Все про корм для котів та кошенят "orijen" (orijen)

Загальна характеристика та виробник

Коли ви вибираєте, як годувати свого вихованця, враховуйте якість корму, як природний, так і сухий. Дайте перевагу перевіреному з найкращої сторони виробникам. Суха їжа для котів "orijen) буде найкращим засобом для годування як дорослих, так і кошенят.

Загальна характеристика та виробник

Сухий корм для котів має кілька рівнів якості:

 • економ клас;
 • премія;
 • супер-преміум;
 • Цілісний.
Як кажуть, ціна відповідає якості - чим нижча ціна, тим гірша якість. Продукція економ -класу містить наземні кістки, суб`єкт, кукурудзяне борошно, різниця в барвниках, підсилювачі смаку та інші дешеві компоненти. Крім того, такі харчові продукти практично не містять речовин, корисних для домашніх тварин, але там може бути багато шкідливих компонентів. Аналіз композиціїСуха їжа "ориген" належить до цілісного класу. На відміну від корму економічного класу, він містить усі необхідні елементи, щоб забезпечити котам повне та смачне харчування. Інгредієнти Orijen готуються за допомогою спеціальної технології, частково обробляючи пару компонентів його компонентів. Упаковка для орієнта використовує вакуум. Завдяки цьому ці продукти давно підтримували свою свіжість і, відповідно, корисні властивості.

Перевірте такі корми для котів, як: і

Натуральне м`ясо, яке є частиною сухої їжі, проходить суворий ветеринарний контроль: воно не повинно містити антибіотики та гормони, але дієтичні вимоги не слід дотримуватися, консервантів немає. Виробник сухої їжі Origen - це чемпіон Petfoods (Канада). Вона випускає це вже більше двадцяти років.

Аналіз композиції

Склад корму врівноважується від природних білків: свіже та зневодне м`ясо індички та курки, печінку, яйця, різні види риби. Як результат, виявляється, що близько 42 % інгредієнтів - це білки тваринного походження. Рослинні компоненти "орігена" - сочевиця червоного та зеленого, зеленого гороху, акумулятора - надають своїм домашнім тваринам натуральними вуглеводами. Асортимент правителяКомплекс також включає набір мікроелементів, вітамінів та мінералів, необхідних для здорового харчування котів. Жирні кислоти забезпечують потребу в маленьких тваринах для жирів. Антиоксиданти, які складають ориген, сприяють захисту від токсичних впливів.

Важливий!Під час їжі ваш кіт повинен бути забезпечений достатньою кількістю питної води.

Асортимент правителя

Чемпіон Petfoods пропонує власникам котів кілька своїх продуктів.

Кат коти дуже важливі, тому піклуйтеся про це і

Суха їжа для котів та кошенят кошенят оріен

Виробники сухої їжі враховували, в першу чергу, що домашні коти та кошенята є представниками диких котів, основна дієта якої - це тваринний білок. Ось чому близько 40 % композиції кошеня -котячого кошеня Orijen - це м`ясо, 19 % - вуглеводи з низьким глікемічним індексом.

Свіжий і швидко заморожений, без консервантів, м`ясо курки та індички - 2/3 натурального м’яса, що є частиною цього продукту. 1/3 - подібне м’ясо, але вже сушене при температурі 90 ° C. Для посилення харчового ефекту додавали рибу, курячі яйця, м’язове м`ясо, нутрощі та хрящ, печінка, яка пройшла процес сублімації. Норми годування

Для компенсації необхідної кількості мікроелементів у Орігені, міді, цинку та холіну включені у форму синтезованих добавок. Продається в пакетах з цією вагою:

 • 340 г;
 • 1,8 кг;
 • 5,4 кг;
 • 17 кг.
Суха їжа Orijen шість риб (риба Orijen 6)

За аналогією з їжею для котів та кошенят, з лінії Origen - Orijen Six Fish була створена з лінії Origen - Orijen Six. Його провідним компонентом є філе з шести видів риби, які потрапляють у районі Ванкувера і доставляються до місця переробки у свіжій формі: морська мова, морський окунь, хек, камбала, скумбрія, тихоокеанські сардини.

Перевірте основні правила

Два третини -свіжа сира риба в охолодженій або швидко замерзлої форми, ще одна третина -однакова риба, але сушать при температурі 90 ° C. Консерватори не використовуються в процесі замерзання. Процес сушіння риби забезпечує безпеку природного білка в концентрованому вигляді. Переваги та недоліки продуктів OrijenБлизько 85 % сухого продукту забезпечується рибою, решта - вуглеводи з низьким глікемічним індексом. Зерно та компоненти з високим вмістом складних вуглеводів не використовуються. Для компенсації необхідної кількості мікроелементів у Орігені, міді, цинку та холіну включені у форму синтезованих добавок.

Продається в пакетах з такою вагою:

 • 340 г;
 • 1,8 кг;
 • 5,4 кг.
Суха їжа orijen tundra

Основна складова новинки "Оріген Тундра" - це м`ясо диких тварин, іншими словами - гра: Арктичний готц, кабан, бурік, олень, Баран, а також качка, вирощена на природній прогулянці. М’ясо становить 85 % від загальної маси їжі, решта - овочі, фрукти та рослини. Співвідношення сушеного при температурі 90 ° С та замерзлому м’ясі гри - від одного до двох. Все про корм для котів та кошенят

Чи знаєте ви?Кішки для здорової дієти потрібні в п’ять разів більше тваринних білків, ніж собак.

Щоб компенсувати необхідну кількість мікроелементів, мідь, цинк та холін у вигляді синтезованих добавок включені в продукт Origen. Orijen Tundra продається в пакетах у наступній упаковці:
 • 340 г;
 • 1,8 кг;
 • 5,4 кг.
Суха їжа orijen підходить для обробки

Розроблений для котів та кошенят із зайвою вагою. Склад orijen fit &-обробка включає низькі продукти білка, мінімальну кількість вуглеводів і мають низький вміст калорій. Свіжий і швидко заморожений, без консервантів, курки, індички та декількох видів риби - 2/3 натурального м’яса, що є частиною їжі. Третя - це подібне м’ясо, але вже сушене при температурі 90 ° C.

Оселедець, камбалка, скумбрія, тихоокеанський гік, сардін і Сід - це типи риби, які є частиною цього сухого продукту. Курячі яйця, курка та індичка печінки ідеально доповнюють м`ясний компонент Orijen підходять &підсилювач. Найбагатший склад овочів та ягід та коричневі водорості стають джерелом вітамінів та рослинних волокон, необхідними для котів та кошенят, які страждають від зайвої ваги. Все про корм для котів та кошенят Для посилення харчового ефекту додаються курячі яйця, куряче жир, м’язове м`ясо, нутрощі та хрящі, а також печінка, яка пройшла процес сублімації. Щоб компенсувати необхідну кількість мікроелементів, мідь, цинк та холін включаються у форму синтезованих добавок. Продукт Origen продається в пакетах з цією вагою:

 • 340 г;
 • 1,8 кг;
 • 5,4 кг;

Норми годування

Суха їжа "ориген" у всіх його різновидах слід давати котам, котам і кошенят двічі на день з перервою 8-12 годин.

Важливий!Під час годування не забудьте додати тупу воду до сухої їжі "ориген".

Дивіться рекомендації щодо щоденної швидкості годування, залежно від ваги кішки, у таблиці нижче.

Вага

коти

Щоденна швидкість годування в грамах Підтримувати вагу тіла Зменшити вагу тіла Для старіння 2 40 - тридцять 3 45 - тридцять чотири 60 - 40 5 75 60 60 6 80 60 60 вісім 105 75 90 десять 120 80 105Все про корм для котів та кошенят

Переваги та недоліки продуктів Orijen

Орієн сухих виробників відповідає за його створення та оголошує високу якість свого продукту. Давайте проаналізуємо плюси та мінуси продуктів Orijen.

профі

Серед переваг орієнтських продуктів можна зазначити:

 • належить до класу найвищої якості-цілісного класу;
 • Компоненти, що складають цей продукт, - це лише натуральне м`ясо тварин, які виросли в дикій природі або ходили по природних кормах та риб, що потрапили в екологічно чисті ставки Канади;
 • Високий вміст натурального білка (м`ясо та риба) - до 85 %.
 • Рослинна клітковина у вигляді овочів, фруктів та ягід забезпечує хорошу перистальсі (скоротливість) кишечника, метаболізму та поповнювати тіло дрібних тварин необхідними вітамінами;
 • відсутність консервантів та гормонів;
 • Повнота та надійність інформації про склад подачі від самого виробника: всі інгредієнти вказані на упаковці;
 • Для зручності зберігання та використання використовується різноманітна упаковка продуктів;
 • визнання, популярність та позитивний імідж бренду.
Все про корм для котів та кошенят

Мінус

Як і кожен продукт, Orijen Feed має свої недоліки, або іншими словами - один недолік. Це досить висока ціна, як і інші канали кормів.

Чи знаєте ви?Кішки можуть муркотися, не тільки весело, але і коли це болісно і страшно.

Ознайомившись із характеристикою чотирьох орієнтовних продуктів, вироблених чемпіоном Petfoods (Канада), ви побачили їхні плюси та мінуси, дізналися про збалансований склад кожного з цих каналів. Ви можете переконатися, що продукти Origen підходять для вашої кошеня чи кота, спостерігаючи, як годування змінює зовнішній вигляд та стан здоров`я вашого вихованця. Якщо кішка завжди підбігає до місця годування і їсть суху їжу, яку ви запропонували, якщо вона не втрачає блиску, кіт не має неприємного запаху з рота, немає проблем з сечовипусканням - тоді ми можемо припустити, що "orijen" є якісним та ефективним продуктом харчування вашого вихованця.
Статии на тема
LiveInternet