Яка порода котів є найрозумнішою?

Канадський сфінкс

У світі є понад 200 порід котів, і всі вони розумні по -своєму, але серед цього достатку є особливі, найрозумніші породи котів, представники яких не тільки розуміють, що від них вимагає, але навіть Здатні продемонструвати, чому вони знають, як відчути людину і знати, коли ти можеш підійти до неї, і коли краще сидіти десь у кутку і не хизуватися, підходить для тренувань. Давайте спробуємо поговорити про 10 найкращих найсміливіших котів.

Канадський сфінкс

З першого погляду на цю кішку, здається, він, як магічна істота. Турецька ангораНедарма вважається, що найрозумніша кішка у світі. Фелінологи (фахівці з котів) стверджують, що інтелект канадського сфінкса схожий на інтелект трирічної дитини, і він не забуває ні добра, ні зла. Він добре навчається, він не боїться ні інших тварин.

Власник Сфінкса обирає себе, і у спілкуванні надає перевагу лише обраному. У нього посилене почуття рівності, відчуває себе як люди, їх друг. Він добре розбирається в звичках та залежності власників і будує власний стиль спілкування на цьому.

Він добре відчуває настрій свого господаря, і, якщо він відчує, що він не в дусі чи захворіти, завжди буде поруч, намагатиметься прихилятися і муркотися, щоб покращити його настрій. Навіть може вилікувати легкий головний біль - він має певний дар зцілення.

Ми рекомендуємо вам прочитати про це, і

Доброзичливий і доброзичливий, любить прихильність і дивовижно відданий. Для канадського сфінкса головне - «спілкування» з власником. І йому все одно, де і як жити. Але якщо одного дня, щоб образити його, колишню довіру не може бути повернуто. Британський кіт

Турецька ангора

Якщо ви задаєте питання, які коти є найрозумнішими та ласкавими, то серед перелічених там буде . "Турецька" любить слухати і розуміти людину. Ласкава і віддана, вона віддає перевагу тісними стосунками з кимось, ніж з усією родиною.

Вона має дивовижну здатність викладати, вона легко навчена та звикла до туалету. Ангкорка здатна легко запам`ятати кілька десятків слів та імена всіх членів сім`ї. Але в цьому солодкому слухачеві та розумінням співрозмовника видатна воля та наполегливість прихована.

Поки він не отримає власну, він не повернеться! І нехай це буде їжа, прихована іграшка або просто річ, яка їй сподобалась - все повинно бути лише таким, яким вона хоче.

Чи знаєте ви?Пульс кошенят становить 180-200 ударів за хвилину, а у дорослих котів--110-140.

Ангора знайде спосіб відкрити заблоковану шафу, піднятися на верхню частину верхньої полиці, в крайніх випадках він просто мучить власника своїми проханнями, але він візьме своє. Отже ... східний персонаж. Східна кішка

Британський кіт

Манеризм - це те, що підкреслює цю породу серед інших. Незалежність, аристократія та Адаменс - три її стовпи. Товариськість, ніжність та доброзичливість неймовірно примикають до відмови від неповаги та знайомства. Він вибере з ким і коли грати.

Неможливо змусити її робити чи їсти те, чого вона не хоче. З цією пітомітою необхідно виключно нездатність і хитрість, до того ж чудові - розум і розумність кота навіть занадто багато. Він здатний запам`ятати про 50 інструкцій та слів, а також легко захопити команди власника, як кажуть, на льоту.

Чи знаєте ви?Кішки зазвичай правий, але коти ліві -.

Так що британці повністю розкривають свої інтелектуальні можливості, потрібні особливі уваги та поваги до її особистості. Головне для англійців, так що власник знаходиться поруч, бо це все прощається з ним. МанчекЛЮБИТЬ говорити, згідно з діапазоном її інтонацій, ви можете зрозуміти, про що йдеться - про настрій, про кокетку чи любов, або навіть про його порушення з безцеремонною поведінкою з королівським спеціальним. Самотність буде легко передана, тому їх називають "котами для бізнесменів".

Східна кішка

Якщо представники цієї породи не є найрозумнішими котами у світі, але вони визнаються телепатами серед своїх "братів". Сильна інтуїція та природна чутливість допомагають їм легко та швидко зрозуміти будь -яке прохання власника.

Власники цих котів кажуть, що східні можуть чітко пов’язати слова людини з певними явищами і усвідомлюють те, що вони говорять. Любіть спілкування та багато розмовляти самі. Розум, вірність і ніжність - це не відводяться від орієнтації.

З усіх котів - найбільш чуйних. Дуже гостро і точно відзначають найменші зміни в психічному стані власника та одночасно. Вона має дивовижні біотерапевтичні здібності: чіпляючись за болі на місце людини, вона негайно починає ставитися до нього подумки.

Дізнатись

Абіссінська кішкаІ у вільний час від зцілення - енергійного, любить грати і гуляти.Безумовно, котячі здібності притаманні - вони підлягають навчанню. Наприклад, вони можуть навчитися приносити щось у зуби.

Ось просто для того, щоб зробити всілякі хитрощі, коли для цього є настрій, і як знак симпатії до власника під час гри. Але зробити щось проти неї, це зробить щось марне.

Манчек

Ці маленькі коти мають дві незвично рідкісні та смішні риси: приховати дрібні речі, які їм сподобалися, і, якщо вони хочуть щось розглянути, не стоять на задніх ногах, а зручно сидіти на стегнах, а хвіст використовується як підтримка для балансу.

Природа наділена живим розумом, інтелектом, судженням та гнучкістю для навчання. При відповідній підготовці зростає розумний і слухняний кіт.

Інтелект цих котів особливо проявляється у випадках, коли вам доведеться захищати себе - скромний і недбалий у повсякденному житті, це миттєво це робиться сміливим і холодним воїном. Шотландська капловухаІ хоча у нього невелике тіло і короткі лапи, він часто перемагає ворога лише завдяки невеликим лапам, а точніше непередбачуваності їхніх дій, що бентежить ворога.

Що ще відрізняє цих маленьких тварин - велика цікавість. Вони, безумовно, повинні знати все про те, що їх цікавить. Кожен день вони все більше люблять свого господаря, радісно контактують з ним, усиновлюють свого характеру, звички, діляться своїм настроєм.

Щоб вийти з них - поза можливими, вони неймовірно спокійні та надзвичайно врівноважені. Відкритий для світу, грати з дітьми із задоволенням, новими людьми та новими місцями не їх лякає.

Важливий!Кіт абсолютно не має провини. Покараючи кішку, ви лише будете називати її кривдою проти вас.

Абіссінська кішка

Він вражає своїм зовнішнім виглядом мініатюрного розміру, у неї є щось із дикої тварини. Однак на цьому все "дике" це закінчується. Їй неймовірно цікаво, вважає, що все навколо нас потрібно вивчити, а у всіх домашніх справах вам потрібно бути незамінним учасником. Бурман Кіт

Власникам котів буде цікаво читати про таких котів для котів, як, і

Відрізняється своєю відданістю, розумом та гнучкістю. Незалежно від його власника, вона завжди буде десь поруч: із задоволенням теж, дивлячись телевізор, враховуючи рухомі предмети та поведінку людей там і навіть "прочитають" з власником книгу, лише в цьому випадку буде слідувати Рух людського ока.

Але їй не подобається сидіти на колінах, було б краще піднятися десь у верхній частині і, як і багато котів, також не терпить самотності. Любить дітей і прекрасно спілкується, це може навіть створити враження, що Абіссінка керує собакою.

З природи він має добре розроблену інтуїцію, яка завжди пропонує, що ви можете спробувати зробити і де взагалі ризикувати.

Чи знаєте ви?Коли кіт потирає на людину, вона відзначає його. Тож якщо ваша кішка постійно потирає про вас, ви вже є її власністю!

Бенгальський

Шотландська капловуха

Якщо ця кішка ховається десь серед трави першого погляду, ви можете вирішити, що є сова. Окрім характерного вигляду, його головною особливістю є здатність адаптуватися до нових людей, незнайоме середовище та до будь -якого середовища в будинку, будьте там мовчання або збивання багатьох дітей.

Любить оселитися поруч із власником, але не на колінах (!). Побудуватиме стосунки лише з однією людиною, і він приверне найбільше уваги, він навіть може слідувати за ним у квартирі. Але у відповідь це вимагатиме однакової уваги у відносинах.

Перевірте за допомогою

Знає, як зафіксувати зміни в емоційному стані людини та відповідно до цього адаптації. У неї ні агресивність, ні помста.

Але у неї є власний тип йоги, і вона любить це робити: лежати на спині, розтягувати лапи вперед і приймати медитативну позу, розповсюдитись, як килим. Однак таке солодке творіння також має свої "кігті" - це неймовірно вперше. Сінгапур

Бурман Кіт

Цей грайливий друг зробить що -небудь, якщо тільки розважати себе та власника. Але коли він підбіг і стрибає, він не проти спати на колінах, не проти пестити. Їй потрібно багато уваги, і натомість кішка завжди буде реагувати ніжною мурконьою.

Надзвичайно прив’язаний і зраджений своєму господареві. Гостро відчуває загальний та емоційний стан людей. Страх їм невідомий, але від людини очікується лише добро і гостро реагувати на несправедливість по відношенню до себе-вони ховаються десь у відокремленому куточку.

Розумний і швидкий проникливий, незвично навчений. Коли вони грають з людиною, за будь -яких обставин вони не звільнять кігтів. Але самотність не витримує.

Важливий!Найкращий варіант для корму для котів - це натуральна їжа, а не суха їжа.

Яка порода котів є найрозумнішою?

Бенгальський

Справжній руйнівник стереотипів - хижак, чий ласкавий і грайливий характер домашньої кішки. Від своїх предків вони отримали природний розум хижака, хитрої та зради. Інтелект цих домашніх тварин - це унікальне поєднання інстинктів, розумності та адаптації.

Дуже відданий власникам, легко введіть змінені умови. І цікаво - вони не тільки люблять, але й піклуються про домашній комфорт, здатні почути будь -який підозрілий звук і повідомляти людей.

Але в той же час вони дуже грайливі, вони самі можуть принести іграшку, щоб зірвати власника від занадто довгого. Як і східні, їх природна інтуїція може чутливо відчувати і сприймати зміни настрою власника. Вони закликають грати, щоб власник забула про неприємності.

Ще одна особливість полягає в тому, що ви можете говорити з ними вголос, вони балакучі, і їм завжди потрібне людське суспільство. Хоча ви не можете назвати їх дратівливими. Яка порода котів є найрозумнішою?

Сінгапур

До середини минулого століття котів не скаржилися в Південно -Східній Азії, і це відображалося в їх характері, зокрема, на Сінгапурських котах.

Зараз вони бояться і недовірливі. Але в той же час, у сингапурців є відносно високий рівень інтелекту-він любить опанувати нові місця, як правило, виправдовується десь у самому вершині усамітненого місця і спостерігає звідти все, що відбувається, і в той же час пам’ятає все що їй потрібно.

Вона твердо знає не тільки там, де знаходиться її лоток, але навіть там, де знаходиться кеш з їжею. Але це ще не все. Сінгапуни - розумні домашні тварини, з правильною освітою, вони сприймають команди не тільки їх голосом, інтонацією, але й, як би, ніби мало вірили - лише один погляд.

Власники цих котів стверджують, що їм якось вдається впливати на людей. Ну - східна хитрість. Однак, на закінчення, слід сказати, що для будь -якого власника його домашніх тварин є найрозумнішими, найсильнішими, і найкращими, і найбільшими, найбільше, найбільше. Яка порода котів є найрозумнішою?

Статии на тема
LiveInternet