Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашером

Причини кашлю

У домашніх тварин різні захворювання можуть мати однакові симптоми. Будь -яке відхилення від нормального стану дбайливого власника викликає тривогу, і необхідність привести домашнього улюбленця на зустріч у ветеринара або вирішити проблему самостійно. Перш ніж робити домашнє лікування або звернутися. Кашель у собак - це широкий симптом, який може вказувати на різноманітні захворювання. Інформований власник легко розрізнить тип і характер кашлю і негайно зрозуміє, чи потребує його домашня собака допомога чи все пройде без стороннього втручання. Давайте розберемося з вами, чому іноді улюблені кашля.

Причини кашлю

Дуже відрізняються - від хронічних захворювань до кістки випадково застрягли в горлі. Усі вони відрізняються за частотою, інтенсивністю та звуком. Ці домашні тварини відрізняють кашель слабкої інтенсивності, сильного, поверхневого та глибокого походження. Кашель у собак: як надати першу допомогуЗа звуком це може бути озвучене, коли запалення неінфекційне і тьмяне мокрого типу, коли слизові оболонки стають пухкими через стійкість інфекції.

Важливий!Щоб встановити точну причину сильного смикання собаки, потрібно провести всебічне обстеження. Без цього призначення належного лікування буде неможливим.

Вірусні захворювання

Це найпоширеніша причина кашлю, яка найчастіше проявляється в періоди сезонних вірусних спалахів і активно поширюється в місцях великого накопичення

Для цього він отримав назву "aviary", оскільки саме VI засуджки ці тварини тісно контактують. Існує кілька збудників такого захворювання.

Bordetallla бронхізептик - одна з найпоширеніших бактеріальних культур, що провокують кашель. Інфекція проходить швидко, дві -три хвилини тісного спілкування здорового домашнього улюбленця та зараження. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашеромУ деяких місцях підвищеного ризику є зоомагазини, виставки, місця для прогулянок, ярмарків, розплідників - одним словом, місцями значного накопичення власників собак та їх улюблених.

Симптоми з’являються приблизно через три -чотири дні після зараження. Якщо ваша ваша суха кашлять, ніби вона щось виросла або вдихала, і цей симптом проявляється час від часу, у моменти особливої ​​напруги чи хвилювання, можливо, вона заражена.

Кашель, як симптом спостерігається також

Ознаками вірусної інфекції є: запалене горло, збільшення кількості набряклих мигдалинів, дратівливості, сонливості, підкреслення піни під час ривки, закопування їжі, з`їденої останнім часом через біль у гортані.

Зазвичай ці симптоми відбуваються за один -два тижні, залежно від віку та сили імунітету собаки.

Ще одне інфекційне захворювання може бути діагностовано тим, як собака намагається стримувати позив до кашлю, оскільки зменшення запалених слизових оболонок викликає її болісні відчуття. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашеромВона може похитати головою, ковтаючи, як це роблять люди, тягнути голову вперед, скуголити і робити жувальні рухи щелепами. Ангіна, плеврит, бронхіт та глотгіт для цих тварин особливо болючі.

Вірусне захворювання може статися за два стадії. Перший, м`який, не потребує медичного лікування - більшості, що кашель, ніби задушений, переживають його самостійно і майже безсимптомно, тому вам не потрібно робити.

Другий, важкий етап, з ускладненнями, схожий на собаку. Її собак переносяться з високою температурою, слизовими виділеннями з очей і носа, повною втратою апетиту, водопостачанням, різкою схудненням.

Другий етап загрожує смертю, якщо ви не проконсультуєте ветеринару вчасно. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашером

Чи знаєте ви?Якщо людина має майже всю поверхню тіла під час перегріву, то собаки у собак як метод охолодження відсутні. Тільки їхня незначна кількість знаходиться на подушках лап і кінчика носа. Представники типу собаки просто не відчувають потреби в цій суто людській системі - У спекотні дні Вони охолоджуються, стирчать язик.

Сторонні тіла

Вони потрапляють у дихальний шлях під час жадібного неконтрольованого споживання їжі, ходячи по високій галявині.

Інша собака може страждати від розладів функції ковтання, які спровокуються проблемами з нервовою системою та вірусними захворюваннями, такими як тонзиліт та гострих респіраторних вірусних інфекцій - вони також заважають кормум, як правило, потрапляють у стравоход.

Іноземні предмети, що застрягли в слизовій мембрані, викликають роздратування, свербіж, тварина починає хитати головою, різко вдихаючи повітря, намагаючись підштовхнути предмет, який викликає дискомфорт. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашеромТак трапляється, що сильний кашель супроводжується собакою, забрудненою собакою. Наявність крові у відхаркуванні свідчить.

Сильні хрипи, скорочення кашлю гортані, спроби тварини лизати, ковтати, намагаються лопнути, і в той же час відсутність блювоти - це справжні ознаки того, що щось застрягло у вашого вихованця в гортані.

Алергічні реакції

З усіх причин кашля. Це найчастіше сезонно і розвивається на основі збільшення кількості алергенів у повітрі чи їжі

Гіпоалергенні породи собак включають

Окрім сухого алергічного кашлю, собака виявляє рясну лакримацію та виділення слизу з носа, почервоніння очей, лущення та висип на шкірі, під якою може бути: неправильно відібрана зернова їжа, пор комах, пилок квітів та квітучі рослини, домашня хімія та активні ліки.

Алергія - це симптоми майже відразу після усунення алергену. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашером

Паразити

Ця причина не є рідкістю у собак у цуценя через недотримання правил гігієни немовлят. З рідкісним купанням, поганим розчісуванням, відсутністю дезінфекції сміття та страв у собак з’являються внутрішня та зовнішня кров, що підходять до крові.

Кашель провокує точно внутрішні, оскільки вони мігрують до тіла собаки у вигляді личинок та зростаючих людей. Специфічний рух викликає роздратування та внутрішній свербіж, що собака намагається заспокоїти сухий кашель або хрипте глухий, ніби задушений.

Цей симптом стосується зараження анкілостомами, оскільки їх тварини мають трахеобронхіт.

Важливий!Якщо причиною смикання у вашого вихованця є онкологічне захворювання легенів під назвою "аденокарцинома", то успішне лікування майже неможливе. Єдине, що можна зробити в цьому випадку - Підтримуйте наркотики для домашніх тварин та знижуйте рівень дискомфорту.

Ще одна паразитична хвороба, що супроводжується кашером, називається Дірофіларіаз. Це виникає як наслідок укусу комара. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашеромМікрофіларії потрапляють у приплив крові собаки, які переносяться по всьому тілу і вживаються в серце, легені та печінку.

Вони осідають праворуч на передсердя, їдять з нього, і уражений орган починає збільшуватися в розмірах, чинять тиск на легені, які також заражаються.

Цей тиск провокує рефлекс кашлю, який може звучати як сухим, так і мокрим. Це захворювання не можна лікувати, оскільки масове пошкодження паренхіматозних органів позбавляє тварини життєвої сили.

Єдине, що може захистити вашого вихованця від цього паразита - це профілактичні щеплення.

Хвороби серця

Тварини старше семи років, які страждають від зайвої ваги або мають вроджені пороки, мають особливу тенденцію до проблем із серцем. Захворювання серця зазвичай починають розвиватися з лівого мітрального клапана - він втрачає пропускну здатність. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашеромНа цьому ранньому етапі лише ветеринар, який використовує X -оренду або ехографію, може помітити деградації тіла. Нездорове серце починає набувати округлої форми і не зменшується так часто, як це має бути скорочено в нормі.

Як і у випадку пошкодження паразитами, орган збільшується в розмірах за рахунок накопичення рідини в його стінках, постійно чинить тиск на легені, і собака починає кашляти, ніби виросла.

Такий кашель трапляється у тварин після тривалого перебування в лежачому положенні, що супроводжується аритмією і найчастіше відчуває себе вночі.

Для вас важливо знати про собаку, що піклується про те, як це зробити вдома, про функції, чи потрібна собака, як вибрати, як зробити це руками.

Онкологічні захворювання

З`являються у літніх тварин і можуть бути або незалежними легеневими і мігрують до легеневої тканини з новоутворень на інших органах.

Збільшення аномальної тканини в обсягах впливає на загальну масу дихального органу - собака має дихальну функцію у собаці, вона страждає від задишки, може хрипувати уві сні і, як правило, зменшувати її активність. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашером

Інші причини

Колапс траху - це проблема, яка стосується маленьких собак декоративних порід. Надмірна вага, низька рухливість, генетична схильність впливає на цілісність їх дихальних шляхів.

Наприклад, зі значним навантаженням на гортані, наприклад, при носінні занадто близького коміра або розриву повідку, трахея стискається і травмується, викликаючи хрипкий кашель і вивільнення крові з піною з рота.

Собаки, в яких трахея вже травмована або набула близько до стін, часто натискаючи при поглиначій воді.

Чи знаєте ви?Найшвидший гончак у світі, рекорд якого ще не побив, вважається австралійською зіркою Graihound. На перегонах, що датуються з березня 1994 року, він розвивав неймовірну швидкість 67,32 кілометри на годину.

Коротка сплющена морда в брохейфалах з короткою масивною нижньою щелепою провокує часті ривки через її структурні особливості. Як дихання, так і функція поглинання їжі, у цих тварин порушуються. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашеромПлевральна порожнина між аркушами плеври, які покривають світло і грудну порожнину, як правило, містить невелику кількість рідини, що грає роль мастила. Це допомагає органу змінити свою форму та положення, рухаючись твариною.

Патологічні зміни в цій порожнині призводять до накопичення надмірної кількості рідини в ній або просочення бульбашок повітря через стінки легенів. Будь -який тиск на легені та зміна їх ваги призводить до появи рефлексу ривків.

Кашель у собак: як надати першу допомогу

Найкраще не дозволяти собаці мати захворювання, які провокують кашель, ніби вона задушилася, щоб не брати участь у тривалому і складному лікуванні.

Оптимальною профілактикою буде проведення профілактичних вакцинацій та вакцинації, уникаючи місць значного накопичення тварин, регулярної гігієни причалу собаки та його мисок для годування. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашеромЯкщо кашель тварини все ще виявляється, вам доведеться негайно діяти.

Що ти можеш зробити

Якщо кашель має низьку інтенсивність, сухий, і ви помічаєте лише його зовнішній вигляд, не поспішайте вести собаку до ветеринара або починати незалежне лікування.

Краще спостерігати за тим, як тварина-це просте роздратування слизових оболонок із сухим повітрям або твердою їжею, і воно пройде через два-три дні сама по собі.

Якщо ваш вихованець кашляє більше тижня, але його загальний стан не погіршується, він продовжує поглинати їжу та дотримується звичайної активності, він, можливо, підхопив вірусне захворювання одного чи іншого роду і має достатньо сильну імунітет, щоб виграти це захворювання. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашеромХоча погіршення не спостерігаються у стані домашнього улюбленця, не надайте йому підтримки наркотиків, щоб не послабити власний імунітет.

Важливий!Причиною кашлю фаворитів є затяжний хронічний тонзиліт. Для собак це нехарактерно, але такі випадки трапляються. Повне видалення запалених мигдалинів використовується як лікування.

Якщо ви впевнені, що ваша собака задихнулася від чогось прикладу, ви помітили цю мить або побачите, як він намагається позбутися від об`єкта, застряг у горлі, розкрийте його рот (освічені домашні тварини з безстрашним показу горла власнику) і світити в своєму лантеріалі з ліхтариком.

Ви можете побачити іноземний орган, який завдає вашому домашньому улюбленцю. Невеликий, нешвидкий об`єкт можна видалити незалежно за допомогою пінцетів або пальців. Вам потрібно діяти обережно і напевно - якщо ви не впевнені, що не завдаєте шкоди тварині, краще йти до ветеринара з ним.

Якщо кашель вашого вихованця сухий, повільний і постійний, але він не виявляє тривоги, можливо, причина полягає в надмірно сухому повітрі у вашому будинку. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашеромПокладіть спеціальний зволожувач або регулярно розпилюйте вологу з розпилювального пістолета - це повинно покращити стан домашнього улюбленця.

Спробуйте видалити всі алергени, які можуть вплинути на собаку таким чином. Якщо його кашель є сезонним, ходити з ним рідше під час періодів цвітіння алергенних рослин і перегляньте дієту для зернових алергенів у кормі.

Що може зробити лікар

Кваліфікований ветеринар, коли скарги на кашель на тварині негайно вивчать його і, якщо необхідно, дасть направлення на додатковий діагноз.

Якщо проблема полягає в сторонній частині, застряг у стравоході або стиренні на слизовій мембрані, лікар просто витягує його з медичним пінцетом та спеціальним дзеркалом із освітленням - цей процес називається ендоскопією. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашеромЯкщо собака зла і не допускає ветеринарів, ендоскопія проводиться після введення загальної анестезії.

Аутсайдер, який потрапив не в їжу, але в дихальних шляхах або особливо великому організмі витягується під час операції.

Якщо у собаки є проблеми з диханням і втрачає свідомість, це робиться трахеотомією, щоб повітря потрапляє в легені, а потім видалення стороннього предмета безпосередньо видаляється.

Додаткова діагностика призначається у разі підозри на інфекційні захворювання або нові патології, які розвиваються непоміченими господарем. Загальний аналіз крові, електрикаографія, X -ray розповість ветеринару про справжню причину, що провокує кашель у собаці.

У випадку з інфекційною хворобою, яке тіло собаки не може перемогти, ваш вихованець буде прописаний протикашними та відбудовими препаратами, щоб видалити мокроту. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашеромАнтибіотики використовуються надзвичайно рідко - лише тоді, коли традиційне лікування не дає ефекту, а стан тварини все ще погіршується.

Кашель, спричинений гельмінтіазом, не може бути усунений або простіший у миттєво, тут цілий спектр заходів для дегельмінації та детоксикації тіла домашнього улюбленця необхідний від лікаря.

Чи знаєте ви?Найменша собака на планеті жила в 1945 році. Вона була з Йоркширських тер’єрів і з висотою 6,5 см на Вітерс мав довжину лише 8,9 см. І це в дорослому віці!

Якщо було встановлено, що ваша собака кашляє, оскільки у неї є аномальні новоутворення або проблеми з легенями, ветеринар призначить у першому випадку хірургічним коригуванням захворювання або терапії наркотиками у поєднанні зі зміною раціону та дня, а також у другому , наркотики, які є препаратами, які розширюють бронхи, і полегшують подих тварини.

Для того, щоб запобігти появі кашель у собаці, вам потрібно дотримуватися елементарних правил її догляду. Кожні три місяці тварина повинна бути показана ветеринару, щоб він проводив обстеження і визначає, чи все в порядку з ним. Собака, здавалося, задушилася: що робити з сильним кашеромСлід дотримуватися графіку вакцинації, щоб уникнути можливої ​​інфекції вірусними або бактеріальними інфекціями. Антеммінгне лікування потрібно проводити двічі на рік, заощаджуючи домашнього улюбленця від зовнішньої та внутрішньої кров`яної паразитів.

Зберігайте свого вихованця в комфортних умовах для нього, надайте йому повне годування і запам`ятайте відмінні риси кожного типу кашею - знаючи їх, ви можете вчасно визначити, яка причина кашель у вашій собаці, і забезпечити його першим необхідна допомога.

69

Статии на тема
LiveInternet