Полювальні собаки: породи, невеликі та великі види

Содржина

Деякі породи собак спочатку були розведені для полювання. І навіть сьогодні, коли полювання заборонено у багатьох країнах, ці породи не втратили своєї популярності, оскільки протягом багатьох років у таких собак розвинулися найкращі якості. А тепер мисливські собаки стають прекрасними супутниками, рятувальниками і навіть сторожами.

Історія та особливості мисливських собак

Важко сказати, коли саме собаки почали використовувати для полювання. Деякі скельні малюнки вказують на те, що це сталося на світанку цивілізації. Але з гончаками все відносно зрозуміло - згадка про них міститься в текстах, написаних у давнину в Римі та Греції.

Історія та особливості мисливських собак

Мисливські собаки

Пізніше інші собаки з’явились для полювання. На світанку середньовіччя це були поліцейські. Історія зберегла багато інформації про те, як виглядали королівські мисливські собаки, тому починаючи з епохи Відродження, розвиток полювання європейських порід вже набагато простіше відстежувати.

Групи порід мисливських собак

Всі існуючі мисливські породи собак можна розділити на кілька груп:

  • Гонки - найдавніша група, яка використовується для колії.
  • Хорені - люті мисливці, швидкі та сильні, хапаючи звіра на бігу.
  • Норні Собаки - маленькі тварини, такі як такс або тер’єри, видобувають звір прямо в його норі.
  • Поліцейські - собаки, які використовували переважно для полювання на птахів та польових тварин.
  • Ретривери - використовуються на полюванні в допоміжній ролі для залучення гри пострілу.
  • ЛЮБИТЬ - Універсальні собаки, яких можна полювати на будь -яких тварин та птахів.

Важливий! Всередині кожної з цих груп є цілий список популярних порід, в яких кожен мисливець зможе вибрати правильний варіант для себе.

Полювання на хорт -собак та їх фотографії

Борі породи собак для розлюченого полювання призначені для знущання звіра. Ця група включає багато найдавніших сортів собак.

Фаріонова собака

Дуже елегантні та елегантні, але в той же час м`язові собаки. Їх головна відмінна особливість - це великі стоячі вуха.

Собаки собак відрізняються короткою вовни коричневого або червоного відтінку. Їх носи також коричневі, але коли збуджуються, вони червоніють. Загалом, це сміливі, спритні та доброзичливі тварини, але незнайомці насторожено.

Групи порід мисливських собак

Фаріонова собака

Ірландський вовк

Одна з найдавніших і великих порід у світі (у розпал чоловіка досягає 79 см). Ірландські вовки згадуються в тексті від 391. Правда, сама Ірландія тоді не існувала, і ці тварини розводили кельти на околиці Римської імперії.

Собаки мають грізний вигляд, але їхній характер спокійний і добрий. І ці великі тварини знають, як рухатися з несподіваною швидкістю та спритністю.

Азавак

Полювання на африканську собаку, яка набула популярності в Європі в 1970 -х. Його зростання в Вітерс може досягти 71 см, але з довгими кінцівками спина здається трохи короткою. Вдячний за витривалість та пристосованість до гарячого клімату.

Важливий! Тільки один власник прикріплений до решти людей з підозрою.

Дерхаунд

Шотландська порода, яка спочатку була показана для полювання на оленів. Таке дороге задоволення в ті дні може дозволити лише аристократію. Діркхаунди великі, але досить розумні тварини, які можуть розвинути хорошу швидкість.

Центральна Азія Борза (басейн)

Дуже витончені та спритні тварини, спочатку вони вивели їх для полювання на кінно. Вони характеризуються досить елегантним доповненням, але в той же час досить сильні. Характеризується доброзичливістю та незалежністю.

Левента

Хоча ці собаки спочатку демонструвались як мисливська порода, вони дуже швидко набули декоративної цінності. Левлі мають елегантну фігуру, вони доброзичливі, розумні, швидкі, але їхній аромат слабкий - як і інші хорті.

Полювання на хорт -собак та їх фотографії

Левента

Російський хорт

Великі собаки до 86 см висотою у Вікері. Вони мають відмінне бачення та агресивність стосовно тварин, що є цінним для хортів. Крім того, це дуже сильні та спритні тварини з хорошою швидкістю.

Афганський хорт

Великі тварини, висотою до 70 см. Відмінна особливість - це дуже густа, довга і шовковиста вовня.

Цікавий! Порода вважається давньою, але в Європі вона стала популярною лише в колоніальну епоху.

Англійський хорт (Greihand)

Одна з найпоширеніших порід у її групі. Він відрізняється привабливим виглядом, пропорційним тілом, лапами та головою.

Сальякі

Інша назва - перська хорта. Це вважається однією з найдавніших порід собак. Передбачається, що бедуїни змогли принести таку елегантну і сильну породу для полювання на відносно маленьких тварин пустель, наприклад, лисиці.

Тайган (Kyrgyz Greyhound)

Порода аборигенів, генетично близька до вищезгаданого азіатського хорту. За старих часів його використовували для полювання з золотим орлом. З сорту Центральної Азії характеризується більш високий ріст та наявність на лапах кисті для волосся для захисту кінцівок від травм у суворому степовому районі.

Штату

Гладка рука собак, виведена у Британії, як вважають дослідники, для переслідування зайця. Його відмінна особливість полягає в тому, що вона розвиває дуже високу швидкість, тому, швидше за все, припущення істориків є правдивими.

Норні Скелі

Штату

Норні Скелі

Все це маленькі мисливські собаки, вони призначені для невеликого звіра, але в той же час вони мають мужність, яка заздрить більш солідними хижаками.

Жорсткий -лисиця

Висота представників породи не перевищує 39 см на Вікерсі, але їх фізична сила непропорційно більша, ніж зростання. Ці собаки мають атлетичну статуру і можуть виконувати дуже високі стрибки.

Гладкий -зацікавлений лисиця

Порода була розведена у Британії. Це маленька собака до 39 см у висоту. Вага представника породи до 8 кг. У той же час тварини мають м’язову статуру та велику фізичну силу.

Важливий! Персонаж доброзичливий, але вони можуть бути досить агресивними для інших собак, хоча з ласкавими людьми.

Жорсткий -зацікавлений такс

Наймолодші породи цієї групи. У Вікерсі його представники досягають лише 27 см, але вони не сприймають мужності та наполегливості. Характерною особливістю є подовжена тверда шерсть на морді, здалека, вона пам’ятає бороду або підкладений бекон.

Подобається

Жорсткий -зацікавлений такс

Подобається

Це переважно північні породи, сильні та витривалі, адаптовані до життя в суворих умовах.

Східна сибірська лайка

Російська порода тварин. Його представники використовуються не лише як полювання, але й як собаки -сани. У неї трохи більш витягнуте тіло, ніж інші сорти.Це швидка тварина, яка часто рухає рико або легкий галоп.

Ненецька

Порода аборигенів, яка зберегла багато давніх рис. Іноді Міністерство надзвичайних ситуацій використовується як собака -пошукова собака на місці нещасних випадків та технологічних катастроф. Колір може бути будь -яким, включаючи плямисті, але чорні тварини дуже поширені.

Важливий! Це хороший друг і партнер, а також пастух і мисливець.

Західний сибірський

Найбільші з усіх сортів хаскі. Люди, які полюють перед походженням, приваблюють здатність цих тварин орієнтуватися на землю. Переваги цих тварин включають привабливий зовнішній вигляд та універсальність - вони допомагають витягти як птах, так і хутряний звір.

Сучасні домашні тварини походять від вовків сторонніх людей, які використовували корінні народи Півночі.

Карелівський ведмідь

Зовні представники цієї фінської породи схожі на російсько-європейські хаскі. Але відрізняється дещо меншим зростанням. Цю породу вивезли для полювання на великих тварин - не тільки для кабанів, але навіть для лося чи ведмедів.

Гончі мисливських порід

Карелівський ведмідь

Норвезький Чорний Елхунд

За його зовнішніми даними, це типовий хаскі. Це лише колір Елхунди переважно чорний, хоча вона також має дуже близький сірий родич.

Це рідна порода, історія якої має кілька тисячоліть. Недарма це називається собакою -вікінгом. І його атлетичне статури відповідає репутації.

Російськоєвропейський

Представники цього сорту досягають висоти 58 см на Вікері. Це дуже жваві та мобільні собаки з розвиненими м’язами та красивою густою вовни. Колір, як правило, є поєднанням чорно -білого.

Якут Лайка

Ще одна рідна порода, що володіє давньою історією. Його представники відрізняються середнього розміру, але, крім того, добре розроблені м’язи. Їх пальто дуже товсте - ідеально підходить для життя в арктичних умовах. Колір може бути і звичайним, або плямистим.

Карело-фінрський Лайка (Фінський шпиль)

Він використовується для полювання на хутряних тварин. Відрізняється порівняно невеликим ростом і вагою, але це досить сильні і витривалі тварини. Крім того, вони виглядають дуже гарно завдяки світлим або темному меду.

Подруги (поліцейські) собаки

Карело-фінно Лайка

Гончі мисливських порід

Гонки - це ім`я говорить сам за себе. Вони потрібні для того, щоб керувати звіром. Це така велика група, що зручніше вважати їх алфавітом.

Бассет -гончак

Відносно низька англійська порода-висота кошиків не перевищує 38 см у Вікері. Короткі лапи, характерні зморшки біля очей та брів, висячі вуха - цих собак легко дізнатися. Це дуже мобільні та несподівано спритні тварини.

Бігл Гар`єр

Породу розводили шляхом перетину беїглі та харірерів, що відображалося від його імені. Хоча це відносно невеликі собаки, вони використовуються проти значно більших кабанів та оленів (однак вони також підходять для лисиць та козульних оленів). Все тому.

Австрійський месенджер

Тварини середнього розміру, сильні, швидкі, ідеально пристосовані для життя в горах і відрізняються просто феноменальним ароматом. На жаль, поза Австрією цього посланця практично не знайдено.

Бладхаунд

Сьогодні представники цієї породи часто використовуються як партнери, іноді навіть як поліцейські собаки разом із пастухами. Це середні собаки, з трохи витягнутою головою та піднятими мелодіями. А оскільки вони також квітуть, то це справляє злегка комічне враження.

Цікавий! В епоху Відродження Bloodhanda служила сторожами у Королівських осіб.

Фінський месенджер

Гонки використовуються для полювання на зайця та лисиць, але іноді вони навіть ходять з ними в рисі або лося. Собаки розводили за умови Скандинавії з досить сильним кліматом та сніговими зими.

Kunhaund або англійський гончак

Порода була розведена для полювання на єнотів та інших живих істот такого ж роду. В Америці подібний сорт полює на вбивства. Це енергетичні м’язові тварини, які потребують високого фізичного навантаження.

Полювання на собак спаніелі та ретривери

Кундхаунд

Російська Пега -гончак

Ці гончі відрізняються пропорційним додаванням, високим ростом та досить яскравим кольором. Це сильні і витривалі тварини, крім того, дуже слухняні.

Естонський месенджер

Низький (до 45 см), але дуже витривало, сильна та активна дівчинка -гончак. Має чудові мисливські здібності.

Родезійський Ріджбек

Південноафриканська різноманітність гончаків, розведених для конкретних природних умов. Ця сильна і мускулиста собака отримала свою назву за присутністю на задній частині "Райги" - смужки вовни, що ростуть у напрямку, протилежному головному.

Старий

Низько -короткі гончі, зовні нагадують такс. Але навіть на такій висоті вона розвиває дивовижну швидкість. Звикли полювати на зайця та лисицю, у повсякденному житті він часто стає чудовим супутником.

Далматин

Породу розводили в Хорватії. Далматинів відрізняється своєрідним кольором - білим з чорними плямами. Це сильні і витривалі тварини, які можуть подолати на великі відстані.

Англійський Фокшун

Найвідоміша британська порода гончаків, розведених для знаменитого полювання на лисиці, - це задоволення від аристократів. Може витримати навіть найсміливіший стрибок з перешкодами.

Американський Фоксхаунд

За його характеристиками він нагадує британських родичів, а також був розведений для колективного полювання на лисицю, але лише на півдні Сполучених Штатів. Поза Америкою вона практично не зустрічається.

Подруги (поліцейські) собаки

Здебільшого ці породи були розведені пізніше, ніж більшість гончаків та хортів.

Burgos Cop (іспанський вказівник)

Породу розводили в кастилії. Більше того, ще в 1950 -х роках вважалося, що це було на межі вимирання, однак у наступні роки кількість відновлена ​​до прийнятного рівня.

Ірландський сеттер

Тварини мають складний характер, важко тренуватися, але їхні мисливські здібності та приємний вигляд приваблюють багатьох людей, які хочуть мати собаку. У міських умовах з ним непросто впоратися, оскільки наборах вимагає тривалого запуску.

Англійський сеттер

Енергійні англійські сетери мають чорно -білий колір, який негайно нагадує героя фільму "Біле чорне вухо". Відрізняються різким інстинктом і високою швидкістю руху, а також - доброзичливим персонажем.

Шотландський сеттер

Дуже витривалі та сильні собаки, з чудовими мисливськими здібностями. Вони можуть адаптуватися до життя в міській квартирі, але все ж для нормального розвитку їм потрібен великий простір.

Куржаар

Німецький короткий поліцейський поліцейський, який відрізняється незвичним забарвленням. Темні плями виділяються на легкій вовні, що нагадує кавові зерна. Kurzhaar - це порода для полювання на птахів та дрібних тварин.

Яку породу потрібно вибрати для полювання

Куржаар

Drathaar (німецький жорсткий поліцейський)

Представники цієї породи схожі на Kurzhaars, але відрізняються довшою і жорсткою шерсть, яка захищає їх від несприятливих погодних умов.

Веймарер

Предки цих тварин використовували для полювання на великого звіра., але безпосередньо Веймарани - це універсальні собаки. Сьогодні вони використовуються як службові та охоронні собаки. Хоча їх основна характеристика все ще є високою швидкістю.

Угорщина вижила

Короткі поліцейські, сильні, витривалий, дуже спорт. Відрізняються неймовірною відданістю власнику.

Spinona Italiano (італійський гріффон)

Універсальна італійська порода, призначена для полювання та на суші. Відрізняється з густим твердим волоссям, яке рятує від тернів у найбільш непрохідних заростях.

Griffon Bula

Французька довга русла порода, досить рідкісна. Це давно вимерло, але в Нормандії було знайдено кілька чистокровних представників, і сьогодні кількість поступово відновлюється.

Сеттер Гордон

Інша назва шотландського сетера, описана вище.

Полювання на собак спаніелі та ретривери

Спаніелі та ретривери часто вважаються супутницькими собаками, але насправді їх можна використовувати для полювання.

Ірландський водний спанієль

Мундіновані мисливські собаки до 60 см і вагою до 30 кг вважаються найстарішим сортом серед усіх порід спанієля. У них щільна статура і кучерява шерсть червонувато-коричневого кольору, а також середня довжина-тонкий і майже голий хвіст.

Цікавий! У коричневому відтінку вовни цих спанієлів є легкі, але досить помітні фіолетові нотки, які вони відрізняються від будь -якої іншої породи.

Цей тип спанієля є водоплавним птахами, тому вони ідеально підходять для полювання на качок. Ірландські спаніелі з водних водних активних, мобільних та доброзичливих.

Полювальні собаки: породи, невеликі та великі види

Ірландський водний спанієль

Російське мисливське спанієл

Єдина російська дівчина. Але в цій якості він визнаний лише RKF. Спаніелі виглядають привабливо: невеликий ріст, пропорційне доповнення, розумні очі, висячі вуха з м`якою блискучою шерсть, гарного кольору від звичайного до плямистого.

Лабрадор ретрівер

Спочатку ця порода була розведена як полювання, але сьогодні вона стала універсальною, оскільки її представники також є чудовими рятувальниками, охоронцями та, звичайно, супутниками.Вони активні, розумні і навіть проникаючі тварини, досить сильні та високі.

Англійський кокер спанієль

Англійські кокерні спаніелі мають прекрасну фігуру, з головою правильної форми, з низькими вухами. Їх пальто довге, м’яке, злегка кучеряве. На лапах - маленькі мембрани, які дозволяють цим червоним мисливцям добре плавати.

Американський кокер -спанієль

Найменші представники своєї групи. Багато в чому вони схожі на англійські кокер-спаніелі, лише менший розмір, крім того, вони більш кучеряві, що надає їм дуже смішного вигляду.

Важливий! З інших сортів значно відрізняється легший відтінок.

Кламбер-Спаніель

Найбільш масивні спаніелі. Його вага може досягти 34 кг. Використовується для полювання в сухопутних регіонах.

Японський хін

Це скоріше декоративна порода, хоча вона веде свій родовід із спанієлів. Він не використовується для полювання.

Springer-Spaniel velsh

Як і всі спаніелі, це веселий і приємний супутник. Але крім того, він чудовий мисливець.

Полювальні собаки: породи, невеликі та великі види

Велш Спанієль

Континентальний іграшка-спаніель

Майже іграшкова декоративна порода. Друге ім’я - "Папіон", тобто "Moth".

КАВАЛІЙ КІЛЬ ЧАРЛІВНІ СПАРІЕЛЬ

Дуже маленькі спаніелі, які майже протягом усієї їхньої історії використовуються як партнери. Хоча теоретично їхні мисливські здібності будуть достатньо, щоб зловити маленької птиці.

Тибетський спанієль

Порода декоративних собак, однак, така репутація у цих дітей розвивалася лише останнім часом. У Тибеті вони часто виступали в якості сторожових у монастирях.

Керлі (кучерявий ретрівер)

Харді собаки з кучерявою і майже непроникною шерсть для води. Ці ретривери часто використовуються для полювання в болотистих районах - тим більше, що вони практично зливаються з ним у кольорі.

Золотий ретрівер або золотий ретрівер

Дуже гармонійна тварина, красива і сильна, яку можна використовувати для подруг, але частіше служить лише супутником - завдяки його доброзичливості.

Кокер -спанієль

Це ще одна назва, описана вище англійського спанієля.

Яку породу потрібно вибрати для полювання

Відповідь на це питання залежить не лише від того, кого власник збирається полювати (для водоспаду, хутряного звіра чи ведмедя), але і від умов, в яких буде жити ця чистокровна тварина. Багато перелічених вище собак не підходять для близької квартири міста, їм потрібна приміська область.

Крім того, вам потрібно тверезо оцінити свої можливості - наприклад, якщо для встановлення потрібен тривалий пробіг, вам потрібно зрозуміти, чи може власник кинути свої справи та влаштувати такий марафон. Ось чому, перш ніж купувати будь -яку мисливську собаку, вам потрібно зважити плюси і мінуси.

Статии на тема
LiveInternet