Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдома

Зовнішній вигляд, характер та здібності

Вибираючи домашнього улюбленця, майбутні власники зазвичай з’ясовують особливості породи, тонкощі меню, нахили та інші важливі моменти. І такий вибір - це компроміс між нашими можливостями та потребами тварини чи птаха.

Але трапляється також, що людина випадково помітила вражаючого представника виду, який був "поза конкуренцією", і негайно загорівся з ідеєю почати саме таку маленьку тварину. У цьому іпостазі прекрасний благородний папуга, також відомий як eclectus.

Зовнішній вигляд, характер та здібності

Птах, який прийшов до нас з Австралії та Океанії, дивовижний за своїм зовнішнім виглядом. Тіло середнього розміру (35-40 см) добре розвинене і досить міцно збите: вага знаходиться в межах 360-450 г. Але головне - незвичний колір, який кардинально відрізняється у самців і жінок.

Перший виділяється за їх трав’янистим зеленим кольором, з ледь помітним жовтим переливанням на короні. Короткий хвіст квадратної форми також зелений, із синім кольором екстремальних пір’я (він зелений-жовтий знизу). Бічні пір’я - червоні та листівки - сині, із зеленим дизайном ззовні.

Дзьоб самців може бути багатокоформований: червоний або помаранчевий перемежовано жовтим наконечником. Очі чорні, сірі і навіть бордові. Жінку легко відрізнити від партнера: її головний тон буде червоним, з похмурим на спині та крилами. З цим фоном темно -синього живота і однакова потилиця контрастують. Хвіст червоний, періодично з жовтими пір’ям.

Важливий!Замовляючи птаха з -за кордону, не забудьте запитати, з якого регіону прибуде домашня тварина. Звичайно, дізнайтеся, наскільки законною є покупка - у ряді країн, які такі транзакції заборонені.

Пір`я недоліки також червоні зверху, а з внутрішнього чорного кольору, а на вигині повністю видно синьо-фіолетова смуга. Чорний дзьоб, райдужка жовтувата. Ці симпатії дуже розумні та доброзичливі для людей. Селекціонери зазначають, що еклектус здатний прив’язатися до власника не гірше, ніж собака, тому їм просто потрібно спілкування.

На тлі своїх гіперактивних колег їх відрізняють більш розробленою диспозицією, і найбільш освічені люди навіть можуть видалити іграшки або розкидану їжу - справжнє благородство.

Вам, мабуть, буде цікаво прочитати про функції змісту папуг, а також про гіпугани.

Сорти еклектуса

Покажіть чудові здібності: копіювання почуттів чи людської мови, відтворюйте їх дуже точно. З регулярними заняттями, словами та цілими фразами (які люблять вимовляти, як кажуть, до місця) без особливих труднощів).

Взагалі, справжня знахідка для тих, хто потребує пернатного друга. Правда, починаючи пошук дитячої чи продавця, багато хто плутається в різноманітних іменах. Давайте зупинимось на цьому детальніше.

Сорти еклектуса

Складність полягає в тому, що описаний вище зелений-червоний, це також благородна копія, як і папуги, схожі на нього, є лише одним із типів цілих видів благородних (eclectus roratus). Так, це найпопулярніший сорт, але інші лінії, пов’язані з ним, трапляються в нашому районі.

Чи знаєте ви?Орнітологи вважають патагонські папуги одним із найзеленніших колективістів тваринного світу: зграя з десяти тисяч осіб для цих птахів зазвичай є справою. Одного разу було знайдено цілу колонію 70 тисяч папуг.

Як вибрати право і скільки коштує папуга

Вони відрізняються лише за розмірами та незначними деталями кольору. У домашніх зоомагазині ви можете знайти птахів, які після "сімейного титулу" мають такі імена, як:

 • Рорат (саме так, з повторенням). Середня довжина-35 см із вагою 370-420 г. На грудях видно червоне місце, на кінчику хвоста є жовтуваті пір’я- Умови для вмісту

  Чи знаєте ви?Папуги також можна залишити - перевірити це, просто подивіться, яку лапу птах займає велику їжу.

 • Восмарі. 38-40 см, 440-540 г. Світло -фіолетові пір’я запускаються над скринькою, тінь може змінюватися- Як вибрати будинок для папугу
 • Solomonensis. 32-34 см, 380-430 г. По суті, це трохи зменшена копія основної червоно-зеленої лінії, повністю повторюючи її забарвлення. Представники лінії Біакі також підходять для цих параметрів- Турбота, навчання, ігри

  Власники папуг повинні знати:, а також,

 • Aruensis. Ці птахи більші: 37-40 см довжини та 450-530 г вважаються нормою. З зовнішніх відмінностей ми відзначаємо більш насичений смарагдовий відтінок задньої частини голови у самців- Раціон харчування
 • Ріделі. Корпус 37-39 см, вага 440-540 г. На грудях, яскраво-червоні пір’я, і жовта на внутрішній стороні хвоста. Самці також мають широку жовту смужку, що прикрашає хвіст- Тривалість життя та відтворення в неволі

  Важливий!За недосвідченістю благородного папугу легко заплутати з іншими видами, включаючи гібрид. Щоб придбати Eclectus, знайдіть інтелектуального фахівця або добре встановленого розплідника.

 • Гігантський macgillivrayi. Найбільша лінія від кількості благородних папуг. 40-45 см, довгий хвіст і щонайменше 450 г ваги надихають на повагу (доглянута копія може спокійно набрати та всі 600). Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдома

Ця класифікація є стандартною, але не загальновизнаною. Справа в тому, що орнітологи все ще стверджують, скільки видів має цей клан: деякі запевняють, що є лише 6, а інші говорять про 12-15. Але лише перерахований.

Папуги - це дуже популярні птахи для розведення, але вдома також містять

Як вибрати право і скільки коштує папуга

Міцно вирішив розпочати Eclectus і піти на покупку, майте на увазі, що таке делікатне придбання вимагає знань про деякі нюанси.

Для початку оцінюйте умови, в яких живуть пташенята - в ідеалі вони повинні бути чистими і не надто густонаселеними клітинами. Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдомаЯкщо в санітарії все добре, ви можете почати вибирати птаха:

 • Зацікавтеся віком та природою харчування. Найкраще взяти птах 1-1,5 місяців з зв’язком, яку годували з ложки або шприца;
 • Подивіться, як колір відповідає виду схему;
 • Було б непогано спостерігати за поведінкою. 10-15 хвилин достатньо, щоб зрозуміти, чи папуга здоровий. Флегматичний еклектус реагуватиме на появу сторонніх людей із обмеженим інтересом - трохи відродиться, але без жорстокого захоплення та бігу в клітці;
 • Зверніть увагу на пір’я. У здорових людей обкладинка гладка, на крилах і хвості немає перерв;
 • Очі птаха повинні бути чистими і нескладними, а райдужна оболонка повинна бути чистою. Чіткі сліди розряду виключаються;
 • Не забувайте про лапи. Їх стан показує, як ходить папуга: кульгання або занадто часті стрибки припускають травму. Те саме стосується дзьоба - птахи люблять чіплятися за них різні предмети, які іноді закінчуються травмами;
 • Нарешті ви можете перевірити здоров`я майбутнього домашнього улюбленця, вдавшись до огляду ззаду. Якщо хвости, що прилягають до заднього проходу, не віджили у мокрий грудочок, а це означає, що такий випадок можна взяти без страху - шлунок в порядку.
Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдома

Як бачите, правила прості, але ефективні. Але бажання придбати такого гарного чоловіка, як благородний папуга, може трохи охолонути ціну. Для пташеня запитували з 630 до 900 доларів.

Цей порядок чисел пояснюється просто: птах є екзотичним, і йому потрібно імпортувати його цілий список дозволів. Ви можете трохи дешевше в перевіреній дитячій кімнаті, але є ризик, що перші покоління, отримані від «імпортних» батьків, можуть мати погане здоров`я.

Виявляється, крім грошей, купівля також вимагає значних знань у галузі орнітології. Багато людей виходять із ситуації, відвідавши продавця в компанії ветеринарного виду, але все ще застрахований.

Умови для вмісту

Щоб таке дороге улюблене почувало себе якомога комфортно, йому доведеться створити для нього сприятливий мікроклімат. Частково Освітлення Еклектуси досить невибагливі: штучне освітлення, поєднане з природним, повинно входити в клітку щонайменше 12 (в ідеалі 14) годин на день, після чого житло просто охоплює. Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдомаОднак вони добре терплять легку тінь (у природі, папуги живуть на потужних гілках), тоді як пряме сонячне світло протипоказане.

У теплий літній день ви можете вийняти клітку на вулиці, переконавшись, що немає чернетки. Для теплового вигляду це надзвичайно важливо температурний режим у вигляді стабільної +20 ° C. Короткий термін рецесія до +17 ... +18 ° C дозволяється, але краще не зловживати цим.

Повітря. Звичайно, жоден проект плюс прийнятна вологість у межах 55-65%. Влітку птах переноситься від робочих кондиціонерів, а взимку - від батарей. У холодний сезон домашній зволожувач дуже корисний.

Важливий!Eclectus любить грати з дітьми. Переконайтесь, що дитина не спровокує птаха, і це не кально (ці відчуття неприємні навіть для дорослого).

Необхідна умова буде щодня летячий і ходить кілька годин. Подивіться, чи є на полицях або край столу важких або гострих предметів, які можуть зацікавити, або, що ще гірше, травмуйте птаха. Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдомаНаявність інших домашніх тварин також доцільно контролювати - цікавий папуга навряд чи зможе пошкодити кішку, обмежуючи себе його огляду. У свою чергу, кіт може побачити яскравий гол у кількох повільних птахів.

Як вибрати будинок для папугу

Перед покупкою вам потрібно отримати відповідну "квартиру", яка буде комфортною для домашнього улюбленця. Вибір корпусів зазвичай починається з уточнення його розміру.

Розміри та форма

Оптимальні розміри клітини для однієї птиці виглядають як 70x45x60-70. Не існує особливих труднощів щодо форми особливих труднощів - досить міцного прямокутного продукту з розсувною стелею. Добре, якщо в комплект включений гладкий пластиковий піддон, який буде легко зняти для очищення та надійно закріплений після нього.

Тримаючи крем у руках, не забудьте відчути всі стрижні для надійності їх кріплення. Для відносно спокійного папугу звичайна вертикальна огорожа з нержавіючої сталі, запущена з інтервалом 1,5-2 см. Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдома

Чи знаєте ви?Какаду з`явився на планеті перед людьми: вчені називають дату 20 мільйонів. років тому.

Тут є ще один нюанс - стрижні повинні бути не тільки, але й, якщо можливо, нефарбованими (папуга з потужним дзьобом здатний відірвати фарбу, при цьому ковтаючи).

Розташування клітин

Оздоблення пташиного житла визначається звичками його мешканця. Більшу частину часу в клітці на полюс проводяться еклектуси. Тобто, годівниці для сухого та вологого корму, а також алкоголь будуть навісити - вони прикріплені приблизно на один і той же рівень з улюбленою гілкою папуг.

Необхідно мати гладкі полюси (для таких цілей краще взяти заготовки своїх фруктових дерев) та ліс. Кільця та кульки будуть лише плюс - буде птах, що робити в перервах між від`їздом і сном. Але ті самі розваги швидко нудьгують, тому вони намагаються перемістити центр, що передається попередньо, хоча б раз на тиждень, не забуваючи замінити іграшки.

Перевірте за допомогою

Папуга для чищення дуже любить водні процедури. Деякі власники кладуть всередину велику плоску тарілку, яка присвоюється роль ванни. Ви можете поставити подібний «пул» лише у випадках, коли клітина набагато більша, ніж стандарт (інакше піддон перетвориться на одну велику калюжу). З ситуації, яку ви можете піти, стрибаючи з пернатою теплою водою з розпилювального пістолета.

Важливий! Якщо існуюча клітка знаходиться в стані "вживаних", а інші птахи вже вдалося жити там, не забудьте дезінфікувати всі його кути та стрижні (повторюючи процедуру за день).

До речі, про піддону. Він вистелений товстим папером або покрита тонким шаром нейтрального наповнювача (є такі продукти без смаку та запаху у всіх зоомагазинах).

Турбота, навчання, ігри

В плані турбота Яскравий гість з Океанії практично не виділяється від звичайних видів, як хвилясті. Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдома Головне - підтримувати чистоту:

 • Замініть продукти та воду щодня, ретельно мийте годівниці та пияка;
 • Конструктивне очищення проводиться раз на тиждень: поки домашня тварина летить по кімнаті, піддона, стрижні та всі куточки клітин промиваються за допомогою м`яких продуктів, а потім сушить у свіжому повітрі на пару годин;
 • Дезінфекція, яка проводиться кожні 3 місяці, ще більш ефективна. Всі поверхні та кути обробляються розчином (кипляча вода в суміші з содою вуглекислого газу в невеликій концентрації). Я вентиляція займає щонайменше півдня.

Саме для очищення частки лева, що виділяється на догляд, є. Здорові люди зазвичай не викликають особливих неприємностей, за винятком осіннього зимового періоду, коли вам доводиться мати справу з дефіцитом вітаміну (але більше про це нижче).

Навчання може бути виражене на таких "курсах", як приручення або відтворення слів. Це досить реальні цілі, але терпіння потребуватиме значного. Такі заняття починаються після того, як пташеня звикли до нового житла (як правило, виїжджає на цей 1-1,5 тижні). Все починається з звички - папуга повинен розуміти, хто його господар, і не боятися його. Перші підходи будуть не більше, ніж зібрання біля камери. Побачивши, що птах вже не боїться, ти можеш взяти руку з частуванням у клітці на короткий час.

Можливо, шматок буде захоплений, і папуга негайно засмітиться в кутку. Це нормально - це нормальна реакція. З часом він почне їсти прямо з рук, і, переконавшись у вашому місцезнаходженням, дозволить собі взяти себе.

Чи знаєте ви? Папуги дають своїм пташенятам.

Зазначається, що молодих еклекціанців приручених на порядок краще, ніж інші види (природний розум і судження постраждали). Вони допомагають запам`ятати слова та цілі фрази. Щоб благородний папуг виступав, вам потрібно вимовити слова відповідно до ситуації. Наприклад, "я хочу їсти", коли годуємо або "ми будемо ходити", коли клітина відкриється.

Вони мають дуже розвинене асоціативне мислення, і з частим повторенням існує велика ймовірність того, що птах все одно почне спілкуватися. Більше того, це не буде непослідовними словами, але цілком логічними та до цього місця. Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдомаЯк і всі папуги, ці птахи люблять Грати. Вони раді бігати за кульками або пір’ями, прив’язаними до мотузки, вони люблять показувати акробатичні ескізи на полюсах та кільцях.

Не чужий яскравим видом океану та більш інтелектуальними класами, такими як спільне прослуховування музики з власником або прості ігри для швидкої дотепності (поставте на колонку кілець різного розміру або збирати розкидані предмети в купу).

Такі заняття повинні бути регулярними - надовго будучи наодинці, розумний папуга впадає в апатію.

Раціон харчування

Меню Eclectus дещо відрізняється від дієти інших птахів. Фізіологія винна в цьому - представники такого роду мають довший стравохід (саме тому спочатку здається, що домашня тварина постійно голодує). Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдома

Важливий! Щойно придбаний птах, потрапивши в новий будинок, буде напруженим на тиждень -два. Це проявляється за відсутності апетиту, деяких апатичних і навіть проблем із кріслом. Якщо ці симптоми також спостерігаються після цього періоду - покажіть курча до ветеринара.

Основою їжі є м`які овочі та фрукти з травами:

 • морква та салат;
 • брокколі;
 • груші та яблука;
 • Манго і папайя;
 • Кісткові фрукти (вишня, персики, абрикоси);
 • дині та гарбуз;
 • виноград;
 • Ви також можете додати тут і кукурудзу молочної стиглості.

Усі ці продукти забезпечують тіло клітковиною. Вони ідеально доповнюють зернову суміш, яку можна приготувати своїми руками. Склад гречки та перлового ячменю, рису та пшениці виявився найкращим чином. Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдомаВони попередньо відволікаються, після чого вони додають щіпку кориці, трохи меду, морських водоростей та ягід (або винограду).

Багато хто зацікавлений у тому, що подарувати, щоб з`їсти молодшу курку. Перші пару місяців акцент робиться на м`які зернові або яєчні балаканини, доповнений фруктами, такими як бананами або персиками. З 2 місяців ви можете перейти на "дорослий" їжу.

Спеціальне частування - свіжі трави, горіхи (волоські горіхи та мигдаль), а також насіння, як просо. Вони допомагають зміцнити імунітет, але ці смаколики краще дати помірно, особливо масла, насичені маслом.

Незалежно від віку, вони знаходяться під суворою забороною:

 • фрукти авокадо;
 • композиції з великою кількістю ароматизаторів (вони викликають алергію);
 • жорсткий корм (але лише за умови його регулярного прийому).

Схема годування передбачає два страви на день. Вранці вони дають близько 2/3 склянок м`якої суміші, а у другій половині дня 1/3 склянки сухої суміші з невеликим додаванням фруктів заповнюється. Для людей у ​​віці до року свіжа кукурудза також готується між сніданком та вечерею (достатньо та чверть вух). Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдома

Чи знаєте ви? Серед індіанців доколумбової епохи папуги вважалися ручними домашніми тваринами (щось на зразок наших собак).

Восени та зими вітамінні добавки активно використовуються, дозування яких незначно збільшується порівняно з теплим сезоном. Для загальної профілактики подрібнене активоване вугілля додається раз на тиждень (молоді тварини - 1 г, дорослі птахи - 2 г кожен).

Тривалість життя та відтворення в неволі

Яскраві та смішні еклекціани цілком можна вважати своєрідною сімейною реліквією-вони живуть у неволі 40, а навіть 50 років. Тим, хто думає про розведення цих гарних чоловіків, напевно, сподобається їх виражений інстинкт поширення.

Хоча видатна тривалість життя залишила відбиток у процесі дорослішання: статеве дозрівання відбувається лише на 2,5-3 роки. Це незвично і поведінка в період весілля: на відміну. Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдомаТака свобода відносин може грати з власником одомашненої пари жорстоко жарт: можливо, його домашні тварини не підуть далі, ніж сусіднє спілкування (такий розвиток подій аж ніяк не рідкість).

Хорошим сигналом є підвищена активність як людей, так і затяжного продовження, а також активне гніздування самки. Почувши ці звуки, вам потрібно перенести птахів на більший об`єм вольєра, в той же час готуючи гніздо (коробка підходить для 35x35x60 з трав`яною кришкою на дно).

Якщо ви ще не визначилися з прізвиськом для свого пернатного друга, радимо вам ознайомитись із списком

Самка відкладає 2 яйця. Після того, як з’явиться кладка, її партнер повертається до попередньої клітки, щоб уникнути травм: під час вилуплення птах стає дуже неспокійним і дратівливим.

Через 4 тижні з’являються голі пташенята, які виростуть пухом наприкінці першого місяця життя, і, нарешті, нахиляючись до 10-11 тижнів. Приблизно в той же період (2,5 місяці) перші спроби - літати з подальшим поверненням додому. Після досягнення 3 місяців пташенят вважають незалежними. Все найголовніше щодо змісту благородних папуг вдома

Важливий! Під час розповсюдження зволожувач ставить на позначку 65-70%

Тепер ви уявляєте, що це за птах, це папуга eclectus, і як розрізнити представників благородної родини. Ми сподіваємось, що ця інформація буде врахована, і наші читачі несуть відповідальність за вибір такого екзоту. Більше радісних моментів щодня!

34

Статии на тема
LiveInternet