Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Мирний

Акваріумна риба - найкраще підходить для сучасних людей, які можуть витратити лише мінімальний час, щоб виїхати та підтримувати своїх домашніх тварин. Декоративна риба в прекрасному акваріумі, на думку Fengage, сприятливо діє на нервову систему, знімайте стрес і залучає удачу. У цій статті ми дізнаємось, як належним чином забезпечити утримання та догляд за акваріумними рибами, які краще почати морських жителів, а також яку мирну рибу не можна розмістити з хижацьким.

Мирний

Мирні жителі акваріумів - найпоширеніша і популярна рибаІ - вони не потребують конкретної їжі з кормною рибою, але досить задоволені сухою їжею. Вважається, що риба спокійної природи сприяє стану гармонії та психічній рівновазі власника, позитивно впливає на дітей. Цей тип акваріумної риби є невибагливим у змісті і підходить для початківців акваріумістів.

Тетра

Ця водна тварина належить до родини Харачейна, представники якої люблять жити в чистих водах лісових потоків і озер, які добре насичені киснем. У природних умовах середовища проживання (до речі, цей вид найчастіше зустрічається в Центральній та Південній Америці) ці риби живуть у малих сім`ях - отже, щонайменше декілька особин цього виду потрібно оселитися в домашньому акваріумі. В іншому випадку самотня тетра почне проявляти агресивність іншій рибі - не пускати їх і навіть нападати на них.

Хижаки

Тетра має такі основні сорти:

 • Золотий (золотий) - характерний колір із золотим відтінком та бічною зеленою лінією на животі. У природному середовищі риба має яскравий золотий колір, але вдома її колір дещо згасає і стає зеленуватою. Довжина дорослого людини досягає 3-5 см.
 • Мідь (Хасемія) -Малес цієї породи має гарний мідний колір лусочки (їх бічна лінія срібляста-сіра). Кінці плавників і дно живота зазвичай білі або молоко.
 • Фон Ріо - Найменша риба з сортів Тетра (до 4 см). Голова і груди пофарбовані в сріблястий переповнений колір, який ближче до кінця тіла набуває червоний відтінок. 3 Вертикальні смуги відрізняються з бічної частини.
 • Королівський -Те риба отримала таку благородну назву правою-це найбільший тип тетри (до 6-7 см). Живіт жовтий, з оливковим відтінком, горизонтальна смуга насичена, темна, як би, ділиться в половині. Плавники напівпрозорі, трохи вказані.
Тетра -Це досить термофільно, найбільш оптимальною для неї буде 26-28 ° C. Для цього виду необхідно забезпечити хорошу насиченість води киснем - для цього акваріум повинен бути обладнаний двостороннім фільтром високої якості.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Для годування Tetra використовує спеціальну суху їжу, яка продається у зоомагазинах. Крім того, ці риби дуже люблять рослини, такі як (тропічна трав`яниста рослина) та витяжки - ці рослини ідеально ростуть у акваріумах. Примітно, що неможливо перегодувати таку рибу - завдяки природній діяльності та невпинному руху, вони не набувають зайвої ваги.

Чи знаєте ви?Як запобігання дефіциту вітаміну, як тетра, гуппі та Барбус, годують тьмяного жовтка з варених курячих яєць - з неї риба отримує вітаміни груп A, B, а також залізо та марганець.

Даніо

Даніо - Одна з найжорстокіших і найголовніших акваріумних риб. Цей житель водних об`єктів з Південної Азії - в природному середовищі ця риба віддає перевагу неглибоким ріамам з досить густою рослинністю. Його зовнішній вигляд нагадує шпиндель - тіло витягнуте і пофарбоване горизонтальними смужками. Через це Даніо отримав прізвисько-"Дамські панчохи". Яскраве сонячне світло відображає чудовий колір лусочок, мерехтливий з усіма кольорами веселки.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Світлі губи з тонкими антенами дозволяють рибі поглинати їжу, розташовану на самій поверхні води. Даніо має сильний організм, він невибагливий і легко адаптується до навколишнього середовища. Для комфортного існування цей тип потребує густої рослинності в акваріумі - там вони зможуть знайти притулок та зручне місце для майбутнього потомства.

Прочитайте також, як розводити таку рибу у своєму акваріумі, як:

Реріо - Один із сортів Даніо. Така срібна риба з яскраво -синіми смужками, вона може вирости до 7 см довжиною. Перл Даніо має дуже гарний колір лусочки - мати -О -pearl з синюватним відтінком і смужками на тілі - помаранчевий.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Даніо Дунгіл є найбільшим представником цього виду - зрілий індивід може вирости до 9 см.Оптимальна температура для вмісту Даніо не повинна бути нижчою за 22-25 ° C в літні місяці та 18-22 ° C взимку.

Важливий!Через те, що Даніо - це дуже химерна риба, яка постійно рухається, їй потрібно вибрати акваріум правильних розмірів - він повинен бути трохи витягнутий і мати об`єм щонайменше 70 літрів.

Обрізка

Цей мешканець прісноводних водосховищ - з Америки. Він має характерний вигляд, який дозволяє не плутати його з іншими рибами - сплющеним тілом, що нагадує ромб. Плавники також незвичні - спина - вузька, явно знаходиться в центрі задньої частини, анальний широкий, він починається з живота і нагадує вентилятор у формі. Хвостовий плавник, у свою чергу, - це невеликий жировий процес.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Ці риби мають цікавий колір. Основний колір темний, він може змінюватись від темно -коричневого до сірого, а темні смуги присутні з боків (як правило, 3 з них).Примітно, що всі сорти шипів мають темний колір, але 3 яскраві види штучно розводяться: золото, рожева та карамель. Така риба була створена методом введення певних фарбування в їх організмі.

Щоб створити комфорт у акваріумі, дізнайтеся, що підходить для риби, як вибрати

А також читати, як позбутися

Такі барвисті види дуже популярні серед акваріумістів - яскраві шипки виглядають вражаючими на тлі прозорої води.Терени мають мирний характер, тому вони ладять майже з усіма цивільними особами - виняток - це занадто маленькі породи.

з його широкими плавниками постійно торкнеться невеликої риби, що може призвести до конфлікту. Guppi, Barbuses - Така риба зможе оздоровитись в одному акваріумі буде найкращими сусідами для шипів.

Барб

- родом з Африки в природному характері має близько 15 сортів. Належать до загону коропа. Ці представники завжди мобільні, рухаються в зграях, але іноді вони можуть проявляти агресію, коли відчувають загрозу. Дорослі досягають довжиною 5-6 см, їх тіло трохи витягнуте (у вигляді овалу). Примітно, що жінки цієї породи мають більш повний живіт - тому їх завжди можна відрізнити від самців.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Колір барбусів має широкий градаційний-червоний-перламутровий (олейгле), червоно-коричневий (Ruby Barbuses), зелений (зелений барбус). Останні є найбільшими представниками такого типу - їх довжина в хороших умовах вмісту може досягати 10 см по довжині.

Важливими умовами для комфортного вмісту барбусів є:

 • Об`єм акваріума - щонайменше 70 літрів;
 • зміст зграї Барбуса - щонайменше 7 осіб;
 • Температура-20-25 ° C, також хороша насиченість води з киснем;
 • Рослини - водорості, рослини з твердим листям.
Примітно, що деякі акваріумісти не приписують барбузів з мирними істотами - ці риби є досить задірістами та агресивними, вони можуть ладити лише з мечами, пенісами, а також усім представником їх видів. Барбус категорично не може терпіти повільну та сидячу рибу - вони піддають таких сусідів агресивним нападам.

дізнатись,

Гурі

Ці особи належать до лабіринтної форми, живуть у Східній Азії. Ці мобільні та спритні риби можуть мати як невеликі розміри, до 4 см, так і великі - до 13 см. Тіло плоске, овальне. Характерною особливістю є черевні притуплені плавники, які мають довжину, рівну розміру тіла. З цими антенами гурти відчувають все навколо - тому вони можуть завдати шкоди дуже маленькій рибі, і занадто велика риба може травмувати ці тонкі плавники яснами.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

У ньому є 4 основні види, які відрізняються своїм кольором: срібло, плямисті, мармур та синій. Усі породи мають яскравий райдужний колір.

Умови для правильного обслуговування Гури:

 • Об`єм акваріума - до 25 літрів;
 • Рівень води - середній (не більше 30 см);
 • температура-24-27 ° C;
 • яскраве освітлення не менше 12 годин;
 • чиста, постійно замінювала воду.
Гури їдять суху їжу добре, але через анатомічну особливість їхнього рота важливо переконатися, що їжа не надто велика - інакше риба не зможе її ковтати (особливо мальки). Гурами також охоче їдять живу їжу - дафнію, тубури тощо. Якщо ви давно відлучали з дому, і у вас немає можливості вчасно годувати цю рибу - це не має значення: з яснами вони можуть легко пережити голод до 10 днів.

Чи знаєте ви?Іноді можна помітити, що яскравий колір акваріумної риби блідий - часто це причина поганого фізичного та емоційного стану, відчуття рибного дискомфорту.

Неоновий

Ця маленька, швидка і швидка риба (її довжина не перевищує 4-5 см) -орігінально з Бразилії. Цей вид живе виключно в м`якій чистій воді, не забруднена залишками рослин та їжею. Риба отримала назву через характерну яскраву смугу по всій довжині спини, зазвичай вона синій або синій. Колір фону самого тіла може бути різним: червоний, синій, сірий, перлина.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Неоновий - Найбезпечніша риба. Для зручного вмісту риби достатньо використовувати м`яку воду, відфільтровану з торфом. Оптимальна температура для NEONS становить 20-25 ° C. Обов’язкове наявність акваріумних водоростей - в них ці маленькі риби ховаються від потенційної загрози. Розмір акваріума може бути невеликим - неоновий буде добре ладити в невеликому просторі.

Годування риби також дуже невибагливі - вони їдять як комбіновану їжу, так і сухарі. Однак не забувайте, що ця риба невелика - тому годуйте її великою кількістю їжі, і тим більше великих шматочків ви не можете.

Для очищення акваріумів використовуйте продукт і

Цильд

- Одна з найпоширеніших риб, яка зустрічається майже на всіх континентах. Вони використовуються не лише як декоративний домашній контент, але й у вигляді риболовлі. Вони є представниками окуня, як окунь, схожий на.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Цикліди - Дуже гарна риба, вони мають досить великі, масивні розміри. Особи в акваріумі мають високе тіло, злегка сплющене з боків, а в центрі спини розташований великий плавник. Забарвлення завжди яскраве - жовте, зеленувато, синє. Очі великі, опуклі, рот великий, з злегка набряклими губами. Цикліди дуже популярні серед акваріумістів - завдяки їх зовнішній привабливості, величності, невибагливості та довговічності - у неволі ці риби можуть прожити до 25 років.

Серед усіх підвидів цичлідів є і мирна риба, і хижаки - наприклад, Tsichla temensis - один з найбільших хижаків Cichlid. Його довжина може досягати 1 метра.Всі акваріумні циліди поділяються на 2 великі категорії - Велика риба (скаляри, акар) та невеликі види. Примітно, що зміст малих людей є більш клопітним, ніж великим.

Через великі розміри об`єм ємності для вмісту цичлідів повинен бути не менше 25 літрів. Оптимальна для них температура становить 20-25 ° C. Така риба може тривалий час жити в нестаромових продуктах, воді - їм не потрібно часто очищення або зміна води. У харчових перевагах риби також всеїдні - вони використовують суху їжу, морозиво, консервовані.

Cichlids - риба з унікальною пам’яттю: наприклад, це способи розпізнати власника і навіть можуть навчитися брати їжу з його рук. Однак ці риби насторожено ставляться до нових жителів акваріума: якщо ви їх занадто швидко зачепите, агресивна риба, конфлікт неминучий.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Хижаки

Хижацька акваріумна риба відрізняється від своїх мирних аналогів тим, що вони їдять сире м`ясо для їжі. Однак їх назва - хижаки - не означає, що така риба зневажає рослинність. Чистої хижацької риби, як такої, в акваріумному середовищі не існує. Однак вся хижацька риба є досить агресивними, і вони ладять далеко від усієї риби - тому важливо знати, які хижаки можна врегулювати один з одним, і що категорично неможливо.

Трофіус

Трофізи - Дуже красива риба, яку вивозили з Африки та заповнені в акваріумах по всьому світу. Однак не кожен акваріуміст зможе похвалитися такою рибою у своїй колекції. По -перше, вартість 1 індивідуального трофізу може досягти 200 доларів. Крім того, ця риба дуже вимагає умов обслуговування та годування. Отже, оптимальний об`єм акваріума для цієї риби повинен бути не менше 170 літрів - не кожен може придбати такий великий будинок для риби. Крім того, ця риба зграє, тому вам потрібно містити щонайменше 2-3 особин, поважно, об`єм акваріуму повинен збільшуватися. Трофери зручні у воді, яка нагрівається LO 26 ° C.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Поява трофізів досить характерна. Всі підвидки трофізів досить великі - довжиною до 15 см. Градація забарвлення дуже широка - є як риба світла переповнених відтінків, так і глибокі темні кольори. Має велике тіло, великі плавники, опуклий рот.

Харчування трофізів повинно бути досить різноманітним - крім сухого комбінованого корму, шпинату, циклопів, водоростей, аремії, повинні бути присутні в раціоні. Важливо вчасно очистити акваріум від залишків їжі - Брудна вода неприйнятна для трофізів.

Трофізи найкраще утримувати окремо від інших рибних порожнин, з індивідами тангуників і трофеями дуже хороші з бакетами, що мають ці риби, мають подібний спосіб поведінки та звички в харчуванні.

Важливий!Трофіз не може бути перегодованим - надмірна кількість їжі може застоюється в шлунку та сприяти захворюванням риб.

Псевдотрофій

Це яскрава африканська риба, яка має агресивний характер. В акваріумних умовах до 15 см може рости. Колір самок і самців вражаюче відрізняється-самця яскраво-помаранчевого кольору, але самка має синій SCA. Ці риби дуже войовнича і часто атакують маленьку рибу (особливо конфлікт з Гуппі) - тому їх не можна встановити на загальний акваріум. Pseudotropofeus може ладити лише з циклідами.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Для Pseudo -orus якість води дуже важлива, в якому він живе: у складі води не повинно бути аміак та інші шкідливі речовини, а температура повинна досягати 25 ° C. Обсяг акваріума повинен бути не менше 200 літрів.

Ця риба належить до всеїдного: вона добре їсть водорості, і суха їжа, та м’ясо артемії. Краще не садити рослини в акваріумі для псевдототрофусів: вони швидко гризають рослини або повністю виривають їх корінням.

Також до хижацьких людей належать така риба, як:

Астронот

Один тип Cichlid - це досить велика риба, що проживає в Амазонії. Його розміри можуть досягати 35 см у довжину, тому для невеликих акваріумів ця риба непридатна.дуже агресивно - їх можна утримувати окремо, одна пара, в акваріумі щонайменше 200 літрів за обсягом. Крім того, ці хижаки мають звичку відновлювати свій будинок для себе - тому все, що посаджено, побудовано та розміщується в акваріумі, буде викопано, укуси або зламане.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Незважаючи на такий агресивний тип поведінки, зовні ці риби виглядають привабливо - вони мають широкий спектр кольорів: синій, білий, помаранчевий, зелений тощо.D.

Astronotus - досить ненажерлива риба. І хоча потрібно годувати його лише раз на день, обсяг їжі повинен бути значним. Астроноти охоче їдять як комбіновану суху або морозивону їжу, так і молі, земляні черв`яки, маленькі риби, пуголовки. За комфортних умов астроном може прожити до 10 років.

Піранья

Ця риба не потребує детального виконання - майже всі знають про агресивність цього хижака. Її зуби, гострі, як бритва, здатні сильно травмувати, і сильні щелепи легко кусають людську кістку. Незважаючи на такі загрозливі показники, останнім часом є все частіше, є ті, хто хоче почати таку рибу, як домашня тварина. Примітно, що в умовах акваріумного середовища Піранхас втрачає хідівство та хижацтво - однак вони не втрачають агресивності.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Найкраще тримати їх із зграєю 4-5 особин, окремо від усіх інших риб - однак це не означає, що по сусідству один з одним Піранхас буде жити мирно. Зовсім не - є досить часті випадки, коли вони атакують один одного.

Вам буде цікаво знати, як

Великі люди можуть вирости до 30-40 см, тому вам потрібно подбати про великий акваріум для них, щонайменше 200 літрів. Основою харчування пірації є невелика та середня риба (для підтримки інстинкту необхідно запустити живу рибу), молюски, черв’яки, пуголовки. Підтримуючи таку рибу вдома, ви не можете втратити пильність, особливо під час годування: в пристосуванні агресії риба може напасти на власника.

Чи знаєте ви?Назва риби піранськи дала стародавні індіанці: перекладав з індійського «свята» означає «риба» та «радіо» - «пила».

Розпилення

Ця унікальна риба з променистого загону живе в Індії, Австралії, Філіпінах. Ці акваріумні бланкети мають свою назву для здатності стріляти з рота потоком води, вибиваючи комах, які вони згодом їдять. Довжина такого пострілу може досягати 2-3 метрів, незважаючи на невеликий розмір тіла лише 5-7 см у довжину 5-7 см. Тіло злегка сплющене і витягнута по довжині, колір - холодні відтінки з темними плямами: сірий, синій, сталь.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Для комфортних умов існування жалоби, Рівень води в акваріумі повинен бути на кілька сантиметрів нижче краю акваріума (це не втратить навички стрілянини). Розпилювальні скорботні скорботи - це всеїдні - їх можна годувати як їжею, так і живими павуками, молі, хробаків, маленької риби.

Найкраще влаштувати розпилювачі окремо від решти - ці хижаки просто їдять невелику рибу. Найзручніші розпилювачі для життя з зграями 5-6 осіб.

Інші риби також можуть стати мешканцями вашого акваріума:

Аромат

Ця риба їхньої родини Cichlid зустрічається в африканських озерах. Це особливо агресивний і гнів до всіх риб, які за зовнішнім виглядом, розміром та типом поведінки схожі на неї. Він не підходить для зберігання у загальних акваріумах: переслідує маленьку рибу, напади повільно сома і їсть ікру самок.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Ця риба досягає довжини 10 см - її тіло плоске, витягнуте. Колір самців темніший, коричневий і у жінок-золотисті. Ауратуас відрізняється довголіттям - за хороших умов вони можуть прожити до 25 років. Вода повинна бути насиченою киснем, мати досить важкий склад, досягати щонайменше 28 ° C, змінювати щотижня. Їжа краща жива - будь то глисти, маленька риба чи молюски.

Важливий!В одному акваріумі ви не можете посадити декількох самців і самок ауратів - чоловіки будуть битися, і лише один залишиться живим, найсильнішим. Тому допустимо садити лише одного чоловіка на декількох жінок.

Арена

Така риба дуже популярна в Азії - вважається, що вона приносить удачу, і тому багато хто зберігає її як талісман. Арована іноді називають "Драконовою рибою"-до характерної структури хвоста, що нагадує корону. Тіло витягнуте, може досягати 100 см по довжині. Колір має благородні відтінки: золото, фіолетово, червоне. Примітно, що у Арови немає зубів - вона ковтає їжу.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

У своєму раціоні цей хижак віддає перевагу маленькій рибі, комахам, маленьким ракам, молюскам. Ця риба демонструє агресію для будь -якого типу риби, тому вона завжди проводиться окремо від решти (вона здатна атакувати навіть своїх родичів, як Піранхас).

Вважається, що інтелект - це укус - він може запам`ятати і визнати власника навіть через тривалий час.

Чи знаєте ви?Red Arova - це зникаючий вигляд, тому їх населення контролюється, а захоплення дозволяється в мінімальних кількостях. У зв`язку з цим в Азії кожен, що містить таку рибу в домашній колекції, має спеціальний сертифікат з дозволу.

Завдяки своєму розміру, такому рибі потрібен акваріум з обсягом щонайменше 220 літрів. Температура води повинна досягати 26 ° C та оновлюватися кожні 2 тижні.

Вершина найкращої мирної та хижацької риби для домашнього акваріума (7+7)

Таким чином, ми вивчили, наскільки рибами, як хижацька риба відрізняється від мирних, що пояснюється їх назвами, які оптимальні умови затримання для кожного типу. Дотримуючись вищевказаних рекомендацій щодо належного догляду та обслуговування, допоможе вам легко вирощувати будь -яку рибу вдома.

Статии на тема
LiveInternet