Опис сірого дельфіна з червоної книги

Опис ссавців

Дельфіни - це сім`ї ссавців зубастого китів відстороненого китобійного. Вони живуть у всіх точках океанів. Багато з них живуть у тропічних та субтропічних широтах. Є типи ссавців, для яких є кращі холодні води.

Опис ссавців

Сірий ссавець -це найзагадковіша, маленька відома тварина з дуже незвичним виглядом. Його приписують родині Дельфінів, його зовнішній вигляд називався сірим дельфіном.

Сірий дельфін у червоній книзі

Як виглядає

Цей тип не має дзьоба, що робить його особливим і не таким, як інших представників родини Дельфінів. Тіло масивне, дуже потужне. Округлий корпус звужується до вузького хвоста. Лоб потужний, похилий, круто піднімається з кінчика морди. Голова велика, округла, акуратна. Немає шиї.

Усне розріз не проходить через все обличчя. На передній частині спереду є невелика увігнута складена канавка, яка відрізняє її від інших родичів.

Вузька канавка проходить уздовж голови вздовж осі від носа до дихання, що також є особливістю виду. Вал рота різко нахилений вперед і не розташований у всій передній частині. Вид характеризується широкою трибуною з порожнистими краями та широкими інтерхомальними кістками.

Цікаві факти про тварину

У роті є сім пар нижніх зубів, верхні різці відсутні, гумка гладка. Зуби півтайметра виступають з ясен. Сірий ссавець має плавники:

 • На грудях. Вони різкі, довгі і вузькі;
 • на спині. Великий плавник розташований ближче до передньої частини тіла, має глибоке декольте.

Верхній спинний плавник робить ссавцем подібним до обода. Колір неоднозначний, часто змінюється з віком. Спина намальована сірим або темно -сірим кольором. Живіт дуже яскравий. Зростаючі люди мають все більше і більше легких плям, вони, здається, сіріть, вони покриті білим.

Поверхня тіла - це все в шрамах, порізи, кікатричні смуги, які наносять молюсків, кальмарі. Колектор-делін-досить агресивні істоти, їх взаємне спілкування часто призводить до боїв і укусів.

Опис сірого дельфіна з червоної книги

У дорослих сірих дельфінів організм досягає майже чотирьох метрів. Вони важать майже півтону.

Характер і спосіб життя

Цей вид, як і всі дельфіни, дуже товариський. Люди збираються в зграях до 50 одиниць. У місцях, де накопичується велика кількість їжі, їх можна зібрати зі стадом до 500 осіб.

У багатьох групах збираються тварини однієї статі та віку. Самки, які ходять у пошуках їжі, залишають своїх дитинчат під час опіки інших членів упаковки.

Опис сірого дельфіна з червоної книги

Дельфіни балакучі, коли спілкування вони:

 • натиснути;
 • свист;
 • хрипи;
 • гуд;
 • щебетання;
 • випромінювати інші вокалізації.

Такі розмови є важливими при виявленні жертв через ехолокацію. Ссавці випромінюють клацання гідрополокації, поки голова розташована над поверхнею води.

Опис сірого дельфіна з червоної книги

Їжа взята з великих глибин. Сірі дельфіни - це відмінні занурення, занурюйтесь за їжею на великі глибини. Під водою довгі. Потім вони спливають і витрачають відпочинок на поверхні води.

Сірі дельфіни часто змішуються з іншими ссавцями:

 1. сірі кити;
 2. білі дельфіни;
 3. Afalins;
 4. білі -бамки;
 5. помилкові та карликові кити.

Вони супроводжують плаваючі кораблі самостійно або з великою зграєю.

Опис сірого дельфіна з червоної книги

Ссавці мобільні, спритні. Може стрибнути на висоту, розвивати високі швидкості, виходячи з води. Їх життя намальовано в часі:

 • 76% свого часу вони плавають;
 • 15% займаються соціальною діяльністю;
 • 5% виділяється для годування;
 • 4% тварин відпочивають.

Вони живуть майже цілий рік у своєму асортименті, іноді можуть переміщувати сезонно:

 1. Населення з районів Шотландії на зиму переміщуються до Середземного моря;
 2. Ссавці Каліфорнії мігрують ближче до Мексики.

Опис сірого дельфіна з червоної книги

Що їсть

Сірі дельфіни годують вночі. Це пов’язано з тим, що їх основне виробництво складається з кальмарів, які лише в темному підйомі на поверхню води.

Тварини також споживають багато риб, крилів, ракоподібних, головонодів. Після їжі цих істот дельфіни значно впливають на їх розподіл та зменшують населення.

Де він живе

Сірий дельфін зустрічається у відкритих прибережних водах світу, крім Західної Африки, Південної Америки та холодних полярних морів.

Хабітки ссавців - це помірна і тепла вода океанів у всьому світі, за винятком полярних регіонів. Сірий дельфін живе у відкритих водах, у прибережному це майже неможливо зустріти.

Опис сірого дельфіна з червоної книги

Надзвичайно важко зустріти тварину на території Російської Федерації. Він може бути лише в районі Куріл -Айленд.

Репродукція

Процес розведення тварин у дикій природі недостатньо вивчений. Вагітність у сірих дельфінів триває більше одного року. Новонароджені немовлята самки типу сірих дельфінів народжують взимку в теплі хвилі Всесвітнього океану.

Дитинчата здаються невеликими, довжина тіла становить близько 150 см. Деякий час вони поблизу матерів, їдять грудне молоко. Коли вони трохи виростуть, дельфін залишається в упаковці для нагляду за ними іншими людьми.

Сірі дельфіни добре розмножуються в дельфінарах. Дорослі спаровувалися з афалінами, як наслідок, народжуються гібридні види.

Опис сірого дельфіна з червоної книги

Тривалість життя тварин приблизно тридцять п`ять років. Більшість жінок досягають віку статевої зрілості за 8 - 10 років. Це не віком для чоловіків, які важливі, але довжина тіла. Коли людина -чоловік досягає розміру понад 2,5 метра, вони стають сексуально зрілими і можуть спаровуватися з жінками.

Вагітність триває близько 14 місяців, прогалини між народженням становлять 2,5 роки.

Новонароджені діти мають вагу до двадцяти кілограмів і знають, як плавати самостійно. У них сіра шкіра, яка з часом стає шоколадною. У дитинчат чоловічої людини плавник має більший розмір: він набагато вище і прямі. Мама Маліутка годує грудне молоко до півтора років.

Опис сірого дельфіна з червоної книги

Тварини - це соціальні істоти. Вони товариські та турботливі. Коли для новонародженого є небезпека для захисту, вся зграя стає.

Народження дрібних дельфінів досягає сезонних пікових значень:

 • Взимку - у Східному Тихому океані;
 • У літній час-авторський час у західному Тихому океані.

Природні вороги

Сірий дельфін не має особливої ​​цінності для людей європейського континенту:

 • Його не їдять через важке, несмачне м`ясо;
 • Шкіру не можна використовувати для виготовлення речей.

Опис сірого дельфіна з червоної книги

Тому конкретної небезпеки від людини немає. Що може загрожувати тварині:

 1. Виснаження рибних запасів у місцях проживання тварин.
 2. Гнучкі антропогенні звуки, що проходять через океанський масив. Шум, захоплений чутливими тваринами, провокує виникнення хвороби Кессона, що спричиняє смертний результат тварин. Вижити з такою хворобою майже неможливо вижити.
 3. Підвищення рівня води в морях та підвищення її температури сприяє вимираннях сірого дельфіна.

Сірий дельфін у червоній книзі

Тварина занесена до Червоної книги, їй присуджується 4 категорія невизначеної у статусі слабо виявленого виду. Червона книга Російської федерації містить запис про сірого дельфіна: вразливий вигляд.

Опис сірого дельфіна з червоної книги

Основні причини зникнення

Риби риболовлі постійно проводяться в середовищі існування тварин. Зменшення запасів риб негативно впливає на кількість дельфінів. Є країни (Японія, Шрі -Ланка), де люди винищують сірих тварин, щоб їсти своє м`ясо, що також призводить до постійного зменшення населення.

Виробнича діяльність людей провокує численні загибелі тварин через вивільнення виробництва відходів та звичайного сміття в морі. Пластикові пакети, жерстяні банки з -під напоїв, де вони не можуть перетравлюватись і просто знищити ссавців потрапляють у шлунок.

На населення впливає висихання дельфінів, які стають досить поширеним явищем на берегах Європи. Дельфіни також хворі, причиною захворювань є смуги та круглі черв’яки.

Опис сірого дельфіна з червоної книги

Нинішня ситуація з населенням

Немає точних даних про номер. Раніше зграї сірих дельфінів були більшими:

 • У водах Куріл -островів досягли 30 - 40 осіб;
 • на півночі -сатлантики - 60 одиниць.

Наразі спостерігаються рідкісні зграї з невеликою кількістю цілей.

Чи потрібно застосовувати заходи для захисту

Тип сірого дельфіну вказаний у червоному списку MSOP-96 Додаток 2 цитує, застосування конвенції Берна. Потрібно шукати коригування риболовлі тварини в сусідніх водах Росії з навколишніми морськими територіями інших країн.

Опис сірого дельфіна з червоної книги

Цікаві факти про тварину

 1. Сірий дельфін, як вид, відкрився в 1812 році.
 2. Це найбільш погано зрозумілий вигляд.
 3. Дельфіни супроводжують кораблі, вказуючи на них у негоду правильної стежки.
 4. Дельфіни мають хороший музичний слух і голос. Деякі люди навіть успішно навчали співати.
Статии на тема
LiveInternet