Звичайна температура води в акваріумі для риби


Температурний режим є важливим компонентом життя жителів води, тому вам потрібно стежити за температурою води в акваріумі для риби, щоб вони не були хворими і були щасливі. Будинки найчастіше містять тропічні представники сімейства риб, а це означає, що температурний режим повинен бути досить високим, інакше домашні тварини можуть загинути.

Загальні відомості
Температурний режим є важливим компонентом життя жителів води.

Загальні відомості

Немає рецепторів, які можуть підтримувати температуру тіла, оскільки вони холодно -крові. Тому їх здоров`я безпосередньо залежить від умов, які їм пропонує навколишнє середовище. Якщо вони оптимальні і немає різких змін температури, то домашні тварини відчувають себе чудово, активно рухаються і дають позитивні емоції своєму господареві.

Але з різким зменшенням індикатора до тривожної позначки активність падає в рибу, вони виглядають мляво. У той же час, імунітет також залишає бажати кращого, а домашні тварини можуть захворіти або ловити якусь інфекцію. Дуже часто це призводить до сумних наслідків. Крім того, при постійному відхиленні від оптимальної температури води для риби в акваріумі їх життєвий цикл стає коротшим. Тож вони значно вмирають.

Оптимальні показники
З різким зниженням температурного індикатора до тривожної позначки активність падає в рибу, вони виглядають мляво.

Якщо температура занадто висока, це призводить до відтворення бактерій, в той час як вода може бути затьмарена. Рибна поведінка виглядає агресивно. Справа в тому, що при високому Т вміст кисню зменшується, а це означає, що життєві продукти розкладаються повільніше, що забруднює навколишнє середовище. Домашні тварини мають гіпоксію, вони спливають на поверхню і хапають повітря ротом. Отже, настав час терміново вжити заходів для зниження температури води.

Оптимальні показники

Думаючи, яка температура води повинна бути в акваріумі, важливо врахувати зовнішній вигляд домашніх тварин. Тому що кожна риба потребує спеціальних умов. І вам потрібно це знати, коли поділяються нових мешканців.

Вважається оптимальним, щоб вважатися 25 градусами Цельсія. Це нормальний режим для більшості популярних видів риби, що проживають у домогосподарствах. Але є ті, хто підходить для більш прохолодних умов затримання. Отже, неони чудово почуваються на 18-22 градусах. Завдяки цьому, їх життєвий цикл значно збільшується, але деякі люблять «гарячіше», наприклад, півкнелі та гурам віддають перевагу Т при 27-30 градусах.

Спостереження та коригування
Неони чудово почуваються на 18-22 градусах.

Спостереження та коригування

Щоб запобігти падінням температури, важливо контролювати режим, це можна зробити за допомогою акваріумних термометрів. Є кілька типів:

 • ртуть;
 • рідкий кристалічний;
 • електронний;
 • алкогольний.

Найкраще вибрати підводні зразки, вони є найбільш точними. Термометри кріпиться на присосних чашках, посередині або ближче до дна акваріума. Їх єдиний недолік у методі кріплення, тому що присоски часто стикаються з поганою якості, а це означає, що пристрій впаде. Крім того, деякі риби самі люблять викидати термометр.

Для регулювання використовуйте водонагрівачі. Вони схожі на скляну колбу з металевою пружиною всередині. У верхній частині є важіль і підрозділи, обігрівач повинен бути встановлений у необхідному режимі, і він зігріває воду. Але важливо пам’ятати Під час очищення акваріума пристрій повинен бути відключений від мережі, Оскільки увімкнено заборонено з води, він може лопнути.

Зменшення імпровізованих засобів

Часто влітку в квартирі стає особливо спекотно. У продажу є спеціальні холодильники та кулери. Але перша коштувала досить дорогі, а останні неефективні. Тому ви повинні шукати способи охолодити воду з імпровізованими матеріалами.

Звичайно, добре мати в квартирі розколну систему, яка охолоджує всю кімнату до бажаного рівня, але не кожен має кондиціонер у будинку. Температуру води можна знизити за допомогою холодної води, якщо ви заміните заміну. Але цей метод не працює довго. Набагато простіше просто заморозити воду у пляшках і використовувати їх, якщо це необхідно. Цей варіант також має недоліки:

 • Пляшки займають багато місця в холодильнику та акваріумі;
 • Льоду швидко розплавиться, і вам доведеться змінити контейнер.

  Зменшення імпровізованих засобів

  Кокери та Гурамі віддають перевагу t при 27-30 градусах.

Але навіть при цих недоліках метод можна вважати оптимальним. Крім того, необхідно вжити заходів для насичення води киснем.

Для цього ви можете:

 1. Увімкніть додатковий компресор.
 2. Розбавити перекис водню в контейнері, 1 т. л. на 100-літровий об`єм. Цей метод додатково дезінфікує воду.

Додатковий доступ до кисню дозволить домашнім тваринам переносити нагрівання, а також затримати поширення бактерій. У той же час це допоможе швидко переробляти органічні відходи, щоб не забруднити воду.

Різний режим риби

Перш ніж купувати, важливо ознайомитись із інформацією про зміст домашнього улюбленця. Особливо, якщо ви плануєте придбати кілька видів риби. Продавець скаже вам, скільки градусів має бути вода в акваріумі для певних представників. Якщо ви візьмете список найпопулярніших риб, то режим буде таким:

 • Гуппі - 23–26 градусів;
 • Скальарі - 24–27;
 • NEONS - 23–25;
 • Мечі - 22–25;
 • Петушкі - 23–27;
 • Даніо - 21–24;
 • Гурі - 22–27;
 • Моллінія - 25–27;
 • Cichlids - 24–28;
 • Барбус - 20–27;
 • Золото - 20–24;
 • Папуги - 21–25;
 • Птергофіти - 25–28;
 • Агамікс - 26–27;
 • Буноцефали - 21–24;
 • Synodontis - 21–25.

Для більш рідкісних типів ви повинні шукати інформацію в спеціалізованій літературі, але якщо її не знайдено, вам потрібно дотримуватися середнього значення. Навіть ті риби, які люблять прохолодну воду, почуватимуться чудово при 25 градусах.

Якщо ви хочете зробити акваріум, важливо не тільки знати, скільки ступенів має бути в акваріумі, але й запастися необхідним обладнанням, щоб вам не потрібно було шукати екстремальні методи опалення чи охолодження.

Спостерігаючи за температурним режимом, акваріуміст підтримує оптимальні умови для підтримки своїх домашніх тварин, і в подяці вони довго радуватимуть своєю красою та благодаттю.

Статии на тема
LiveInternet