Основи розмноження астроноти в домашніх умовах

Видові особливості

Астроноти належать до родини Цильда. Ці великі та яскраві риби живуть у Південній Америці. У акваріумах їх тримають майже по всьому світу. У цій статті ми поговоримо про зміст астронотів та піклуватися про них.

Видові особливості

Ця риба досягає вражаючих розмірів: на природі виростає до 40 см, і в - до 25 см. Тіло має овальну форму, злегка сплющується з боків. Очі астронота великі, а лоб опуклий. Забарвлення залежить від різноманітності риби. Найпоширенішим є мідний візерунок на темному тлі. Фон коричневий, чорний, сірий та візерунки - червоний або жовтий. Вибір та розташування акваріумаПоміркуйте, скільки живе астронотики. Ці риби довгі лайки і живуть близько 15 років. Астроноти мають інтелект. Вони мають розум і характер. Риби здатні розпізнати свого господаря. Деякі навіть дозволяють собі прасувати. Годування з рук такого цикліду зовсім не проблема, але риба може вас вкусити. Як виглядає Astronotus, ви можете подивитися на фотографію.

Чи знаєте ви?Астроноти з`явилися в Європі в 1934 році, і ці риби користуються популярністю в Росії з 1957 року.

Вибір та розташування акваріума

Ці риби досить великі, тому акваріум повинен бути доречним.

Об `єм

Для пари такої риби вам потрібен об`єм акваріума 100 літрів і більше. Якщо ви збираєтеся запустити групу цих циклідів, то контейнер для їх вмісту повинен мати більший розмір.

Вода

Найкраща температура води враховується від 23 ° С до 30 ° C. Кислотність повинна становити приблизно 7,5 pH, а жорсткість - до 23. Зниження температури не впливає на рибу добре. Вибір місця для акваріума

Грунт

Астроноти постійно копають ґрунт, несуть невеликі камені. Тому краще, що в акваріумі Ґрунту не було - Тож буде простіше підтримувати чистоту. При необхідності краще використовувати великий гравій, гальки. Також рекомендується робити кілька притулків, де риба може заспокоїтися і відпочити. Як прикраси, ви можете використовувати великі камені, корчі або гілки - таке середовище буде схоже на природне середовище проживання.

Важливий! Камені не повинні мати гострі кути, оскільки рибу можна подряпати від них.

Рослини

Живі рослини повинні бути з важкими, великими листям і потужними корінням. Хоча це не врятує водорості від їх копання та руйнування. Тому рекомендується використовувати штучні рослини для декору акваріуму.

Шанувальники риби будуть зацікавлені читати про різних жителів акваріума:

Вибір місця для акваріума

Риба потребує певної температури. Тому, встановивши акваріум у холодній кімнаті, вам потрібно подбати Обігрівач - на холоді, астронот слабшає, і це призводить до їх смерті. Але поблизу акумулятора акваріум не рекомендується ставити - висока температура також небезпечна для риби.

Під час встановлення скляної ємності біля вікна потрібно переконатися, що пряме сонячне світло не падає, інакше вода може нагріти занадто багато. Краще закрити вікна шторами або захисною плівкою. Поруч з вікнами може бути чернетка - риба також не подобається. Яскраве світло сприяє швидкому росту невеликих водоростей - вони можуть покривати стіни акваріума, дна і каменів, вам доведеться все це очистити. Як годуватиБіля вхідних дверей ви не повинні розміщувати акваріум, адже взимку в цьому місці багато чернетки. Не вважається не найбільш підходящим місцем дитяча кімната - Поки діти невеликі, вони можуть випадково зламати акваріум у грі.

Небезпека риболовлі також представляє тих, хто проживає в будинку. Необхідно піклуватися, щоб вони не могли отримати рибу. Найкраще покрити кришку акваріума.

Підходящим місцем для скляної ємності з рибою буде кут кімнати. Це спокійне місце та акваріум прикрасить вашу кімнату.

Чи знаєте ви? Окремі люди можуть створювати сім`ї на все життя, а діти старшого віку допомагають доглядати за Фрі, який нещодавно вилупився.

Як годувати

Поміркуйте, як годувати астронологів у акваріумі. Основна їжа може бути особливою Гранули для циклідів. Дієта повинна мати живу їжу та замерзлий. Гранули повинні бути великими, оскільки маленькі не їдять до кінця і лише забруднювати воду. Догляд та прибиранняМоль використовується для годування молодої риби, а дорослі потребують більшої живої їжі, дощових хребетів та великих комах можна використовувати. Перш ніж годувати рибу глистами, їх потрібно тримати у воді протягом 3-4 днів, щоб вони були очищені від землі.

Більшість акваріумістів використовують креветки як корм, м`ясо кальмарів, шматочки печінки, серця, яловичини. М’ясо фарш готується з цих продуктів і замерзає.

Деякі вважають, що така їжа містить багато жиру і не поглинається рибою. Ці ципери потребують вітаміну С, тому рослини повинні бути присутніми в рибній дієті.

Молоді костологи годують 2 рази на день, а дорослі - 1 раз на день, але в достатній кількості.

Догляд та прибирання

У акваріумі потрібно встановити достатньо потужний фільтр, оскільки астроноти віддають перевагу їжі з вмістом білка, і кожне годування закінчується забрудненням води. Тому важливо встановити фільтр, який допоможе очистити акваріум з різних шкідливих сполук.

Краще використовувати зовнішні фільтри каністра, за допомогою яких проводиться хороше очищення води.

Ви також можете використовувати аерацію для підтримки кисню у воді. Це потрібно щотижня Змінити щонайменше 30% води У акваріумі для видалення нітратів з води внаслідок біофільтрації. Вибір сусідів

Вибір сусідів

Перш ніж розпочати астрономи, вам потрібно знати, з ким вони ладять у акваріумі. Ці циліди досить мирний вигляд, якщо вони живуть з рибою однакового розміру.

Важливий! Астроноти хижі, тому вони вважають будь -яку здобич, яка розміщується в роті за розміром, вони вважають це їжею.

У великому акваріумі об`єм якого становить понад 1000 літрів, ці цичліди дозволяють зберігати з іншими великими рибами. Наприклад, сусіди можуть бути хвилиною бойовика, розміром від 10 см. Також з бірюзою Акара та великими дискусами астроноти добре ладять.

Як визначити підлогу астронота

Дуже важко визначити підлогу цих циклідів. Самці в природі мають більше розміру, ніж жінки. Їх колір також яскравіший, а дорсальний плавник більше вказаний. Ці ознаки не працюють в акваріумах, оскільки досить багато кольорових мутацій розводяться. Поява риби залежить від дієти, об`єму акваріума, догляду та умов вмісту.

У віці 18 місяців риба починає лежати ікрою - саме в цей період можна визначити підлогу астронота.

Спаровування вдома

Труднощі в розведенні астроноттос пов`язані з тим, щоб забрати пару. Якщо це розвинулося, то розведення цичерків не буде складно. Як визначити підлогу астронотаНерест повинен вибрати просторий. Необхідно покласти плоскі камені або предмети, які мають у ньому рівну поверхню.

Стимулює сексуальну поведінку підвищення температури на пару градусів. Чоловік починає готувати місце для нересту та догляду за жінкою. У цей час самець має невелике насіння, а самка має добре видиму яйце. Забарвлення риби стає яскравішим. Ікра осаджується на камені або на дно акваріума. У той час рибу можна відкласти до 2 тисяч. яйця, але в неволі не більше 400. Яйця білі, каламутні, діаметром близько 1,5 мм.

Якщо мета розведення полягає в тому, щоб отримати якомога більше смажених. Вода в цій ємності повинна бути вилита з нересту. Якщо цього не буде зроблено, то ікра буде з`їдена. І в випадку, якщо яйця залишаються, тоді максимум 20-30 обсмаження зростає до дорослого стану.

Після перенесення ікри в окремий контейнер рекомендується встановити над ним спрей повітря, щоб створити слабкий струм води. Личинки повинні з’являтися на 3-4 дні, якщо температура води становить близько 30 ° C. Необхідно видалити підкладку з не заплідненою ікрою. Дуже важливо встановити фільтр для очищення води. Спаровування вдомаЧерез 7 днів у акваріумі перемикаються смажені перемикачі. На початку їжа для них - нафтії артемії, а потім додайте подрібнену трубку та тетраммін. Через кілька тижнів їм можна дати крові. Смажте швидко ростуть - на 1 місяць їх розмір досягає близько 3 см.

Ці риби нерестуються 10 разів поспіль, інтервал становить близько 3 тижнів. Після цього вони відпочивають більше 2 місяців.

Перед розведенням астрономів потрібно добре подумати - ці риби потребують особливої ​​та високої якості догляду.

Статии на тема
LiveInternet