Все, що вам потрібно знати про корм для котів purina one

Типи корму

Сухий корм для тварин все частіше визнається. Зручні та швидкі, особливо працюючі люди, і ви можете вибрати для кожного смаку. Власники котів віддають перевагу Purina One.

Причиною цього є прийнятна ціна, проста композиція, різноманітність смаків. Чудовий варіант бюджету.

Типи корму

Пурина виробляє цілу лінійку котячого корму. Від економіки до класу преміум -класу. Найпопулярніший вид:

 • Про план - Високоякісна їжа, що містить усі необхідні речовини для здоров`я кота. Легко поглинути, сприяє розвитку домашнього улюбленця. Він має найрізноманітніші види для кошенят, стерилізовані, літні коти. Ураховуються всі віки, фізіологічні умови, методи затримання.
 • Гурман - Це корм, створений Пуриною, створена для гуртів та примхливих котів. Найбідніший, витончений. Аромат і смак на висоті. Була розроблена лише мокра їжа, упакована в баночки з жерстами або порційні пакетики. Гурма виробляється у вигляді філе філе, тегів, пасти з шматочками овочів або риби.
 • Пурина одна -Дашка економ -класу, але має найкращий склад із усіх подібних. Видовий склад більш різноманітний. Він виробляється для будь -якого віку, з чутливим травленням, для стерилізованих котів, що містяться вдома.
Форми випуску
Їжа економ -класу
 • Ветеринарні дієти - Лінія терапевтичного корму. Спеціально розроблений для котів із захворюваннями травної, сечостатевої системи, діабету, алергії. Інгредієнти в них складаються з урахуванням дієти з певним захворюванням. Перед використанням потрібно проконсультуватися з ветеринаром.
 • Фрики -Ди-відома їжа економ-класу. Має повноцінну лінійну композицію, необхідні мікроелементи. Виробляються для будь -якого віку, у вигляді подушок, звичайних гранул, волога їжа.

Пурина на ринку вже давно присутня, тому власники котів довіряють їй і обирають корм цієї компанії.

Форми випуску

Корми для котів доступні у вигляді сухої їжі та вологи. Є варіант подушки - всередині пасти. Популярні корми Purina One:

 • Про план - виробляється в сухому вигляді і мокрі. Для різних віку, особливості вмісту, потреби. Різноманітні смаки, такі як лосось, ягня, індичка, курка. Суха упаковка з кріпленням. Вологі - у порційних мішках, банки.
 • Гурман - Тільки мокрий. Смаки дуже різні, тому що це їжа для котів, які прискіпливі в їжі.
 • Пурина одна - представлений сухою їжею. Враховує потреби різного віку, умови затримання.
 • Ветеринарні дієти - виробляється у вигляді консервної їжі та сухої їжі. Усі вони були розроблені ветеринарами з урахуванням характеристик здоров`я кота.
 • Фрики - суха і мокра їжа. Різні смаки, для будь -якого віку.

Для найповнішого годування кішки рекомендується комбінувати суху і вологу їжу.

Заняття та смак

Весь випадковий корм для котів розділений на три класи: економіка, премія та супер-преміум.

Заняття та смак
- Ням ням!..

Економія - Найбільш недорога і низька якість їжі. Це означає непогано, але просте за складом з дешевими інгредієнтами. Але лише вони можуть їх годувати, оскільки воно повне.

Наявна ціна досягається дешевою упаковкою, недорогою сировиною. Однак білки там недостатньо, а це означає, що тварина не їсть до щоденної норми. Зрештою, кішка - хижак і білки, які їй багато потрібно. Виявляється, що норму корму потрібно збільшити. Тому, наскільки вигідно це придбати, всі вирішують для себе.

Представники цього сегмента від Purine - Friskes, Darling, Cat Show, Gourmet, Felix та Purina Van.

Премія -Де враховується між економікою та класом супер-преміум. Його ціни середні, сировина краща, ніж економічна. Більш врівноважений, тобто в ньому більше білків (20-30 %). Також різноманітні смаки та текстури ширші. У цьому кормі вже немає барвників, ароматизаторів.

Клас преміум -класу належить до.

Супер-преміум - Найдорожчий і високоякісний корм. Збалансований для всіх мікроелементів, завершено. Містити все, що потрібно коту, і в потрібній кількості.

Інгредієнти кращої якості, мінімальних круп, більше м’яса. Форма гранул зручна для котів. Цього харчового тварини їдять швидше, оскільки білка в ньому достатньо. Тож корм потрібен менше, ніж економний клас.

Пурин не має подачі цього класу. Це може бути віднесено до нього ветеринарними дієтами терапевтичного плану Pro, оскільки він розроблений відповідно до спеціальних рецептів.

Більше того, у цьому контексті ми не враховуємо подачу цілісного класу.

Смаки корму пурина різноманітні. Пурина Ван має смак курки, яловичини, лосося, індички. Плюс у ньому багато круп.

Для щоденного годування

Purina van Food розроблена для котів різних категорій. Для щоденного годування Purina One виробляє корм для дорослих котів, будинок та для блискучої вовни.

Дорослі коти - Вік від року до 11 років, як зазначено на упаковці. Цей корм добре поглинений, містить усі елементи, необхідні для дорослого кішки. Крім того, він здатний очистити зуби з таблички та зубного каменю.

Для щоденного годування
Для дорослих

Їжа містить достатню кількість жирів, круп, білків, кісткового борошна. Вітамін D запобігає появі рикетів, зміцнюючи кістки. Омега-6 кислоти, цинк сприяє здоров’ю шкіри та вовни.

Домашня котяча їжа - призначений для домашніх тварин, які живуть у квартирі і не мають виходу на вулицю. Він призначений для збереження здоров`я кота, підтримувати свою діяльність. Допомагає нормалізувати вагу.

Приміщення в індичці, крупах, клітковині.

Корм для красивої вовни - Підтримує блиск та здоров`я вовни. Допомагає тварині видалити грудочки волосся з тіла. Коли кішка облизує шерсть, певна кількість волосків потрапляє в шлунок. Там вони котяться в кульки і можуть призвести до блокування.

Склад містить багато білка, токоферолу або вітаміну Е, омега -кислот. Це дозволяє підтримувати здоров`я кішки, зменшити шерсть, допомагає зламати грудочки волосся. Волокна та антиоксиданти допомагають усунути їх з організму.

У вікових категоріях

Пурина Ван має їжу для кошенят та котів старше 11 років.

Годувати кошенят - Підходить для кошенят від 1 місяця до року. Також годуючі та вагітні коти.

Для годування обмеженнями
Для кошенят

Їжа має високу харчову та енергетичну цінність. Містить мінерали, органічні кислоти, вітаміни. Це сприяє правильному зростанню та розвитку кошенят. Їжа збалансована в білках, жирах та вуглеводах. Важливою частиною є білки, які допомагають утворити кістковий м’язовий апарат.

Пурина одна корм для кошенят добре поглинається, виробляється у вигляді зручних гранул для найменшого.

Котяча їжа старше 11 років - Розроблений для підтримки здоров`я, підтримки життєвої активності. Тому в складі є багато вітамінів і мінералів. Також їжа допомагає очистити зуби каменю. Стимулює імунітет, підтримує здоров`я нирок, зміцнює кістки.

І білок необхідний для енергетичної та активності кішки.

Для годування обмеженнями

Purina Van виробляє корми для тварин з обмеженнями. Наприклад, для стерилізованого, з чутливим травленням.

Стерилізована котяча їжа - здатний підтримувати нормальну вагу, активність. Після стерилізації у котів і котів порушується гормональний баланс, внаслідок чого тварини починають багато їсти і набирати вагу.

Терапевтичний корм
Для стерилізованого

Їжа також допомагає зберегти здоров`я сечовивідної системи. Профілактика захворювань нирок, відбувається уролітіаз.

Склад яловичого м’яса, пшениця. Тому корм є меншою калорією, що важливо підтримувати вагу нормально. Більше того, він повністю насичується.

Годуйте для котів з чутливим травленням - За словами виробників, ви можете покращити травний тракт після 2 тижнів годування. Якщо реакція відбувається у вигляді діареї, блювота, відсутність апетиту до звичайного корму, необхідне спеціальне харчування. У кішці регулярно отримуючи кішку, мікрофлора в кишечнику нормалізує цю їжу.

Purina Van для чутливого травлення містить:

 • дріжджі;
 • риб`ячий жир;
 • буряк;
 • високоякісні білки;
 • Відсутність алергенів.

Їжа здатна утворювати стілець, зменшити запах.

Терапевтичний корм

План План ветеринарних дієт - терапевтичні корми, призначені для котів із захворюваннями, алергією, підвищеною чутливістю. Вони розробляються ветеринарими з урахуванням дієт при певному захворюванні. Вони мають унікальну композицію та рецепт. Для щоденного годування здорових котів не підходять.

Терапевтичні корми поділяються на:

 • Сечовий - призначений для котів із захворюваннями сечовивідної системи. Містить комплекс ST/Ox, з яким камені ступі та оксалату утворюються рідше. Якщо вони вже є там, Feed допоможе розчинити їх. Підтримує вагу, оскільки вміст калорій помірний.
 • Управління ожирінням - годувати котів з ожирінням. Повна лінія, з низьким вмістом калорій, що зменшить вагу домашнього улюбленця.
 • Функція нирок - для котів із захворюваннями нирок. Містить невелику кількість фосфору, дозволяє призупинити розвиток захворювання. Обмежена доза високоякісного білка. Це допомагає підтримувати м’язову масу та запобігає утворенню токсинів. У котів апетит часто знижується за допомогою патології нирок, тому їжа підвищила привабливість смаку.
 • Печінковий - для котів з захворюваннями печінки. У хронічних патологіях це допомагає зберегти енергетичний баланс через високий вміст калорій. Білок не дозволяє токсинам і підтримує накопичення печінки. Підвищений смак сприяє їжі їжі.
 • Hipoallergenic - для котів з алергією. Гідролізований білок з низькою молекулярною масою знижує ризик алергії.
 • Шлунково -кишковий - для проблем із травленням. Склад включає легко засвоювані компоненти, які допомагають видалити навантаження з дратівливого кишечника. Містить пребіотики, які допомагають зміцнити здоров`я травного тракту.
 • Управління діабетом - для котів з діабетом. Містить мало вуглеводів, що зменшує коливання глюкози в крові. Допомагає зменшити потребу в інсуліні.
 • Стоматологічне здоров`я - для захворювань ротової порожнини. Зменшує тартар і табличку. Виключає запалення ясен.
 • Озирковий - котяча їжа при одужанні.

Пуринові дієтичні корми для котів, на думку ветеринарів, допомагають їм у лікуванні. Але їх слід використовувати лише після консультації зі спеціалістом.

Рекомендації щодо годування

Важливо правильно годувати кота, дотримуючись рекомендацій.

Перш за все, у домашнього улюбленця завжди повинен бути чиста питна вода.

Рекомендації щодо годування
Чиста питна вода повинна бути присутнім

Якщо ви годуєте сухою їжею, вона потребує вдвічі більше.

Виберіть їжу ретельно. Слідкуйте за композицією, враховуйте потреби тварини. Не слід змінювати часто, бо це шкодить здоров’ю. Вибравши їжу Purino Cat, краще диверсифікувати смак у цій марці,.

Потрібно дотримуватися дієти. Годуйте двічі на день приблизно в той же час.

З будь -якими проявами алергічної реакції їжа повинна бути замінена іншими.

Плюси і мінуси

Як і будь -яка інша їжа, Purina Van має плюси і мінуси.

Плюси:

 • доступна ціна;
 • Популярність, тобто продається у багатьох магазинах;
 • Містить багато білків;
 • Упаковка вказує на відсоток інгредієнтів.

Мінуси:

 • білки лише рослинного походження;
 • Якість сировини не дуже хороша;
 • Повна композиція не розголошується.

Крім того, невідомо, що заховано за смачними добавками. Назви "лосось" або "курка" не виявляють точного походження білка.

Висновок

Зверніть увагу на суху їжу Purina One, відгуки споживачів в цілому хороші. Але не забудьте враховувати стан здоров`я кота. Корм економічного класу є повноцінним, але їх склад поганий. Purina Van представлена ​​як клас преміум -класу.

Статии на тема
LiveInternet