Порода собак леврек (маленька італійська хорта)

Розповідь

Левента, Незважаючи на те, що друга назва цієї породи - Маленька італійська хорта, тобто мисливський собака, була першою породою, розведеною точно для того, щоб бути домашнім улюбленцем. Однак незабаром ці собаки почали використовуватись як хорт для полювання на невелику гру. Тепер лівих можна побачити як на полюванні, так і на ролі відданого, грайливого та дуже розумного вихованця.

Розповідь

За історичними даними, Епоха лівої породи перевищує 6000 років. Під час археологічних розкопок, які проводилися в місцях стародавніх єгипетських конструкцій, було виявлено багато зображень собак, на вигляд, що нагадує італійську хорту: вони мали невеликі розміри, стрункі та витягнуті вузькі голови. Крім того, у двадцятому столітті в гробницях фараонів та священиків Стародавнього Єгипту були знайдені скелети собак, ідентичні скелетам сучасних важелів. Протягом багатьох століть такі тварини були фаворитами фараонів, царів, імператорів та інших благородних людей усього світу. Вони, як правило, жили в палацах, і присутність такої собаки була показником багатства та величі її власників.

Перевірте інші породи хорт -собак: та

Зовнішній вигляд

Є легенда, згідно з якою першим власником представників цієї породи на землях сучасної Італії був Гай Юліус Цезар. Такі собаки, згідно з тією ж легендою, він отримав як подарунок від шанувальника цієї породи - королеви Єгипту Клеопатри і широко розповсюджує їх з Італії. Звичайно, немає надійної інформації про те, як саме лекції у світі поширювались у ті часи, однак можна зазначити, що вже в XVII століття. Е. Вони здобули надзвичайна популярність у багатьох європейських країнах.

Чи знаєте ви? Тремтіння італійських грейкундів вважалося магічним і здатним врятувати життя. Це пов’язано з давньою легендою, згідно з якою це трепет маленької собаки, зігрівання Останній син єгипетського фараона, покинуті до смерті після завоювання Єгипту персами, врятували життя дитини. Йому залишилось померти на вулиці, і собака залишилася з ним. Вона тремтіла від холоду і завдяки цим дзвонам задзвонив на її тіло, звук якого чули люди.

Характер та навчання

Італійський хорт або італійський Greicound почав називати цю породу через її Надзвичайна популярність серед благородних людей в Італії Під час Відродження.

Ця порода отримала свою офіційну назву в середні віки. Воно походить від французького слова “Ліvre ", що означає перекладений "Заєць". Цей вибір пояснюється тим, що ці карликові хорені були успішно використані для полювання на зайців. Офіційно визнала породу лише на початку ХХ століття, коли вона широко використовувалася не лише для полювання, але і для розваг багатих. У той же час, селекціонери вирішили змішати лівий вагою важеля з Wippet та карликовим пінчером, щоб підтримувати невеликий ріст породи та її тип.

Після двох світових війн існування такої породи піддається ризику, однак, важелі подолали всі труднощі, і сьогодні є досить популярними. Як доглядати за важелем

Зовнішній вигляд

Найбільш використані епітети щодо невеликих італійських хортів "Витончений" і "Елегантний", і їх зовнішній вигляд абсолютно відповідає таким позначенням. Порода собак, що залишилися, характеризується витонченістю та благодаттю, незважаючи на те, що Широко використовується для полювання. Італійські лейати мають невеликі розміри, дуже гармонійні з точки зору складності тіла. У них подовжена морда, яка звужується до носа, трохи опуклої великих темних овальних очей і високих вух, які відведені назад, коли собака спокійна, і піднімайся, якщо вона схвильована.

Розглянемо найпопулярніші породи

Тіло представників цієї породи тонкий, з високими вузькими грудьми та низьким вмістом хвоста, який, як правило, опускається або штовхається. Довжина тіла відповідає зростанню соба. Леверс має пряму м’язову спинку і навіть кінцівки (ззаду - більш м`язисті). Здоров`я

Варто зазначити, що новонароджені карликові хорені мало схоже на дорослих представників породи, Тому, перш ніж купувати цуценя, потрібно подивитися на його батьків та їх дотримання стандартів породи.

Стандарти

 • Країна: Італія.
 • Зріст: У в`яжух самця і суки - від 32 до 38 см.
 • Вага: від 2,7 до 5 кг чоловіків і суки.
 • Тривалість життя: 12-15 років.
 • Посилання: помірний.
 • Колір: Білий, червоний, прання, сіро-синій, чорний, білий.
 • Підстилка: 2-7 цуценят.
 • Призначення: Для звички до маленької гри, супутникова собака.
 • Група: хорті.
 • Сповідь: FCI, AKC, UKC, ANKC.
 • Ціна цуценя: $ 750-1500.

Чого вони бояться

Шерсть і колір

Італійські ліві належать до найбільше Короткі породи собак, У них є коротка, гладка і блискуча шерсть різних кольорів та відтінків по всьому тілу: чорний, білий, сірий та червоний. Допустимі білі плями в грудях і лапах собаки. Такі тварини дуже рідкісні, або взагалі не тануть, тому їх часто виготовляють селекціонери з алергією до вовни.

Короткі вовняні домашні тварини потребують набагато менше догляду і не потребують різання. Окрім важелів, короткошкірі породи також включають: та

Характер та навчання

Опис природи породи, італійський лівий нагадує Опис природи великих хортів. Ці собаки трохи відрізняються від інших декоративних скель. Вони доброзичливі, милі та ласкаві, з досить м`яким персонажем. Такі Грейхаунди дуже тактовні і відрізняються різким розумом, тому вони дуже популярні домашні тварини. Однак вони дуже енергійні, і їм потрібно десь поставити цю енергію, тому на прогулянці вони люблять бігати за будь -чим, показуючи свої мисливські інстинкти. На вигляд крихкий і маленький, італійські хорті мають силу та гарну витривалість. Порода собак леврек (маленька італійська хорта)Хоча важелі мають надзвичайну енергію, завдяки їх тактовності та ненахисту вони не є наполегливими в іграх і добре налаштовані на характер власника. Важіль може бути членом активної родини з маленькими дітьми та іншою літньою людиною.

Чи знаєте ви? Через свою благодать, маленькі італійські хорті прикрашали двір Чарльза першим, Кетрін II, королева Анна, королева Вікторія та інші монархи. Про це свідчать полотна із зображенням собак цієї породи- наприклад, картина під назвою "Кетрін II на прогулянці в парку Царскойе Село". Л. Боровиковський.

Порода собак леврек (маленька італійська хорта)

Представники цієї породи не схильні до Shkodnikiy або будь -яких інших проявів руйнівної поведінки, але це може статися, якщо собаці приділяється мало уваги, це переживає стрес або підлягає насильству. Вони також можуть бути роздратовані, якщо вони злякані або збентежені.

Для того, щоб встановити стосунки з домашнім улюбленцем та сприяти розвитку здорових собак, з’ясувати

Італійські грейканси не схильні до дружби з великими собаками, оскільки вони маленькі та легко вразливі. Також не рекомендується тримати таких собак з котами чи іншими маленькими собаками, оскільки Leurates може налякати інших домашніх тварин своїм гострим гавкань. Але італійські хорті добре поживаються з іншими представниками однієї породи і часто живуть парами. Порода собак леврек (маленька італійська хорта)

Що стосується навчання, щоб навчити Левеса «своє місце» і показати їм, що можливо, а що не може бути з раннього віку. Ви можете почати викладати найпростіші команди З 6 місяців, Поступово збільшуючи навантаження. Невеликі італійські хорті дуже здібні домашні тварини, які, як правило, легко і швидко сприймають інформацію та набувають нових навичок. Вони дуже пильні та проникливі, вони добре відчувають тон власника, тому ви не можете бути жорстокими і грубими з ними.

Як доглядати за важелем

Ця порода є однією з найпростіших для догляду, але для того, щоб ваша собака була здоровою і красивою, вам потрібно дотримуватися деяких правил. Порода собак леврек (маленька італійська хорта)

Шерсть італійських важелів не потребує спеціальних маніпуляцій, щоб залишатися гладкими та блискучими. Це потрібно регулярно (раз на тиждень) розчісуйте його за допомогою пензлики для пензля і протріть рушником після ходьби. Ви можете купати таких домашніх тварин, якщо це необхідно, але мити лапи і перевірити їх наявність тріщин або сторонніх предметів у колодках необхідно після кожної прогулянки.

Важливий! Оскільки в країні розводяться лейати з переважаючою теплою погодою, вони не дуже добре терплять холодну зим. На морозі прогулянки слід повністю відмовити.

Порода собак леврек (маленька італійська хорта)

Важливий Регулярно чистіть зуби Собака, щоб запобігти появі захворювань ясен і зубів. Це робиться за допомогою спеціальної пасти та щітки, яку можна придбати у ветеринарному магазині. Необхідно також вирізати домашню тварину кігтів, щоб вони не заважали йому бігати. Витріть очі і очистіть вуха лівою -за необхідності.

Оскільки італійські грейкунди мають величезна кількість енергії, Їм потрібні регулярні довгі прогулянки на свіжому повітрі, щоб встигнути бігати та грати багато. Потрібно ходити таку собаку хоча б двічі на день. Карликові хорті люблять бігати і можуть стати чудовими супутниками для своїх власників на ранковому пробіжці. Порода собак леврек (маленька італійська хорта)

живлення

Харчування такої собаки може бути природним або складатися з корму, вже наповненого всіма необхідними корисними речовинами. Якщо ви хочете годувати свого вихованця кормом, що, звичайно, зручніше, оскільки їм не потрібно готувати, не забудьте придбати лише Преміум класовий канал І переконайтеся, що після наступного прийому їжі тварина п`є достатню кількість води.

Для того, щоб домашня собака була здоровою та активною, вона повинна бути забезпечена збалансованою дієтою. Перевірте за допомогою

Порода собак леврек (маленька італійська хорта)

Якщо ви вибрали природне харчування, Дієта італійського Грейунда повинна складатися з:

 • варені крупи (рис і гречка);
 • М’ясо з низьким вмістом жиру з хрящами та венами (яловичина, індичка, курячі грудки);
 • Offal (серця, печінка, легені)- ви не повинні часто давати;
 • продукти молочної кислоти (сир з низьким вмістом жиру, кефір, ферментоване запечене молоко);
 • Сезонні овочі та фрукти (їм потрібно ретельно надати в невеликих порціях, слідуючи алергічним реакціям домашнього улюбленця);
 • одна чайна ложка соняшнику або оливкової олії на день (додайте в їжу);
 • шрами (обов`язково відвареного броматів неможливо дати);
 • Філе морської риби;
 • зелень.
Порода собак леврек (маленька італійська хорта)

Важливий! Перш ніж годувати її твариною, вам потрібно потрібно ошпарювати м`ясо киплячою водою або кип`ятити, зливаючи бульйон.

Також існує Деякі продукти, з якими вітають карлики, протипоказані:
 • копчене або жирне (свинине) м`ясо;
 • приправи;
 • бобові;
 • солодощі (особливо шоколад та солодка випічка);
 • курячі кістки або кістки будь -яких інших птахів;
 • хліб.
Неможливо, щоб дієта тварини одночасно була і натуральною їжею, і сухою їжею: це може спричинити розлад шлунково -кишкового тракту. Порода собак леврек (маленька італійська хорта)

Здоров`я

Левглс невибагливі у зовнішній допомозі, але їх здоров`я повинно бути ретельно контролювати, оскільки Такі домашні тварини досить часто страждають:

 • дистрофія рогівки ока;
 • Глаукомас;
 • криптохізм;
 • епілепсія;
 • кольорова мутація алопеція;
 • облисіння;
 • пародонтальна хвороба;
 • прогресивна атрофія сітківки;
 • переломи або дислокації, оскільки вони досить крихкі;
 • Неповнолітні катаракти.
Порода собак леврек (маленька італійська хорта)

Появу будь -якого з цих захворювань можна уникнути, якщо ви ретельно піклуєтесь про домашнього улюбленця, Дайте йому вітаміни і регулярно відвідуйте ветеринара.

Перевірте за допомогою

Порода собак леврек (маленька італійська хорта)

Чого вони бояться

Ці чутливі собаки легко злякані через:

 • холод;
 • довга самотність;
 • Незнайомці (лише спочатку, приблизно через годину, важелі звикає до гостя);
 • великі собаки, які можуть завдати шкоди домашньому улюбленцю.

Важливий!Італійські грейканси, завдяки невеликій кількості підшкірного жиру, дуже чутливі до будь -якого анестезу. Доза, застосовна до інших порід собак з однаковою вагою, може вбити лівого -.

Важелі є Дуже доброзичлива, вірна і ніжна собака. Більше того, він має силу і витривалість, як правило, не притаманні тваринам таких розмірів. Це давня порода, популярна з часів єгипетських фараонів. Сьогодні різноманітні люди тримають маленькі італійські хорті. Ці собаки відрізняються розумом і чутливістю, завдяки якому вони можуть адаптуватися до людини з будь -яким персонажем, якщо він не ображає їх і не забезпечує належного догляду.
Статии на тема
LiveInternet