Красиві коти: найкращі породи у світі

У світі є понад 250 різних порід котів. Близько 600 мільйонів пухнастих домашніх тварин щодня поруч із людиною, що робить життя більш емоційно та красивішим, а будинок зручніший. Ці тварини здивуються своєю простотою, швидкою кмітливістю та благородством. Красиві породи котів демонструють дивовижні можливості природи, а численні твори селекціонерів, вчених та ветеринарів створюють нові типи порід прекрасних тварин.

Які кольори визнаються найкрасивішими

Неможливо назвати найкрасивішим кольором кольором кота. У будь -якій країні та в кожному клубі любителів тварин є певний рейтинг прекрасних котів.

Які кольори визнаються найкрасивішими

Коти - символ домашнього комфорту

Зверніть увагу! Красиві кольори котів говорять не лише про породу та характер тварини, але й про уподобання власника.

Суцільний

Колір, практично не потрібно пояснювати, його можна назвати простим по -іншому. Коти з цим кольором мають абсолютно той самий відтінок волосків на коренях та кінчики. В іншому випадку це вважатиметься відсутністю забарвлення. Тонкі смужки, плями або переповнення виключаються в цьому кольорі. Окрім вовни, на лапах має бути рівнина носа, повіки та подушки.

Цікавий! Виняток - червоний колір, t. до. У червоних котів перелив вовни покладається на рівень генів.

Найкрасивіші породи котів у світі

Суцільний (звичайний) колір

Табл

Красиві коти з незвичайним кольором у природі дуже поширені. Таббі називає колір хутряного покриття, прикрашеного візерунком. Часто малюнок схожий на кольори хижаків, наприклад, гепарда, рис або тигр. Також на вовні можуть бути різні візерунки у вигляді сердець, кола та багато іншого. На лобі завжди є візерунок.

Кольори Tabbi поділяються на кілька типів:

  • Маркель, або тигр - по всьому тілу є багато смуг різних кольорів;
  • Мармур - Широкі смуги випадково розташовані вздовж і поперек, утворюючи мармуровий ефект;
  • помічені - плями прикрашають все тіло і морду тварини, часто колір нагадує справжню гепард;
  • Тікліла - без конкретної картини, але залишки смуг видно на обличчі, а шерсть на тілі пофарбована так, ніби його зроблено омбре.

Яка порода котів є найбільш спокійною

П’ятниця Таббі

Флейн -колір

На відміну від галочки таббі, коли на кішці є хоча б деякі смужки, застарілий колір вважається справжнім котячим омбром. Красиві коти з цим кольором на перший погляд виглядають просто, але якщо тварина - це перший крок, як шерсть починає грати. Це особливо добре при сонячному світлі або в хорошому світлі.

Зверніть увагу! ЧКрасива британська або перська порода найчастіше володіє.

Застарілий колір називається срібним кольором, коли основа волосків легка або майже біла, а кінчики пофарбовані в сірий. Підрозділ застарілого кольору також включає задимлене та анти -друпування кольорів.

Особливості красивого догляду за котами

Флейн -колір

Кольорова точка

Колір Піент - зонально пофарбована шерсть, як правило, хвостик, черевики на ногах, морді та вухах. Такий вовняний колір завжди йде за однією схемою: базовий колір (основа), тоді креслення (якщо є) і сама точка. Але деякі породи котів вже мають власні назви кольору фарби, наприклад, у Бірми є бузок, шоколад або собольний колір.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Колір кольору

Черепаха

Це забарвлення поєднує все вищезазначене. Це поєднання смужок, плям та інших різновидів візерунків та квітів на шикарному волоссі кішки. Кольори можуть змінюватися від димного до червоного або від крему до фіолетового.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Черепаха

Найкрасивіші породи котів у світі

Кожна порода унікальна і має своїх шанувальників. Деякі впевнені, що найкрасивіші породи котів - це нестабільні сфінкси, а інші - шанувальники величезних Мен Куни або Кухаті перси. Тому зробити рейтинг, в якому найкрасивіші коти дуже складні. Щорічно перелік чистокровних красенів та красунь котів змінюється.

Цього разу топ -10 включали найкрутіших котів для обслуговування будинку в квартирі.

Перська кішка

Існує понад 100 сортів персів, які відрізняються за кольором, довжиною вовни та кольору очей. Основна особливість цієї породи - велика квадратна голова з короткою мордою, сплющеним носом і досить виразними очима. Перське волосся нагадує дотик і вимагає особливого догляду за естетичним зовнішнім виглядом.

До відома! Чудові перси - це лінива домашня і люблять спати. Часто їх мрія може зайняти 18 годин. на добу.

Красиві коти: найкращі породи у світі

персидський кіт

Російська блакитна кішка

Красиві коти з виразними зеленими очима вважаються однією з найрозумніших порід. Синя вовна з срібним відтінком.

Незалежні, витончені, милі тварини мають спокійне настрої і ніколи не ображають дитину, незалежно від того, скільки їх дражнить. Це одна з найпопулярніших порід короткошерстих котів у світі.

Зверніть увагу! На шерсть синього кошеня може бути рідкісними смужками, які зникають, коли вони старіють.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Російська блакитна кішка

Бенгальський

Ця порода є гібридом перетину звичайної кішки та дикого бенгальського кота. Домашні бенгали зберігали колір диких родичів та мисливських інстинктів. Це цікаві "балакучі" домашні тварини з прохолодним кольором, що нагадує дику.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Бенгальський кіт

Абіссінська кішка

Ця порода вважається однією з найдавніших. Тіло Абіссіні стрункий і елегантний з коротким покриттям кольору витягу. Кішки рухаються світлими витонченими рухами, їх вага не перевищує 7 кг. Мати грайливий персонаж, високий інтелект і здатні запам`ятати прості команди. Доброзичливий до всіх членів сім`ї.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Абіссінка

Тотайгер

Назва породи говорить сам за себе - тигр. Світло -помаранчева вовня та чорні смуги нагадують дику тварину. До розміру справжнього тигра, домашня тварина, звичайно, не зросте, t. до. Його максимальна вага не перевищує 6 кг, але мати вдома маленьку тигрову жінку - це задоволення. Це розумні, м`язові, грайливі тварини, до яких ідеально підходить прізвисько Шерхан або просто тигр.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Тотайгер

Британський скорочення

Одна з небагатьох порід, яка була утворена без втручання заводчиків. Появу британської породи важко заплутати з будь -яким іншим. Вони характеризуються великою круглою головою з повними щоками та масивним тілом, покритим плюшевою вовни. Королівський вигляд тварини надається помаранчевими або мідно-зеленими очима. Шерсть може бути легкими або темними відтінками.

Важливий! Кішки британської породи мають стримуючий та розумний характер.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Британська коротка рушниця

Нева маскарад

Ця порода з’явилася не так давно (у 1992 році.) внаслідок перетину сибірців та сиамама. Представники цього виду мають найкращі якості своїх предків, включаючи чудову вовну воду та унікальний колір кольору.

Нева маскарад має глибокі очі синього або неба синього. На тваринній морді намальовано маску, яка контрастує з основним тоном вовни. Ці прекрасні коти вражають вражаючими розмірами, досягаючи ваги 6-9 кг. Домашні тварини цієї породи мають високий інтелект та добрий розмір.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Нева маскарад

Американський короткий -зацікавлений

Звичайні домашні коти, які прибули з емігрантами з Європи в США в 17 в., не претендував на звання найкращого у світі. Але група селекціонерів покращила породу, додавши гени ряду місцевих котів. Результатом був оригінальний, сильний і красивий коти.

Американську короткошерству кішку характеризується високою витривалістю, любов`ю до стрибків, міцного здоров’я та мужності. Це також ласкаві, делікатні та швидкі домашні тварини.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Американський короткий кішка

Сніг-Шу

Представники породи снігу, або снігова взуття, отримали цю назву завдяки відмінним особливостям-всі лапи мають білий колір, на грудях також є біла смуга та білої плями.

До відома! Ця порода з’явилася в результаті відбору плямистої американської короткошерстої кішки та сіамської кішки.

Сніг-Шу доброзичливий до людей, дуже ніжних і чарівних, ніколи в нервовому стані не люблять грати з власником.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Сніг-Шу

Американське ядро

Завдяки унікальному гена, американський Керле має незвичні вуха з лацканом, що надає тварині трохи комічний. Це одна з найбільш милих порід котів, доброзичливі, товариські та грайливі.

Зверніть увагу! Американський Карл може бути будь -яким, навіть поміченим, принаймні смугастим, принаймні простим. Це пов’язано з тим, що під час відбору використовували простих домашніх котів.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Американське ядро

Яка порода котів є найбільш спокійною

Спокійні породи включають невідповідні, терплячі, не турбуйте власників котів. Вони по -справжньому реагують на всі події навколо, розмовляють мало і толерантно до всіх жителів будинку вдома.

За словами фелінологів, абсолютно спокійних котів не існує. Все залежить від природи певної людини, а також від умов, що оточують тварину. Практика показує, що спокійні домашні тварини живуть з турботливими та стриманими людьми. Так чи інакше, враховуючи характеристики персонажів кішки, найбільш спокійними є персидські та екзотичні короткі рухи.

Практично неможливо розлютитися котів цих порід. Вони ведуть спокійне, неспішне життя, не турбують власників і не потребують особливої ​​уваги до себе. Розумні та досить горді тварини, їх емоції тісно пов`язані з тваринними інстинктами.

До відома! Cat Calm пов`язаний із придушенням диких інстинктів. Чим старша історія породи, тим більше генотип і фенотип вкорінені, тим менше тваринних інстинктів залишаються у домашніх тварин, тим спокійніше.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Екзотична коротка рушниця кішка - одна з найпростіших порід

Спокійні породи котів, які мають плоский персонаж і не демонструють агресії для людей, включають американські короткі рубці, Бірму, британські короткі рухи, Рагдолл та Селькірк Рекс.

Особливості красивого догляду за котами

Коли в будинку з’являється прекрасна кішка, людина додала обов`язків за свою допомогу. Правильний догляд за твариною складається з декількох золотих правил:

  • правильне харчування;
  • належна освіта з дитинства;
  • ветеринарні послуги;
  • комфортні умови життя;
  • Гігієнічні процедури, догляд.

Важливий! Чим красивіше кішка та пороги, тим більше уваги потрібно для домашнього улюбленця у від`їзді. Звичайні невимовні коти більш невибагливі в їжі та догляду.

живлення

Питання про харчування вашого улюбленого домашнього улюбленця повинно бути приділено великою увагою. Ви не можете годувати тварину залишками їжі з головного столу. Їжа, призначена для людини, не підходить для щоденної дієти тварини. Наслідками нехтування цим правилом може бути погане здоров`я домашнього улюбленця, порушення травлення та ослаблений імунітет.

Зверніть увагу! Здоров`я та довговічність кішки залежать від збалансованої дієти. У меню кота повинно мати м`ясо, як основну складову, а також зернові та овочі.

Виховування

Вирішуючи придбати кішку, найкращим варіантом було б придбати кошеня. Основна перевага кошеня над дорослим котом полягає в тому, що його можна виховувати відповідно до правил та замовлень певної людини.

Вже неможливо навчити дорослого кота, t. до. Тварина вже сформувала характер і звички. За відсутності освіти з раннього віку доросла тварина може викликати неприємності у вигляді пошкодження меблів, харчування в неправильних місцях або відсутність звички святкувати потребу в лотку.

Комфортні умови та гігієнічні процедури

Так що тварина відчуває себе комфортно в будинку людини, вона повинна мати своє місце для сну, туалетний лоток, миски, кігті та простір для ігор на свіжому повітрі.

Незалежно від довжини вовни, тварину потрібно купатися раз на два місяці, використовуючи спеціальні шампуні. Розчісування важливо. Для короткошерстих котів достатньо, щоб з’єднати 1 раз на тиждень, для котів з довгими руками, цю процедуру слід проводити частіше.

Зверніть увагу! Гігієнічні процедури також включають різання кігтів, це потрібно робити кожні два тижні. Також раз на тиждень вам потрібно чистити вуха та зуби.

Для регулярної вакцинації та профілактичних обстежень важливо відвідувати ветеринарного кварталу. Візи для фахівця допоможуть запобігти багатьом захворюванням або призначити необхідне лікування вчасно.

Красиві коти: найкращі породи у світі

Профілактичне обстеження ветеринарним лікарем потрібен один раз на пару місяців

Кожен люблячий господар, безумовно, вважає свого вихованця найкрасивішим у світі, і це буде правдою. до. Всі коти чудові і красиві.

Статии на тема
LiveInternet