшилось у XYIII-XX століттями через активне полювання на них європейців та північноамериканців. Ці тварини були вбиті заради "морж", жиру та шкіри. Населення Північної Атлантики найбільше постраждало. Морське стадо в Канаді було винищено у 80 -х роках XIX століття, незабаром та сама доля спіткає стоїть Шпітсберген. Кількість усіх стад у Північній Атлантиці значно зменшився.

Досить важко визначити кількість цих тварин, а також інших морських ссавців, оскільки вони ведуть спосіб життя стада, а ознаки текстів постійно змінюються. Оскільки моржів широко переселяються, віддалені групи легко пропустити при бухгалтерському обліку. Спільні радянсько-американські дослідження, проведені в 1975-1990-х роках, дали щонайменше 200-250 тисяч. голова.

Морж все ще оцінюють жителі Арктичних регіонів Північної Америки, Гренландії та Росії як основне джерело їжі. Далі на південь, в Європі, Азії та Північній Америці, головним значенням для людей завжди було тум. Їх полюють на більшу частину свого асортименту, хоча скрізь, де він контролюється цим процесом, квоти на забою видаються, час полювання тощо.D. Окрім людини, вони також полюють на білого ведмедя та склад.

Викиди нафтових продуктів впливають на моржів, як безпосередньо, через травний тракт, так і опосередковано - через зменшення популяції населення населення. Крім того, Nastye чутливі до шуму, особливо до звуків літаків. Вони залишають ліжка в тих районах, де збільшується діяльність людей. Риболовецькі судна також є проблемою.

Існує також смертність від нещасних випадків, наприклад, потрапляє або потрапляє в льодові пастки. Існує багато прикладів масової смерті від травм серед тихоокеанських моржів через панічний страх і політ: поспіхом тварини розчавлюють один одного.

Тривалість життя моржів в середньому становить 30 років, рідко окремі люди проживають до 45 років.

Статии на тема
LiveInternet