Бетховен (собака): яку породу, що називається

Про Сенбернара на ім`я Кріс, який зіграв головну роль собаки в перших двох частинах американської сімейної комедії Бетховен, режисери розповіли про великого, добродушного, неспокійного сварки. Доброта і рухливість притаманні всім собакам - представникам породи Сент -Бернарда. Але, крім цих якостей, Сенбернарс відомі своїм героїзмом, самопрофсортом, мужністю, любов’ю до людей.

Трохи про Бетховена

Фільм про цуценя, який випадково потрапив у сім`ю з трьома дітьми, які виросли до величезної собаки вагою 100 кг, і великим другом та захисником, був випущений на американських екранах у 1992 році. Головний герой отримав ім`я Бетховен, оскільки собака закохалася в 5 -ту симфонію композитора, яку грає Маленька Емілі. Усі троє дітей та їх мати негайно подарували серце з пухнастою собакою. Поступово, з тим, що Бетховен буде жити в будинку, собаку величезних розмірів і далеко від ангела в його діях, голова родини змирився.

Трохи про Бетховена

Рамка з фільму "Бетховен", собака, разом із його господарем

Смішні та не дуже події, стосунки людей та тварин, показаних у фільмі, обговорювались по всій країні. Відгуки були дуже різними. Національна ветеринарна асоціація заявила протест проти сюжету фільму, згідно з яким ветеринар був негативним персонажем. Деяким американським дорослим глядачам не сподобалось, що батька родини показав близький тиран, а мати - звичайна домогосподарка, лише Сенбернар Бетховен не спричинив негативних відповідей.

До відома! Перший фільм отримав нагороди Genesis Awards Американського гуманного товариства за створення видатної роботи над тваринами.

Фільм за участю короткошерстої чистокровної собаки викликав зовсім інші враження та емоції у дитячій аудиторії. Діти закохалися у чотирьох -підглутого героя. Коли деякі з них дізналися, яку породу собака Бетховен, вони почали просити купівлю того ж живого цуценя. У 90 -х. Багато американських сімей стали власниками собак Сен -Бернард породи.

Творці фільму внаслідок інтересу до фільму вже в 1993 році. випустив другу частину "Бетховена". Готівкові збори від оренди фільмів були значущими - 57,1 та 53,4 мільйона доларів. Потім було створено ще кілька частин фільму, але собака Кріса вже не знімалася в них.

Зверніть увагу! Багато собак взяли участь у кастингу за роль чотирьох зборів героя, але жоден з них не міг впоратися з роллю незалежно. Замість Кріса-Бетхховена три собаки були зняті у фільмі-Бенца та Бумера чоловіка та суки Доллі. Тільки всі разом вони змогли зробити на знімку того, що Сенбернар Кріс впорався з собою.

Бетховен - Порода собаки Сент -Бернар

Цуценя Сенбернара

Бетховен - Порода собаки Сент -Бернар

Порода Сент -Бернарда перша була в списку у швейцарській племінній книзі. Це сталося в 1884 році. Після заснування Швейцарського клубу Сенбернова. Племінна книга допомогла в покращенні породи, внаслідок породи Сен -Бернар був оголошений національною швейцарською собакою.

Про собак, предків сучасних сенбернарів, в Альпах це вже давно відомо. На кордоні в горах між Італією та Швейцарією був монастир. Поблизу 1049 г. Побудував притулок для подорожей через прикордонний перевал, який став названий великим хоспісом Святого Бернарда на честь монаха, який заснував громаду. Великі собаки жили в монастирі - тип вівчарської породи Молосси, привезеної до Альп як римлян. Собаки для ченців були звичайними сірими тягнучими тваринами з бліх у вовні, але їх оцінили за здатність знайти мандрівників, покритих сніжними лавинами.

До відома! Біографія однієї з собак прозвали Баррі, стала відомою у всьому світі, оскільки він врятував життя кількох десятків людей, згідно з деякими повідомленнями до 100 людей. У Франції на кладовищі Cemetiere des Chiens встановлюється пам’ятник, а його тіло зберігається в Музеї історії G G. Берн.

Собаки, які жили з ченцями, ніколи не шкодували себе, рятуючи людей. Але вони не проходили спеціальної підготовки для роботи на снігу. Дії старих собак були прикладом для молодих, тому самі тварини часто стали жертвами елементів. З 1816 по 1818 рік. В Альпах багато собак загинули через ненормальні снігопад. Щоб зберегти породу, вцілілі тварини, разом з Ньюфаундлендами.

Зверніть увагу! Є легенда, що ченці до шиї були вивішені на шиї гарячої бочки з гарячим коньяку, щоб людина, яку вони знайшли, могла зігрітися. Але міністри музею в Мартіні (Musee et chiens du Saint Bernard) заперечують цей факт.

Зовнішній вигляд та стандарт

Musee et chiens du saint bernard

Зовнішній вигляд та стандарт

Згідно з Міжнародним FCI FCI, вперше був зареєстрований у 1830 році, був вперше зареєстрований у 1830 році стандарт породи Сен -Бернарда, вперше був зареєстрований у 1830 році. З тих пір було зафіксовано кілька змін, але з 1993 року. Тривалий час поправки до документів про породу не були внесені. В даний час стандарт FCI № 61 є дійсним (21.01.2004 рік.), що забезпечує:

  • Два типи порід -короткі запахи та довгі запаси собак;
  • Сенбернар повинен мати гармонійне потужне м’язове тіло, вражаюча голова з уважними, доброзичливими чи настороженими очима;
  • Характер собаки доброзичливий, темперамент спокійний, пильний, мобільний;
  • На рівномірно широкій морді собака повинна мати чорний ніс з широко відкритими ніздрі, помірно посаджені очі з веселкою від темно-коричневого до волоського горіха;
  • Еластичні вуха у вигляді трикутника, закругленого на вершині трикутника, розташовані на голові, передній край вух повинен підходити до скул;
  • Шлунок собаки слід затягнути, спина пряма, крупа довга, перетворюється на широкий, сильний довгий хвіст, сягаючи до скакання.

Пропорційний тулуб Senbernar, потужний скелет, сильні лапи, густі, щільно сусідня шерсть основного біло-червоного кольору повинні бути доповнені червоно-коричневими або темно-коричневими плямами та білими слідами на грудях, лапам, кінцем хвоста, навколо носа , на лобі, на шиї.

Важливий! Вага собаки може досягати 90 кг, висота в в`яжуті 90 см. Тривалість життя породи Сент-Бернар в середньому 7-9 років.

Розвідка Сенбернаров

Сен -Бернард самець

Розвідка Сенбернаров

Про розум собак собак, які мали справу з важкою роллю Сенбернара Бетховена, численні позитивні огляди аудиторії та підвищення популярності породи сказано. Добре -малоприродні собаки, які цінують життя людей вище власних, можуть бути хитрими, а просто, lezeli та дуже мобільними.

Вони не можуть бути встановлені в невеликій квартирі, але велика відкрита лоджія, охоплена від сонячного світла, стане їх власною вертелем, що власники ніколи не будуть заборонені для них. Собаки не витримують тепла, а мороз їх не боїться.

Зверніть увагу! Senbernars в окремому собачому волі з відповідним тілом тіла буде найкраще відчути себе найкраще.

Власники собак повинні усвідомлювати, що, хоча порода святого Бернарда була створена, щоб допомогти людям, проте, неконференційні собаки мають власні погляди на людей та навколишнього світу. Беззаперечне подання людині буде лише в тому випадку. Для собак, навіть те, що інтонація та який голос спілкується з ними, важливі.

Вибір для зіркової собаки

Senbernars - Великі Лецебокі

Вибір для зіркової собаки

Для людей, вибираючи назву для свого вихованця, важливо вказати особливості його персонажів, особливості зовнішності. Собакам простіше запам`ятати коротке поєднання звичайних звуків. Виходячи з цього, для великих добрих Senbernars експерти пропонують такі назви:

  • Для самців - Андрій, Умка, Брюс, Джеррі, Бартлі, Уран, Віллі, Джон, Зідан, Карл, Клод, Султан, Крістоф, Матіас, Рекс, Саймон, Тіма, Тіс, Вольт, Лука, Грін, Барон, Барон, Граф, Барон, Граф, , Уран;
  • Для самок - Баккі, Бебба, Зара, Айза, Джина, Вета, Кессі, Єва, Боні, Моллі, Діна, Торі, Дазі, Лілі, Полі, Веста, Зайня, Віка, Вега, Лінда, Альба, Жуля, Марі, Лакі , Веста.

Вчення цуценя Сенбернара до прізвиськи досить просте і швидко, головне - те, що ім`я собаки подобається не собаку, а людям.

Для того, щоб сім`я збільшувалася на доброму, люблячих людей домашнього улюбленця, вага та розмір яких просто не вписуються в розміри житла, вам потрібно все добре проаналізувати. Зрештою, навіть найдобріша собака може стати тягарем, а собаки Святого Бернарда повинні бути лише фаворитами. Вони гідні цього.

Статии на тема
LiveInternet