Кумедна тварина буде кинута

Опис та фото

В індонезійських джунглях ви можете знайти багато різних екзотичних тварин. Серед них - округ Філіппінський, який має дуже цікавий і незвичний вигляд. Ці тварини частково схожі на мавп, частково - до Лемурова. Після тривалих суперечок вчені прийшли до рішення віднести їх до загону приматів. Далі ми детально поговоримо про таку екзотичну тварину.

Опис та фото

Долгінги в розмірах дуже малі. Переважна кількість з них може поміститися в долоні людини. Довжина тіла такої тварини в середньому досягає 10-15 см, а вага зазвичай не перевищує 150 г. У той же час, хвіст таких тварин дуже довгий і перевищує висоту приблизно двічі. Голова тварини виглядає дуже великою на тлі тіла, оскільки їхній мозок великий. Крім того, вони можуть перетворити його на 360 градусів. ПроживанняАле те, на що вони спочатку звертають увагу, - це звір незвично великі очі. Вони навіть більше, ніж його мозок. Задні ноги набагато довші порівняно з фронтом. На підказках та гострі кігті є п’ять пальців. Завдяки цій структурі кінцівок валики здатні швидко і спритно рухатися з дерева до дерева.

Чи знаєте ви? ЇхДолгоп`ят має найбільші очі серед всього світу тварин. Для цього їх навіть увійшли до книги записів Гіннеса. Зіниці найчастіше дуже маленькі, а колір оболонки жовтий. Вночі очі можуть світитися, що може налякати непідготовленого спостерігача.

Вовна сірувато-коричнева, але деякі види мають коричневу хутряну пальто. Вуха великі і дуже мобільні. Також є 34 гострі маленькі зуби. Морда для тварин плоска, але м’язи обличчя обличчя сильно розвинені, і тому тварини можуть швидко і легко змінити свій вираз на обличчі.

Проживання

Дони живуть на Філіппінських островах. Вони люблять тропіки та густу рослинність. Вони вважають за краще бути під притулком розгалужених дерев, високої трави, серед бамбукових пагонів або в чагарниках. При необхідності вони швидко спускаються на землю, а також зловмисно здатні підніматися. Особливості життя в дикій природіТварини, які обговорювали найчастіше, ведуть єдиний спосіб життя. Вони рідко зустрічаються один з одним, коли перетинають володіння інших людей. Один чоловік може зайняти територію близько 6,45 га, а самка - близько 2,45 га. З усього цього щільність стовпа Філіппін на 100 га становить близько 16 чоловіків і 40 жінок. Через 24 години тварина здатна подолати до 1,5 км лісових стендів, таким чином, обходячи свої володіння.

Особливості життя в дикій природі

Ці тварини дуже незвичні, і їхній спосіб життя завжди викликав інтерес серед зоологів.

Все частіше таких тварин вибирають як домашню тварину: і

Спосіб життя

Тварина активна в темряві, а на початку світанку вважає за краще ховатися в заростях лісу або в траві. Таким чином, він прихований від очей сторонніх людей. Долгерс їде шукати їжу вночі. Їх очі і вуха дуже добре розвинені, тому такі тварини також чудові мисливці. Чи можу я придбати кумедну тварину

живлення

Це активні хижаки, які в основному їдять птахів, ящірок та комах. Але останнє кохання найбільше. Можливо, це єдині представники приматів, дієта яких складається з повністю тваринної їжі. Протягом дня в’язання може їсти таку кількість комах, які можуть дорівнювати вазі приблизно 10 % від ваги самої тварини.

Екзотика стала популярною, тому закохані домашніх тварин часто роблять тварин, таких як: і

Вони є своєрідними орденами лісу, оскільки вони допомагають у боротьбі з саранкою. Така тварина може приголомшити свою жертву лише одним стрибком. Коли виробництво спіймається, тварина приносить його в рот однією або двома лапами. Практично немає природних ворогів дольболі, за винятком, можливо, хижацьких птахів, наприклад, сови.

Важливий!Найбільш суттєва шкода населення, що розглядається.

Репродукція

Незважаючи на любов до одного життя, Dontipershaat все ще може періодично створювати пари для поширення. Деякі вчені стверджують, що самець може час від часу виникати з різними жінками, але більшість експертів все ще схильні називати цих тварин моногамними. Де я можу подивитися на ДолгоріВагітність у жінок триває близько 6 місяців. Дитина народжується вже досить розвиненим. Спочатку він чіпляється за свою матір, щоб вона терпила його і годувала її грудне молоко. Але через 2 місяці маленькі ланчі можуть перейти на м`ясну їжу. Участь чоловіків у виході крихти зазвичай не спостерігається. Статеве дозрівання у молодих рольберс відбувається приблизно у віці віку.

Чи можу я придбати кумедну тварину

Через такий незвичайний вигляд, запилений філіппінського хоче приручити. Але ті, хто знайшов можливість оселитися у своєму будинку від цієї крихітної тварини, можуть переконатися, що вона не пристосована до штучних умов, оскільки це не домашня тварина, а дика.

Важливий! В даний час міжнародне законодавство захищає Долболі Філіппін. Придбання та продаж таких тварин суворо заборонено.

Сталося, що посаджена в клітці так сильно втомилася, щоб вийти звідти, що він навіть зламав голову на стрижні. Знищення природного середовища для ролюсів є найбільшою загрозою. Є також люди, які полюють на цих тварин, щоб отримати своє м`ясо. Спроби приручити Ролболі не мають успіху і можуть призвести до смерті тварини.

Де я можу подивитися на Долгорі

Дуже важко зустріти цю незвичну тварину, оскільки вона вважає за краще бути активними вночі, і, крім того, не збирається стітко. Ви можете спостерігати, як він поводиться з грамотами, як частина туру під час візиту до річки Локок, яка розташована на острові Бохол.

Уважно подумайте, перш ніж почати таких отруйних тварин, як: і.

В даний час це крихітна тварина, здебільшого, живе лише на цьому острові. У цьому випадку їх там не більше 200. Погляд, що розглядається, гине з неймовірною швидкістю і поступово починає взагалі зникати. Це насамперед пов`язано з тим, що браконьєри вбивали їх у великій кількості. Ще одна з причин - це той факт, що хижацькі птахи полюють на цих тварин. Місцеві жителі намагаються піклуватися про ноги, а не шкодити їм. Вони вважають, що диверсія - це домашні тварини духів, що живуть у лісових заростях. Населення вважає, що за шкоду для маленької тварини невидимі настрої помститься злочинцю. У будь -якому випадку, туристи завжди можуть приїхати на цей чудовий острів і подивитися власними очима на цю цікаву і незвичну тварину для очей.
Статии на тема
LiveInternet