Як зробити тераріум для черепахи

Чому черепах повинні мати затишне житло

У неволі земельні черепахи можуть прожити до 40 років, але для цього їм потрібно обладнати комфортний куточок. Неправильно містити таку рептилію в умовах вільної ходьби, оскільки термофільна тварина дуже чутлива до чернетки, холодної підлоги та пилу. Вдома найкращим варіантом для такого вихованця буде горизонтальний тераріум. Ви можете розробити його самостійно, виходячи з розміру та вимог домашнього улюбленця. Як це зробити грамотно, ми розкажемо далі у статті.

Чому черепах повинні мати затишне житло

Сьогодні з цього приводу існує багато суперечок. Деякі стверджують, що необмежений простір у всій квартирі дозволяє черепаху самостійно вибирати комфортне місце для себе. Структурні варіанти

Та інші категорично засуджують цей зміст, пояснюючи це негативним наслідком грязі підлоги на здоров`я та тривалість життя тварини.

Чи знаєте ви?Черепахи зійшли в історію як найдавніші рептилії. Доказом цього є знайдені залишки, яким понад 220 мільйонів років. Сучасні вчені припускають, що доісторичні рептилії характеризували величезні розміри, товстий нижній шар оболонки та зубів. Діаметром така тварина досягла близько 3,5 метрів.

Експерти вважають, що це неприйнятним для вільних прогулянок термофільним рептилією навколо людського монастиря з кількох причин:

 • Такі прогулянки загрожують травмами для черепахи;
 • Відсутність терарію сильно вплине на його здоров`я, оскільки без особистого монастиря він не зможе отримати достатню кількість вологи та світла;
 • Гуляючи в квартирі рептилії, буде шукати усамітнений куточок. Як правило, у таких важких притулках є багато пилу та високої ймовірності чернетки;
 • Якщо ви не оснащуєте домашнього улюбленця, відповідно до його уподобань та вимог, він не зможе викопати грунт. І ця звичка закладена на природі в черепахі;
 • Для підтримки таких представників фауни важливо поставити їм важкі предмети. У природі вони люблять кусати снаряди, крейду, а в квартирі вони шукатимуть, що впаде на шляху. Можливо, що серед цього буде небезпечно для здоров`я домашніх тварин чи цінних речей для власників.
Вибір матеріалів для дизайну

Якщо ви зважуєте всі плюси і мінуси вільного вмісту земельних черепах, то висновок пропонує собі про необхідність побудувати комфортний тераріум, в якому палата буде щаслива по -своєму.

Чи знаєте ви?Найбільша доісторична черепаха - архелон. Скелет, що належить йому, який був відкритий археологами, досягнув діаметром більше 4 метрів. Передбачається, що вага цієї тварини становив 2,2 тонни.

Структурні варіанти

Тераріуми можуть мати різні конструкції, кожен з яких має свої особливі якості.

Дерев`яна конструкція

Найчастіше вдома ці вихованці містяться в звичайних дерев’яних ящиках відповідних розмірів. Це елементарний дизайн, який легко створити і не потребує спеціальних матеріалів.

Крім того, такі предмети завжди будуть знаходитись у сараї, гаражі чи коморі. Якщо вдома ніде не було підходящої потужності, то в готовому вигляді можна купувати недорого. Інструменти та матеріали, необхідні для роботи

Поєднання деревини та скла

Багато заводчиків покращать дерев’яні споруди, замінюючи одну зі стін матовою оргсклою. Важливо не забувати про вентиляційні отвори.

У таких варіантах підлога виготовляється з тонкого пластику або лінолеуму або ламінату, а дах виготовляється з вгору або висувної кришки. Необхідні вимоги та розміри

Пластиковий контейнер

Це недорогий, але дуже комфортний будинок для палати. Основним його недоліком є ​​складність встановлення лампи для нагрівання черепахи. Важливо, щоб цей предмет не загрожує її життю і забезпечував потрібну кількість тепла та світла.

Як альтернатива, ви можете використовувати придбані пластикові клітини для гризунів. Терарій для сухопутної черепахи своїми руками

Чи знаєте ви?Всі черепахи довгі. У природних умовах вони можуть прожити більше ста років. Наприклад, найдавніша рептилія оболонки в Європі все ще вважається палати зоопарку Галапагоса, прозваний Гарріентом, який помер у 2006 році. Тоді тварині виповнилося 250 років. Але найцікавіше - це те, що на своєму життєвому шляху він мав можливість зустріти самого Чарльза Дарвіна, який привів його до європейських просторів

Підлога

На думку експертів, це не найкращий варіант для підтримки черепахи. Але спочатку, поки не буде вирішено питання про його постійне місце перебування, ви зможете огородити кут для палати прямо на підлозі в квартирі.

Висота цієї хеджування повинна відповідати розміру орендаря (ми поговоримо більше про це пізніше). Важливо, щоб підлога була утеплена, інакше рептилія зашкодить і померла. Ви не можете тримати його на голій плитці.

Доцільно покрити оснащений корал із шматочком лінолеуму або гумового килима. Пам’ятайте, що земельні домашні тварини добре реагують на відкриті зони. Температура в приміщенні з Коралом не повинна опускатись нижче +25 градусів. Де поставити тераріум на черепаху

Акваріум

Черепахи добре адаптуються до вмісту в приміщенні в умовах звичайного акваріума для представників води фауни. Вони можуть забезпечити зону для нагріву лампи, а також отвори вентиляції. Недоліком цього варіанту є висока вартість дизайну. Як оснастити терарію для земельних черепах

Полиця на сервбі

Хороший варіант для підопічної оболонки, але його домовленість вимагає багато зусиль від власника. Важливо забезпечити гарне кріплення лампи для опалення, крім того, ця конструкція повинна бути безпечною. Дайте перевагу широким і високим полицям, щоб звір не спалював.

Важливий!У черепахі терарію має бути невеликий галька. Якщо тварина виявляє тенденцію до ковтання гальки, негайно замініть набережну на більші камені.

Вибір матеріалів для дизайну

Найчастіше тераріуми для сухопутних черепах виготовлені з натуральної деревини, нетоксичного пластику та скла. Як очистити тераріум

Кожен з цих матеріалів має свої переваги та недоліки:

 1. Наприклад, Пластикові вироби дуже легкі. Легко співпрацювати з таким матеріалом, він доступний, недорогий і зручний для догляду.
 2. Окуляри зазвичай роблять одну з сторін монастиря - той, через який ви будете годувати свою рептилію. Для цього використовується звичайне або органічне скло. Варто врахувати, що черепахи в більшості випадків не помічають прозорого бар`єру, саме тому вони вдарили по ній. Тому експерти радять не виявляти травми тварини та прикрасити скляні стіни природним фондом терарію.
 3. Дерев’яні споруди втрачають свою важкість, але заслуговують уваги практичністю та витривалістю. Багато заводчиків поєднують ці матеріали, враховуючи зручність домашнього улюбленця та зовнішню декоративність структури.
 4. Найчастіше черепахи містяться у квадратних або прямокутних будинках з дерева та скла. Варіації є практичними, коли скляні кришки можна не лише перемістити, але навіть вилучити з канавок. У деяких конструкціях вони просто прикріплені до магнітів.

Важливий!Правильний вміст квартири сухопутної черепахи забезпечує різноманітну дієту своєї сили, щотижневе купання в теплій воді та влітку, гуляючи по вулиці (не більше 1 години на день)

Як зробити тераріум для черепахи

Інструменти та матеріали, необхідні для роботи

Найкраща і недорога конструкція - з фанери та оргскла.

Вам також буде корисно дізнатися,

Для того, щоб побудувати домашній тераріум для вашого вихованця, вам знадобиться:

 • пил або електрик;
 • аркуш фанери, з якого 4 частини мінімум 90 х 50 см випереджають розмір (можна замінити пластиком);
 • клею пістолет або гвинти для прикріплення деталей;
 • дерев`яний тонкий бар для кріплення стін;
 • куточки для бічних стін;
 • 2 рейки з канавками для скла;
 • свердління;
 • силіконовий клей;
 • пластикові накладки для покриття отворів вентиляції;
 • лампа для нагрівання тварини (доцільно забезпечити для неї спеціальний захисний ламп);
 • годівниці;
 • Напої;
 • шматок лінолеуму на підлозі;
 • Спеціальний сміття (ґрунт);
 • купальник;
 • гігрометр;
 • термометр.

Необхідні вимоги та розміри

Якщо черепахи ведуть мовчазний спосіб життя, не думайте, що вони будуть задоволені будь -якими умовами, які ви їх надасте. Майте на увазі, що принесучи таку палату до дому, ви будете мати справу з дуже вимогливою рептилією.

Акваріум-террарій для черепахи своїми руками: відео

Важливий!Суворо заборонено годувати черепаху шматочком їжею для котів та собак. Вміст в умовах невеликого тераріуму, відсутність спеціального ґрунту та регулярної ходьби також впливає на нього.

Перше, на що потрібно звернути увагу - це розмір структури. Досвідчені селекціонери консультують обчислення необхідної області, керуючись наступним правилом: довжина, висота та ширина структури повинні бути збільшені з розмірів рептилії на 2 - 6 разів.

Тобто, якщо діаметр черепахи становить 10 сантиметрів, то параметри її монастиря повинні досягати пів метра. Це стосується також висоти тераріуму, яка також вимірюється з урахуванням довжини тварини. У обмежених умовах це значення можна помножити на 2.

Якщо ви плануєте містити декількох домашніх тварин, вам доведеться обчислити для них область окремо. Для пари десяти сантиметрів домогосподарств вам потрібна кубічна структура з боками про метр. Пам`ятайте: чим більше місця, тим комфортніше буде ваш улюблений. Як зробити тераріум для черепахи

Матеріал для житла черепахи повинен бути обраний, керуючись його розмірами та витривалістю палати. Тобто, невеликі конструкції для теплових тварин можуть побудувати з дерева, а пластик підходить для холодного рівня.

Також враховуйте можливість теплоізоляції стін за допомогою піни. В ідеалі черепахи, які вони люблять холод, повинні бути в окремих кімнатах від тих, хто віддає перевагу великій кількості.

Якщо такої можливості немає, вам доведеться побудувати спеціальну стійку для тераріуму, розміщуючи більш витривалої тварини в нижньому рівні.

Чи знаєте ви? Унікальна особливість, яка по праву вважається рекордом серед усіх хребетних тварин, належить морських черепах. Вони, як правило, затамують подих більше 10 годин.

Кожен заводчик черепах повинен привести домашні умови своїх підопічних до природних. Тільки тоді вони забезпечили міцне здоров`я та довговічність. Як зробити тераріум для черепахи

Терарій для сухопутної черепахи своїми руками

Щоб заощадити на покупці комфортного та міцного житла для домогосподарства Shell. Зрештою, побудова тераріуму не потребує спеціальних знань та навичок. Ветеринари радять оснастити 3 стіни з дерева або нетоксичного пластику для психо -емоційного комфорту черепахи та одного з органічного скла.

У тераріумі ви також можете містити

Терарій для земельних черепах: відео

Як зробити тераріум з шафи

Для цього готова книжкова полиця зі скляними розсувними дверима або меблевою стіною ідеальна:

 1. Виберіть сильну і широку полицю, яка буде відповідати розміру вашої палати. Не забудьте врахувати безпечну висоту цієї структури в умовах нагрівання трубки.
 2. Якщо окрема двері не передбачені у фабричній структурі, вам потрібно вільно вимірювати її розміри рулеткою і вирізати їх незалежно від скла.
 3. Ці частини кріпляться до спеціальних пластикових канавок або до клею.
 4. Важливо забезпечити вентиляцію та покриття для відкриття структури.
 5. Його задня стіна для комфорту тварин повинна бути запечатана природним фоном, характерним для природного середовища черепах.
 6. Крім того, серед деталей тераріуму необхідно забезпечити окреме притулок для домашнього улюбленця. Це може бути звичайний квітковий горщик або дерев’яна споруда, в якій рептилія може підійти. Деякі заводчики роблять двоповерхові будівлі, де знаходиться будинок внизу, а майданчик опалення обладнано вгорі.
 7. На завершення будівництва встановіть нагрівальну лампу. Це повинно дати достатньо світла і тепла, але не завдати шкоди тварині та вашій власності.
 8. Бик з сіном або тирсою на підлозі в будинку черепахи, а в решті території виклав невеликі гальки.
 9. Далеко від лампи, покладіть посуд для годування та.
Як зробити тераріум для черепахи

Чи знаєте ви?Черепахи можуть довго голодувати. Наприклад, різноманітність слонової кістки проводить без їжі протягом 18 місяців. Враховуючи ці особливості рептилій, стародавні моряки взяли їх у плавання, як довга консервована їжа.

Терарій з кабінету дуже легко побудувати, але його значним недоліком є ​​складність організації нагріву лампи. Часто неправильне розташування цього пристрою призводить до травм тварини та псування матеріалу.

Як переробити акваріум у тераріум

Оскільки черепахи обожнюють водні процедури, власний басейн у тераріумі не зашкодить їм. Майте на увазі, що тип води залежить від різноманітності вашої палати.

Експерти радять заздалегідь передбачити, щоб принаймні 100 літрів обсягу падали для кожного жителя будинку черепахи. Висота житла не повинна бути нижче 40 сантиметрів. Це необхідно, щоб вихованець мав можливість вільно маневрувати та плавати в будь -якому напрямку. Як зробити тераріум для черепахи

Зміст такої конструкції має багато вимог. Вода в акваріумі повинна змінюватися кожні 5 днів, але вона суворо заборонено оновлювати весь обсяг. Тільки третина підлягає заміні, щоб зберегти мікробалас водного середовища.

Чи знаєте ви?Багато хто помилково вважає черепах найповільніших істот на планеті. Насправді вони дуже мобільні у воді, в якій вони можуть розвинути швидкість до 35 кілометрів на годину. На суші їх мобільність зменшується до 15 км/год. Зазначається, що чим холодніша температура повітря, тим повільніше земля рептилія повзе.

Щоб переробити акваріум у повний тераріум, слід дотримуватися цієї технології:

 1. Виберіть скляну посудину, яка повністю дотримується вищезазначених рекомендацій.
 2. Ретельно мийте акваріум, очищаючи можливий бруд і цвіль (предмет застосовується до контейнерів, які вже працювали);
 3. Скрутити 3 стіни контейнера з фотоном, що відповідає природним умовам життя домашнього улюбленця.
 4. З фанери або пластику, використовуючи електрик, виріжте аркуш, який поміститься в контейнер і закриє його довжину на третину.
 5. Приклейте до вирізаної частини (або підключіться до гвинтів) 4 рейки, які відіграватимуть роль опор. Їх довжина повинна підніматися лише на кілька сантиметрів над рівнем води.
 6. З круглої гальки склеюйте сторону для земельної ділянки і таким же чином побудуйте сферичну структуру для укриття рептилії. Важливо, щоб на суші у неї було місце для опалення під лампою.
 7. З дерев’яних смужок довжина яких трохи менше, ніж ширина акваріума за допомогою клею, побудуйте сходи, щоб тварина впала у воду.
 8. Внизу акваріуму налийте близько 3 сантиметрів піску та гальки. Водорості не можна посадити, оскільки їх черепахи їдять їх.
 9. Встановіть лампу над конструкцією, щоб світло не розташоване безпосередньо над їжею палати.
 10. У притулку, сеннічний сміття.
Як зробити тераріум для черепахи

Важливий!Під час прогулянки черепах на вулиці не дозволяйте їй їсти отруйні та лікарські рослини. Контакти з іншими домашніми тваринами також протипоказані.

Пластиковий тераріум для черепах

Якщо ви віддаєте перевагу будувати монастир для свого вихованця з пластику, спочатку вирішуйте потрібний розмір конструкції та підготуйте необхідний матеріал.

Це рішення добре, що, маючи помилки, допущені в процесі складання, кадр легко розібрати за допомогою звичайної сильної нитки. Він проводиться в місцях, де деталі були записані за допомогою силіконового клею. Як зробити тераріум для черепахи

Послідовність завершення:

 1. Electrolobzik вирізав 5 аркушів для стін та днищ. Ми обчислюємо їх розміри відповідно до вищезазначених рекомендацій.
 2. Ми покладаємо дно і розкладаємо силіконовим клеєм суглобом бічних і задніх стінок.
 3. Покладіть задню стінку на дно і зафіксуйте її, поки клей не замерзне. Якщо матеріал погано пов`язаний, ви можете використовувати придбані кути для пластикових продуктів. Ви можете придбати їх у будь -якому будівельному магазині.
 4. Так само ми збираємо всі інші стіни. Для кращого розуміння клею експерти радять посипати з`єднані частини водою з спрею.
 5. Коли структура висихає, вийміть надлишок клею з частин лезом і накрийте всі шви швами, щоб розлита вода не знищила матеріал.
 6. Прикрасьте стіни під природним фоном, знайомих черепах.
 7. Всередині обладнайте будинок для домашнього улюбленця. Її стандартні атрибути: захищені (ви можете взяти квіткову коробку відповідних розмірів і зробити в ньому вхід або шматок дерев’яної порожнистої палуби), гальку, сіно -підстилку, пісок, миску для їжі та напоїв.
 8. Встановіть лампу над місцем, де розпилюється пісок.
 9. Накрийте конструкцію скляним аркушем відповідних розмірів зверху. Це допоможе зберегти тепло всередині і дозволить вам спостерігати за підопіком.
Як зробити тераріум для черепахи

Важливий!Не рекомендується використовувати термо -множники та теплові папери для нагрівання тераріумів для нагрівання. Для цього 60 Вт найбільш підходять для найбільш підходящих. Вони розміщуються в кутку, таким чином ділячи тераріум на теплі та холодні зони. У першій версії температура повітря повинна досягати 28-32 градусів вночі, а в другому 22-24 градусах

Як зробити дерев’яний тераріум

Цей варіант зручний для широкого місця для підопічного та можливості зручної установки лампи. У такому дизайні легко побудувати широку високу полицю, щоб тварина в сходах піднімалася на неї для кращого нагрівання.

Крім того, для зручності ви можете надати другий будинок. За бажанням в нижній частині конструкції ви можете прикріпити басейн. Все залежить від вашої уяви, можливостей та уподобань домашнього улюбленця. Як зробити тераріум для черепахи

Технологія будівництва елементарної коробки:

 1. Пийте базу розміром 90х50 см з фанери.
 2. Використовуючи клейовий пістолет навколо периметра цієї частини, прикріпіть штангу, до якої будуть прикріплені стіни.
 3. Бічні стінки закріплені на кутах за допомогою гвинтів. Таким чином, на цьому етапі будівництва ми отримали дно з 2 бічними стінами та 1 ззаду.
 4. Дно покрите іншим аркушем фанери. Це необхідно, щоб смужки не створювали дискомфорту для палати, а підлога навіть.
 5. На передній частині підлоги ми застібаємо рейку з канавками для скла з клейким пістолетом (гвинти).
 6. Збоку ми робимо один отвір вентиляції діаметром 3 мм. Їм не потрібно більше, тому що в цьому випадку тварина буде підпорядкована проектом. Якщо ви вирішили використовувати сітку з перфорованого алюмінієвого листа як вентиляції, то її розмір залежить від місця. Наприклад, верхня вентиляція повинна бути третиною ширини конструкції, а нижня робиться у вигляді кишені з шириною 20 - 50 мм.
 7. З пластику ми вирізаємо відповідні розміри клапана і трохи покриваємо вентиляцію, запобігаючи проникненню комах та пилу всередині.
 8. Обробіть усі дерев’яні деталі з гарячою оліфою двічі, а потім накрийте меблевий лак. Така обробка захистить структуру від вогкості.
 9. Встановіть лампу. Для розжарених пристроїв слід надати ліхтарі. Важливо, щоб цей предмет не був розміщений занадто низько над поверхнею, де черепаха повзе. Якщо повітря в її будинку прогрівається до більш ніж +25 градусів, то він стикається з перегрівом.
 10. Прикрасьте тераріум підстилкою, галькою, снарядами, оснащенням місця годування та поливу. Синій підлога з пилкою або сіном.
Як зробити тераріум для черепахи

Важливий!Використовуючи скляні деталі у виготовленні домашніх черепахів, експерти рекомендують вам віддати перевагу матеріалу товщиною 4-5 мм.

Де поставити тераріум на черепаху

Правильне розташування тераріуму не менш важливим. Його не можна розмістити в чернетках і під прямим сонячним світлом. Це поширена помилка для початківців, які вважають, що таким чином вони можуть забезпечити рептилій достатньо світла та тепла.

Але в таких умовах при інтенсивному сонячному нагріванні отвори вентиляції не можуть впоратися з високою температурою. Якщо конструкція виготовлена ​​зі скла, термометр може показувати в ньому 400 градусів. Як результат, тварина перебуває в пекельному вогні без шансу вижити.

Експерти радить розмістити дизайн у північній частині будинку, де завжди темно: це не повинно бути горище чи горищем. Найкраще віддавати перевагу підвалу або підвалу з відмінною теплотою та вологою ізоляцією. У невеликій кімнаті кут за глуховими дверима буде ідеальним для тераріуму. Як зробити тераріум для черепахи

Чи знаєте ви?Сьогодні, внаслідок активної риболовлі, черепахи були на межі вимирання. Кожен третій рептилію оболонки вмирає через використання людьми в кулінарії або народних ліках.

Як оснастити терарію для земельних черепах

Ми вже доторкнулися до цієї теми частково, але оскільки саме в цій галузі заводчики часто роблять грубі помилки, що призводять до смерті тварин, ми зупинимось на кожній деталі в черепахі будинку.

Спеціальне місце для цього виду підопічних дається на землю. Він повинен використовуватися незалежно від матеріалу, з якого буде виготовлений тераріум. Без спеціального покриття земельні рептилії страждають від деформації лап та стирання кігтів. Щоб цього не сталося, Налийте в танк звичайний річковий пісок або деревну пилку

Багато заводчиків, які роками займаються черепахами. Отже, Потрібно надати переваги для гальки та піскуЯк зробити тераріум для черепахи

В ідеалі, доцільно спочатку покрити підлогу конструкції килимком для ванних кімнат (він поглинає надмірну вологу.), і зробіть ґрунтову набережну зверху. Використовуйте обидва матеріал в одній структурі. У піску тварина поховатиме, а на гальці стоїть своїми кігтями.

Чи знаєте ви?Мешканці Південної Африки сьогодні вважаються найменшими черепахами - Капсой. Довжина їхнього тіла ледве досягає 10 сантиметрів з вагою 140 грам.

Наступним важливим елементом тераріуму є нагрівальний пристрій. Дешевше використовувати звичайні світильники до 60 Вт, але вони також добре зарекомендували себе. Їх перевага в заміні сонячного світла та тепла, чого не вистачає цих рептилій, що лежать.

Важливо врахувати, що такі предмети повинні розташовуватися над оболонкою тварини на відстані 20-30 сантиметрів. Вночі пристрої можна вимкнути. Але найкращим варіантом було б встановити автоматичне реле, яке полегшить контроль над режимом освітлення. Як зробити тераріум для черепахи

У зоні, де світить світильник, доцільно розміщувати чаші для води та їжі палати, а в холодній зоні повинен бути його хохова будинок. Для цього ви можете використовувати звичайну дерев’яну (пластичну) коробку з входом та вентиляцією.

Годівниця повинен бути без гострі кути, щоб домашня тварина не травмувала. Крім того, його потрібно викопати в землю, щоб їжа не переверталася. Бажано вибирати керамічні продукти для таких цілей. Ті ж вимоги до викликів та пияків.

Чи знаєте ви?З усіх представників такого роду фауни каймські черепахи вважаються найбільш агресивними та небезпечними. Вони атакують змій та водоплавні птахи. Були випадки, коли ці рептилії сукали пальці до дайверів. Зауважте, що у них немає зубів, але є потужний дзьоб, який може навіть кусати шматок дерева.

Для контролю температурного режиму в тераріумі експерти радить оснащувати його термометрами в районах, де працює лампа, і де коштує притулок. Як зробити тераріум для черепахи

Черепахи люблять вологе повітря, тож якщо в їхньому монастирі немає акваріума, періодично обприскайте кімнату холодною водою з розпилювального пістолета.

Як очистити тераріум

Зміст сухопутних черепах у неволі передбачає щоденне очищення їхнього житла. Майте на увазі, що тваринам характеризується певний запах, тож якщо ви не очистите їх у часі, то в кімнаті, де розташований тераріум, неприємний запах буде довго.

Структуру, виготовлену з прозорого пластику, не рекомендується мити гарячою водою. Потрібно бути теплим, інакше стіни зникнуть і втрачають свої функції.

Мити монастир суворо заборонено мити монастир абразивними хімічними речовинами та продуктами жорсткого дроту з черепахами. Для очищення таких конструкцій експерти радять використовувати домашнє або туалетне мило без аромату.

Як очистити акваріум для черепах: відео

У присутності сильних забруднень будь -який порошок очищення підходить. Але його потрібно використовувати в обмеженій кількості, оскільки у відділення може бути алергічна реакція. Мийка проводиться з звичайною губкою та зубною щіткою.

Чи знаєте ви?Вік черепахи можна обчислити концентричними кільцями, що утворюються на кератинізованих щитах щорічно, з яких складається оболонка рептилії.

Ніколи під час прибирання в будинку сухопутного відділення не намагайтеся очистити підлогу в приміщенні. Гальку потрібно вилучити з тераріуму і промивати окремо кожну гальку в мильній воді, а потім промийте і сухе.

Потім наповнювач може бути повернутий до вже чистого корпусу черепах і наповнений піском, повернувши всі пейзажі на розміщення. Зробивши всі ці маніпуляції, поверніть тварину додому.

Але прибирання не закінчено на цьому. Вміст черепахи означає регулярне очищення квартири з пилу та бруду. Зрештою, усі ці нюанси згубні для здоров`я домогосподарства оболонки. Ось чому У кімнаті, де знаходиться тераріум, вам також потрібно чистити щодняЯк зробити тераріум для черепахи

Для цього важливо зняти будинок рептилій з приміщень. Якщо це неможливо, тоді накрийте її кришкою і просуньте отвори вентиляції.

Вологою тканиною, вийміть пил з вікон та меблів, посипте м’які кути та підлоги, вимийте підлогу теплою водою. Уникайте агресивних очищувачів. Якщо вам довелося їх використовувати, то ретельно промийте всі поверхні чистою водою. Після прибирання обов`язково провітрюйте кімнату.

Важливий!Не думайте, що мовчазні черепахи не дбають, хто їх піклується. Вони пам’ятають свого господаря і чекають його, тому намагайтеся провести якомога більше часу з підопічними. Зверніть увагу на них щонайменше 3 рази на тиждень.

Зміст земельних черепах вдома - це клопіткий урок, який вимагає спеціальних знань та сприятливих умов. Важливо врахувати їх до того, як у будинку з’явиться в будинку. Тільки тоді йому забезпечують сильне фізичне та психо -емоційне здоров`я та довге комфортне життя.

Статии на тема
LiveInternet