Приманка для окуня щуки

Zander - Дно хижацька риба. Він живиться невеликою рибою, яка має подовжене тіло. Це в основному похмурий, пісок, рюф, плотва, обсмажте інших видів риб. Пайк окуня не торкається великої риби. Маленька їсть із задоволенням від глистів, личинок, ракоподібних. Є близький родич Судака, Берш. Він харчується глистами та ракоподібними навіть у дорослому віці, але він набагато менший і частіше зустрічається в більш південних широтах.

Літня приманка та методи риболовлі

Zander має гарне нічне бачення та мінливий колір лусочки. Він щойно спіймав з води, він має більш темний колір, особливо вночі. Потім, коли він засинає, стає майже білуватою. На спині є великий тернистий плавник, як окунь. До речі, його останній близький родич має багато спільного із Зандром. Рот усіма великою кількістю зубів, з яких можна виділити великі ікла. Берш їх не має. Він відкривається не дуже широко, тому риба в своєму раціоні зазвичай невелика. Очі Судака схожі на котів і сяють у темряві. Вночі, що спіймали з води. Ні дай - і не приймайте, морський диявол!

У теплий сезон він веде переважно нічний спосіб життя, збирається полювати на берег і сидить у глибоких місцях вночі. Великий, в якому метаболізм вже повільний, взагалі не залишає каналів і глибоких білих, оскільки у нього достатньо їжі і там. У холодний сезон це стає активнішим у другій половині дня. Але навіть взимку сутінки - це найкращий час, як ранок, так і вечір.

Пайк окуня - зграя. Він полює так само, як і окуня. Зграя Судакса намагається перейти до зграї дрібниць з обох боків, витіснивши його і захоплюючи здобич, майстерно переслідуючи та заважаючи уникнути. Великих часто полюють поодинці. Підводні стрілянини добре демонструють природу полювання цієї риби взимку. Залучений грою на приманку, Зандер обертається, щоб побачити її обома очима та оцінити правильну відстань. Потім він робить кидок. Якщо приманка розташована біля дна і рухається повільно, вона може зайняти кидок, керуючись почуттями та бічною лінією, намагаючись покрити здобич у тілі та підборідді. За допомогою риболовлі на джизі близько 20-30% Zander може бути спійманий бородою або черевом, це нормальна ситуація.

Зимові приманки

Раптовий нерест відбувається у квітні-ранній травні при температурі води 10-12 градусів. Ікра ця риба в досить глибоких місцях, від півтора до двох метрів. Вибираються місця поблизу корчів та затопленого сміття, біля великих каменів, про які окунь щуки можна потерти і просочити в ікрі та молоці. Після нересту самець залишається на деякий час охороняти кладку, від`їжджаючи з неї інші риби. Тоді Pike Pike перейшов на місця їх літніх стоянки. Зазвичай це глибокі ями біля піщаних коси, де накопичується багато смажених. У таких місцях рибі не потрібно робити великих переходів для нічного полювання.

Восени риба риби поступово відходить від берега, і Зандер все менше і менше наближається до неї, частіше рухаючись на глибинах. Починаються його денні укуси. Часто ви можете зловити цю рибу нічною риболовлею, якщо рюф розміщується як приманка на дно або еластичній смузі. У той же час, укус може мати масовий характер. Пакети Зандера до осені стають більшими. Взимку ця риба дотримується щоденного ритму, роблячи періодичні фіксовані рухи вздовж резервуару, так звані «рибні доріжки», і ніколи не йде далеко від піднятих місць.

Як показують дослідження, Pike Pight споживає більшу частину їжі навесні, під час нересту, перед ним і трохи після - більше 50%. Навесні та влітку, загалом Зандер їсть трохи менше, ніж весняна дієта. І взимку він їсть лише 3-4% річного обсягу. Тому той факт, що найкращий час для лову окуня щуки - це зима, - це оману. Найкраще зловити його навесні, але в цей час риболовля заборонена для нього і браконьєр.

Крім того, навіть якщо окунь щуки, що охороняє кладку, було звільнено назад у воду, він навряд чи знайде кладку ікри, і вона помре без охорони. Тому навесні краще не намагатися зловити його навіть за принципом відпущення, і в тих місцях, де дозволено обертання, ви можете перейти на прибережне шматочок окуня.

Літня приманка та методи риболовлі

Влітку існує кілька способів зловити окуня щуки. Найбільш рекламовано - це спінінг. Дійсно, це перше, що спадає на думку, коли вони хочуть зловити цю рибу. Однак це завжди ефективно? Справа в тому, що в темряві крутичні приманки значно поступаються натуральній, живих жителях та смажених. Вони розрізняють запах, характерний для пораненої риби та їх поведінку для окуня щуки більш природно, ніж найсвіжіша гра найдосконалішої приманки -джигу. І тут більш традиційні методи риболовлі входять до гри - жвава Донка та поплавковий рибальський стрижень з приманкою на гачку. Але більшість рибалок все ще вважають крутитися більше спорту, і тоді ми поговоримо про крутильну риболовлю.

Сяяти

Дві найпоширеніші приманки - це лайно і силікон. Рідше застосовується затопленням, раундами, мандулею та іншими менш традиційними методами риболовлі. З блюзу повинен віддавати перевагу обертатися. Вони дають досить інтенсивні коливання, які здатні залучати рибу, яка зосереджена на слухових та сенсорних органах. Відмінні результати показані не традічними вертушками - з дірками в пелюстці, з асиметричною пелюсткою, безпідставною. Забарвлення спінера тут не дуже важливо, але краще використовувати хороші вертушки, які мають флуоресцентне забарвлення пелюстки. Ви можете визначити його за допомогою детектора валюти. З часом його змивають, тому час від часу потрібно змінити його.

Існує багато думок, що домашні вертушки кращі, ніж серійні. Це іноді правда. Однак частіше рибалки, купуючи якийсь спінер і намагаються його зловити, вибирає один привабливий, що приносить хороший результат. Тоді він може втратити його і придбати те саме в магазині. Якщо це був дешевий вертушок, то повторюваність її поведінки у воді буде низькою. Здається, це те саме спінінг, щоб зловити що -небудь, і рибалка втратить багато часу, перш ніж знову знайти свій заповітний спінер.

Якщо це хороша приманка добре відомої компанії, то вона матиме високу повторюваність поведінки, і вона вловлює точно так само, як розлучений. Можна навіть порадити її другові, і він також зможе зловити її в цих умовах. Немає сенсу говорити про повторюваність гри в Shrubly. Вони виготовляються без використання сучасного обладнання високої точки зору і зазвичай є унікальними. Ті, хто хоче зловити окунь щуки для пінінгового стрижня, повинні почати з справжніх фірмових вертушок.

Якщо ми поговоримо про фірми, загальновизнаний король вертушок - це депутати. За формою всі класичні вертушки цієї компанії можна розділити на три групи - Аглія, Лон та комети. Аглія має запалення пелюстки, Лон - витягнута пелюстка, а комета - це щось середнє. Насправді така кваліфікація є досить умовною і більше характеризує звукову складову гри, і навіть серед серії Аглій є довгі пелюстки, але це як виняток. Існує також серія люті, яка має найагресивнішу гру, але вона менш придатна для того, щоб точно зловити окунь щуки.

Ці блискавки в грі дуже відрізняються. Лони мають виражену повільну гру, комети - швидке обертання, Аглія - ​​від середньої до швидкої швидкості. Комети також мають найбільший кут відхилення пелюстки, і вона починається досить швидко. Для лову окуня щуки всі три типи сорочок можуть бути пов`язані. Існує думка, що Пайк окуня найкраще спіймається на пазуху, але це не так. Все залежить від конкретних уподобань цієї риби у резервуарі.

Літня приманка та методи риболовлі

Розмір спінера також вибирається в умовах експериментально риболовлі. Трапляється, що найбільший окунь щуки займає лише найменший спін, але трапляється, що лише велике. У будь -якому випадку, риболовля для Зандера навряд чи має намір ультралітного обертання, і тут краще використовувати вертушки з третього числа і вище. За характером проводки найкращі результати надаються переривчастими. Тут пазуха втратить, як вони повільно починаються, і з короткими потягами ви повинні вибрати комети та аглію. Однак тут знову все залежить від риби. Усі інші вертушки зазвичай копіюють Європарламенту в той чи інший ступінь, і варто перейти на них лише після того, як вони звикли до Міа.

Теркери з безкоштовною пелюсткою не є традиційними. Вони ідеально ловлять і дають менше гачків у сильних місцях, ніж традиційні. Однак для риболовлі для них потрібна деяка спритність, оскільки їх гра дуже нестабільна і сильно залежить від роботи рибалки з стрижнем і котушкою. Для риболовлі на них вам потрібен більш дзвінкий стрижень і хороша котушка. Часто вони виготовляються на основі серійних вертушок, використовуючи з них пелюстки. Але у виробництві також є багато тонкощів. Ловити ці вертушки - це тип риболовлі джигу.

Приманки

Джиги приманки частіше використовують силікон. Рідко використовуйте приманки з безкоштовною грою, яка працює над рівномірною проводкою. Справа в тому, що найефективнішим способом лову окуня щуки є обладнання краплинного екрану. Під час риболовлі вага знаходиться на дні, а приманка кріпиться на риболовлі над нею 30-100 см. Два -три посмикування з приманкою робиться на одному русі ваги з котушкою, покладіть її на дно, пограйте іншими способами з стрижнем. Таку поведінку найкраще наслідувати пораненою рибою, яка найбільше приваблює окуня щуки. Тут використовуються не тільки силіконові риби, але й глисти, карати та інші приманки. Ви також можете покласти пінопластову рибу, але вони можуть зловити екранний екран лише на досить сильному ході.

У силіконі можна сказати ще одне - найкраще використовувати високоякісну їстівну. Їстівний силікон дозволяє вам зловити набагато ефективніше, оскільки він дає не тільки звукові коливання під водою, але й невеликий слід запаху та смак у воді. Також доцільно використовувати високоякісні, м`які приманки, які реально імітують риби або жителі води, які мають флуоресцентне забарвлення. Його можна визначити на детекторі валюти. Неможливо сказати щось категорично про колір приманок, але зазначається, що темні черв’яки ефективніші, ніж світло, але смажені грязі з пухнастим силіконовим вентилятором на протилежному, кращому світлі.

Це коштує такий силікон дорожче, але краще зловити. Ви навіть можете сказати це - тип приманки не такий важливий, як її якість. На корпоративному вібро -польовці, який не часто використовується для лову окуня щуки, він буде клювати краще, ніж на низькій якості, навіть у найбільш кваліфікованій грі.

Приманка для окуня щуки

Лише одне можна сказати про розмір приманки - не слід використовувати силікон занадто великий, більше 10 см. Якщо здорові еластичні смуги працюють на щуку просто з ударом, то окунь щуки може їх ігнорувати. Іноді успіх приносить лише найменший еластичний діапазон, 2-2 довгі.5 см. Це знову визначається лише досвідом у конкретних умовах, і нічого іншого. Краще почати рибалити з невеликими приманками, а потім перейти на більші, якщо вони не були успішними.

Інші приманки -джиги, такі як мандула, пінопласт, віники використовуються набагато рідше. Швидше, можливо, десь вони використовуються, але зазвичай дають результат гірше, ніж класичний силікон. Тому початківець рибалка повинен використовувати їх лише в тому випадку, якщо немає результату для звичайного силікону.

Інші приманки

Іноді, коли використовуються риболовля на окуні щуки, використовуються спінергітів та раттліна. Традиційно це щука. Однак, часто під час риболовлі на окуні щуки вони ставлять їх і досягають хороших результатів. Іноді така приманка, як цикада, також допомагає піти з нуля. Це непогано для окуня, але, коли ловить окуня щуки в літню ніч, хороший результат може показати. Використовуйте інші приманки необов’язково, коли вертушок і силікон не дають результату.

Зимові приманки

Взимку окуня щуки може бути добре спіймана на балансирах, іскри, раунди та цикади. Для початківців варто рекомендувати розпочати риболовлю з окунь зимової щуки з балансирами. Вони дозволяють швидко локалізувати рибу, свердління отворів не так часто, як для спінерів. Це важливо для великих озер, де рибалки вперше в житті ловить. Балансер дозволяє зловити велику територію, її гра не така складна, як гра зі спінінгом, і вона не надто дорога порівняно з Раттліном. Крім того, риболовля з човна в лінії сливи практикується на балансирі, це дозволяє досягти хорошої гри, навіть коли човни та стрижні коливаються на хвилях.

Руттліни - ще один вид зимових приманок. Саме зимові rartlins добре грають на смиканні. Ruttlins відрізняється не лише в грі, але й у звуках-там-з ruttles-apartments, з нечутним голосом і мовчазним. Доцільно мати в арсеналі кілька речовин, і кожен три типи акустики, щоб ви могли вибрати не тільки в грі, але і в звуці. Техніка риболовлі Ruttlin майже нічим не відрізняється від риболовлі для балансира.

Зимові цикади - хороша велосипедна приманка. Вони мають високоякісну гру і здатні замінити як балансир, так і ретліну. Спеціальна гра та блиск дозволяють залучати рибу з ще більшої відстані та локалізувати її ще швидше. Однак важко зустріти гарну зимову цикаду у продажу, найчастіше це кустарні ремесла, які існують в одній копії в арсеналі рибалки. Риболовля Cycades майже така ж, як і на балансирах та Рартліну.

Приманка для окуня щуки

Блюз - традиційна наживка. Зимові коси поділяються на два типи - планер та гвоздика. Гвоздика або гвоздика з невеликою паузою найкраще підходить для Pike Pirech. Вони допомагають дратувати пасивну рибу та змусити вас напасти на спінер стабільною чіткою грою. Планер використовується для пошуку риби, у сучасній риболовлі їх майже повністю замінюють балансири. Серед величезної різноманітності зими, лише експериментально ви можете вибрати правильний шлях, і більшість рибалок мають власний заповітний спінер, який він захищає, як яблуко очей у чорний день, в якому риба не хоче нічого приймати , і боїться його більше зловити.

Серед зимових приманок можна згадати нижні приманки. Це бурботи, нижні сорочки. Вони дозволяють вам добре ловити пасивну рибу. Всі види жуків, фантоми добре демонструють себе під час риболовлі в суцільний день, де зазвичай зустрічається окуня щуки. До речі, на м`якій глині ​​або підкови, майже марно шукати її. Ступор використовується під час лову Бурбота. Це приманка, як голова джигу, на якій є великий прилив знизу та сайт підтримки. Він використовується з насадкою у вигляді мертвої риби, купою глистів або м’яса. Вона ритмічно стукає на дно, Бурбот або Пайк окунь наближається до неї і розчавила підборіддя. Найчастіше окунь щуки для всіх типів нижніх приманок точно спіймається на бороду, а не губа.

На закінчення, слід сказати про тип зимових приманок. Для Pike Pike найбільш розумно використовувати середні приманки, від 5 до 8 см. Це стосується всього - Блюцен, Балансіє, і Раттлінов. Справа в тому, що невелика приманка має невелику провокаційну здатність, і Зандер може просто ігнорувати її. Але занадто великий, це може здатися занадто великим, сильним, і він, особливо в глухих, не витрачатиме сили, щоб наздогнати суцільну здобич.

Статии на тема
LiveInternet