Тим краще годувати кошеня до року?

Як годувати маленьких кошенят на різних етапах?

Невеликі представники родини котів потребують належного догляду, основа якої є збалансованою дієтою для швидкого росту та гармонійного розвитку. Віковий період дитини до року дуже важливий, оскільки в цей час відбувається основний фізичний розвиток усіх його органів.

Неправильно відібрана дієта може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям тварин, алергічних реакцій, затримки росту та навіть патологій органів.

Як годувати маленьких кошенят на різних етапах?

Ідеальна дієта для щомісяця кошеня-це молоко-косак-мами. У цей період введення будь -якої додаткової їжі не потрібно, оскільки лише їх кішка займається годуванням та доглядом за своїми дітьми. Якщо маленький вихованець з різних причин залишився без грудного молока, необхідно забезпечити йому харчування, подібно до молока матері.

В іншому випадку є загроза для життя тварини.

Перевага повинна бути надана спеціальним сумішам, головна мета яких - замінити молоко молоко молоко. Вам доведеться годувати пухнасту дитину через піпетку або з невеликим шприцом без голки.

Перший тиждень основа харчування дитини буде готова -виготовлені або незалежно виготовлені суміші, Молоко (перевагу в перші дні життя краще дати козу або суху) або по -дитячому сухому суміші, розведених пропорціями відповідно до інструкцій.

За відсутності можливості придбати готовий замінник котячого молока, ви можете використовувати один із рецептів приготування суміші:

 • Ложка чайної ложки кукурудзяної олії Жовток курячих яєць і 50 мл простого коров’ячого молока з`єднаний з половиною.
 • Півтора літра коров’ячого молока Змішайте з сирим жовтком.
 • Бити білок, Перемішати з яєчним відвареним твердим, додайте 1 грам рослинного масла та 50 місяців молока.
 • Молоко в сухому вигляді У кількості 15 змішайте з сухими дріжджами в кількості 2,5 г і молоком у розмірі 50 г.
Скільки разів годувати?
Хочу хочу хочу…

Ці суміші дозволяють годувати маленьких кошенят, починаючи з щотижневого віку. Ветеринари рекомендують використовувати рецепти таких сумішей до 1,5-2 місяців віку немовлят.

Після цього часу зуби починають скоротити час кошеня, що вказує на можливий початок введення додаткової їжі. До цього часу мати може зняти дітей з годування, оскільки її кількість молока помітно зменшується, а гострі зуби кошенят викликають дискомфорт.

Після того, як дитині виповниться 2 місяці, ви можете почати познайомити його з жорсткою їжею. Важливою особливістю цього періоду є перенесення дитини в так -зване автономне харчування, коли дитинство кішки починає їсти незалежно від миски.

Варто підготуватися до того, що ця процедура потребуватиме багато терпіння від власника маленького домашнього улюбленця. Спочатку немовлят можна налякати свої миски і категорично відмовляється їсти. Але з часом цікавість і голод переважають над страхом, і кошеня буде готовим їсти самостійно.

У віці від 2 до 4 місяців наступні продукти повинні поступово впроваджувати в дієту дитини:

 1. Варене м`ясо. Перевагу слід надати курячій грудці без солі та приправ, а також нежирної яловичини. Жирні сорти м`яса, особливо свинини, категорично заборонені для дитини.
 2. Серед овочів морква буде корисною, Капуста та інші сезонні варіанти овочів з мінімальним вмістом крохмалю. Картопля не рекомендується навіть для дорослих котів.
 3. Військово -морська або океанічна риба з низько -жировими сортами. Перевага повинна бути надана рожевим лососем. Його слід годувати 2 щомісячними кошенятами у вигляді невтомного філе, вареного протягом однієї хвилини в киплячій воді без солі.
 4. Яйця в сирі та вареній формі. Переваги слід надати яйцям перепелів, але не більше 3 штук на тиждень.
 5. Закідання курки в вареному вигляді.
 6. Овальна каша на козячому молоці З додаванням сирого яйця.
 7. Низький жир і несолодкий кислий -Мілк Продукція - кефір або сир.
Норми годування
Варені яйця

Важливий! Переконайтесь, що харчування кошеня в цей період було найбільш збалансованим. Не годуйте дитину лише однією курячою грудкою, оскільки він не отримає достатньої кількості вітамінів та мінералів для нормального росту.

У пошуках відповіді на запитання, як годувати кошеня у віці від 4 до 5 місяців, важливо врахувати, що цей період має найактивніший ріст дитини. Основою дієти повинен бути продукти, що сприяють зростанню м’язової маси, а не відкладені в жирі.

У списку дозволених продуктів всі ті, що їли дитина в попередньому віці, але тепер м`ясо і субпродаж не можуть бути придуманими в фарш, але розрізати на невеликі шматочки, оскільки щелепа котячого дитинча вже сформувалася.

У цьому віці допускається для низькожирних продуктів з кислого молока, що дозволяється від 2-місячного віку, додайте ферментоване запечене молоко та натуральний йогурт.

Подайте кошеня у віці через 6 місяців, слід вказати, що у віці від шести місяців спостерігається зменшення загальної кількості годувань на день. У цей період зростання дитини уповільнюється. Голод - це вже не суворий рефлекс, оскільки кошеня окреслить вимовляються уподобання смаку.

Якщо маленький вихованець відмовляється від певного продукту, ви не повинні впадати у відчай, можливо, йому не подобається його смак і використовує його в майбутньому.

Ні в якому разі ви не варто балувати свого вихованця, навіть якщо він наполегливо просить смаколиків із столу. Цей власник тварини не тільки зіпсує свого характеру, потурає примхах, але й досягне серйозних проблем зі здоров’ям у майбутньому.

Сучасний ринок ZO пропонує власнику маленьких кошенят різні варіанти готового збалансованого канали, які можна використовувати з 2 тижнів. Вирішуючи, як годувати кошеня, важливо враховувати його вік та характеристики тіла. Якщо дитина має алергію, вона повинна надати перевагу гіпоалергенним системам енергії.

Особливості годування
- Господиня, і ми будемо їсти?

Дозволено давати суху їжу з 4 -місячного віку, після пом`якшення її простою водою до штату. Серед брендів із спеціалізованою гілкою, подача яких призначені для невеликих кошенят, можна виділити наступне:

 • Королівський Конін;
 • Пагорби;
 • Ims.

Іноді ви можете балувати кошеня з консервованою м`якою їжею.

Скільки разів годувати?

Правильне годування кошеня до року повинно бути зосереджено не лише на корисних продуктах, які сприяють гармонійному зростанню тварини. Важливо також дотримуватися правильної дієти, щоб не перегодувати дитину і не змусити його відчувати голод.

Таблиця містить приблизний графік годування дитини, залежно від його віку:

Віковий період

Частота годування на день

Від народження до 2 тижнів

10 прийомів їжі на день, включаючи нічну годування на прохання дитини

До 1 -го місяця

8 разів на день, включаючи нічну годування на вимогу

Одо 2 місяці

7 разів на день, нічне годування повинно поступово виключати з звичок кошеня

2-3 місяці

6 разів у денні години

4-5 місяців

5 разів на день

5-9 місяців

4 рази на день

9-12 місяців

Не більше 3 разів на день

Годування однорічного кошеня повинно включати не більше 2 прийомів їжі протягом дня. Інтервал харчування - приблизно 12 годин. За подібною схемою, дорослий кіт повинен годувати протягом усього життя.

Висновок
Ням ням

Норми годування

Об`єм їжі, необхідної кошеням для нормального росту та розвитку, залежить від віку та ваги дитини. У різні періоди його дорослішання дитинчата повинні отримати певну кількість їжі.

Ви можете орієнтуватися відповідно до таких даних:

 1. У перший тиждень Життя Кількість потужності повинна бути зі швидкістю 30 мл на 100 г ваги кошеня.
 2. На другий тиждень Маса корму збільшується до 38 грам на 100 г ваги.
 3. На третьому тижні Кількість їжі становить 48 грам;
 4. Починаючи з 4 тижнів, Розрахунок корму дотримується 48-53 грам їжі на 100 г ваги дитини.

Крім того, кількість норм одноразового годування збільшується на місяці, згідно з таблицею:

Вік

Кількість їжі на день

До 1,5 місяців

120 г

З 1,5 до 2 місяців

До 180

З 3 до 6 місяців

180-240 г, хоча вміст м`ясного продукту повинен бути щонайменше 40 г, оскільки цей період характеризується активним зростанням кошеня.

З 6 до 9 місяців

180

З 9 до 12 місяців

З 150 до 200 г

Не рекомендується перевищувати зазначену кількість їжі, оскільки це може призвести до проблем з травленням та ожирінням. Такі наслідки дуже небезпечні для деяких декоративних порід котів і можуть бути результатом патологій в тілі.

Особливості годування

У період годування котячого дитинча важливо дотримуватися правил, як годувати маленького кошеня без шкоди його здоров’ю. Це особливо важливо в ситуаціях, коли дитина залишилася без грудного молока в ранньому віці. Основне завдання власника в цьому випадку - забезпечити кошеня всі умови, які мама Кошка могла створити для нього.

Основні умови годування, необхідні для правильного грудного вигодовування кошеня:

 1. Температура їжі, Кошеня запропоновано, особливо у віці до 1 місяця, не повинно перевищувати 36-37 градусів.
 2. Раніше необхідно стерилізувати страви, з яких годують дитину.
 3. Годування кошенят у перші дні Краще виконувати піпетку або шприц без голки. В майбутньому ви можете перенести кошеня для годування за допомогою спеціальної пляшки.
 4. Годуйте щотижневого кошеня Це випливає в положенні, в якому животик знаходиться внизу, а задні ніжки натиснуті. Ця позиція якомога ближче до природного годування дитячої мами-кіт.

Важливий! Закрийте так, що при подачі голови кошеня не відкидається назад.

 1. Після їжі Необхідно здійснити м`який масаж живота, який сприятиме моторикам кишечника та покращити якість травлення.
 2. При годуванні дитини З пляшки не слід занадто сильно натискати і натискати на пляшку, оскільки це може негативно вплинути на рефлекс смоктання. Також спроби стимулювати всмоктування їжі їх пляшки можуть спровокувати її удар у дихальних шляхах.
 3. Готову їжу можна зберігати В холодильнику не більше дня. В ідеалі для кожного годування слід приготувати нову порцію їжі та викинути залишки, які не мають кошеня.
 4. Не змушуйте кошеня їсти еталонна кількість їжі для її віку, оскільки ці дані є умовними. Кошеня їсть стільки їжі одночасно, скільки йому потрібно. Якщо власник сумнівається в кількості їжі їжі, кількість годувань на день повинна бути збільшена, але не для того, щоб надати більший обсяг одному часу годування.
 5. Середня тривалість процесу годування дитини - щонайменше 5 хвилин. Характерні особливості насичення кошеня - це уповільнення рефлексу, що смокче і засинає під час годування.
 6. Бути в раціоні маленької кішки Нові продукти повинні бути поступово і дуже ретельно. Занадто гострий перехід до нового харчування загрожує розладом шлунка та труднощами процесу травлення.

Окрім основних правил електроенергії, слід звернути увагу на заборонені продукти, які кошеня суворо заборонено. До них належать:

 • сире м`ясо, особливо свинина, ягня та птиця;
 • Курячі та рибні кістки, вони можуть пошкодити внутрішні органи дитини;
 • приправи, спеції та сіль;
 • будь -які вітаміни та ліки з першого набору людини;
 • бобові, крохмалисті овочі, такі як картопля або квасоля;
 • Ковбаси та консерви для людей, оскільки вони здатні порушити метаболізм тварини та призвести до розвитку хронічних недуг.
 • Будь -які продукти з вмістом цукру, особливо шоколадом та солодощами.

Висновок

Маленькі кошенята, особливо якщо їх залишили без мами, потребують постійної уваги та догляду. Особливо важливо забезпечити належне харчування для кошеня, сприяючи гармонійному зростанню та розвитку всіх внутрішніх органів.

Статии на тема
LiveInternet