Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Як зрозуміти, що ваш кошеня хворий

Тварини, як і люди, піддаються різним захворюванням, які можуть виникати як під впливом зовнішнього середовища, так і через генетичні дефекти. Домашні тварини, незважаючи на сприятливі умови, також часто хворіють, тому нам потрібно знати, які захворювання викликають певні симптоми, щоб забезпечити тварину в найкоротшій можливій допомозі. Сьогодні ми обговоримо основні захворювання кошенят, поговоримо про характерні симптоми та лікування. Ми дізнаємось про те, які захворювання заразні та чи існує небезпека для людей.

Як зрозуміти, що ваш кошеня хворий

Перш ніж говорити про хвороби, вам слід розібратися, як визначити погіршення стану тварини. Почнемо з того, як зрозуміти, що кошеня хворий. Йдеться про відхилення від норми. Інфекційні захворюванняЩоб помітити відхилення, вам слід провести багато часу з улюбленим.

Ви повинні знати його поведінку, звички, потреби та особливості, притаманні цьому конкретному кошеням.

Наприклад, ваш кошеня любить брокколі, що є функцією. І якщо він постійно використовує цей продукт, і в певний момент відмовляється від нього, то це можна вважати відхиленням від норми.

Звичайно, якщо ваш вихованець відмовляється від певної їжі, це не 100% ознаки наявності захворювання, однак зверніть увагу на наступні відхилення, які з`являються у хворих тварин: Паразитичний

 1. Кошеня перестає бути активним. Йому більше не цікаво грати з вами чи будь -яким. Тварина втрачає інтерес до світу у всьому світі, який незвичний для маленьких котів.
 2. Тварина постійно спить. Звичайно, коти уві сні проводять набагато більше часу, ніж люди, але є обмеження у всьому. Якщо тварина спить усі дні, то щось напевно з ним не так.
 3. Відсутність апетиту. Щоб організм рости та розвиватися, йому потрібно багато енергії, тому кошенята споживають великі обсяги їжі. Якщо вихованець відмовляється їсти, то у нього є проблеми, які потрібно вирішити, інакше висота зупиниться, а маса тіла почне знижуватися.
 4. Втрата вовни або розчісування певних ділянок на тілі. Здоровий кошеня ніколи не буде розчісувати шкіру до крові, якщо на ній немає паразитів чи шкірних захворювань. Вовна не оновлюється часто, тому повторна втрата вказує на наявність проблеми.
 5. Помітні виділення з очей, носа, рота. Будь -який розряд, який раніше не було помічено. Пам`ятайте, що наш нежить з’являється з причини, але є симптомом застуди або грипу. Виписка на сертифікат також може вказувати на будь -яке захворювання.
Неінфекційний

Важливий!Температура вище 39 °C, а також пульс понад 200 або менше 100 ударів на хвилину свідчить про проблеми зі здоров’ям.

Цей список можна додатково доповнити, але краще узагальнити все вищезазначене. Якщо тварина має поведінку, звички, ставлення до інших, то у нього є проблема.

Кошеня не може раптово ставати іншим, як людина, тому не слід закрити очі на такі зміни.

Інфекційні захворювання

Почнемо з інфекційних захворювань маленьких кошенят, які є заразними, а також відрізняються за складністю лікування. Давайте поговоримо про найпоширеніші захворювання, які не пов`язані з певною породою

Інфекційні захворювання у котів також включають

Вірусна пневмонія

Пневмонія - це запалення легеневих тканин, що викликається бактеріями, грибами або вірусами. Хвороба кошенят: Чи небезпечні для людиниВірусна пневмонія, слідуючи за назвою, викликана певним вірусом, який потрапляє в тіло тварини, після чого вона починає активно руйнувати його зсередини, викликаючи різні симптоми.

Хвороба з’являється з таких причин:

 1. Ослаблений імунітет.
 2. Гіпотермія.
 3. Погане харчування.
 4. Інфекція хворих тварин.
 5. Наявність інших захворювань, що послаблюють організм.
 6. Сильний стрес.
 7. Імунодефіцит (подібний до ВІЛ у людини).

Оскільки захворювання впливає на дихальну систему, перше, що відбувається у тварини, - це голодування кисню. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Далі з`являються такі симптоми:

 1. Кашель. Виникає з тієї причини, що слиз накопичується в легенях та бронхах. Рідина з’являється через реакцію організму тварини на руйнівну активність вірусу.
 2. Важке дихання. З`являється через функціональні розлади в легенях, спричинених руйнуванням клітин з вірусом, а також накопичення слизу.
 3. Хрип. Також поговоріть про наявність великих скупчень слизу в легенях та бронхах.
 4. Нежить. Є захисною реакцією тіла.
 5. Тахікардія (прискорене серцебиття). Відбувається через гарячковий стан, а також підвищення температури.
 6. Фарбування слизової оболонки.
 7. Почервоніння очей.
Поміркуйте, як лікувати кошеня з застуди.

Варто сказати, що неможливо визначити "на очах" збудника, тому ви обов`язково повинні перенести кошеня до ветеринара. Лікар діагностує вірусну, грибкову або бактеріальну пневмонію, після чого призначає відповідне лікування. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Важливий!Антибіотики використовуються лише в тому випадку, якщо вірусна пневмонія ускладнюється бактеріальною інфекцією. Антибіотики не працюють проти вірусів, і з грибковим ураженням погіршило стан.

Антивірусні препарати призначаються, такі як :, "forcer", "Ribaflox". Також прописані препарати, які підтримують імунну систему (). Комплементна терапія вітамінами A, C і D.

Окремо призначені препарати для кашлю, які покращують скидання мокротиння. Якщо тварину діагностують у роботі серця, то призначаються відповідні препарати.

Нагадаємо, що лікування вдома неможливо, поки не буде встановлено причинний агент пневмонії. Якщо тварина не отримує допомоги своєчасно, то можливий фатальний результат, враховуючи низький вік та недостатність імунітету. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Кон`юнктивіт

- Це запалення яблука слизової оболонки, що викликається активністю бактерій або вірусів. Кон`юнктивіт може бути алергічним.

Причиною зовнішнього вигляду є віруси або бактерії, які потрапляють у тіло кошеня, можуть впливати не на один орган або систему органів. Кон`юнктивіт, як правило, є ускладненням вірусних або бактеріальних застуди, внаслідок чого тварина сильно страждає.

З кон`юнктивітом їм можна призначити

Якщо причина - це алергія, то тварина проявляється в обох очах, викликаючи почервоніння слизової оболонки, часте блимання та вивільнення сліз. Ця версія захворювання не заразна, оскільки вона виникає через дію внутрішніх факторів, а не зовнішнього.

Травма також може бути першопричиною кон`юнктивіту. Справа в тому, що ми оточені патогенними організмами, які всіма можливими способами намагаються потрапити в організм (сприятливе середовище), щоб почати активно розмножуватися та паразитувати. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Чи знаєте ви?Статура котів дозволяє їм влетіти в будь -який проміжок, через який може пройти голова. І все тому, що у цих тварин немає ключиці.

Будь -яка рана - це своєрідний «вхід» в організм, через який проходить вірус, інфекція чи гриб.

Хімія. Будь -яка хімічна речовина, яка дратує або спалює слизову мембрану, потенційно може спричинити появу хвороби, тому ви ніколи не можете залишати відкритих порошків, фарби або засобів для очищення поверхонь.

Паразити. Так, є мікроскопічні паразити, які можуть осідати в очах кошеня. Неможливо їх ідентифікувати без спеціального обладнання, але ви обов`язково помітите характерні симптоми.

Антипаразитні препарати для котів включають

Запалення. Кон`юнктивіт може з’являтися у вигляді ускладнення, якщо тварина почалася з запалення. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Симптоми захворювання:

 1. Рясні розряди сліз.
 2. Почервоніння та набряк.
 3. Негативна реакція на світло.
 4. Помутніння хворого ока.
 5. Повернення повік при русі очного яблука.

Якщо ви звикли для лікування захворювань різними травами, то ви можете мити око кошеня сильним відваром лікарської ромашки або календули. Ви також можете використовувати звичайний чорний чай.

Важливий!Інфузія повинна бути заповнена кілька разів, щоб запобігти малим або великим частинкам, які погіршують стан тварини.

Ви можете використовувати рішення фуррациліну. Для цього розчиняйте 1 г на 5 л води. Такі великі обсяги пов`язані з тим, що дуже важко виміряти менше порошку без наявності електронних шкал, а підвищена концентрація значно завдасть шкоди кошеня.

Якщо кон`юнктивіт є бактеріальним, то ви можете використовувати тетрациклінову мазь, яка продається в звичайній аптеці. Мазі ідеально справляється з запаленням і руйнує патогенну флору. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняВетеринар може виписати спеціальні очні краплі для кошенят. Вони допомагають впоратися з проблемою, але мінус полягає в тому.

Якщо все більш серйозно, то призначається внутрішньом’язове введення антибіотиків для впорання з інфекцією. Нагадаємо, що антибіотики не працюють проти вірусів та грибів, тому вам потрібно визначити тип збудника до початку лікування.

З алергічним кон`юнктивітом, спеціаліст призначає спеціальні антигістамінні препарати, які допомагають впоратися як з алергією, так і з набряками, і запаленням. Якщо алергія викликана життям, то гельмінти лікуються паралельно.

Важливий!Хвороба може бути ускладнена запаленням повік або рогівки ока.

Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Перитоніт

Перитоніт - це запалення тканин підкладки черевної порожнини.Він відрізняється тим, що причинним засобом є вірус, і сама хвороба перетворюється на інфекційне.

Основна причина вірусу - слабкість імунної системи. Оскільки захворювання інфекційне, кошеня може заражатися його від інших котів (лише від котів, у інших тварин перитоніт викликає інший вірус).

Інфекція відбувається перорально при використанні зараженого корму або контакту з екскрементами/слизом хворої тварини.

Небезпечне захворювання вважається з тієї причини, що воно може передаватися крапельками в повітрі, відповідно, всі тварини, які перебувають у закритому приміщенні, можуть негайно захворіти.

Важливий!Тварини від 2 до 11 років мають певний імунітет до вірусного перитоніту і дуже рідко захворіють.

Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Симптоми перитоніту:

 1. Температура тіла збільшується до 40 ° C.
 2. Кошеня не піклується про все, що відбувається навколо нього.
 3. Тварина відмовляється від їжі.
 4. Втрата ваги помітна.
 5. Шлунок збільшується в розмірах. Створюється помилкове враження, що тварина вагітна.
 6. З`являється задишка.
Варто сказати, що захворювання може вплинути на функціональність майже всіх органів. Перитоніт може викликати кон`юнктивіт, параліч кінцівок та дивну поведінку (центральна нервова система).

На жаль, лікування відсутнє, якщо тільки з причини, що для діагностики та ідентифікації захворювання необхідно PL Cape Peritoneum бідної тварини.

Існує експериментальне лікування, яке передбачає введення противірусних препаратів, а також накачування слизу з черевної порожнини, яка накопичується внаслідок життєво важливої ​​активності вірусу.

Однак таке лікування є не лише трудомістким і дорогим, але й майже марним, оскільки тіло тварини може не витримати такої терапії через дисфункцію багатьох важливих органів (печінка, нирки). Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Паразитичний

Ми переходимо до захворювань, які викликаються не мікроскопічними шкідливими організмами, а паразитами, видимими неозброєним оком, які порушують функціональність органів або тіла в цілому.

Гельмінти

Гельмінтоз - з глистами, які можуть «оселитися» в тих чи інших органах тварини.

Існує багато різних гельмінтів, які паразитують всередині тварин, тому ми розглядаємо симптоми та лікування котів, заражених кожним типом хробаків.

Вони борються з гельмінтами за допомогою таких наркотиків, як

Яйця глистів можуть потрапити в тіло кішки разом з водою, їжею, частинками бруду, екскрементом хворих тварин.

Іноді з глистів неможливо захистити навіть домашнього улюбленця, який проводить все своє життя в будинку, оскільки паразити можуть бути в сирому м’ясі або в рибі. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняНавіть проточна вода може поставити глистів до корпусу кошеня.

Проблема є більш ніж актуальною, оскільки черв’яки повільно виснажують тіло, не викликаючи жорстокої реакції, тому кошеня втрачає не лише у висоті та вазі, але поступово згасає, якщо велика популяція паразитів живе в його тілі.

Симптоми інфекції трертодозами:

 1. Летаргія та депресія.
 2. Погіршення апетиту.
 3. Зниження ваги тіла.
 4. Проблеми дефекації (діарея або запор).
 5. Пожовтіння слизової оболонки.

Симптоми при зараженні нематодами:

 1. Тварина їсть погано або їсть власні кали.
 2. Кошенята зупиняються у зростанні і схудають.
 3. Вони починають хитатися під час ходьби.
 4. Проблеми з травленням (діарея, запор, блювота).
 5. Відзначається збільшення живота.
 6. Проблеми зі шкірою та.
 7. Слизові оболонки бліді.
 8. Ускладнення - це бронхіт та пневмонія.
Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Симптоми з пошкодженням цестодів:

 1. Блювота та рідкий кал.
 2. Нервові розлади.
 3. Гальмування тканини та розвиток у кошенят.

Важливий!З поразкою Cestodes, шматки паразитів можуть вийти з блювотою.

Ми з’ясували, що у тварини різні типи хробаків можуть паразизувати відповідно, вам потрібно придбати препарат, який буде негайно діяти проти всіх варіацій або діагнозом для виявлення паразита, що належить до певного типу, а потім почати лікування.

Негайно варто відмовитися від лікування вдома з тієї причини, що навіть якщо наркотик вбиває паразитів, тварина може померти.

Проблема полягає в тому, що наркотик вбиває черв’яків, але вони все ще залишаються всередині тварини.

Мертві паразити починають розкладатися, внаслідок чого існує сильне отруєння тілом, ступінь якого залежить від населення гельмінтів. Потрібно сказати, що крихкий організм кошеня не переживає подібного удару до печінки. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняВраховуючи вищесказане, перше, що вам потрібно зробити, - це відвезти заражену тварину до ветеринара.

Спеціаліст, враховуючи вік домашнього улюбленця, випише препарат, який або поступово знищить паразитів, щоб не викликати сильного отруєння.

Чи знаєте ви?Найбільш довгим життям було кішка з Техасу, США. Він народився в 1967 році і помер у 2005 році, проживши 38 років. У той же час, коти у віці 20 років прирівнюються до 96-річних старих людей.

Заборонено використовувати народні засоби для "пасовища" глистів, які використовуються для людей. Невелике кошеня помре більше від такого лікування, ніж від черв’яків, тому ні в якому разі не годуйте кота часником і не дайте йому, що може спричинити погіршення. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Бліх

є мобільними маленькими комахами, максимальна довжина яких досягає 0,5 см. Рот представлений у вигляді пронизливого люблячого апарату, який пристосований до різної товщини шкіри.

Існує багато видів бліх, які паразитують, котів, мишей і навіть птахів. Котячий блох - це найбільш "універсальна", тому вона може перейти як до людини, так і від людини.

Блома руйнується Drop, а також блошиною.

Інфекція відбувається в контакті з носієм дорослих, а також у контакті з речами, на яких я можу мати паразити. Однак домашня кішка, яка ніколи не входила на вулицю, також може заражатися бліхами.

Це трапляється з тієї причини, що власник може принести флісові яйця (ніт) разом із взуттям, і як тільки вони впадуть на волосся тварини (сприятливі умови), молоді люди негайно з’являться. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняЧасто дорослі бліхи можуть чіплятися за одяг, тому виключити інфекцію майже неможливо, якщо ви регулярно виходите на вулицю.

Симптоми інфекції:

 1. Кошеня кусає шкіру.
 2. Неспокійна поведінка.
 3. Mubber Meow.
 4. Під час розчісування ви можете помітити невеликі коричневі котушки, які є фекальними комахами.
 5. На шкірі тварини ви можете знайти укуси, а також роздратування.
На щастя, існує величезна кількість різних засобів, з якими можна знищити бліхи.

У той же час варто пам’ятати, що у вас є кошеня, а не дорослий, тому, купуючи ліки, потрібно уточнити вік домашнього улюбленця.

Якщо ви боїтесь отруїти кішку, то проконсультуйтеся з ветеринаром.

Достатня кількість коштів від смоктання паразитів продається в будь -якому Vetaptex. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Неінфекційний

Далі ми розглядаємо захворювання, які жодним чином не пов`язані з паразитами чи інфекцією. Такі захворювання важко лікувати, оскільки не існує збудника як такого. У той же час багато власників посилаються на вірус або бактерії, саме тому проводиться неправильне лікування.

Синдром вимирання кошеня

Це жахливий стан, коли кошеня народжується "передчасним", дуже слабким і виснаженим.

Синдром зустрічається у кошенят -новонароджених, які з тих чи інших причин не отримували достатньо поживних речовин у утробі кішки. Діти мають чверть меншої ваги тіла, ніж здорові кошенята.

У той же час, кішка не демонструє особливих, через що слабкі брати не мають можливості їсти чи розігрітися нормально, оскільки їх штовхають здорові тварини. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Симптоми:

 1. Температура тіла знижується на кілька градусів, найчастіше - 34 ° C.
 2. Серце б`є дуже повільно, а швидкість дихання також зменшується.
 3. Кошеня практично не рухається, постійно лежить на його боці.
 4. Сильні судоми та тривалий термін арешту дихання.
 5. Кома спостерігається.

Важливий!Після того, як кошеня починає судоми та арешт дихання, вже неможливо повернути його в нормальний стан.

Ви можете вилікувати слабкого кошеня, лише якщо він не має серйозних патологій, які будуть заважати під час годування чи дефекації. Немає шансів пережити шанс вижити.

Щоб врятувати слабкого кошеня, одразу після народження його потрібно помістити в подобі "інкубатора", де висока температура буде підтримуватися.

Тільки ви забезпечуєте годування, оскільки слабке кошеня не зможе смоктати молоко в кота, крім того, мати може захворіти, тому стан пухнастого буде чітко погіршитися. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняЛікування не закінчується доглядом, але вимагає спеціалізованого втручання. Небезпечно переносити послаблене кошеня до ветеринара, тому вам слід зателефонувати до лікаря. Він огляне кошеня, після чого він виписатиме необхідні препарати, які зміцнять імунітет або сприятимуть одужанню.

Синдром токсичного молока

Молоко молока може перетворитися на поезію для кошенят. Це трапляється тому.

В результаті речовини, що отруюють тіло маленьких кошенят, потрапляють у молоко.

Симптоми:

 1. Вигук кошенят.
 2. Діарея і здуття живота.
 3. Mubber Meow.
 4. Анальний отвір стає червоним, а також трохи набрякає внаслідок реакції на рідкий стілець.
Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняЛікування полягає у ліквідації джерела проблеми. Якщо котяче молоко спричиняє отруєння у кошенят, то молодих тварин потрібно переводити в штучне харчування, після чого травна система буде працювати як слід.

У цьому випадку необхідно видалити токсини з ослабленого тіла кошенят, інакше їх очисні органи просто не можуть впоратися з отрутами.

Для цього призначається підшкірне введення ізотонічних розчинів, які видаляють отруйні речовини.

Також використовуються гомеопатичні препарати, які базуються на травах.

Слід розуміти, що отруєння у маленьких кошенят схоже на отруєння у маленьких дітей. Якщо отруйні речовини не видаляються в часі, то тварина померла. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Гіпогалактія у котів

Гіпогалактія - це недостатня продукція молока з молочними залозами кота, внаслідок чого кошенят не отримують достатньої кількості «їжі», відбувається часткове зневоднення, а зростання та розвиток також сповільнюються.

Аналогічна проблема виникає з тієї причини, що котяче молоко виробляється виключно після впливу рецепторів сосків. Тобто молоко почне виділятися лише тоді, коли кошеня починає смоктати соски.

Проблема виникає і у котів, які вперше народжують, або в тих, чиї підстилки занадто великий. Якщо тварина не їсть добре або страждає від зневоднення, то молоко вироблятиметься в мінімальних обсягах.

Симптоми:

 1. Кошенята дуже неспокійні, постійно намагаючись підійти до молочної залози.
 2. Кіт нервує, штовхає кошенят.
 3. Кіт проводить дуже мало часу на годування виводків.
Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняЛікування як такого не існує. Або ви покращуєте дієту кішки, після чого виробництво молока покращується, або перенесіть кошенят на штучне годування.

Іноді перед промасуванням сосків -котів може допомогти, щоб вони придбали потрібну форму, і рецептори дали сигнал, і вироблення молока починається.

Важливий!Необхідно збільшити вміст калорій в раціоні кішки, а не різноманітність.

Анемія та гемоліз

Анемія - синдром, при якому рівень гемоглобіну в крові значно знижується. Простіше кажучи, це анемія.

Для анемії використовуйте

Гемоліз - це процес руйнування "старих" клітин крові. Патологічна версія відрізняється тим, що тіл крові знищуються достроково, саме тому гемолітична анемія відбувається. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Причини:

 1. Процес утворення клітин крові порушується.
 2. Процес "витрачених" тіл крові порушується.
 3. Баланс між виробництвом та руйнуванням тіл крові не спостерігається.
 4. Генетична недостатність.
Кров виробляється кістковим мозком і знищується в селезінці. Відхилення від норми виробництва/"утилізації" крові викликає анемію, що вказує на функціональне розлад органів.

Симптоми:

 1. Слизові оболонки втрачають свій колір або дають синім.
 2. Серцебиття прискорюється, а задишка з’являється через дисфункцію серцевого м’яза.
 3. Кошеня хвора, нічого не їсть, не п`є, постійно бреше.
 4. Кошенятки погано ростуть, худнуть.
 5. Травий розлад можливий.
Лікування проводиться залежно від типу захворювання. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняЯкщо була діагностована пост -геморагічна анемія, яка характерна для крововиливу (зовнішня або внутрішня), то зусилля спрямовані на зупинку кровотечі, після чого приписують гемостатичні препарати, а також ті, що збільшують згортання крові, щоб запобігти повторному стані - крововилив.

Гемолітична версія виникає з тієї причини, що нові клітини крові швидко знищуються через дію отрут, вірусів або мікрозотів.

Спочатку ветеринар призначає ліки, розроблені для знищення збудника.

Далі, приписуються препарати, які видаляють отрути з крові, а також наркотики із залізом, які відновлюють рівень гемоглобіну.

Зневоднення

Дегідратація - це зменшення кількості води в організмі нижче фізіологічної норми, що спричиняє несправності всіх систем органів, у тому числі на клітинному рівні. Супроводжується порушенням метаболізму (метаболізм). Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняНайчастіше виникає не через відсутність води, а через швидке усунення рідини з організму. Причиною зневоднення може бути блювота, діарея, надмірна пітливість. Дегідратація також діє як "супутник" різних захворювань, в яких тварина відмовляється від води та їжі.

Окремо варто сказати про хвороби та відхилення, які призводять до зневоднення, а саме:

 1. Діабет.
 2. Хронічні патології.
 3. Хвороби нирок.

Симптоми:

 1. Легка слабкість (із втратою менше 6% рідини).
 2. Слизові оболонки сухі і втрачають колір. Слина стає липкою (менше 8%).
 3. Сухі слизової оболонки, а також холодні кінцівки (більше 10%, пряма небезпека для життя).
Перед лікуванням захворювання, яке спричинило зневоднення, необхідно відновити водний баланс. Для цього вдома слід перемістити тварину на прохолодне місце, а потім випити з шприца без голки при кімнатній температурі. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняДалі слід зателефонувати до ветеринара, якщо кошеня не п`є або стан не покращується. Для відновлення водного балансу введення рідин буде потрібно внутрішньовенно.

Лише після зникнення симптомів зневоднення ви можете перейти до лікування основної хвороби, якщо такі є.

Чи знаєте ви?На морді котів є залози, які виділяють спеціальну пахучу таємницю. Кішки натирають на наші ноги та руки, щоб відзначити територію цією таємницею.

Гіпотермія

Гіпотермія небезпечна для кошенят -новонароджених, оскільки вони не можуть самостійно регулювати температуру тіла. У перші два тижні життя немовлята нагадують холодних тварин, оскільки їх стан безпосередньо залежить від температури навколишнього середовища.

Кіт повинен зігріти кошенят, але не всі тварини виконують свій "обов`язок". Якщо у кота проблеми з нервовою системою або вона чогось боїться, то їй не буде зацікавлена ​​в піклуванні кошенят. Іноді тварина вважає, що її завдання полягає в гріти і рубнути лише найпотужніші, а слабкі будуть загинути так. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняГіпотермія у кошенят також відбувається, якщо температура в приміщенні опускається нижче 20 ° C.

Недостатньо розвинені кошенят або ті, хто має потворність, завжди замерзять, оскільки вони занадто слабкі, щоб вижити при оптимальній кімнатній температурі. Такі люди потребують "парникових" умов.

Симптоми:

 1. Тварина постійно тремтить.
 2. Апатія.
 3. Кошеня постійно хоче спати, намагається сховатися в найдальшому темному куті.
 4. Зниження температури.
 5. Повільне дихання та серцебиття.
 6. Дивна поведінка.
Легка гіпотермія «лікується» повільним пасивним потеплінням. Потрібно перемістити тварину на тепліше місце, а потім додатково загорнути її, щоб підтримувати тепло.

Що стосується середньої або сильної переохолодження, ветеринар повинен негайно зателефонувати. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняСитуація не потребує зовнішнього, а внутрішнього потепління, для якого вводяться внутрішньовенно нагрівальні сполуки, а також роблять теплу клізму. Інгалятор іноді використовується так, щоб тепле повітря потрапляє в тіло тварини.

Оскільки ми говоримо про маленьких кошенят, не всі засоби можна використовувати, тому вам потрібно якнайшвидше зателефонувати до фахівця, щоб врятувати дитину.

Важливий!Гіпотермія може негативно впливати на внутрішні органи, тому діагностика обов`язково здійснюється.

Запалення пупка

Проблема, пов’язана з пуповинним шнуром, яка виникає через інфекцію. Якщо мати неправильно перекушує пуповину, і, як правило, вона повинна довжиною кілька сантиметрів, то з’являється відкрите рану, в яку може впасти будь -яка інфекція.

Часто причиною зараження є хвороба зубів у матері, яка під час закуски приносить інфекцію в організм дитини. Також причиною зараження може бути антисанітарні умови в середовищі існування кошенят. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікування

Симптоми:

 1. Відмова в їжі.
 2. Пригнічений стан.
 3. Поліпшення температури тіла.
 4. Набряк і нагноєння пупка.

Важливий!Пуповина безпосередньо пов`язана з печінкою, тому відсутність лікування тягне за собою отруєння крові.

Для початку пуповинний шнур обробляється антисептиками, після чого застосовуються препарати, які полегшують запалення. Далі, спеціальні антибактеріальні композиції вводяться у вену або м’язи, які призначені для запобігання отруєння крові.

Окремо варто сказати, що для запобігання пуповини відразу після народження він обробляється з йодом.

Найчастіше, як коти, як коти, як домашні тварини, як домашні тварини, як

Хвороба кошенят: Чи небезпечні для людини

На закінчення поговоримо про те, чи небезпечні вищезазначені захворювання для людини.

Почнемо з того, що може нам справді нашкодити - з паразитами. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняНе секрет, що кішки та собаки - це тварини, з яких людина може заражатися черв’яками, оскільки ці смоктання паразитів чудово почуваються на нашій температурі тіла, тому не тільки ваш вихованець зацікавлений у своєчасному виявленні та лікуванні хробак також ти.

Багато лікарів регулярно рекомендують, щоб запобігти власникам котів та собак, антигельмінтних препаратів для захисту тіла від хробаків.

Як відомо, бліхи не дуже люблять людське тіло, оскільки воно має мінімальну кількість волосся, але ви не повинні бути недбалими.

Справа в тому, що котячі бліхи можуть перейти на людину через їх "універсальність", тобто якщо ваш вихованець має бліх, то вони можуть з’явитися і у вас є.

Однак вони не обов`язково будуть на вашій голові. Бліхи можуть дістатися до вашого ліжка, після чого, коли ви засинете, вони почнуть свою "страву". Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняБлохи небезпечні не те, що вони переробляють тіло, викликаючи біль, а через те, що вони є носіями великої кількості захворювань. Ці паразити можуть заразити вас енцефалітом, туляремією, висипанням, сальмонельозом, а також "принесіть" з собою яєчні черв`яки з собою.

Далі ми стежимо за хворобою шкіри, про яку багато хто чув. Йдеться про лишайника, який зустрічається не лише у собак і котів, але й у людей.

Небезпека полягає в тому, що лишайник викликає руйнування кератинової поверхні (нігті та волосся), а також за відсутності лікування, відбувається нагноєння нижніх шарів шкіри. Найгірше, що може статися за відсутності лікування, - це пошкодження кісток та мозку.

Інші захворювання котів, небезпечні для людини, досить рідкісні, а їхні носії найчастіше дикі тварини, тому ми не будемо їх обговорювати. Найпоширеніші хвороби кіттералів: симптоми та лікуванняПам’ятайте, що доглянута тварина не є небезпечною для людини, і більшість паразитів не виживають у нашому організмі через знижену температуру людського організму.

Чи знаєте ви?Якщо ми порівнюємо мозок людини з мозком котів і собак, то коти ближче до нас з точки зору біології. Для емоцій котів однакові частини мозку відповідають, як у людей.

Це найпоширеніші захворювання та недуги новонароджених та дорослих тварин. Пам`ятайте, що більшість захворювань впливають лише на ослаблених тварин, які живуть у поганих умовах і живляться тим, що буде знайдено.

Неможливо запобігти лише генетичним захворюванням, і все інше піддається профілактиці.

78

Статии на тема
LiveInternet