Топ 10 найменших котів

Скіфян-Та Дон

Багато любителів котів мріють, що їх маленький грайливий домашній улюбленець назавжди залишається таким маленьким і залишається. Завдяки роботі заводчиків ця мрія є досить здійсненною, оскільки вони змогли принести карликові породи котів, які, виростаючи, все ще схожі на кошенят. Далі розгляньте 10 найкращих карликових порід котів з фотографіями.

Скіфян-Та Дон

Кішки Skif-ta Don іноді плутають із сіамською породою, бо зовні вони трохи схожі один на одного. КінкелуЦя порода вважається карликовою, оскільки розмір її представників є мініатюрним. Ця назва має логічні виправдання:

 • Скіфій-місто Ростов-на-Дон, в якому була показана порода, розташована на території стародавньої держави Скіфії.
 • Тай - виробники породи - тайські коти.
 • Дон - річка, на якій місто розташоване, де порода породи.
 • Того - іграшка (англійська мова.).

Чи знаєте ви?Тигр Амур вважається найбільшою дикою кішкою, яка зростає довжиною більше 3,5 м (трохи менше, ніж автомобіль "oka") і важить більше 300 кг. А найменший дикий кіт вважається чорною кішкою. Жінки важать лише 1 кг 200 г, і не перевищують 50 см у довжину.

Історія породи

SKIF-TAI-DON-єдині представники мініатюрних скель, розведених у Російській Федерації в місті Ростов-он-дон.

Вони з`явилися в результаті експериментального в`язання, яке здійснювала заводчик Олена Красніченко. "Батько" та "мати" породи стали старим форматом. "Батько" мав 4 складки на хвості, а "мати" мав скорочений хвіст у вигляді бублика. ДеренПід час переходу сукупність генів та інстинктів «батьків» призвела до появи кошенят нової породи-ножів. Це сталося в 1988 році, і з тих пір цього року вважається точкою посилання на появу цієї породи.

У першій підстилці народилося кошеня, який різко відрізнявся від решти його розміру та короткого хвоста, але в іншому випадку він повністю відповідав вимогам сіамської породи.

Читайте також:

Селекціонер вирішив виправити характеристики, що відрізняють карликові види. У 1994 році ця нова порода котів була затверджена. Тоді представники цих мініатюрних котів були представлені на Всесвітній виставці, де їх зустрічав весь світ.

Після виставки Skif-Tay-Dona потрапив у Сполучені Штати, після чого розпочалися експерименти з розворотом, які набули там великої популярності.

У Росії селекціонери не звернули належної уваги на Skif-Taona Don, і порода почала досить швидко зникати. МіноксЗадоволення, що в місті Єкатеринбург у 2006 році розведення цих мініатюрних красенів було відновлено. Для цього вони почали використовувати скіфійсько-тай-дон та тайські коти. Отримати карликових людей - непросте завдання, тому порода не поширюється швидко.

Зовнішність

Ось деякі характеристики їх зовнішності:

 • Ці коти мають гарне м’язове тіло;
 • Невелика кругла голова, злегка звужена до носа, у формі клину;
 • Широко розміщені середні вуха розташовані на верхній частині голови, прямостоячі, з пензлями;
 • Великі мигдальні очі не широко розташовані, частіше сині, але інші кольори також дозволені;
 • Лапи середні, тил довша, ніж спереду;
 • Хвіст -двома, завдовжки до 7 см, існують різні форми: помпом, пензлик, спіральна або коротка «квасоля»;
 • Колір - сирінг;
 • Шерсть різна: від короткого до середини, підшерстя завжди товстий;
 • Дорослий кіт важить до 2,5 кг-коли порівняно зі звичайними котами, то це вага 4-місячного кошеня.

Особливості поведінки

Цю дитину в інтелекті та характері можна порівняти з собакою: вона легко вивчає команди і навіть може приносити різні предмети на вимогу. Показує відданість своїм власникам. СінгапурЦі коти дуже грайливі та мобільні, вважають за краще завжди бути в центрі уваги. Якщо «скіфи» опиниться з власником на руках, вони будуть сидіти там, поки їм дозволено, особливо якщо їх погладить. Вони дуже добре реагують на нових людей як причину нових ігор.

дізнатись

У будинку, де є ця тварина, необхідно приховати дрібні предмети, такі як флеш -приводи, ручки та інші: ці коти дуже люблять носити в зубах і ховати все, що вони стикаються в дорозі в усамітнених місцях.

Скіфійці також люблять підніматися на дерева, а в будинку - на штори, полицях, шафах, карнизи.

Якщо коти потрапляють у новий будинок, то вони негайно починають досліджувати всі кути в ньому, навіть приховані. ЛамбкінТому, щоб задовольнити свій інстинкт дослідників, доцільно організувати спеціальні пристрої з ліжками, переходами, а також «заточками» для кігтів на різних рівнях.

Для дітей тварина стане найкращим другом, який буде терпіти всю проказу. Коти, що люблять ковзан-тай-Дон, тому їм самі справді потрібна увага, люблять сидіти на колінах власників.

Якщо власникам потрібно ходити на роботу щодня, ви можете безпечно залишити його на цілий день: він буде правильним і спокійно чекати їх приїзду. Цікаво, що самі "скіфи" можуть нагадати власникам, що вони хочуть уваги, лежачи на спині та активно Мурліх. Ці коти легко звикли ходити по повідку, а також подорожувати в машині.

Якщо в будинку є інші тварини, то це не стане проблемою для когось у вашому домі, ці коти дуже легко узгоджуються з людьми та іншими тваринами, і не створюють конфліктів. Але вони самі завжди повинні бути готовими до захисту, оскільки вони самі не можуть цього зробити. Манчек

Як дбати

Ще не було виявлено характерних захворювань для цієї породи, порода відносно молода, з міцним здоров’ям та імунітетом. Але домашні тварини все ще потребують догляду. Через коротку вовни часто не потрібно розчісувати котів, лише раз на сім днів.

Важливий!Рекомендації заводчиків: У будинку, де живуть карликові коти, приміщення повинні бути максимально безпечними, щоб дитина не падала з високих шаф, не могла застрягти у вузькому проході або в скелетах проводів.

Купання карликових домашніх тварин, які постійно живуть у квартирі, вам потрібно раз на місяць. Необхідно стежити за станом їх вух, зубів та очей. Доцільно відвідувати ветеринарного фахівця з домашнім улюбленцем раз на 6 місяців.

Як годувати

Нагодуйте ковзан-тай-донова, потребує збалансованої їжі. З невеликими розмірами завжди є велике споживання енергії. Якщо це натуральний корм, то вам потрібно забезпечити, щоб у них достатньо м`яса.

Ми радимо вам ознайомитися з перевагами та недоліками таких кормів для котів, як: і

Кінкелу

Представники карликів породи Кінкелу (англійська мова. Кінкалоу) - Це смішні коти з загорнутими вухами та короткими лапами. Ця порода з`явилася під час перетину двох інших порід, і вважається експериментальною породою. Б`єкумKinkalou Cats отримала короткі лапи від манчекінів, а оригінальна форма вух від американського Керла.

Саме через такі характерні особливості зовнішності ці коти-коти отримали свою назву.

Англійське слово kink означає «перекриття» або «згин», що характеризує форму вух, а слово низький означає «низький», що передбачає низькі або короткі лапи.

Історія породи

Батьківщина цих карликових котів - Сполучені Штати Америки. У 1997 році заводчик Террі Харріс, перетинаючи дві різні, незв`язані породи, отримала гібрид, короткосоге кошеня з вухами згорнуто.

Того ж року нова порода була зафіксована Міжнародною асоціацією Tica Cats. Зараз у світі є лише кілька десятків людей Кінкалу, в основному вони розташовані в Сполучених Штатах.

Зовнішність

Особливості появи Kinkelou:

 • Тіло Кінкелоу котів компактне, м’язове, з сильним скелетом;
 • Хвіст дуже довгий;
 • Колір вовни та його довжини можуть бути різними, вовня повітряна, м’яка і блискуча;
 • Голова -клин, вуха широко розташовані, згорнуті назад;
 • Ноги короткі, тому зростання людей часто не перевищує 14 см;
 • Вага зазвичай не більше 3 кг, частіше-1-2 кг.
БамбіноЯ хотів би підкреслити, що кошенці Кінкалу одразу народжуються з прямими вухами, які лише 10 -го дня життя починають згинатися, і не всі люди в низьких.

Особливості поведінки

Гнома Кінкелу - дуже цікаві, життєрадісні та грайливі коти, які залишаються так все життя. Характер цих немовлят пустотливий, вони помірно грайливі.

Їх гіперактивність не дозволяє їм сидіти в одному місці, тоді як вони дуже ласкаві та доброзичливі, майже ніколи не демонструють агресії.

Дуже зосереджений на своїх власниках і любить спостерігати за ними.

Якщо у вас є діти, то такі коти будуть люб’язно реагувати на всі їхні сварки, і якщо кішку щось не сподобається, він просто тікає і ховатися в притулку, з якого він буде продовжувати спостерігати за тим, що відбувається.

Кінкелоу дуже любить, коли їх вивозять на прогулянку на свіжому повітрі, а також гріх і грають. Закриті простори погано переносяться, тому вони люблять область. Добре звик до повідку. Через те, що це карликова порода, їм потрібні помірні рухові навантаження, щоб м’язи завжди були в хорошій формі. НаполеонВажливо, щоб власники ніколи не залишали свого вихованця на вулиці, інакше, якщо існує небезпека агресивних собак чи рухливих автомобілів, мініатюрна кішка просто не зможе швидко втекти.

Як дбати

Kinkelou не вимагає особливого догляду за котами: часто не потрібно розчісувати, достатньо проводити цю процедуру 1-2 рази на тиждень.

Єдине, що вам потрібно приділити особливу увагу догляду за Кінкалоу, - це те, що коти зі світлим вовном не повинні бути на сонці тривалий час, інакше їх первісні вуха будуть спалені.

Важливий!Лок для котів завжди потрібно вмивати вчасно і змінити наповнювач на свіжий.

Що стосується здоров`я, то коти цієї породи спадкових захворювань не мають. Якщо ви ретельно піклуєтесь і належним чином годуєте свого вихованця, тоді тримайте його життя та здоров`я протягом тривалого віку 10-15 років.

Як годувати

Ці коти невибагливі за їжею, але якщо у вас є можливість подати дитячу розкішну корм, то, звичайно, позитивно вплине на його колодязь.

Дерен

Двальф - результат розведення трьох порід: Sphinx, American Kerl та Manchekina. Топ 10 найменших котівСуміш їх специфічних особливостей призвела до народження нестабільних коротких довгих кошенят з вигнутими вгору та вухами, злегка скрученими спиною.

Перевірте, зокрема SI

Назва походить від з`єднання двох англійських слів: карлика (карлика) та ельфа (ельф - казковий герой у скандинавському фольклорі з витягнутими вухами).

Історія породи

Dwelves з`явився в 2009 році внаслідок перетину трьох вище -згаданих порід. Хоча проводилися тривалові селекційні роботи, порода вважається експериментальною і ще не визнаною.

Зовнішність

Зовнішній вигляд цих котів повністю відповідає тому, що їх називали: маленькі тварини, без вовняної кришки (як сфінкс), з короткими лапами (лінія мантицин) та вуха повернули назад (особливість американського Керла).

Далі - інші характеристики котів Dwelph Breed:

 • Тіло м’язове, сильне, з широкими грудьми, через короткі лапи, воно виглядає трохи витягнутим;
 • Практично відсутня шерсть, тіло м`яке, іноді короткі волосителі на животі, вуха, на місці вуса та брови знайдені;
 • Колір зазвичай легкий, але різні варіації прийнятні;
 • Голова клину -у формі плоским лобом, морда коротка, лоб і щоки покриті складками;
 • Вуха зігнуті назад;
 • Очі овальні, великі;
 • Шия скорочена, мускулиста;
 • Передні лапи коротші, ніж задні, низькі та м`язисті, на грудях і ногах повинні бути невеликі складки;
 • Хвіст довгий, тонкий, покритий рідкісною шерсть;
 • Dwelves важить зазвичай до 2 кг.
Топ 10 найменших котівОсобливості поведінки

Я одразу хочу зазначити, що Котік Двельф любить дуже багато спілкуватися, має дружній характер і вимагає постійної турботи та уваги. Якщо у вас дуже завантажений графік, то ви не зможете звернути правильну увагу такому вихованця.

Dwelf нудно, і це не вплине на його характер та здоров`я погано. Якщо ви все -таки вирішите розпочати таку дитину, то ваш улюблений з’явиться у вашому домі, дуже товариським за своєю природою, цікаво, хто буде постійно присутній у всіх домашніх заходах вашої родини.

Завдяки його невеликим розміром, ця кішка може проникнути, де це буде можливо.

Ми рекомендуємо прочитати:

Коти цієї породи не дуже активні, навіть трохи інфантильні, ненав`язливі. Гномарф -надл дуже слухняний, добрий, позбавлений агресивності, домашня тварина може будувати відносини на рівних умовах як з людьми, так і з іншими тваринами, присутніми в Палаті.

Вони також терпляче терплять дитячі сварки. Вони не мстиві за своєю природою, але не сприймають поганого лікування. Якщо така кішка трапиться, він може довгий час сховатися. Топ 10 найменших котівТакі домашні тварини найкраще підходять для одиноких людей, оскільки коти цієї породи надзвичайно віддані і люблять постійну увагу свого господаря.

Якщо така кішка живе у великій родині, він обирає лише одну людину серед усіх і визнає за нього право бути своїм улюбленим господарем.

У той же час Двельф постійно буде слідувати за ним у всіх кімнатах, не відступаючи на крок. Ці коти добре звикли до повідку, тому їх можна ходити на свіжому повітрі.

Важливий!Навіть якщо кіт не ходить на вулиці, у нього все одно можуть бути бліхи та вушні кліщі, які самі власники привозять у квартиру на взуття та інші речі. Тому вам потрібно періодично ретельно оглянути свого вихованця і, якщо необхідно, використовувати відповідні засоби.

Як дбати

Доглядаючи за фруктами, важливо запам`ятати деякі фізіологічні особливості.

Коти цієї породи дуже чутливі до холоду через відсутність вовни, тому вони повинні постійно захищати від різниці температур.

Раз на 10 днів їм потрібно купання зі спеціальною ветеринарною або дитячою м’якою шампунь. У всіх інших аспектах ці коти невибагливі.

Дізнайтеся, а також

Як годувати

Основним компонентом живлення бурильників повинен бути білок, а з різних джерел, як рослинних, так і тварин: молоко, курячі яйця, субпродукти, риба, соя та дріжджі. Якщо цього не вистачає, це призведе до атрофії м’язів та погіршення якості крові.

Вуглеводи як джерело енергії також повинні бути присутніми в раціоні цих немовлят. Важливо лише не перестаратися, оскільки надлишок вуглеводів може призвести до ожиріння вашого вихованця.

Жири - це також необхідні компоненти дієти DWELF, оскільки вони відповідають за теплопередачу, в якій домашню тварину потрібно більше, ніж інші породи. Топ 10 найменших котівЗначення мінералів у його раціоні також не можна недооцінювати. Незважаючи на те, що вони входять у тіло кота з їжею, іноді власник за рекомендацією ветеринара може додатково додати їх до корму тварини.

Мінокс

Порода короткошерстих котів Minkkin (англійська мова. Minkkin) - досить рідко. Назва породи походить від двох англійських слів: min - міні та шкіра - шкіра. Ця назва відображає особливості зовнішності породи - короткі ноги та майже гола шкіра.

Дві відомі породи були використані для вилучення цих котів: Манчек та Сфінкса з характерними особливостями: коротколігами - в манічці та лисій шкірі - у Sphinx. Топ 10 найменших котівІсторія породи

Батьківщина Мінкінов - місто Бостон, США. Наприкінці 1990-х селекціонер Пол Максорлі працював над видаленням породи карликових котів, які були б гладкошкірими, на низьких лапах, з невеликими островами хутра в деяких місцях на шкірі.

Читати:

Тому селекціонер вибрав дві з перерахованих вище порід для відбору, які мали необхідні ознаки.

Потім до крові потомства додавали гени генів породи річки Девон. Після двох років зусиль для усунення експериментальної породи з’явилося кошеня з необхідними характеристиками.

Через кілька років представники нової породи вже були п’ятдесят осіб, тому вони отримали офіційне визнання, включаючи Міжнародну асоціацію котів (TICA), яка донині бере участь у підтримці програми розвитку цієї породи. Топ 10 найменших котівЗовнішність

Особливості Мінсінов:

 • Невеликий ріст через низькі ноги, їх довжина до коліна і вгорі майже однакова, задні ніжки довші, ніж спереду;
 • Тіло виглядає витягнутим, шия довга, лінія спини вигнута ближче до стегон, скриня потужна;
 • Голова кругла, морда широка, вуса практично немає;
 • Лисні вуха біля основи широкі, кінці округлі;
 • великі, широкі -очі;
 • Ніс має вигин;
 • Хвіст довгий, не гострий;
 • Шерсть коротка і делікатна, лапи, хвіст, стегна, плечі та морда мають хутряні поле, на животі немає хутра;
 • У кошенят є складки шкіри, які випрямляються, коли тварина виростає;
 • Колір може відрізнятися з домішками білого кольору, а також тортом, ColorPiox, Solid та іншими;
 • Звичайна вага Мінсінов - не більше 3 кг.

Чи знаєте ви?Коти відбитків носа такі ж унікальні, як і відбитки людини.

Особливості поведінки

Для вашої родини цей вихованець стане улюбленим через його дружню природу. Кіт цієї породи здатний бути дуже прив’язаним до свого господаря і бути відданим йому все життя. Тому такі домашні тварини не люблять самотності, але вони дуже люблять прихильність. Мінскіни люблять грати з дітьми, добре ладити з іншими тваринами в будинку.

Це досить хитрі і швидкі коти. Люблю підніматися на високі споруди і сидіти на них. Топ 10 найменших котівЯкщо ви придбаєте домашніх тварин породи Minskin, вам часто доводиться грати з ним, щоб вона рухалася активно, інакше тварина з пасивного способу життя може розвинути патологію хребта.

Як дбати

Через те, що Мінкін - це достатньо нова порода, тому її представники ще не розкриті спадковими захворюваннями. Хоча практика показала, що іноді виявляються деякі вади: крива постави та деформована скриня.

Догляд за Мінкінов - це правильне ставлення до їх шкіри. Домашні тварини повинні купатися за допомогою ветеринарних інструментів або дитячих шампунів. Це допоможе уникнути жирної шкіри, очистити пори і запобіжить появі новоутворень.

Влітку важливо захистити шкіру тварини від сонячних опіків особливими засобами. Пошкодження шкіри Мінкінов у вигляді подряпин також неприйнятний. В іншому випадку інфекція може впасти в рану, яка може поширюватися на все тіло.

Взимку лисині коти породи Мінскіна потрібно носити в спеціальному одязі, щоб вони не переохолоджуються. Топ 10 найменших котівРегулярні поїздки до ветеринара вакцинації допоможуть зберегти здоров`я свого маленького друга від проблем.

Їм потрібно самостійно чистити зуби та вуха. Якщо власник може забезпечити такій дитині з хорошим доглядом та активним способом життя, то Minkkin може прожити в середньому 15 років.

Прочитайте про це і

Як годувати

Власники Мінкінов не скаржаться на відсутність апетиту серед своїх домашніх тварин. Їх слід годувати збалансованими кормами, але не допускати ожиріння.

Корм може бути сухим і якісним, з повним складом вітамінів та мінералів.

Ви також можете дати натуральну їжу, не забуваючи додати до неї вітаміни. Найбільш кращим для Мінкінов є змішане харчування, оскільки це покращить їх травлення. Топ 10 найменших котівВуглеводи повинні бути менше, а білок в їжі повинен переважати.

Перевірте, а також

Сінгапур

Сінгапурські коти є елегантними та мініатюрними, з завзятим і пустотливим персонажем, гострим розумом і швидкою дотепністю. З таким вихованцем вам ніколи не буде нудно.

Історія породи

Кішки породи Сінгапуру заборгували свою назву в Сінгапурській міській державі міста-держави, яка розташована в Південно-Східній Азії. Предки представників цієї породи - це звичайні вуличні коти, які масово населені канави на каналіза.

У 1975 році американський турист Т. Міністерство закордонних справ, що виїжджає на батьківщину, взяло з собою одну з цих маленьких котів, а через рік Сінгапурські коти вже були виставлені на різних виставках котів, набуваючи популярності серед шанувальників котів. Топ 10 найменших котівНа п’ять років сім`я Т. Міністерство закордонних справ розводило цю породу, внаслідок чого її стандарт був прийнятий у 1981 році. Офіційно фелінологи визнали цю породу в 1984 році. Після цього, з кінця 80 -х років минулого століття, Сінгапурські коти поширилися по всій Європі і завоювали універсальну любов. У Росії ця порода котів рідкісна і мала.

Важливий!Обов’язково надягайте на комір на анти -комір для улюбленого. Це послужить не лише профілактиці з паразитів, але й дасть свідчення іншим, що ваша кішка вдома.

Зовнішність

Вимоги до появи Сінгапурів такі:

 • Тіло кішки повинно бути м`язовим і тисненим;
 • кругла голова, акуратно морда;
 • Ніс невеликий і тьмяний;
 • широкі і великі вуха, позначені широко і високо;
 • Очі зелені, великі, злегка косо;
 • прямокутне тіло, лапи довгі і круглі;
 • коротка м`яка вовня та відсутнє підшерстя;
 • Зазвичай є два типи кольору: перший-золотистий крем, на спині, вуха та голова з темно-коричневими плямами-другий-темно-коричневим, а також на підборідді та легше молоді.
 • Вага дорослих котів - від 2 до 3 кг.

Особливості поведінки

Сінгапурські коти мають природну чистоту, тому вони швидко звикають до лотка, тому вони ніколи не забрудниться цим місцем у квартирі.

Ці домашні тварини гнучкі, ніжні та дуже грайливі. Їм абсолютно не вистачає агресії стосовно власників та їхніх дітей.

Як це вже було підкреслено, Сінгапури мають гострий розум, тому вони здатні вчитися і швидко звикати до своїх прізвисько. Вони дуже добре можуть зрозуміти голосові інтонації господарів та їх настрій. Топ 10 найменших котівЦі мініатюрні коти дуже віддані своїм власникам, скрізь, де вони слідують і присутні у всіх сімейних справах. Вони люблять сидіти на колінах власника або підніматися на його плечі, при цьому виготовляючи звуки. Голос кішки тихий і ніжний.

Сам вихованець не нав`язливий, якщо власник не може звернути на нього увагу, то кіт не покаже своє роздратування. У той же час, Сінгапури знають, як зайняти себе.

Виростаючи, коти цієї породи залишаються грайливими та мобільними. Завжди знаходять спільну мову з іншими домашніми тваринами: вони толерантні до собак, інших котів, птахів та гризунів.

Вам буде цікаво знати

Сінгапури - дуже сором’язливі коти, тому ви не можете кричати і гучно шуму в їх присутності. Вони будуть боятися появи нових людей у ​​будинку.

Але це не трапляється довго, кішка може швидко опанувати. Зауважте, що Сінгапурські коти мають добре розроблений материнський інстинкт.

Як дбати

Догляд за Сінгапуром - це не дуже труднощі. Враховуючи свою чистоту, ви завжди повинні очистити його лоток чистим, регулярно мити миски для корму та води. Сам кіт потрібно постійно розчісувати.

Ви не можете випустити домашнього улюбленця на вулицю при низьких температурах (не нижче +10 ° C), оскільки ця кішка дуже тепла, не любить тягу та холод.

Як годувати

Сінгапур у їжі не вибагливий, буде все, що запропонує їй власник. Зрозуміло, що корм повинен бути вітамінізований і збалансований. Переважна змішана дієта, що складається з сухого корму та натуральних продуктів. Топ 10 найменших котівЯк і всі мініатюрні домашні тварини, сингапури потребують регулярних відвідувань ветеринарних та своєчасних щеплень.

Чи знаєте ви? У Шотландії вони увічнили пам’ять про кота на ім`я Таузер, який за все життя спіймав близько трьохсот тисяч мишей, привласнивши його ім`я однією вежею.

Ламбкін

Порода карликових котів Ламбкіна характеризується кучерявим волоссям і короткими лапами, як і всі карликові породи. Ці коти-коти отримали своє ім`я завдяки кучерявим пальто, що нагадує овець.

Назва породи з англійської мови перекладається як карликовий "котячий джиг" (Ламбкін карликовий кіт).

Історія породи

Ламбкін-це коти, розведені під час перетину Манккіна та Селькірка-Рівера. Мамо-коти, які передають кучеряві та низькі лапи до свого потомства, відповідають за домінуючу мутацію генів. Зауважте, що не всі кошенята в підстилці мають необхідні характеристики.

При народженні дитини з коротконогих не кучеряві, але починає крутитися лише з 9-місячного віку. Остаточний кучерявий вид особин набуває лише дворічного віку. Топ 10 найменших котівЗовнішність

Поява Ламбіна має такі характеристики:

 • Статура щільна, витягнута, з короткими і густими лапами;
 • Голова є клином, вуха великі і прямостоячі;
 • Очі великі, круглі, широко відкриті, ніби здивовані, найчастіше сині, але є й інші яскраві відтінки, які добре гармонізуються кольором;
 • Ламбкін має кучеряве волосся з густим підшерстом і безперервним кольором: черепаха, димчаста, біколорнея;
 • Хвіст зазвичай довгий і пухнастий.

Детальніше

Особливості поведінки

Ламбкін дуже грайливі, ласкаві та доброзичливі коти. Вони не будуть ліниво лежа. Відмінна особливість лямбкіна з інших карликових порід котів - це їх любов до всіх членів сім`ї, а не лише одного власника.

Вони виявляють особливу прихильність до дітей і терпляче знесуть з них усі витівки, не виявляючи краплі агресії. Кішки цієї породи дуже розумні та здатні вчитися. Проявляйте повагу до встановлених домашніх правил.

Як дбати

Не важко доглядати за світильниками. Єдине, на що потрібно звернути увагу - це ретельний догляд. Розчісувані коти щонайменше 1 раз на тиждень і купають ті самі суми спеціальними засобами. Топ 10 найменших котівПроблеми зі здоров’ям: хребет зазвичай страждає через непропорційне тіло та низькі ноги. Тому власники Ламкінов не повинні дозволяти відвідати ветеринарного фахівця зі своїм вихованцем, щоб контролювати своє здоров`я.

Як годувати

Як і інші карликові породи, Ламбкін потребує повного харчування, що вплине на красу вовни та активності поведінки. Білки повинні переважати в їжі. Підходить як сухий корм, так і натуральний.

Чи знаєте ви? Французька кішка на ім`я Астрокот - це перша кішка, яка відвідала в 1963 році в космосі і безпечно передала рейс.

Манчек

Манчек (англійська мова. МУНККІН) - Порода мініатюрних котів, які були названі на честь феї - жителів, манкові, героїв знаменитої казки F. Баума "Чарівник з країни Оз".

Історія породи

Про конкретну батьківщину карликових котів нічого не відомо. Ніхто не здійснив особливий підхід до видалення цієї породи, але ці коти з’явилися завдяки природним мутаціям. Топ 10 найменших котівУ той час у різних таборах цю породу називали по -різному. Наприклад, у Німеччині породу називали "Кені-Кенгур" через те, що ці коти люблять сидіти на задніх ногах, спираючись на хвіст, як кенгуру, і оглядатися навколо.

У Сполучених Штатах цієї породи назва вищезгаданих героїв казки, які були дуже доброзичливими та товариськими, як ці коти були нагороджені.

У 1944. Вони виглядали як великих котів у всьому, лише з дуже короткими лапами.

У 1950 -х роках особистості цієї породи були знайдені на території RSFSR, де їх почали називати "Кішками Сталінграда Кенгуру".

Сучасні манчекіни були вилучені в 1983 році від батька, народженого вуличною жінкою у місті Рейвілл, штат Луїзіана, США. Це сталося в 1983 році. Як виявилося, причиною мутації є ген ахондроплазії, який порушує зростання кінцівок.

"Мама", яка мала міні-шкот, була носієм цього гена. Ця порода отримала офіційне визнання в 1991 році, а стандарт породи був призначений через кілька років.

Чи знаєте ви? Кішки не люблять солодощі, ніж відрізняються від собак. Вчені пов`язують це з тим, що один з головних рецепторів смаку мутували.

Зовнішність

Опис основних основних критеріїв породи Манчек:

 • Тіло м’язове, хвіст пропорційної довжини по відношенню до тіла, коли тварини рухаються, хвіст утримується вертикально;
 • Голова об`ємна, клин у формі гладких особливостей;
 • ніс з невеликим відхиленням, середнього розміру;
 • Вуха широко розташовані і розміщуються високими, широкими в основі із закругленими кінчиками;
 • Очі розташовані під кутом до вух і широко поширені, їх колір може не збігатися з кольором, але вони повинні бути рівномірними;
 • Шия середня, мускулиста;
 • Лапи короткі і прямі, задні трохи довші, ніж передні, тому пропорції тіла збільшуються з в`яжучих до крупи, деяку кривизну передніх ніг допустимі;
 • Вовна може бути різною довжиною та різними текстурами: плюшеві на дотик, або більш густий і шовковистий;
 • У кольорі будь-які варіації та цвітіння допустимі- цікаво, що одне і те ж забарвлення виглядає по-різному на різній довжині вовни цих котів;
 • зважити мантію від 2 до 4 кг.
Топ 10 найменших котівОсобливості поведінки

Характер манкови дружній, вони не виявляють агресії навіть тоді, коли вони не зовсім правильно ставляться до них, як це робиться, наприклад, маленьких дітей.

Ці коти дуже цікаві та розумні. Через короткі лапи ці коти ніколи не підскочать до високих предметів і піднімаються на ваш стіл.

Але вони знають, як швидко бігати і любити дуже спалахувати. Manthchina - закохані грати з невеликими предметами, які вони можуть успішно сховатися в усамітнених місцях.

Власникам котів буде корисно з’ясувати, також дізнатися, як позбутися :(), кліщів () та

Відмітною особливістю цієї породи є їхня любов сісти на «колону», спираючись на хвіст. З цією позицією вони тримають свої короткі передні лапи з боків тіла, що робить їх дуже смішними. Ця порода сподобається великій родині, в якій Манчекіни звільнять галасливе середовище та нейтралізують випадкову ворожнечу чи нудьгу.

Як дбати

Представники цієї породи дуже чисті, тому кошенята можуть звикати до лотка з раннього віку. Якщо ви не планували розлучатися з невеликими предметами в будинку, то краще очистити їх від допитливого домашнього улюбленця.

Вночі вам також потрібно приховати улюблені іграшки Мантицин, інакше в цей час доби він буде продовжувати плекати і грати з ними, що заважатиме нічному відпочинку. Доцільно мати клоб для кішки, якщо ви хочете заощадити оббивку на меблі та покритті на підлозі неушкодженою та безпекою. Топ 10 найменших котівРозчісувані мантії з короткою шерсть раз на тиждень, і довгошерстий 2-3 рази, або за необхідності. Рекомендується відвідувати ветеринарного лікаря один раз на півроку, щоб вакциноватись учасно. Манкеки живуть до 16 років і більше.

Як годувати

Ветеринарні експерти рекомендують сухі збалансовані корми для манхенів, але ви можете диверсифікувати їжу та натуральні корми.

Особи цієї породи є невибагливими в їжі та обжерливості, не страждають.

Б`єкум

Bryakum - ще одна порода мініатюрних котів з кучерявою вовною. Назва породи походить від індійського слова skookum, вільний переклад якого означає «сміливий» або «непохитний» і дуже точно описує природу цих карликових котів.

Історія породи

Батьківщина котів - США. Рой Галуша, перехрещені тваринні породи Манчек та Ла Перм.

Завдяки бажаним характеристикам розрому, які мають низький ріст та короткі ноги та La-perm, в яких кучеряві волосся та пишні хвости, у 1996 році, коротконогі кучеряві коти народилися. Топ 10 найменших котівПотім ще 10 років Рой Галуша здійснив відбір роботи для консолідації характерних особливостей цієї породи та вирощування багатьох поколінь карликових кучерявих котів. Після кропіткої роботи заводчик звернувся до TICA, щоб включити цю експериментальну породу до міжнародного реєстру.

Зовнішність

Тепер ми перераховуємо особливості появи, притаманні цій породі:

 • На вигляд нудьги елегантні, але вони мають сильний скелет і сильні м’язи, тіло розтягується і злегка піднімається;
 • Скриня потужна і широка;
 • Голова середня, закруглена, а морда велика і довгаста, ніс широкий, прямий і маленький;
 • Вуха різного розміру, але в основі вони завжди широкі;
 • Нудьга має середні, експресивні очі овальної форми, колір, звичайний для цієї породи - бурштинова або помаранчева;
 • Вуса та брови скручені спіральними;
 • Пальто довге і коротке: у короткошерстих тварин лише хвіст є кучерявим, у довгих вимогах до локонів по всьому пальто, тоді страусина;
 • Ноги короткі, круглі та широкі, задня трохи довше, ніж спереду.

Особливості поведінки

Нудьга прийняла веселу та грайливу настрою своїх предків - Манкові. Їх можна енергійно носити навколо квартири та керувати рухомими дрібними предметами. Це дуже спритні коти, незважаючи на мініатюру через короткі ноги. Топ 10 найменших котівБродоми дуже прив’язані до своїх власників і люблять, тож ви будете віддані вам протягом усього їхнього життя. Ви не будете чути постійне покоління від нудьги, оскільки ці коти мовчать за природою.

Але що стосується мурбання, ці діти дуже люблять видавати ці звуки, будучи поруч зі своїми власниками.

Детальніше

Ці міні-коти слухняні та добре навчені, тому під час ігор можна "пояснити" правила поведінки у будинку своєму вихованця.

Цей маленький вихованець ідеально підходить для сімей з дітьми, а також для тих, де вже є домашні тварини, бо.

Важливо пам’ятати, що ці коти не люблять самотності, тому небажано залишати їх у спокої довго. Залишилися наодинці, вони пропускають і можуть бути зігнуті. Топ 10 найменших котівЯк дбати

В основному, їх кучерява шерсть потребує догляду. Не складно піклуватися про короткошерстих людей, але довгі допиті потрібно приділяти особливу увагу в цьому питанні: їх потрібно розчісувати щодня, щоб їх м’яка і делікатна вовна не опускалася в жорсткі.

Вам буде корисно придбати котів для догляду за котячим волоссям

Але це потрібно зробити дуже уважно, оскільки локони можуть випрямлятися від частого розчісування.

Щоб цього не сталося, шерсть нудьги потрібно розпорошувати з розпилювального пістолета водою, а потім подрібнити руками, утворюючи локони. Зрозуміло, що такі процедури не будуть приємними для котів, тому після них кіт повинен бути нагороджений частуваннями та похвалою.

Потрібно купувати нудьгу раз на тиждень з м`яким шампунем, а потім протерти сухий, в той час як вони відносяться до купання повністю толерантного. Топ 10 найменших котівЯк і всі представники міні-скаків, цих домашніх тварин потрібно регулярно загнати до ветеринара.

Ви можете самостійно стежити за зубами та очима. Представники цієї породи не мають генетичних захворювань.

Як годувати

Не існує особливих вимог до кормів, хоча їжа повинна бути збалансованою та високою якістю. Селекціонери рекомендують професійну суху та вологу їжу. Вода в мисці завжди повинна бути свіжою.

Чи знаєте ви? В Іспанії наприкінці XV століття папи VIII котів були визнані диявольськими помічниками, саме тому десятки тисяч цих нещасних тварин спалювали живими. Наслідок цього масового винищення швидко збільшив кількість щурів, що ще більше погіршило ситуацію з поширенням епідемії чуми.

Бамбіно

Порода котів є результатом розведення канадського сфінкса та маньчек, з яких вони успадкували коротку терміну та відсутність вовняного покриву.

Назва Бамбіно (коти Бамбіно) означає в італійському "котячому хлопці".

Походження імені пояснюється тим, що один із заводчиків - італійська.

Історія породи

Селекціонери не прагнули навмисно усунути породу котів Бамбіно. Подружня пара Пат і Стефані Осборн, що проживають у США, в Арканзасі, випадково виявилися мініатюрним кошеням, дивним і смішним на вигляд, для якого домашня тварина, яка була з Італії, назвала його зворушливим іменем "дитина". Топ 10 найменших котівДійсно, ця назва дуже точно передає зовнішні характеристики та постійне вираження дітей на морді цих немовлят.

Після досліджень генетики подружжя дійшли висновку, що ця міні-коула є випадковим в’язаним гібридом між канадським сфінксом та манцином, успішно втілюючи їх характерні риси.

Подальша порода була видалена під наглядом та рекомендаціями професійних генетиків.

У 2005 році порода Бамбіно також з`явилася в Росії, негайно підкорюючи серця багатьох закоханих цих домашніх тварин.

Зовнішність

Детальніше про появу карликового кота Бамбіно:

 • Ці коти мають запаси, дещо витягнуте тіло, густе і м’язове, груди широкі, спинна лінія пряма;
 • Голова середня, клинова форма, морда кругла, з чітко визначеним підборіддям і правим укусом;
 • Шия м`язова, нормальна довжина, утворює лінію дуги, починаючи від плечового пояса до потиличної частини;
 • Вуха трикутні, великі, прямостоячі, розширені, широкі біля основи і закруглені вгорі;
 • Очі -мигдаль, розташовані широко, колір очей зазвичай синій і зелений, але є і жовті, і сірі відтінки;
 • Ноги короткі, сильні, колодки на ногах товсті, пальці розтягнуті сильними суглобами;
 • Хвіст витягнутий, він звужується від основи до кінчика;
 • Шкіра котів оксамиту Бамбіно, з легким пухом, покрита складками, що утворюються в шиї, спині, грудях і животі, а також на ногах;
 • Колір різний, але бажано, щоб він був безперервним і звичайним: чорним, синім або білим;
 • зважте бамбіно від 2 до 4 кг.

Особливості поведінки

Кішки породи Бамбіно дуже люблять своїх власників, неспокійні за своєю природою, спритно і витончені. Вони ніколи не відмовляться від ігор з дітьми чи дорослими, особливо з улюбленими іграшками, які повинні мати достатньо в будинку. Топ 10 найменших котівВ іншому випадку Бамбіно буде шукати самі іграшки серед домогосподарств, які власникам не дуже сподобається.

Baminchiki - це дуже мобільні коти, незважаючи на те, що у них короткі ноги, вони можуть швидко рухатися, нагадуючи тхорі своїми рухами.

Ці тварини дуже цікаві, слухняні та розумні. Неагресивні і не мстивий. Добре про інших тварин, і птахів, і гризунів. Нові люди та нова ситуація для них не є проблемою: вони швидко звикають і опановують.

Бамбіно завжди можна взяти з вами в поїздці, поки вони добре терплять поїздку в машину.

Щоб носити кішку, вам потрібно буде придбати

Ці карликові коти дуже соціальні тварини і не можуть терпіти самотності.

Здатність викладати представників цієї породи висока: вони швидко сприймають домашні правила, встановлені власниками, вони добре знають місця їжі та туалету. Топ 10 найменших котівЯк дбати

Догляд за котами Бамбіно такий же, як і для всіх видів голих котів. Вони не повинні купатися дуже часто, використовуючи спеціальний ветеринарний шампунь. Купальна вода повинна бути від +36 до +38 ° C.

Краще змити піну руками, а не за допомогою душу, щоб тварина не злякалася. Потрібно дуже ретельно витерти шкіру, після купання ви можете нанести дитячий крем або олію.

Як і всі голі коти, Бамбіно потрібно захищати від температурних відмінностей. За допомогою сильних морозів ви, безумовно, повинні зігріти свого вихованця тепло, призначене для котів.Як і всі карликові коти, представники цієї породи повинні відвідати ветеринара для своєчасних щеплень та спостереження за своїм здоров’ям.

Ця порода не має спадкових захворювань, а також проблем із хребтом та шкірою. Бамбіно з належним доглядом може жити від 12 до 15 років.

Як годувати

З гіперактивністю цих домашніх тварин вони зазвичай мають швидкий метаболізм, тому їм потрібно збільшити та високо -калорійне харчування.

На додаток до готових врівноважених кормів у раціоні, бамбіно повинен мати рибу, сире м`ясо, молочні продукти, фрукти та овочі.

Наполеон

Наполеона Carlix Cats були названі на честь знаменитого командира французького імператора Наполеона Бонапарта. У нього був зарозумілий настрій і був невеликим у висоту.

Ці коти справді нагадують їх імені: вони мініатюрні, а також якщо вони рухаються кудись повільно, вони роблять це з гордим і величним виглядом. Топ 10 найменших котівІсторія породи

Батьківщина Наполеонів - США. Джо Сміт селекціонер у 1995 році, читаючи про Коті Маньчек в американському виданні Wall Street Journal, зацікавило їх. Селекціонер вирішив попрацювати над усуненням карликових котів з прекрасними обличчями, приймати манкові та перси як основу.

Сміт вирішив принести дві породи котів з лапами різної довжини: Наполеон-Есстрам з короткими кінцівками та звичайним Наполеон-Класиком, який йому вдалося.

Зовнішність

Провідні характеристики породи:

 • Потягнуто і потужне тіло, скелет сильний;
 • Голова кругла, середня, підборіддя є потужним;
 • Морда сплющена, ніс не дуже плоский, є невелика перерва;
 • Вуха широко посаджені, короткі, наконечники загострені;
 • Шия і спина широкі;
 • Лапи потужні, передня частина трохи коротша, ніж задня;
 • Хвіст сильно посаджений;
 • Очі круглі, відповідають кольору;
 • мініатюрне зростання;
 • Колір різноманітний, кілька кольорів можна поєднувати;
 • важить Наполеон від 2 до 3,5 кг.

Особливості поведінки

Наполеонські коти -неагресивні тварини, дуже ніжні та доброзичливі. Вони люблять зв’язуватися з усіма людьми, з якими вони повинні зіткнутися. І особлива любов і відданість виявляються для їх власників.

Прикріплені до людини, вони зберігають йому відданість все життя. Вони люблять сидіти на колінах власника або набиратись поруч, коли власник спить.

Наполеони швидко звикають до нового житла, тому що вони більш орієнтовані на власника, ніж у будинку. Топ 10 найменших котівНаполеонкікі для дітей надзвичайно толерантний і дозволяє їм взяти на руки і надіти на них лялькову одяг. Цей кіт ніколи не дряпає вашу дитину, навіть коли йому показано не зовсім правильне лікування.

Звичайно, власники повинні пояснити своїм дітям, що їм потрібно уважно поводитися з домашнім улюбленцем. Ці коти дуже довірливі, тому їх не можна звільнити для незалежних прогулянок: вони не зможуть захистити себе і навіть не намагатимуться втекти, коли їх візьме в руки незнайома людина.

Як дбати

Наполеони - невибагливі коти, але вони не відрізняються добрим здоров’ям. З персів вони успадкували тенденцію до такого захворювання, як полікістозні нирки, і від родичів-Маншкін-Шорт-Шорт, які є результатом мутацій. Тому Наполеони часто народжуються з недоліками.

Якщо ваша тварина здорова, вона все ще вимагає постійного догляду. Їх шерсть повинна постійно розчісуватися: Коротко з короткошерстими котами розчісуються 1-2 рази кожні сім днів, а коти з довгою вовни на день.

Дізнайтеся також, що є

Як годувати

Апетит Наполеона відмінний, тому вони можуть їсти будь-яку їжу, але уподобання слід надати корму класу супер-премії. Обов’язково додайте вітаміни, а також надайте пасту, яка сприяє розчиненню вовняних грудочок у шлунку. Наполеони не можуть бути перегодовані, оскільки це може призвести до їх ожиріння. Топ 10 найменших котівУсі перераховані вище види домашніх тварин мають мініатюрні розміри та невелику вагу, що робить їх для своїх власників з живими іграшками та відданими друзями протягом багатьох років їх спільного життя.

23

Статии на тема
LiveInternet