Породи собак для квартири для початківців та дітей

Содржина

Собаки вже давно освітлюють існування людини. Вони вірні друзі, захисники та помічники. Нижче сказано, яку собаку потрапляють до квартири, щоб не розчаровуватися і не витрачати багато часу і грошей, дається вершина популярних порід.

Загальні правила вибору домашнього улюбленця

Вибираючи собаку для дітей для квартири, врахуйте її:

  • порода (характер домашнього улюбленця залежить від цього);
  • розмір;
  • функціональні особливості (чи можна використовувати як охорону).

Загальні правила вибору домашнього улюбленця

Гладкі -руйнені скелі

Для невеликих кімнат, великих порід собак, наприклад, німецькі та кавказькі вівчарки, сенбернарі не підходять для маленьких кімнат. Правила такі:

  • Чим менша житлова зона, тим менше повинен бути домашня тварина;
  • Якщо підлоги покриті килимами в квартирі, є багато меблів, є відкриті полиці для одягу, то варто відмовитись відмовлятися від довгих рук скелі.

Важливий! Деякі собаки гавкають голосніше і частіше, ніж решта. Сусіди будуть нещасними.

З лайками та хаскі доведеться не тільки ходити, але проводити щонайменше 2-3 години. На вулиці в будь -який час року, активно рухаючись і дозволяючи це робити це собаці. Відсутність рухової активності може спричинити різні захворювання.

Собаки, які не потребують особливого догляду

Довгошерстий кокер-спанієль

Собаки, які не потребують особливого догляду

Квартира в квартирі найпростіше містить невеликі іграшкові тер’єри, бельгійські гріффіни, папілони чи мопси. Ці собаки навряд чи перевершують кішку, карликові іграшкові тер’єри навіть менші за це, що виправдовує їх ім`я.

Якщо простір дозволяє, купили Басенджі. Основна перевага цієї собаки полягає в тому, що вона не гавкає. Натомість з вуст виходить ледь чутні бурхливі звуки. Басенджі відрізняється міцним здоров’ям, це не пахне, немає звичайної рясної лиття протягом сезонів. Єдиний негатив - вони не знають, як дружити з дітьми та іншими тваринами. Але це найкраща порода для одиноких людей, які не часто з’являються вчасно вдома.

Рейтинг найкращих собак для квартири, яка підходить для початківців та дітей

Якщо в сім`ї є діти, а домашня тварина запускається спеціально для них, то, щоб вибрати породи собак для селекціонерів -початківців, які проживають у квартирі, вони придатні з особливою увагою.

Зверніть увагу! Тварина повинна добре ладити з дітьми, вміти терпляче терпіти руки, любити ігри.

Бедлінгтон Тер’єр

Собака схожа на ягня. У неї короткий кучерявий білий колір із сірою перемежованою вовною та носом з агорою. Характер гнучкий, зростання в в`яжучому 35-40 см. Собака важить від 7 до 10 кг. Собака абсолютно не конфлікт, тихий, любить ігри на свіжому повітрі, гіпоалергенна. Бедлінгтон Тер’єр - найкраща собака, яку ви можете мати в квартирі, зручно з цим.

Рейтинг найкращих собак для квартири, яка підходить для початківців та дітей

Бедлінгтон Тер’єр

Англійський Спрінгер-Спаніель

Англійський Springer-Spaniel-маленька собака вагою до 22 кг. Колір вовни білого кольору з коричневими плямами майже ніколи не демонструє агресії, не може бути охоронця, але часто стає нянею для дітей, які обожнюють його довгі висячі вуха.

Важливий! Спаніелі добре навчені, мають чудовий аромат, любовні ігри на свіжому повітрі, слухняні.

Йоркширський тер`єр

Йоркширський тер’єр зі збільшенням 18-20 см важить не більше 1,5-4 кг. Не сама спокійна тварина, але ладнає з дітьми. Вимагає ретельного догляду. Собаці доведеться купатися, розчісувати, вирізати.

Як вирішити вибір

Йорк

Французький бульдог

Французькі бульдоги дуже активні, але слухняні домашні собаки. Вони прив’язані до власника, можуть проявити агресію хворим -мишникам, стати надійними захисниками будинку та родини, де вони виросли. Розмір собаки невеликий, волосся коротке, собаку не потрібен особливий догляд.

Золотистий ретривер

Собака для сімей з кількома дітьми. Дуже добрий і гнучкий. Золотий ретрівер майже неможливо вийти з себе. Середній ріст у в`яжух 50-60 см. Вартість цуценя становить 15-30 тисяч. потерти.* Вихованець недешевий, але майже кожен може дозволити покупку. Єдиний негатив - це довга шерсть.

Важливий! Собака занурює рік -.

Померанський шпіц

Померанський шпіц просто звик виконувати різні команди. Він не схильний до агресії, без проблем, дружніх з дітьми. Маленький Шпіц не займає багато місця.

Породи собак для квартири для початківців та дітей

Померанський шпіц

Велш-Корні-Пемппрок

Середнього розміру. Раніше він використовувався для захисту овець та іншої худоби. Сьогодні Велш-Коргі-Пемепбрук-чудовий супутник для людей похилого віку, він любить дітей, ідеально підходить для утримання в квартирі.

Cavalier-King Chalz-Spaniel

Довго -зацікавлена ​​собака, розведена для полювання. Кавалер-Кінг-Халз-Спаніель-це дуже емоційна та активна собака, яка характеризується завидною безстрашністю.

Зверніть увагу! При необхідності вихованець зможе захистити дитину від нападу іншої собаки, незважаючи на те, що вона важить трохи більше 7 кг.

Бассет -гончак

Трохи смішні короткі довгі собаки стають хорошими супутниками, але навряд чи можливо підкорити їх. Статури Basset Hound та неактивні. Їх важко рухати або злитися. Порода ідеально підходить для однієї людини або сім`ї з дітьми.

Бішон Фриз

Симпатичні, подібні до сніговиків або снігових -білих овець, Бішон Фриз люблять подорожувати та брати участь в активних іграх. Вони добре навчені, а не агресивні.

Важливий! Єдине, що потрібно регулярно розчісувати шерсть (здоровий вигляд домашнього улюбленця залежить від цього).

Китайський гребінь собака

Китайська собака, що хапається, важить від 8 до 10 кг. Охоронець не вийде з цього, але вона стане добрим другом, дорослі можуть не хвилюватися, без своєї компанії собака, безумовно, не набридає. Він не любить прогулянки. Взимку собаці доведеться носити. У спеціальному харчуванні цей недорогий вихованець не потребує.

Породи собак для квартири для початківців та дітей

Китайська чубата

Прикордонна коллі

Середня собака. Прикордонний Коллі спокійний і врівноважений, відданий власникам, вони недовірливі до незнайомих людей. Довге волосся собаки доведеться подряпати щонайменше 3 рази на тиждень. Потрібно годувати собаку відповідно до спеціальної дієти. Якщо він мало рухається, починає набирати вагу.

Англійський кокер спанієль

Шерсть англійських кокерних спанієлів товста і довга, колір сірий, вуха чорні, висячі. Зростання середовища, 35-40 см. Собака доброзичлива, любить прогулянки та ігри. Можна використовувати для полювання.

Американський кокер -спанієль

Собака середнього розміру (35-39 см) з густою довгою вовни, великим коханцем добре їсти, потрібна дієта. Американський кокер -спанієль - чудовий друг для дітей та дорослих.

Ши-цзу

З усіх внутрішніх собак ши-цу-це найпомірніший. Вона важить лише кілька кілограмів з висотою 25-30 см. Діти люблять грати з нею, але вам доведеться поводитися з довгим волоссям.

Німецька вівчарка

Розумні, добре зрозумілі замовлення німецької вівчарки - це друг і захисник сім`ї. Краще тримати його в вольєрі.

Зверніть увагу! Квартира для цієї великої собаки - це не зовсім підходяще місце.

Породи собак для квартири для початківців та дітей

Німецька вівчарка

Лабрадор ретрівер

Велика доброзичлива собака, яка не є найкращим рішенням у квартирі. Лабрадор-Ретрівер-відмінний супутник для дітей та дорослих, але йому потрібно багато вільного місця. Це легко тренуватися, але вам доведеться постійно стежити за дієтою, фізично завантажуючи собаку, щоб зменшити ризик осадження зайвого жиру.

Західний сіно-білий тер’єр

Маленька собака не має запаху. Він чудовий охоронець. Західно-Хайленд-білі тер’єри відрізняються снігово-білою шерстом та неспокійним персонажем. Він важить до 8-9 кг. З дітьми приходить контакт, але здатний кусатись у випадку, якщо дитина завдала болю.

Японський хін

Пухнаста декоративна собака чорно -білого кольору. Японський хін важить до 2,5 кг з висотою до 25 см. Це зробить з нього гарного сторожа.

До відома! Собака ладить з домашньою, але не терпить незнайомих людей.

Породи собак для квартири для початківців та дітей

Японський хін

Чау чау

Червоний чау-ча нагадує ведмедя або лева. Середня собака, квартира відчуває себе добре, але її потрібно приручити, спочатку вона може проявити агресію для нового власника. Собаку постійно доведеться розчісувати, як це дуже пухнасте.

Карликовий пудель (іграшковий пудель)

Важить до 4 кг з ростом від 20 до 35 см. Пудель з карликом дуже розумний, адаптується до режиму власника і виконує всі команди.

Австралійська вівчарка (австралійський хілері)

Велика собака вагою до 20 кг. Австралійська вівчарка - це хороший охоронець, зраджений власнику, ласкава. При належній підготовці це добре поєднується з усіма членами сім`ї.

Важливий! Ця собака не є квартирою, віддає перевагу відкритим просторам.

Samoyed як

Красива собака з густою снігом -біла шерсть. Самойдський лушпиння важить до 30 кг, має висоту до 60 см. Окрім вовни, це не буде незручностей. Собака навіть не має запаху, він доброзичливий до людей, охоче грає з дітьми.

Бостонський тер’єр

Середня собака. Бостонський тер’єр слухає, легко навчений і передає самотність. Діти добре з ним. Шерсть коротка, її не потрібно розчісувати.

Породи собак для квартири для початківців та дітей

Бостонський тер’єр

Англійський бульдог

Короткопостійна собака середньо розміщена. У квартирі вона - це саме місце. Не варто довгий час ходити з англійським бульдогом, не бажано фізично завантажувати його. Собака добре ладнає з домом.

Аляскин Клі-Кай (мініатюрний хаскі)

Енергійна і дуже розумна собака, зовні нагадує хаскі, але позбавлений її недоліків. Аляскин Клі-Кай-собака-супутник, домашньому улюбленцю не доведеться ходити довго, у квартирі він не займе багато місць.

Американський Стаффордширський тер’єр (Amstaff)

Боротьба з собакою, яку можна зберігати в маленьких кімнатах. Висота в в’яжух 35-40 см. Діти з Амстафа в захваті, він любить бігати і стрибати, фізичні навантаження лише приваблюють його.

Пастерд Бергага (Бергамаско)

Добра -недоброзичлива, але вперта собака, до тренувань якої вони починаються з раннього віку. Бергамський вівчар потрібно постійно розчісувати, це велика собака.

Зверніть увагу! У обмеженому просторі квартири йому може бути недостатньо місця.

Джек рассел тер`єр

Маленька, але дуже активна собака. Вовна коротка біла, покрита яскравими світло -коричневими плямами. Висота на шматках 25-30 см, Джек-Рассель-Терер важить не більше 6 кг. Квартира відчуває себе чудово.

Російський іграшковий тер’єр

Не гавкаючи гавкіт, її можна навчити та звикати йти до лотка. Небезпечний короткошерстий російський тостер не потребує особливої ​​обережності, щоб зв’язатися з дітьми та людьми похилого віку, але взимку його доведеться носити. Навіть недосвідчений заводчик собак впорається з завданням.

Породи собак для квартири для початківців та дітей

Той тер`єр

Німецький великий шпиль

Зростання німецької великої коси на Вітерс 45-50 см. Зовні собака відрізняється від звичайного Померанського Шпіца.

Важливий! Вони тримають такого домашнього улюбленця, лише якщо сусіди не проти постійної гучної кори.

Вахтелхунд (німецький спанієль)

Хуперна собака. Вахтелхунд не підходить для життя в квартирі, йому потрібно постійно рухатися. Краще тримати домашнього улюбленця в вольєрі.

Коллі (шотландська вівчарка)

Довгошійна порода собак, яка, якщо потрібно, захищає власника. Коллі з дітьми ладнає добре, але треба мати на увазі, що вам доведеться провести багато часу, поєднуючи її вовну та купання.

Карело-фінрський Лайка (Фінський шпиль)

Велика червоношкіра собака з довгим волоссям. Карело-фінно Лайка може адаптуватися, адже в однокімнатній квартирі буде добре жити, головне-запам`ятати потребу в тренуванні. Це майже не пахне, його доведеться розчісувати лише під час лиття.

Породи собак для квартири для початківців та дітей

Карело-фінно Лайка

Чихуахуа

Собака компанії вагою трохи більше 2 кг у дорослому віці. Чихуахуа любить увагу, але ніколи не нав`язує, здатний взяти себе, якщо власник працює.

Зверніть увагу! Даго може бути бездіяльно тривалий час, не відчуваючи стресу, коли перебування в перенесенні. Це можна здійснити у довгу подорож.

Пудель

Дружня та розумна чистокровна собака середнього розміру. Любить увагу, але ненав`язливий. Підтримує контакт з іншими тваринами та дітьми, не проявляючи агресії. Пудель потрібно регулярно розчісувати та вирізати.

Великодушник

Собака середнього -комплексу, дуже мобільна, потребує постійного фізичного навантаження, щоб уникнути ризику ожиріння. Шерсть Бігла коротка, її не важко розчісувати. Персонаж дружній.

Важливий! Важко навчити собаку, вам потрібен постійний контроль. Він впертий, здатний стояти на місці, не відповідаючи на команди, дуже довго.

Мопс

Декоративний мопс легко звик до лотка, вам не потрібно довго ходити з ним, собака слухняна, піддається тренуванню. Основна допомога полягає в тому, щоб регулярно розчісувати підшерстя та дотримання певного режиму влади. Мопси схильні до ожиріння.

Базенджі

Гонча порода собак, які потребують постійної активності. Підходить для людей, які проводять багато часу на природі. Собака не гавкає, але погано навчається і насправді не любить дітей, хоча і не агресивно. Це не завжди підходить для сімейних людей.

Породи собак для квартири для початківців та дітей

Базенджі

Американський ям Бультурер

Велика собака (45-55 см), коричневий вовняний колір, не потрібно розчісувати її, американський пітлюр потребує постійної уваги власника, тренувань та фізичних навантажень. Необхідно тримати його в вольєрі. Здатний проявити агресію.

Австралійська вівчарка (Aussi)

Aussi - велика вівчарка. Їй потрібно постійно бути на русі, квартира не для неї. Вихованець відданий власнику, але любить працювати більше, ніж просто грати.

Такс

Грайливі такс стають найкращими друзями дітей, але добре ладимо з іншими тваринами, незалежно від цього, одна кішка живе на своїй території чи сім.

Важливий! Для комфортного існування собака потребують іграшок. В іншому випадку страждає оббивка сидінь і диванів.

Німецький боксер

Великий, до 65 см у Вікерсі, не агресивні для дітей собаку. Від німецьких боксерів отримують хороші охоронці. Їм потрібні фізичні навантаження, вони почуваються погано в квартирі, але доглядати за ними, через те, що собака гладка -легка, просто.

Доберман-пінчер

Чорна або коричнева велика собака з довгими вухами, що стирчать вгору. Доберман-Пінече не можна назвати кімнати собакою. Нелегко зберегти його в квартирі. Персонаж абсурдний, собаці потребують навчання. Любить дітей, але вам потрібно звести дитину до обережності.

Пекінський

На жаль, довга зацікавлена ​​собака, на жаль, не піддається тренуванню. Потребує постійної уваги власника, але не любить ходити. Beijes - погані гвардії. Їм не потрібна особлива обережність, вони в основному споживають промислову їжу для собак.

Мініатюрний бик -тер’єр

Короткий заплочений мініатюрний бик -тер’єр не викликає проблем з точки зору догляду за волоссям, але може проявляти агресію іншим. Його потрібно ходити в морді, не довіряючи цьому процесу дітям.

Важливий! Собака любить дітей, але дитина не зможе утримати його від нападу на інших.

Шерфей

Не тільки мініатюрна форма є привабливою, але і появою Sharpei. Собака - все в складках. Шерсть товста, але коротка. Не найкращий варіант для сімей з дітьми, оскільки собака схильна вступати в бій і проявляти агресію для незнайомців, а це означає, що їх власна може страждати власним. Це погано навчається.

Породи собак для квартири для початківців та дітей

Шерфей

Ньюфаундленд

Великий, один з найбільших на планеті, собаки. Ньюфаундленд виявляє великий інтерес до дітей, готова перенести їх на себе, захистити їх у разі небезпеки. Бути поруч із такою собакою відкручено, але краще не підтримувати її в квартирі.

Австралійський кельпі

Сильний короткий запливний собака використовується для захисту стада. Її рідко тримають у будинку. Персонаж жвавий, мобільний, вихованець ніколи не демонструє агресії щодо власника та членів своєї родини.

Кіш (Кіш-Ін, Кіш-Кен)

Японська мисливська собака, також використовується для захисту. Шерсть коротка, тому її легко розчісувати. Вихованець слухняний, швидко вчиться, відданий власнику.

Rizenshnutuzer

Величезний чорний собака відрізняється гнучким персонажем. Rizenshnauzer потрібно постійно розчісувати і купатися.

Зверніть увагу! Від цього виходить чудовий охоронець, але лише добре підготовлених собакам дозволяється дітям.

Сорочка

Довга русла вівчарка. Шелті любить грати, тому діти не є тягарем, навпаки, собака пропускає без постійної уваги власника. Має зовнішню схожість з Коллі.

Неаполітанський мастиф

Великий до 75 см у собаці Вікерса. Вона стає хорошою охороною, але іноді виявляє жорстокість. Неаполітанський мастиф не рекомендується зберігати в сім`ях, де є діти до 12 років.

Як вирішити вибір

Важко вибрати домашнього улюбленця. Необхідно враховувати темперамент собаки, власну роботу та розмір житлового простору. Отже, гнучкий і добрий лабрадор не завжди відчуває себе добре в сім`ях, де ніхто в них не займається. Він любить ходити і спілкуватися.

Важливий! Якщо немає часу на спілкування, вам потрібно вибрати супутника, який не потребує постійної уваги.

Як вибрати собаку для квартири

Вибираючи домашнього улюбленця, вони відповідають на наступні запитання:

  • хто буде ходити з собакою (для дітей вони купують собак маленьких порід);
  • Що скажуть сусіди про гавкіт (там просочені собаки);
  • Чи готові члени сім`ї терпіти неприємний запах;
  • Незалежно від того, чи буде собака вийти на вулицю, чи буде поставити піднос;
  • Чи є час для очищення кімнати від вовни та розчісування домашнього улюбленця.

Навіть сама зайнята людина може знайти ідеальну собаку.

Важливий! Якщо майбутній власник не знає, чого хоче, краще звернутися за порадою до обробника собак. Спеціаліст вибере породу.

Вибір собак собак для квартири непростий. Я хочу, щоб вихованець не займав багато місця, був слухняним і доброзичливим, нічого не зіпсовано. Вибирати таку тварину лише від представників дрібних порід. Німецькі вівчарки або мастифи не терплять відсутності місця.

*Ціни в статті вказані на лютий 2020 року.

Статии на тема
LiveInternet