Домашній тхор - плюси і мінуси тварини

Тхори - це золоте середнє значення між собакою та котом. Вони є самостійними і не потребують скрупульозної допомоги, як коти. Грайливий і веселий, як собаки. Незвичні, пошарпані та спокійні тварини. Все про тхори та специфіку їхнього життя в квартирі - у цій статті.

Хто є тхорами

Тхори - це рід ссавців, які належать до родини Куна. Їх ряди також поповнюються ласками, норками та Ермінами. У дикій природі це невеликі одиночні хижаки. Вони живуть у норах і полюють біля свого будинку для птахів, а гризунів - поля, ховарі, хом`яки та родимки. З давніх часів їх приручили лише для боротьби з гризунами та родимками - шкідниками польових культур.

Хто є тхорами

Красива і мила тварина

Тіло тварини присідає, подовжене. Лапи, хоча і короткі, дуже добре розвинені для стрибків, бігу та плавання. На пальцях лап - кігті, які вдома слід періодично видаляти. У дикій природі, завдяки кігтям, тхори копають глибокі дірки та піднімаються на дерева. Мордка розташована на довгій витягнутої шиї, з тьмяним носом. Красивий і пухнастий хвіст досягає 20 см. Люди ростуть до 50 см у довжину і вагою до 3 кг.

Цікаво знати! Самки помітно менші, ніж чоловіки.

Колір чорний, коричневий або легкий з темними лапами, мордою та хвостом. Штучно розведена перша порода в Росії - золото (червоний) тхора. Цей гарний чоловік має чорне зовнішнє волосся та помаранчевий підріз.

Що таке фретка

Фретка - це назва всіх типів декоративних тхорів для дому. Вони походили з чорного лісового тхора, який одомашній і приручений. Розмір ладів схожий на диких родичів. Їх колір настільки ж різноманітний і може бути простим або поєднаним.

Тхори альбіносів називають фуро серед вчених та заводчиків. Це суто біла тварина з червоними очима, яка, як і будь -який альбінос, позбавлена ​​спеціального фарбування пігменту в шкірі. Селекціонери перетинають альбіно з різними видами тварин, отримуючи нові сорти цих швидких тварин.

Природа та поведінка тхорів вдома

Фуро - гарний альбінос

Фретка Феррен живе вдома 7-9 років, з належним доглядом та збалансованою дієтою. Найчастіше причиною загибелі тварин є розлади шлунково -кишкового тракту та різні пухлини. Важливо правильно і збалансувати, щоб годувати домашнього улюбленця.

Природа та поведінка тхорів вдома

Зробивши вибір на користь тхора, як домашнього улюбленця, важливо заздалегідь підготувати квартиру. Так що житло не страждає від поразки в перші тижні перебування тварини, важливо усунути всі цінні речі. Тхор будинку дуже цікавий, він підбере де завгодно, і якщо йому сподобається, що знайдеться, він обов`язково приховає її в усамітненому місці.

Те, як тхоре поводитиметься вдома, залежить не лише від його природних інстинктів, а й від освіти. Перші 3-4 місяці тварини-хіддальності. Його поведінка повністю відповідає дитині - він неспокійний, щит і неслухняний. Цей проміжок часу просто потрібно прожити, не намагаючись внести коригування поведінки та природи дитинства. Якщо ви спробуєте навчити його в цей період, він лише огороджує дитину і перемістить її від власника.

Слід звикати до прихильності та любові. Сонну тварину можна вилучити з дивана і погладити довго, спокійно і ласкаво розмовляючи з ним. У активний період вам потрібно спілкуватися з твариною та зайняти її ігри. Подальші відносини залежать від того, як доглядати за тхором у цей період. Чим більше часу проводячи з твариною, тим більша ймовірність того, що Фретка буде вручну і пов`язана з власником.

Важливий! Освіта повинна займатися за 5-6 місяців, залежно від індивідуальних характеристик домашнього улюбленця.

Ви можете навчити тхора суворим голосом, але не крик. Якщо невеликий тхор прагне укусити, його слід торкнутися. Візивши в`яжучи, вам потрібно відтягнути вовну назад або защипувати (укус). Результат таких маніпуляцій можна побачити з часом, коли дитина розуміє, хто є головним у будинку. Взагалі, ці тварини досить навпаки і люблять командувати та виявляти свою перевагу. Якщо ця риса персонажа не буде стримана раннім віком, тхора буде важко навчити.

Переваги та недоліки тхорів вдома

Дорослі та освічені тварини не кусають

Тим не менш, тварина Фретка піддається освіті та навчанню. Вже до сексуального дозрівання, 8-9 місяців, правильно вихований тхор знає:

 • де її клітка;
 • його причал і сплять переважно там;
 • що вам потрібно піти в туалет у спеціально призначеному місці для цього;
 • Якщо на нього піднімається голос, то він забороняє речі;
 • Його іграшки грають з ними.

У виході тхора слід зазначити, що тварина повинна мати достатньо іграшок та розваг. В іншому випадку він все це знайде сам. Цей народжений хижак легко піднімається на підвіконня, меблі тощо. Він може розкинути речі зі столу, викопати яму в квітковому горщику, меблі або в шафі з речами. Ви також повинні захистити тварину від падіння з висоти, включаючи вікна та балкони.

У вільний час від сну тхора активно контактує з власником, він любить прихильність та спільні ігри, із задоволенням виходить на вуличну прогулянку в будь -який час року. Цей неспокійний вихованець не відпочиває своїм господарем. Але активний період у тварині становить від 4 до 8 годин, решту часу він відпочиває.

До відома! Найчастіше відсутність власника спить.

Переваги та недоліки тхорів вдома

Однією з переваг тварини є її життєрадісність та неспокій. Тхор любить плутати, бігати, ховатися і лопатися в імпровізовані нори.

Йому не потрібні щоденні прогулянки. Пішохідна пішохідна ходьба - це пригода, оскільки це неймовірно цікаво. Але якщо немає можливості, це взагалі не потрібно ходити, бо це на вільній прогулянці в квартирі.

Щоб зберегти тхор, вам не потрібно мати спеціальні навички. Досить правильно оснастити його дім, приймати правильну дієту і регулярно давати йому час на спілкування та ігри.

Важливо знати! Під час спілкування з іншими тваринами тхори можуть заражатися бліхами.

Ферчі дуже добре ладять з іншими тваринами. Хоча їм цікаво, вони не будуть наполягати на спілкуванні з котом, якщо пару разів отримають котячу лапу на носі. Ці розумні тварини не виявлять агресії, вони просто залишать кота в спокої. Ферч охоче розгулюється з собаками дрібних порід.

Недоліки в змісті Фретека можуть бути такими:

 • Запах. Боротьба з шерсть має специфічний мускусний запах, не всі люди подобаються. Крім того, у тварин, що знаходяться в області хвоста.
 • Балування. Не кожен власник готовий шукати свої речі або ні молодого вихованця. У природі тхора, покладено «в резерві» будь -яких предметів, які сподобається ця тварина.

Для того, щоб не віддавати тварині заводчику, слід зважити всі плюси і мінуси тхора, як домашня тварина. Расісні дії можуть травмувати психіку тварини, і це залишатиметься наляканою і дикою.

Важливо знати! Справжні закохані та цінителі Фретока вважають, що тхори не мають недоліків. Як і будь -яка тварина, вона має свої звички та характер, які не слід сприймати як проблеми.

Перевезення та обслуговування тхора вдома

Перш ніж розпочати фретту, важливо підготувати все, що потрібно для комфортного життя:

 • клітка з оснащеним спальним місцем, місцем для їжі та туалету;
 • кілька лотків для туалету;
 • іграшки;
 • Спеціальна їжа або продукти для самодопомоги їжі;
 • Ебать для прогулянки.

Місце, де буде стояти клітка тхора, повинно бути в відокремленому куті. У дикій природі тхор - це нічна тварина, важливо не збивати його біологічні ритми. Для цього спальне місце покрите тканиною, для приглушення світла.

Спеціальна клітина тхора має щонайменше три рівні для таких цілей:

 • туалет;
 • приймання їжі;
 • мріяти.

У процесі знайомства ПЕТ може змінити послідовність певних рівнів. Важливо слухати думку тварини та переставляти предмети, оскільки це зручно для тварини.

Туалет можна розмістити не лише в клітці. Оскільки тварини прискорили метаболізм, вони часто не встигають бігти до лотка до іншої кімнати. Тварина також вибирає місце для туалету самостійно. На початку побачення тхора переходить до туалету до вибраного кута. Потім в цьому місці розміщується лоток. Коли тварина розпізнає лоток за своїм запахом, ви можете поетапно переставити його на місці, зручному для власника.

Місце для їжі повинно бути обладнане стравами з водою та їжею. Рамки повинні вибрати метал або кераміку, щоб вони були важкими для тхора, і він не міг перетягнути їх до іншого місця.

Дієта цього хижака може бути однією з трьох:

 • Готова їжа. Це може бути спеціалізована суха їжа для тхорів або корм для котів-котів. У таких кормах набір усіх поживних речовин та вітаміну збалансований.
 • Натуральне годування - це миші, сире куряче м`ясо, кролик. Така дієта найближча до природного.
 • Фарші-Каша у співвідношенні 9/1. Цей набір поживний і природний.

Часто заводчик використовує комбіноване годування. Двічі на день домашнього улюбленця годують сирим м`ясом або фаршем м`ясом. І суха їжа стоїть на постійній основі в клітці і служить доповненням або ліком. При природному годуванні важливо додатково надати тваринам вітамінний комплекс.

Підшипник причалу - це спеціальний гамак або диван. Часто тварини влаштовують собі ліжка в шафі серед речей, або розміщуються в нішах з м`якими меблями.

Перевезення та обслуговування тхора вдома

Гамак дуже зручно для сну для сну

Важливо знати! Якщо клітина обладнана правильно, а тварина відчуває себе комфортно в ній, це буде менше для школи в квартирі.

Поромні іграшки - це різні маленькі м`які іграшки, кульки, мотузка, паличка з пір’ям. Ферчери підходять для іграшок для собак та котів. Тварини люблять підніматися на норки, які можна побудувати незалежно або придбати. Для нього важливо мати кілька відокремлених кутів, де він може лежати в процесі гри.

Для прогулянки по вулиці необхідний джгут. Це слід звикати до нього у звичайному середовищі - у квартирі. Спочатку покладіть джгути на кілька хвилин. Поступово збільшуючи час, потрібно ходити з твариною навколо квартири, тим самим звикаючи.

Скільки коштує домашній тхор

Звір для прогулянки

Тхори вдома досить чисті, вони самі стежать. Підтримка гігієни полягає в наступному:

 • Різання кігтів з частотою раз на 3-4 тижні;
 • Купання не більше одного разу на 3-4 тижні, а навіть рідше.
 • Боротьба під час линьки.

Для підтримки здоров`я тварин вакцинують з сказу та вірусних інфекцій. Щороку тхор повинен вивчити ветеринара.

Скільки коштує домашній тхор

Вартість тхора коливається від 3500 до 15 000 рублів*. Такий пробіг залежить від місця придбання селекціонерів-самоучок або клубу, тобто професійних заводчиків. Останні можуть надати відповідні документи та підтвердити тварину, що належить до породи.

Купуючи тварину за низькою ціною, існує ризик отримати тварину з травмованою психікою або вродженими патологіями.

Пором - це звір, який наповнить будинок комфортом та життям. Його братство, грайливість та своєрідне розпорядження нікого не залишать байдужими. Містять містити. З правильним вихованням тхори дуже прив’язані та ласкаві до власників.

*Ціни є актуальними для травня 2020 року.

Статии на тема
LiveInternet