Як правильно годувати кошеня на 1,5 місяці?

Основні правила для власника

Досить часто кошенята відлучаються від кота за півтори години. У цей час діти здобувають навички самостійного споживання їжі. Однак різкий перехід від грудного молока до дорослих котів загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям.

Як правильно сформувати щоденну дієту, яка сприяє гармонійному розвитку крихти?

Основні правила для власника

Догляд за кошенят потребує скрупульозного підходу. Основна умова - збалансована дієта. Травна система дитини лише починає формуватися, тому будь -яка помилка в їжі негайно вплине на стан тіла.

Природне харчування
- Я поїв!..

Ветеринари рекомендують дотримуватися ряду основних правил влади. Як нагодувати кошеня у віці 1,5 місяця, так що не тільки не шкода, але й для того, щоб допомогти дитині зміцнити імунітет? Ключові фактори такі:

 • нагрівання їжі до кімнатної температури;
 • годування 4-5 разів на день невеликими порціями з інтервалом не більше 3 годин;
 • М`ясні продукти повинні бути надані після термічної обробки, попередньо розбираючи їх у стан кашки;
 • Не допустимо годувати кошенят сирим фаршем м`ясом і свининою;
 • Необхідно додати вітаміни, які можуть бути витираною овочевою сумішшю;
 • безкоштовний доступ до чистої води;
 • Нові продукти вводяться поступово через 1-2 дні.

Важливий! Давати кошенятам нерозв`язане коров’яче молоко заборонено! Його жир сприяє порушенню моторики кишечника.

Страви для годування немовлят повинні бути рівними. Через 1,5 місяці кошеня навчилося лише самостійно проходити і отримувати їжу з глибокої миски для нього є досить проблематичним. Оптимально використовувати тарілку чаю, яка не створить труднощів у вживанні.

Природне харчування

Після відлучення кошеня з грудей матері потреба в його організмі в поживних речовинах збільшується. Тому під час годування натуральними продуктами необхідно зробити збалансовану дієту, яка буде ключовим фактором у повному розвитку крихти.

Вибираючи продукти, ви повинні розуміти, як годувати кошенят у віці 1,5 місяця, і чого слід уникати.

Молочні продукти

Зростаюча кількість немовлят потребує кальцію, джерелом якого є молочні продукти. Тому вони повинні бути присутніми в щоденному меню. Однак слід мати на увазі, що годування молоком - це не найкращий варіант.

Годування промисловими кормами
Наявність молочної продукції є обов`язковою

Цільне коров’яче молоко викликає кишечник. Продукція зберігає речовини, шкідливі для білка кошеня та коров’ячого молока, який може спровокувати алергію.

Дозволено годувати козяче молоко. Перед використанням його потрібно розбавити невеликою кількістю води, вареними та прохолодними до кімнатної температури. Найбільш оптимальним варіантом харчування є молочні продукти з низьким вмістом жиру. До них відносяться:

 • Кефір або йогурт;
 • сир;
 • сметана;
 • Чудовий природний йогурт.

Якщо сир сир сухий, його змішують із сметаною або кефіром і замішують, поки каша не отримають. Ви можете додати ¼ частину вареного подрібненого яйця, але воно варте цього не більше 2 разів на тиждень.

Що ще може?

Таким чином, кошеня потребує різноманітного харчування, крім молочних продуктів, їжа входить до дієти, що є джерелом енергії, тваринних жирів, клітковини та вітамінів. Перед вживанням його очищають, відварюють без солі та подрібнюють. Ви можете нагодувати кошеня у віці 1,5 місяця:

 1. М’ясо і суб`єкт. Як перша додаткова їжа, дитяча консервна їжа без солі підходить. Поступово, до меню додається яловичина з низьким вмістом жиру, курка, індичка, кролик додається. Для різноманітних дієт з м`ясом продукти змішані з часткою 1: 1.
 2. Крупи, приготовані у вигляді круп. Зернові є джерелом енергії, необхідної для кошенят протягом періоду інтенсивного зростання. Наступні крупи найкраще підходять для годування немовлят: гречка, перлина ячмінь, просо, рис. Каша змішується з м`ясними продуктами, і м`ясо повинно бути здебільшого.
 3. Рослинні продукти. Овочі - необхідна складова щоденного меню. Найкорисніші: брокколі, кабачки, морква, буряк, трави. Найкраще розділити їх невеликою кількістю овочевого або лляного масла. Якщо кошеня відмовляється їсти таку їжу, то овочі змішуються з кашею.
Як заборонено годувати?
Мінімальна наявність риби

Незважаючи на те, що коти люблять рибу, цей продукт більше підходить для дорослих. У раціоні кошеня у віці 1,5 місяців його присутність слід мінімізувати. Невелика кількість 1 раз на тиждень достатньо. Риба повинна бути низько-. Його кип`ятять без солі і ретельно очищають кістки.

Вітаміни

Навіть належним чином вибране та збалансоване годування натуральними продуктами не є показником того, що тіло кошеня повністю забезпечений необхідними поживними речовинами. Тому необхідно включити в дієту мінеральні добавки. Зростаючій дитині потрібні жирні кислоти, таурин, вітаміни груп A, B, C, D, E, K.

Ветеринар повинен призначити вітамін-мінеральний комплекс. Асортимент добавок досить широкий, і кожен організм має індивідуальні характеристики. Тому незалежний вибір препарату може призвести до надлишку поживних речовин, що не менш шкідливо, ніж їх відсутність.

Годування промисловими кормами

Готові концентрати з їжею мають збалансовану композицію та багатий вибір, що дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант їжі для кошеня у віці 1,5 місяця. Однак слід мати на увазі, що це стосується лише каналів цілісного, супер -преміум -класу.

Продукція економ -класу не підходить для годування немовлят через інгредієнти низької якості.

Важливий! Під час годування готової промислової їжі до дієти не потрібно додавання вітамін-мінеральних добавок до дієти.

Якщо кошеня, яке було відлучено з грудей, все ще досить слабкий, то заміна молока повинна діяти як перші додаткові продукти. Його склад близький до матері, що дозволить дитині швидко набрати вагу і компенсувати дефіцит необхідних поживних речовин в організмі.

Якщо дитина цілком здатна їсти самостійно, то її можна годувати як сухим, так і мокрим концентратом.

Сухий корм

Введення цього продукту в дієту повинно здійснюватися поступово. Тверді гранули просочуються теплою водою, щоб вони набрякли. Така їжа швидко погіршується, тому після годування її негайно викидають.

Обов’язково надайте безкоштовний доступ кошеня до миски з чистою водою. У той же час, вам потрібно переконатися, що він знає, як випити самостійно і це регулярно.

Думки з того, який вік може годувати кошенят сухою їжею, різні. Деякі з власників дотримуються точки зору, що це слід робити з 3 місяців, і до цього часу вам потрібно дарувати виключно натуральну їжу.

Однак не забувайте, що енергетичні експерименти порушують травний тракт. Якщо шлунок адаптується до натуральної їжі, то перехід до сухої їжі здатний викликати проблеми з травленням. Крім того, кошеня може відмовитися від незвичної дієти.

Якщо буде вирішено використовувати промислові концентрати, то вам слід почати з ними додаткові продукти. Сучасні виробники пропонують різні варіанти сухого корму для кошенят за 1 місяць.

Висновок
Сухий корм

Продукти виробляються у вигляді дуже малих гранул, які містять велику кількість поживних речовин, необхідних для повного розвитку організму.

Це мокре?

Навіть необхідний. Цей продукт, на відміну від сухої їжі, не потребує куріння. Після відкриття упаковки вона повністю готова до використання. Він має кілька сортів:

 • павуки з шматочками м`яса в желе або різних соусах;
 • паста в мішки;
 • консервовані муси.

Як показує практика, кошенята їдять таку їжу із задоволенням. Високоякісна мокра їжа складається з природних інгредієнтів і не містить консервантів. Він подається невеликими порціями, поступово перенесення дитини з грудного молока на незалежне харчування.

Відсутність мокрого корму - висока вартість. Однак кошеня у віці 1,5 місяця потребує невеликої кількості їжі, тому одного пакету достатньо для кількох прийомів їжі. Головне, після його відкриття, дотримуйтесь умов зберігання.

Як заборонено годувати?

Існує ряд продуктів, які протипоказані для годування півтора місяця кошеня. Перш за все, це солодка або солона їжа, а також їжа з великою кількістю спецій.

Саме через наявність цих інгредієнтів для немовлят категорично не підходить до їжі з столу людини. Крім того, такі продукти у віці забороненої їжі для кошенят у віці 1,5 місяця:

 • Річкова риба - є носієм паразитів;
 • готова їжа непослідовної градації;
 • темний шоколад;
 • солодкі фрукти;
 • сирий білок яєць;
 • хлібобулочні вироби.

Категорично неможливо дати курячі кістки кошеня. Це загрожує перфорацією кишечника. Шкіра птаха також протипоказана через великий вміст жиру.

Заборонено використовувати продукти з терміном дії терміну придатності. Травна система немовлят дуже чутлива, і низькоякісний продукт здатний викликати сильне отруєння та порушення травлення.

Висновок

Догляд за кошенят потребує індивідуального підходу. Головне -сформувати повну оброблену дієту годування, після чого стане можливим спостерігати перетворення невеликої пухнастої крихти у дорослого та енергійного кота.

Статии на тема
LiveInternet