Різновиди домашніх транспортних засобів

Дві основні моделі дуже популярні серед домашніх людей -машини для гусениць та гляніння снігу на шини низького тиску. За допомогою цих прикладів ми знайдемося з автомобілями.

На території нашої країни немає хороших доріг без болотів та бруду, тому вам потрібен транспортний засіб для всього, який може проїхати недоступні місця. Далі ми розглянемо домашні транспортні засоби на шини низького тиску, принципи їх створення та вивчають деякі рекомендації для дизайнерів для початківців. Почнемо з класифікації всіх транспортних засобів.

Гусениця

Комплексований у виробництві всіх транспортних засобів, що мають переваги та негативні якості. З позитивних, це хороша здібностей для перехрестя, в цьому відношенні відстежені моделі не мають конкурентів. Машини цього класу часто виробляються за допомогою двигунів VAZ, тому вони мають більше споживання палива порівняно з іншими, але джерело живлення достатньо, на відміну від аналогів з мотоциклами живлення.

Негативні якості -це високе споживання палива та висока вартість транспортного засобу All Terrain. Навіть беручи до уваги той факт, що багато компонентів можуть бути доступними, буде більше грошових витрат у порівнянні з колісними моделями.

Моделі на шини низького тиску (SHND)

Вони створюються на основі рами та двигуна з мотоцикла. Зробити 3-колесний всесвітній транспортний засіб SHND набагато простіше, ніж модель гусениць, в той. Звичайно, ступінь зручності нижчий, але ви можете зробити невелику кабіну на домашній каракат і оснастити її нагрівальним пристроєм.

TTX пристрою

Ми надаємо середні технічні характеристики самостійного тиску шини низького тиску:

 • розрив кадру;
 • колеса ураль;
 • Японський двигун, дизель, три циліндри, близько 30 л/с;
 • коробка передач;
 • Роздатковий матеріал Niva;
 • рульовий механізм.

Принцип створення транспортного засобу на колесах

Всі транспортні засоби для спеціальних.Шини низького тиску популярні серед дизайнерів, і це має певні причини, одна з яких - простота виробництва.

Принцип створення транспортного засобу на колесах

По -перше, вирішіть свої потреби та зрозумійте, який тип автомобіля ви хочете зробити. Багато залежить від умов та особистих бажань, тому важко щось рекомендувати.

Рекомендації для початківців:

 • Якщо немає досвіду роботи з робочими механізмами. введіть, а потім почніть з простої пневматики-
 • Визначте умови експлуатації, ємність, несуть потужність і, виходячи з цих даних, окресліть загальну концепцію майбутньої машини-
 • Перейдіть до проекту ескізу транспортного засобу All -Trestrain, на який загалом-
 • Окресліть макет та розташування всіх вузлів та зборів транспортного засобу, не забувайте про водія з пасажирами, якщо пристрій є багатосмуговим.

Тепер ми визначимо обставини операції, такі характеристики, як ємність та пропускна здатність. Беручи до уваги цю інформацію, в майбутньому окресліть концепцію машини та перейдіть до проекту всього транспортного засобу ескізного типу, де загалом є макет та розташування кожної збірки та одиницю транспортного засобу. Важливо запам`ятати водія, пасажирів, їх кількість для обчислення місць для них.

Для зручності створення ескізів макетів зробіть великі моделі основних частин машини з ущільненого паперу, а також фігури людей в одному масштабі - це зручніше на першому етапі, ніж постійно проводити ті самі контури в пошуках найкращого місця розташування.

Двигун або прогулянка -бек -трактор

Не підходить будь -якого живлення, головна вимога для нього -це функція примусового охолодження, оскільки всі транспортні засоби -приїжджають на низьких швидкостях, а простий двигун з мопеда може перегріватися. Якщо було вирішено використовувати невеликий двигун з мотоцикла, то вам потрібно охолонути його за допомогою вентилятора та кожуха, який спрямовує рух потоку повітря.

Блок живлення повинен мати звичайний джерело живлення, щоб забезпечити транспортний засіб All -Terrain з можливістю їзди за різних умов. Для обчислення правильного, потрібно використовувати формулу: NDV. Максимум. = 10-3 нуд.MP- (NDV. Найбільша потужність, Nud - специфічна потужність на тонну ваги, розташована в межі 20 - 35 літрів.З.).

Якщо є бажання користуватися автомобілем протягом круглого року, краще використовувати 4-х такт живлення. Ці двигуни просто запускаються та працюють стабільно при мінус температурі порівняно з 2-х тактними моделями. Немає точних рекомендацій щодо різновидів моторного, бензину чи дизельного дизеля, але кожен має свої характеристики та позитивні негативні якості.

Серед двигунів російських виробників варіанти мотоциклів виявилися добре, а з автомобіля моделі родини Заз є поширеними. Досить часто ви можете бачити живлення, які збираються на основі запуску тракторів за допомогою елементів інших двигунів, вони працюють з різними типами зчеплення та коробками передач. Домашні -виготовлені всі транспортні засоби, які зараз широко поширені, які складаються з трактора для прогулянки, який пов`язаний з появою дешевих двигунів у виробництві Китаю.

Ентузіасти створюють домашні шашки та великі шини, використовуючи китайські енергетичні одиниці, які здійснюються під сертифікатом японських виробників. Вони мають високу якість та низьку вартість за звичайними можливостями.

Основні частини машини, яку можна придбати або виготовити на основі трактора Walk -Behind:

 • Рама - організовує мобільні транспортні засоби-
 • Задній міст (призначений для встановлення задніх коліс)-
 • Місце посадки - рекомендується захистити його від води та бруду-
 • Освітлення необхідне для безпечного руху в будь -який час.

Весь транспортний засіб, що виробляється на прогулянці, часто є невеликим, ємність не більше 200 кг. Ширину можна обчислити, враховуючи умови стабільності до перекидання, вона повинна бути в діапазоні від 1.1 тисяча. мм і багато іншого.

Нові мотоблоки від виробників Neva, MTZ та UGRA оснащені двигунами потужністю понад 10 літрів.З., Цього достатньо для руху зі швидкістю 10 км/год або більше. На позашляховику, під час проходження суспензії або складних місць, швидкість може бути в межах 1-2 км/год.

Ходова частина

Дизайн шасі має незалежні суспензії, хоча і технологічно, але надає зручності водієві та пасажирам. Разом з колесами на основі пневматики отримують хороший ефект.

Існують різні типи рамки: просторі, плоскі, цілі або окремі (для автомобілів з гусеницями або колесами). У той же час, артикульований тип всього транспортного засобу -має хороший потенціал для дизайнерської думки. Але через труднощі він знаходить невелику користь у такому районі, як всесвітня транспортні засоби саморобки.

На основі трактора Walk -Behind вони часто створюють транспортні засоби підвищеної здібності до перехрестя. Для цього є кілька причин:

 • Захищений транспортний блок, який має високі дані тяги, збирається на кадрі;
 • Керівництво переводиться на зручні ручки;
 • Маса мотоблоків невелика, тому вони підійдуть для транспортування в місці в багажнику, тілі або на причепі автомобіля.

Легка міні-рельєф набула великої популярності серед мисливців та рибалок, у промисловості досі немає перспектив розвитку наборів обладнання типу кріплення, який перетворює трактор, що займається прогулянкою, у високий прохідний автомобіль. Є досить цікаві приклади створення таких продуктів та чудова сфера для ідей під час розробки сучасних високоякісних пристроїв.

Як зробити домашнє колесо все -Термін транспортного засобу

Як зробити домашнє колесо все -Термін транспортного засобу

Малюнок 1. Схема транспортного засобу All -Terrain.

Рекомендується оснастити пристрій пристроєм - коробку передач, яка недооцінює швидкість двигуна. Оптимальні показники для крутного моменту двох типів одиниць мають, коли швидкість колінчастого вала досягає 85% від максимального обертання.

Двигун повинен мати силову систему. охолодження. Під час руху з низькою швидкістю, утікачому потоку буде недостатньо для підтримки оптимального теплового режиму.

Рама транспортного засобу All -Terrain

Мотоцикл на базі двигуна

Малюнок 2. Креслення кадру-орендового.

Між двома мостами, спереду та ззаду, вам потрібна рама. Для його створення краще використовувати профілі труби різних типів перехресного розряду, забезпечуючи більшу жорсткість порівняно з кутами кочення однієї і тієї ж маси.

Стикування коліс колісного типу транспортного засобу All -Terrain може бути жорстким, тоді він буде утворений в одному форматі. Застосовуючи важкі мотоблоки "неву", слід зазначити, що цей варіант дизайну буде найкращим.

Створіть переломну точку для місць із складним профілем. У цьому випадку з`єднання проводиться через Шкворен. Мости попереду і ззаду оснащені незалежною підвіскою. Фахівці виробляють ці всі транспортні засоби на основі моторних блоків Neva та Ugra компаній.

Для того, щоб полювати та ловити рибу, ви можете зробити транспортний засіб з усіма колісами з розбитою рамкою, його здібності для перехресних країн будуть кращими порівняно з жорсткою конструкцією.

Задня вісь

Ентузіасти Samagers, щоб спростити дизайн, використовувати готову задню вісь з автомобіля, наприклад, з автомобіля Moskvich-412. Невелика маса дає можливість здійснити установку на транспортному засобі All -Terrain з невеликою вагою. Підвіска створюється на амортизаторах, щоб забезпечити плавний прохід та зменшення вібрації. Інші експерти створюють підвіску незалежну для коліс, розташованих позаду. Цей підхід здійснюється на TS "Ant". Під час руху відчувається легкий розмах, в той час як самі колеса відчувають легкий опір на нерівних дорогах, споживання палива значно знижується.

У процесі виробництва транспортного засобу All -Terrain задній міст повинен бути підключений до рами, використовуючи довгі затверділі болти. Для пластикових стиків використовуються гумові вставки, наприклад, мовчазні блоки. Це покращує оперативні характеристики транспортного засобу All -Terrain, створеного на основі трактора для прогулянки.

Задній міст використовується взимку. Опір руху невеликий, в той час як конструкція значно спрощена.

Весь транспортний засіб з оснащеним ліжком

Малюнок 3. Колеса (камери з низьким тиском)

Щоб рухатися на мокрому та брудному ґрунті, потрібно використовувати ґрунтові простори, які забезпечать хорошу адгезію. Це краще, ніж перехресне виконання в самогубці на колесах супер -низького тиску, які чинить невеликий тиск на землю, а повітря, що міститься в камерах, забезпечує плавучість.

Домашні або спеціальні колеса для болотів використовуються на задньому мосту транспортного засобу. Купуйте їх у комплекті або окремі компоненти: шина, камера, диски.

Домашні пневматичні диски створюються шляхом зварювання звичайних дисків та пластин із використанням металевих труб. Це збільшення необхідне для розміщення невеликого діаметра автомобіля для камери та їх додаткової консолідації.

Мотоцикл на базі двигуна

На диску встановіть велику камеру чи іншу з автомобілів, таких як Kamaz, Gaz 53.

Тоді зробіть наступне:

 • Повітряний клапан повинен бути відображений у прохід диска-
 • Налийте колесо повітрям-
 • Встановіть шини на домашній снігохід.

Ви можете збільшити прохід коліс на камерах низького тиску, зробивши протектор. Необхідно додатково виправити камери за допомогою ланцюгів, стрічок, доріжок чи іншого методу.

Виріжте рахунок -фактуру з шини, глибина гачка конструкції понад 23 мм. Стійкість до кочення збільшується, в той час як коефіцієнт боксу значно знижується.

Складання

Під час підготовки інструментів, запасних частин та компонентів ви можете почати збірку відповідно до плану. Нам потрібно виконати такі дії:

 1. На обробленій або вже закінченій рамці встановіть трактор для прогулянки.
 2. Встановіть задній міст і, якщо вам потрібна передня.
 3. Встановіть сидіння на раму.
 4. Якщо є малюнок і схема, встановіть кермо.
 5. Прикріпіть захист до рамки, зробіть його з пластичного або профіленого аркуша.
 6. Майбутній драйвер повинен перевірити посадку і, якщо необхідно, використовувати додаткові елементи, щоб налаштувати його.
 7. Перевірте експлуатацію гальм.
 8. Встановіть електричні діаграми та освітлювальні пристрої.

У виробництві окремих елементів та вузлів потрібно перевірити їх функціональність, тут забезпечується великий запас безпеки. Після завершення тестів запускайте польові роботи та подивіться, як автомобіль їде в різних ситуаціях. Щоб знизити тиск на землю, використовуйте гусениці, вага яких поширюється вздовж області доріжок. Цей мотоблоки на основі мотоблока долає піски, заболочені місця, сходження та інші перешкоди.

Різновиди домашніх транспортних засобів

Є домашні люди, які створюють доріжки для гусениць з металевої пластини, товщиною понад п’ять міліметрів. Кільця з водопроводів кріпиться до пластин. Різний тип продуктивності трактів - повністю з труб полівінілхлориду, які вирізані. Елементи гусениці встановлені один з одним на конвеєрному продукті або іншій основі.

Доріжки транспортного засобу All -Terrain з моторним блоком

Найпростіший спосіб - створити їх із складеного типу, для цього використовуються скляна тканина та епоксидна смола. Арматура використовується для кадру. У спеціальному. Форми створюють треки. Зробивши відповідну суму, їх збирають у гусениці. Під час створення гусениці з композиту компоненти використовуються для поєднання сталевих елементів, стійких до зносу.

Існують різні типи використання трактів. Найпростіший метод виробництва гусениць для всіх транспортних засобів на основі трактора для прогулянки -з стрічки -з стрічки. Для 1-ї доріжки вам знадобиться 2 смуги-вони поєднуються в кільце, а після цього, використовуючи сталеву трубу, вони роблять гусеницю.

Весь транспортний засіб з оснащеним ліжком

Будівля займе щонайменше 2 місяці. Спочатку вам потрібно представити загальний макет, розробити кадр за допомогою програми SAPR SolidVorks. Цей підхід заощадить час. Використовуючи дизайнерські креслення, ви можете втілити їх у металі, не витрачаючи часу, щоб відповідати компонентам.

Важливим завданням при створенні цієї моделі транспортного засобу All -Terrain є обладнання пристрою з причалом. З цією метою домашні сидіння, що рухаються по бігунах з боків, можуть бути перетворені в ліжку 1,9 тис. мм. Це актуально для мисливця, рибалки та тих, хто хоче переночувати на природі.

Різновиди домашніх транспортних засобів

Малюнок 4. Малюнок знімної верхньої рами

Рекомендується вибрати макет переднього двигуна, оскільки він забезпечує можливість планування заднього великого багажного відділення, створюючи пасажирське сидіння. Загалом, буде багато місць порівняно зі схемою заднього інженера.

Необхідні елементи:

 • Основна частина автомобіля - це тіло. Його рамка виготовлена ​​з квадратного профілю 40x40, товщини півтора міліметра.
 • Для полегшення дизайну діагональам, профіль таких розмірів становить 40x20x1,5 мм.
 • Для осей і ребер тіла потрібно використовувати професіоналіст 50х50х3 мм. Там, де він залишає тіло, потрібно зварювати шарфи, щоб покращити. На практиці для невеликого транспортного засобу, міцність тіла при застосуванні описаних вище матеріалів.

Здійснюйте зварювання тіла з напівавтоматичним пристроєм (секція дроту 0,8 мм). Зовні він координується аркушами сталі з товщиною 1,25 мм, пристосовуючись до потрібних розмірів. Покладіть аркуші на профіль, щоб вони пішли з падінням у 5 мм.

Малюнок 5. Розміри тіла - малювання.

Різновиди домашніх транспортних засобів

Малюнок показує основу машини (джерело umeltsi.RU). Верхня частина човна повинна бути знімною. Гостять раму від профілю розміром 20х20 мм, а в нижній частині уздовж боків покладіть аркуші 1,2 мм. Викрутіть їх гвинтами. Передня частина рами рами закрита невеликою сіткою, яка проходить повітря до двигуна, оскільки вона закрита з боків і потребує охолодження. Розташування стику елементів під час складання повинно бути помазане герметиком.

Двигун і передача

ЕлементиОпис
Виробник"Карвер"
Влада15 л.З
ОхолодженняПовітря з ручним стартером
Коробка передачП`ятишвидкісний від класичного типу Vaz закріплений на корпусі на 4 болти спереду та на 2 ззаду.
Вал КарданПередає Крут. Момент задньої головної коробки передач мосту. Кількість переданих.: 1.2
Важіль коробкиРозташований у центральній частині машини довжиною (рекомендується змінити місце на ближче до двигуна).
ЗчепленняАвтоматичний відцентровий
Коробка передачЗабезпечує зменшення 1: 2

Прикріпіть двигун до рами кузова, покладіть частину гуми (товсту) під двигуном, щоб зменшити вібрацію.

Від коробки передач до коробки встановіть ланцюг з мотоцикла, на крок 12,7 мм. Її співвідношення передач 1: 3,42. Коробка передач на корпусі: передня частина 4 болтів, а спина - на двох.

Гальмувати

Зміна траєкторії здійснюється шляхом уповільнення руху гусениці з певної сторони. Основні гальмівні балони розташовані в бічних частинах з боків, а не поблизу керування важелями. Цей макет дозволяє використовувати мідні трубки для 2 гальмівного багажника.

Важелі виготовляються з розміром 40х20 мм, ручка від труби з діаметром 16 мм. У нижній частині важелі встановлюються в труби: праворуч витягнуто із зовнішнім розміром 20 мм, а ліворуч - діаметром 25 мм. Основна вісь правого важеля йде збоку в бік і тримає на болтах, що обертаються у вухах, зварених до ребер рами тіла. Таким же чином обладнаний контроль над гальмом лівої сторони, але важеля розгойдується на скороченій трубі, яка охоплює першу, обертаючись. У невеликій проміжку трохи жиру потрібно завантажити трохи мастила.

На осі приводного колеса встановлюється відповідно до гальма (диска), де супорти з VAZ використовуються для двох на колесо. Гідравлічно з`єднаний послідовно один до одного. Інші 4 колеса - це катоки, і вони вільно обертаються на маточинках.

Кріплення гусениці

Різновиди домашніх транспортних засобів

Малюнок 6. Болота гусениця.

Усі колеса (3 шматки) кожної сторони розташовані в 1 -й площині вертикально, а горизонтально - середній міст на 25 мм. У якості гусениць ви можете використовувати конвеєрну стрічку (товщина 12 мм).

Деякі дії потрібно виконувати з нею:

 1. Розріжте на смужках шириною 12 см і завдовжки 520 см.
 2. Виріжте 100 кутів 25х25 мм довжиною 40 см на 50 на 1 доріжку.
 3. З цього кута побачив однакову кількість деталей, завдовжки 10 см і зварювання до першого в центрі.
 4. Проведіть проходи по межах усіх кутів, щоб болти M8 проходили вільно, а відстань між отворами повинна бути в межах 50 мм. Зв’яжі дві ікла у формі до куточків центру, які зігнуті від зв’язку 10 мм. З кутами вони утворюють дорогу, по якій рухаються елементи гусениць. Висота Фанга завдовжки 20 см.
 5. Щоб зігнути ікла, потрібно використовувати пристрій типу пристрою. Зафіксуйте деталі з болтами M8 на відстані 100 мм на стрічках. Відстань між ними залежить від коліс.

Поєднайте два кінці стрічок з переважною довжиною, трохи більшим, ніж ступінь, щоб було 8 болтів (два кути). Тут вам потрібно використовувати болти довше, а потім пришити доріжки відповідно до місця розташування роликів і потягнути стрічки стяжками для вантажу, і накачати колеса в одну атмосферу.

Статии на тема
LiveInternet