Звідки походила назва "морської свинки"

Як називається морською свинкою на різних мовах

Кожен з нас хоча б раз, але подумав, звідки походять назви певних предметів, тварин, рослин і всього, що оточує нас. Трапляється, що пояснення дуже швидкі та прості, але також трапляється, що вам доведеться копати. Сьогодні ми пропонуємо разом розібратися, чому милого пухнастого гризуна називають морською свинкою, і що може бути поширене між цією маленькою твариною та парним тортом з каблуком з каблуком.

Як називається морською свинкою на різних мовах

Назва тварини в інших країнах на різних мовах така:

  • Німець - Мерчвейн (Меришвейн) - морська свинка;
  • Англійська - морська свинка (Geni Pig) - Гвінська свиня, домашня каві (домашня каві) - домашня свиня;
  • Іспанська - Conejillo de Indias (Conchiyio de Indes) - індійська свиня;
  • Польська - Свінка Морська (гойдалки моря);
  • Французька - Sochon d`Ende (Koshun Dadnde) - індійська свиня;
  • Українська - свиня Шакка, Кавія Гвініска.
Історія походження іменіНезважаючи на те, що в англійських країнах, що говорять про те, що тварина називається Гвінеєю, також залишається лідерство, а також на іспанській та французькій мові, де її називають індійським свинцем. Тепер ми також використовуємо одне з англійських назв та називаємо твариною KEV.

Чи знаєте ви? Тривалість сну пухнасті гризунів становить лише 10 хвилин, але щонайменше кілька разів на день.

Історія походження імені

Той факт, що на деяких мовах сухопутного гризуна, який не знає, як плавати, називається морем, насправді дуже просто пояснюється: батьківщина тварин - Південна Америка і, відповідно, принесла їх з -за океану і тому називав його за кордоном.

Перевірте найпопулярніші

Через зовнішній вигляд

Як би дивно це не звучало, але якщо ви ретельно дивитесь на гризуна, ви можете знайти певну схожість із свинями. Наприклад, той факт, що вони мають непропорційну велику голову відносно тіла, як свині. Коротка шия та ноги також говорять про певну схожість з поросятами. Некомфортні гризуни мають досить грубу пальто, що нагадує свинячу щетину. Кігті на маленьких ногах виглядають як копит у мініатюрі. Відсутність хвоста в Кеві також звична. ВІДЕО: Чому морська свинка, море

Важливий! Зоологи вважають гризунів у сім`ї Свінкова (напівзавантаження), їх найближчими родичами є білки, кролики та бобри.

Через середовище проживання

У давнину, під час транспортування на кораблях гризунів, вони трималися в відділеннях, призначених для свиней. Маленька тварина така ж ненажерлива, як і мистецькі бікени, але для її вирощування не потрібно занадто багато місця, тому тримати їх на суднах було дуже зручним. Можливо, саме тоді моряки помітили певну схожість із поросятами, і це відіграло певну роль у походженнях імені гризуна.

Важливий! У Перу ці гризуни є знайомими продуктами, а не домашніми тваринами, вони їдять до 65 мільйонів гризунів щорічно.

Слід також зазначити, що м`ясо Кеві дієтичне, воно дещо нагадує кролика. У Південній Америці гризуни все ще вирощуються для їжі. Містять їх у спеціальних домашніх приміщеннях, так само, як ми розмножуємо свиней. Природно, такі тварини мають більші розміри, ніж їх одомашні родичі. Звідки походила назва Перш ніж готувати страву з такого м’яса, туші оснащені киплячою водою, щоб розділити пальто, стільки ж зі свининою, щоб позбутися щетини.

Через звуки видані

Кеві дуже товариський, вони здатні видавати велику кількість звуків, кожен з яких означає те, чого вони хочуть зараз. Згідно з мелодією, деякі звуки, які цей гризун видає дуже нагадує теплиці, можливо, саме через це тварини називали свинями.

Дізнайтеся, і

У моменти задоволення та повного спокою морські свинки бурмочуть або хизують носом. І якщо гризун чогось боїться, то починає скрип. Коли тварина хоче їсти або хоче просто звернути на нього увагу, він свистить.

Чи знаєте ви?Деякі вважають, що через те, що морська свинка отримала таке ім`я, католицькі священики пов`язані. Зрештою, виявляється, що через те, що це море, м`ясо гризуна зовсім не м`ясо, а риба, а це означає, що його можна їсти навіть під час посади.

Через походження

Щодо англійської версії, є кілька теорій, чому свиня називали Гвінеєю. Перший пов`язаний з тим, що торгівля з узбережжям Гвінея під час появи свиней у Європі була набагато більш розвиненою, ніж з Південною Америкою, і Гвінея помилково займає як частину Індії. Друга версія походження імені полягає в тому, що спочатку гризуни використовувались не як домашні тварини, а вживали їх на їжу. Звідки походила назва

Відповідно, таке м`ясо було продано на ринках і оплачувалося за нього англійськими монетами, які називали Ginea (до 1816 р.). Можливо, саме тому буквальний переклад звучить як «свиня за Гінеєю», тобто для монети. Експорт гризунів до Європи здійснювався з Гвіани, і, можливо, плутанина в іменах, щойно виникла, і гризуна називали "Гвінеєю" помилково.

Перевірте такі популярні гризуни, як: і

Тепер ви знаєте, як називається Кеві в інших країнах, а також той факт, що певні подібності за зовнішнім виглядом та поведінкою поросят та гризунів все ще є. Сказати однозначно, звідки походить назва маленької пухнастої тварини, ми не будемо виконувати, нехай кожен вибирає теорію, яка йому здається більш правдоподібною.

ВІДЕО: Чому морська свинка, море

Статии на тема
LiveInternet