Вирощування крокодила як домашня тварина

Екзотика вдома

Крокодил - Екзотична тварина, яка в дикій природі, досягаючи величезних розмірів, може легко насолодитися людиною. Але є невеликі види, які можуть легко жити в умовах квартир в акваріумі як домашні тварини. Про те, як містити домашній крокодил, прочитайте нижче.

Екзотика вдома

Багато людей з часом приходять до того, що вони хочуть мати домашнього улюбленця вдома. Більшість віддає перевагу рибі. Однак є категорія людей, які дають щось оригінальне, екзотичне. Вони, як правило, вважають за краще купувати тераріуми, в яких вони містять цікаві павуки, змії, ящірки, жаби. Ті, хто допускає умови, придбані крокодилами. Крокодил КейманЯк ми вже згадували, крокодили зазвичай великі - до 5,5 м, в будинках, які вони часто містять Кайманов - Тварини з родини алігаторів, які відрізняються від їх великих родичів, відрізняються за розмірами, меншими щелепами, наявністю кісткової черевної оболонки та здатністю жити в прісній воді.

Важливий!Отримавши будь -якого екзотичного звіра, вам потрібно не тільки подумати про своє задоволення, але й знати, які умови необхідні для домашнього улюбленця. Якщо ваша квартира чи будинок не відповідають цим умовам, то вам слід віддати перевагу іншій тварині. Не так рідкісні випадки, коли невідповідне середовище та годування призвели до смерті домашнього улюбленця.

У зв`язку з цим, бігаючи вперед, зауважимо, що для крокодила в будинку вам потрібен не лише тераріум з водою, але й простір з землею, де він може повзати та вразити тіло. Умови утриманняКрім того, вибираючи екзотичного звіра, ми рекомендуємо використовувати Наступні рекомендації:

 • Обов’язково прочитайте особливості життя тварини перед покупкою.
 • Купуйте домашнього улюбленця в суцільних спеціалізованих магазинах. Купуючи такі руками, швидше за все, ви підтримаєте контрабанду, і у вас не буде жодних гарантій, що тварина буде чудовою, до неї не доведеться довго і серйозно, і це не стане джерелом інфекції в Ваш будинок.
 • Подумайте, де ви придбаєте їжу для свого вихованця, тому що, швидше за все, продукти також будуть екзотичними та недоступними в будь -якому магазині зоопарку.
 • Уявіть, чи можете ви нагодувати хижака іншими тваринами, наприклад, чи можете ви нагодувати його мишею чи жабою, можна нагодувати йому.

Якщо ви продумали всі нюанси змісту екзоту і нічого не лякає вас, то ми пропонуємо ознайомитись з Крокодилом Кейманом ближче.

Крокодил Кейман

Крокодил Кеймани належать до класу рептилій, загону крокодилів та родини алігаторів. Досягніть максимальних розмірів від 1,5 м (самки) до 2,5 м (самців) і ваги до 60 кг. Найбільші представники роду виростають до 3,5 м і досягають маси 200 кг. Найменший - це Кайман Кувер, у дорослому віці не перевищує 1,8 м.

Їх природний ареал - це середина та Південна Америка. Більшу частину свого життя рептилії проводяться, лежачи на берегах річок, озер та болота. Найчастіше вони живуть місцями з прісною водою, але іноді вони також можуть виникати біля солоних ставків. Від зневоднення протягом сезону врятуються посухи, закопуючи в грязь. У прагненні здобич може рухатися з дуже високою швидкістю. Ніж годувати звіра?Як і всі хижаки, каймани їдять інших тварин, але, як правило, не торкаються людини. Їх щоденне меню - це риба, птахи, маленькі рептилії, земноводні, комахи. Вони самі можуть стати здобиччю крокодилів, чорних кайманів, анаконди, ягуарів.

Чи знаєте ви?Крокодили ковтають досить великі камені для покращення травлення

Порівняно зі своїми великими родичами, каймани дещо спокійніші за характером і сором`язливішою. Однак жінки можуть проявляти агресію. Підтримуючи вдома, ці маленькі крокодили мають гнучкий характер і не потребують великої допомоги. Їх можна легко приручити. Вони швидко ростуть. З правою керованою та за відсутності необережних дій загроза травми відсутня в них.

Ми радимо вам читати про екзотичних домашніх тварин, як

Якщо ви вирощуєте каймана з невеликого віку, він стане майже в посібнику, оскільки він не сприйме вас як їжу. Тварина любить, коли їх погладжують і свербить, спина. При погляді власника він сам належить до контакту, привертає свою увагу. Однак ви повинні знати, що зі змістом пари можливий прояв ревнощів.

Якщо власник - чоловік, то самець заздрить своїй парі, може проявити агресію, якщо вона приділяє занадто багато уваги людині. І, навпаки, коли жінка наближається до чоловіка, швидше за все, піде агресія з боку жінки. Останні випадки набагато частіше.

Середня тривалість життя Каймана становить 40-50 років, але в дикій природі вони можуть жити до 110–130 років. Особливості відтворення

Умови утримання

Далі ми трохи розповімо про функції змісту крокодилів. Крокодил Каймани дуже хороші тим, що деякі недоліки можуть пробачити в умовах їх вмісту. Вони не впливатимуть на здоров`я некритично:

 • незначне відхилення параметрів температури води;
 • нерегулярна дієта;
 • Короткострокова відсутність ультрафіолетового випромінювання.

Акваріум для дитини

Будинок для крокодилів не повинен бути просто акваріумом. У великому акваріумі лише зможе жити лише дитина -крокодила. Для дорослих знадобиться обладнання для тераріуму. Мінімальний об`єм акваріума повинен бути щонайменше тисячу літрів. Однак це може бути тимчасово розміщено в 200-літрові можливості. Обов’язково мати землю. Рівень води в акваріумі повинен бути не менше 10 см.

Чотири семирічні тварини вважаються дорослими. За цей час необхідно побудувати для них тераріум. Крокодил вдома: для і проти

Прочитайте також про те, які умови потрібно створити в акваріумі для розмноження риби :(),

Розташування тераріуму

Рівень води в тераріум для дорослих повинен бути не менше 40 см. На березі зелений представник класу рептилії повинен бути розміщений повністю. Краще, якщо у нього є простір для легкого руху.

Якщо у вас немає можливостей для будівництва землі, вам потрібно піклуватися про клініку в терарії, на якому крокодил був би вільно розміщений і мав можливість відпочити.

Наявність Суші - дуже важливий фактор У змісті хвостового хижака, оскільки у воді немає нікого. Тіло працює в цьому режимі, що коли рот відкривається для вживання їжі, відкривається клапан, через який вода також тече. У цьому випадку тварина просто задихнеться. Скільки витрат і де можна придбати?Як ми вже згадували вище, обов`язкові умови підтримуватимуть відповідну температуру та встановлюватимуть ультрафіолетове освітлення. Температура довга не нижче +25 ° С і не вище +35 ° C. Температура води повинна бути всередині +22-25 ° С. Обігрівач буде зобов`язаний.

Для нормального поглинання поживних речовин, особливо кальцію, організація крокодилів необхідна для достатнього споживання ультрафіолетового випромінювання. Тому в тераріумі потрібно встановити спеціальні світильники з ультрафіолетовим випромінюванням зони B (довжина хвилі - 290–320 нм). Лампи розжарювання прикріплюються зверху та постачаються вниз. Дзеркальні світильники забезпечують точкове освітлення.

Щодня крокодил повинен знаходитись під цими лампами від однієї до п’яти хвилин. Краще, якщо тварина суха. Змініть світильники щонайменше раз на півроку або на рік, залежно від виробника. Вирощування крокодила як домашня тваринаЯкщо навесні та влітку спостерігається погода з температурою щонайменше +25 ° C, то домашню тварину можна ходити на вулиці під справжнім сонцем. Однак важливо уникати чернетків.

При оснащенні тераріуму слід дотримуватися деяких правил безпеки:

 • Мінімальна висота будинку крокодила повинна бути рівною зростанню звіра;
 • Скло повинно бути особливо щільним;
 • Структурні елементи повинні бути добре виправлені;
 • Проводка повинна бути ізольована.

У тераріумі потрібно встановити хорошу вентиляційну систему та. Бажано, щоб існує система зливання. Рекомендована частота заміни води - раз на тиждень. Загальне прибирання повинно здійснюватися раз на місяць. Для цього тварини потрібно вилучити з тераріуму, раніше ознайомившись із тим, як його взяти, і зберегти його, щоб вона не була ненароком вас.

Ніж годувати звіра?

Дієта хижака повинна бути максимально близькою до природного. Для молодих тварин це може бути:

 • комахи;
 • миші;
 • Молюски;
 • Жаби.

Більше "безпечних" петтійців з класу рептилій -

Рекомендується годувати дітей через день. Кількість їжі на тиждень повинна становити 10% від ваги крокодила.

Дорослі каймани будуть щасливі:

 • свіжа риба (без кісток);
 • ціла курка, що не сушена;
 • щур;
 • яловичина;
 • Рак.

Їх можна годувати двічі на тиждень. Кількість їжі, яка надається за один тиждень, повинна становити 5% від маси тварини.

Необхідно лише годувати крокодилів, продукти, що містять вітамін В1, повинні бути включені в дієту. Копання їжі в шлунку рептилії відбувається від чотирьох до п’яти днів. Добре -вигадане зелене чудовисько, як правило, флегматичне і поводиться спокійно.

Під час подачі хижака вам потрібно буде дотримуватися заходів безпеки. Суворо заборонено давати їжу.

Важливий!Їжу Каймана потрібно подавати або зі спеціальними пінцетами, або на паличці, або просто кинути в безпосередній околиці тварини.

Якщо ви тренуєтесь дарувати їжу з руки, то тварина відповість на руку як шматок їжі.

Іноді рептилії відмовляються від будь -якого продукту. У цьому випадку вам потрібно трохи почекати, пропустити одну годую. Не турбуйтеся про відсутність годування - в дикій природі крокодил може обійтися без їжі протягом півтора року.

Раз на місяць, щоб уникнути дефіциту вітаміну, препарати "рептимінерал", "репіт", "рептивит" та інші повинні вводити їжу.

Після контакту з зеленим хижаком добре вимийте руки. Вирощування крокодила як домашня тварина

Особливості відтворення

Статеве дозрівання в каймах відбувається у віці 4–7 років. Організація гнізда надає жінку. У природі вона робить це з рослинності та бруду. Це виявляється досить великим - діаметром 1,5 м, висотою 20–25 см. Якщо ви тримаєте пару, то про матеріали для гнізда повинні піклуватися про себе, покласти гілки, траву, листя, мох у тераріум.

Зазвичай одна самка лежить від 15 до 30 яєць. Діти дозрівають при температурі +30-32 ° C протягом приблизно 82 днів. Середній розмір новонароджених - 20 см.

У період інкубації жінки особливо агресивні. Після народження дітей їх потрібно натиснути в акваріум, окремо від батьків.

Чи знаєте ви?Перші крокодили існували 250 мільйонів років тому. Спочатку вони жили лише на суші.

Крокодил вдома: для і проти

Отже, ми вивчили всі аспекти вмісту крокодила в будинку. Ми підсумовуємо і вирішимо все для і проти.

Переваги вмісту включають:

 • Екзотична тварина завжди привертає посилення уваги, цікаво її спостерігати, вона часто представляє будь -які відкриття;
 • рідкісне годування;
 • невибагність;
 • Цей вихованець не потребує ходьби.
Вирощування крокодила як домашня тваринаМінуси вмісту:
 • Незважаючи на не надто великі розміри, Кайман потребує досить великої території та просторого тераріуму;
 • Обов’язкове обслуговування необхідного, близького до природних, умов для комфортного та здорового існування;
 • Оскільки це хижак, травма людини можлива;
 • труднощі з вилученням збалансованої дієти;
 • нічний спосіб життя домашнього улюбленця;
 • висока вартість.

Важливий!Зберігаючи будинок невеликого крокодила під рукою, повинен бути перший комплект. Незважаючи на те, що вони виявляють агресію досить рідко і лише в крайніх випадках, це все одно відбувається. Укус або подряпина від Каймана, як правило, не дуже серйозні рани. Але вони потребують негайної обробки.

Вирощування крокодила як домашня тварина

Скільки витрат і де можна придбати?

Офіційний продаж крокодила супроводжується низкою документів, включаючи: дозвіл на імпорт ветеринарного сертифіката, виданого в країні, ветеринарному сертифікаті країни, в якому тварина продається- сертифікат Міжнародної конвенції про торгівлю дикою флорою та Фауна (CIT) з країни експорту ліцензії на торгівлю тварин та інших. Звичайно, дизайн усіх дозволів коштує багато грошей, що входять у ціну крокодила. Однак саме з ними ви будете впевнені, що юридично здобуваєте здорову тварину.

Сьогодні існує ряд зоомагазин, в яких можна знайти цього екзотичного звіра. Також рекламу з продажу можна знайти в Інтернеті. Ціна починається від 100 доларів і не обмежується 1000 доларів.

Таким чином, найкращими для підтримки будинку від алігатора є крокодил Кеймани. Вони чудові розміри в середніх кімнатах, невибагливі, спокійні. Саме цей тип рекомендується давати тим, хто все ще не має досвіду догляду за крокодилами вдома.

82

Статии на тема
LiveInternet