Вишні креветки: опис, типи, вміст в акваріумі, хвороба

Проживання

Щоб червоні або частіше рожеві креветки, більшість із нас використовуються виключно у вареній формі на обідньому столі. Однак ці маленькі та виключно мирні істоти останнім часом все більш активно завоювали серця акваріумістів.

Проживання

Будинок цих симпатичних істот - це китайський острів Тайвань, хоча їх найближчі родичі, які називаються неоокарідинами. У природних умовах неоокарідини виглядають непомітно, що дозволяє їм успішно маскуватись, оскільки вони просто не мають іншого захисту від численних ворогів. ОписЇх вигадлива оболонка не може слугувати захистом, вміст із функцією зовнішнього хребта, оскільки безхребетні не мають внутрішніх. Червоний колір, який, в умовах дикої природи, був би просто самогубним для цих представників членистоногих, німецькі заводчики представляли креветки для креветків.

Чи знаєте ви?Безхребетні включають 97 відсотків усіх видів тварин, які зараз існують на планеті.

Опис

Це дуже маленька істота, яка досягає в середньому довжиною 1,5 см і дуже рідко зростає до максимальної 4 см. Для його невеликих розмірів вишні іноді називають креветками-шоппі. Кігті та лапи намальовані візерунком мармуру у вигляді світлих крапок на темному тлі, вуса білі та рожеві, а червоне або рожеве тіло в його колір нестабільне, залежно від температури, світла світла, типу їжі змінюють відтінки на яскравіші або бліді.

Прочитайте також про те, що це таке

Ці істоти дуже мобільні, постійно вибиваючи акваріум у пошуках їжі. Часто годується, опускаючи близькі снаряди на дно, які занурюють недосвідчених акваріумістів у паніку. Вони сприймають цей природний процес як захворювання. Види

Види

Сімейство цієї креветки включає 150 видів, з яких найпопулярніші серед акваріумістів розглядаються:

 1. Жовті креветки, які залежать від вишневого кольору та посилення бадьорості. Ці смішні та яскраві в розмальовках істот, які були виведені японськими заводчиками, не марно називаються канарами.Транспорт та адаптація
 2. Червоний кристал Вони називали креветки дуже вражаючого забарвлення у вигляді яскраво -червоних смуг на білому тлі. На жаль, цей тип не рекомендується для інтенсивного розведення, оскільки його представники через тісно пов`язаний перетин погано протистоять екологічним труднощам.Догляд та обслуговування в акваріумі
 3. Арлекін Також пофарбовані червоно-білі і є мініатюрними істотами довжиною лише 1,2 см. Ці креветки надзвичайно сором’язливі, що не дивно їх повної беззахисності перед реаліями навколишнього світу.Як відрізнити самку від самця
 4. Амано - Цю назву носять зелені креветки, прикрашені легшою смужкою уздовж спини та коричневими плямами уздовж боків. Цей вид дуже корисний для збереження акваріума в чистоті, оскільки він руйнує шкідливі водорості, але дуже вибагливий у розведенні. Хвороби
 5. Червоно -низький Креветки не мають червоного, і справді будь -якого носа, але так називають так в жарт за червоне місце, розташоване попереду на голові. Це найбільші особи серед своїх близьких родичів, досягають середнього рівня 4 см у довжину. Вони також добре справляються з шкідливими водоростями.Відео: вишневі креветки -
 6. Креветки Рілі є чемпіонами у мінливості їх забарвлення. Вже є сині, помаранчеві, червоні, зелені, строкаті та майже прозорі зразки. Відмінний матеріал для заводчиків, який має велику мінливість і легко піддається експериментам. Огляди

Транспорт та адаптація

Ці беззахисні істоти під час транспорту та переселення відчувають сильний стрес. Тому цей процес повинен дотримуватися певних правил:

 1. Транспорт повинен відбуватися повільним темпом і якомога акуратніше.
 2. У контейнері з креветками (найчастіше подає пластиковий пакет з водою) перед транспортуванням необхідно розмістити підводну рослину або мох, яка захистить членистоногих від струсу мозку.
 3. Температура води в мішку з креветками повинна бути схожа на температуру води в ємності, в яку рухається вишня. Для цього пакет повинен бути розміщений в акваріум, виливши в нього акваріумну воду в невеликі порції.
 4. Перед гачками нових вишні в акваріум, де вже живуть інші членистоноги, необхідно тримати нососелі на карантині в тимчасовому притулку, в якому немає іншої живої істоти, але є рослинність, підкладка, мох та притулок.
 5. З остаточним переїздом вишні до акваріума вони знову відчують стрес, тому вам потрібно бути готовим до того, що масова лиття розпочнеться знову, і жінки відкинуть ікру.

Чи знаєте ви? Заплідні яйця креветків мають феноменальний резерв живучості. З повністю висушеного яйця з ембріоном, після падіння у воду кілька годин, маленький може вилуплюватися.

Догляд та обслуговування в акваріумі

Розмір акваріума, в якому живе вишня, залежить від їх початкового числа. Для невеликої зграї достатньо і десятьма обсягом. Але оскільки ці креветки схильні до швидкого і рясного відтворення, ви повинні подумати над цим заздалегідь і підготувати найбільш підходящу для домашнього населення креветків сорок -послик. Креветки - зграя істот, найзручніше вони відчувають себе в команді щонайменше десяток своїх родичів. Вишні креветки: опис, типи, вміст в акваріумі, хворобаОптимальна температура води повинна бути в діапазоні 18-25 градусів, необхідний рН кислотності-6,5-8. Особливу увагу слід приділяти жорсткістю води, оскільки в м`яких креветках просто не можна повністю утворювати свою оболонку, тому рекомендується вода води. При всій їх невибагливості вишні просто не терплять наявності міді та аміаку у воді. Крім того, потрібна щотижнева зміна у третині води.

Експерти рекомендують не запускати таку рибу з ракоподібними: та

Аерація необхідна, однак, слід уникати великих бульбашок повітря, утворюючи небажаний рух води. Існують особливі вимоги до фільтра, оскільки він може потрапити до своєї стандартної версії, яка нещодавно вилупилася з яєць дітей. Для вишні бажаний губчастий фільтр. Для ґрунту шар невеликої темної гальки найкраще підходить для товщиною 2 см. І з водоростей водні рослини з невеликими листям і мохом бажані.

дізнатись,

Найкраще зелене акваріум з такими рослинами:

 • Яванський мох;
 • Riccia;
 • полум`я;
 • Індійська папороть;
 • Lamariopsis;
 • Різдвяний мох;
 • комора.
Вишні креветки: опис, типи, вміст в акваріумі, хворобаМайже ідеально підходить для акваріума з вишнею, підходить для Java Moss. На додаток до високих суто дизайнерських якостей, часто також зазначається, що він ідеально затримує частинки їжі, які їдять креветки, і служить надійним притулком для дорослих під час линьки, і для смаження.

Годування

Вишневі креветки надзвичайно невибагливі в їжі і їдять майже все їстівне, що потрапляє в акваріум. Вони навіть не зневажають тіла своїх мертвих родичів, риб, равликів та інших живих істот, хоча вони є мирними істотами. Вони просто виступають як ордени свого будинку, для яких акваріумісти можуть бути їм лише вдячні. Зазначається, що якщо ці істоти живуть у контейнері, посадженому з рослинами, разом з рибою, то їх взагалі не можна годувати, оскільки вони ідеально навколо риби для риби. З окремим існуванням креветок необхідно часто харчуватися, але не надто багато. Вишні креветки: опис, типи, вміст в акваріумі, хворобаНайбільш успішно доведена їжа з таких продуктів:

 • замерзлий кров;
 • Дафнія;
 • замерзла петрушка, баклажани, болгарський перець, цуккіні;
 • дуб, верба, кленові листя;
 • молода морква;
 • Листя кульбаби;
 • листя кропиви;
 • шпинат;
 • огірки;
 • варений кабачки.

Сумісність з іншими мешканцями

Зазначається, що міні-гппі-ілер є майже ідеальними сусідами для вишні. Чомусь у суспільстві цих малих і мирних риб креветки множиться особливо інтенсивно. Вишні креветки: опис, типи, вміст в акваріумі, хворобаВишні також добре живуть у сусідстві з:

 • ;
 • звичайний;
 • ;
 • ;
 • ;
 • звичайний;
 • кардинали;

Вміст суглоба креветок разом із:

 • ;

Як зберегти колір

У товстій частині осіб, які швидко розмножуються в акваріумі, ви можете все більше помітити, що чудовий вишневий колір креветок з кожним новим поколінням стає більш блідим. Вихід із цього положення полягає в тому, щоб поставити з акваріуму найбільш неупередбачувані зразки та додати нових представників у вигляді яскравих осіб, придбання яких доведеться розладити. Вишні креветки: опис, типи, вміст в акваріумі, хворобаЩоб зберегти яскравість кольору у представниках існуючого населення, слід звернути увагу на тип та якість корму. Жива і заморожена їжа робить фарби креветки з соковитими та насиченими, і ці кольори частіше гальмуються пластівцями. Інтенсивність кольору також полегшується спеціальними креветками.

Важливий!Грунт в акваріумі, безумовно, повинен бути темним, інакше яскраво -червоний колір вишні почне помітно блідити, оскільки креветки почнуть адаптуватися до світла дна.

Як відрізнити самку від самця

Самці такого типу креветок менші, ніж їхні друзі, і, на відміну від тих самих гуппі, менш соковиті. Крім того, самка має ширший хвіст, адаптований до ікри підшипника. При наявності яєць у вигляді жовтих скупчень під хвостом і на ногах найпростіше негайно розрізнити чоловіків і жінок.

Для комфортного змісту креветок у акваріумі вам буде цікаво знати

Розведення

Якщо власник креветок не ставить себе спеціальними цілями розведення, то розведення цих істот не представляє великих труднощів. Коли в акваріумі є кілька креветок, а інші риби присутні, найкраще садити рибу, оскільки навіть найпорийніший з них може бути повністю випадково насолоджуватися молодими. Якщо кількість вишні вже міцна, а процес розповсюдження набув жорстоких форм, то наявність риби навіть корисна для витончення швидко зростаючої популяції креветок. Вишні креветки: опис, типи, вміст в акваріумі, хворобаЛіжки жіночою заплідненою яйцем із середнім рівнем 25 штук триває близько 3 тижнів. У міру відповідності зеленого або жовтого кольору яєць він набуває темного відтінку. Смажить вилуплення з яєць близько міліметра за зовнішнім виглядом виглядають як значно зменшені копії батьків. Перший раз після народження вони ховаються в заростях водоростей і харчуються планктоном та біофілами. Лише через кілька днів самка знову готова носити нову порцію ікри. Тож щороку вона здатна нести потомство близько 10 разів.

Хвороби

Найчастіше ці представники членистоногих страждають від паразитів, які проникають під снаряд, у зябри, м’язи і навіть у серці. Вишні, уражені ними, приречені.

Важливий! Грибкові інфекції надзвичайно небезпечні для креветок, які практично не піддаються будь -якому лікуванню.

Вишні креветки: опис, типи, вміст в акваріумі, хворобаЦе відбувається в основному в перенаселених акваріумах, і інфекція відбувається найчастіше через новоприбулих новин. Ось чому карантин, про який обговорювалося вище, є таким важливим. Це надзвичайно небезпечно для членистоногих присутності міді у воді. Він може потрапити в акваріум через використання добрив для підводних рослин. Також, на думку експертів.

Як рослини для акваріума, вони часто використовують: і

Вишня живе 1-2 роки, залежно від умов вмісту та температури води. Гарненькі, барвисті та мирні істоти, що набирають популярності. Їх нешкідлива суєта радує око, заспокоює нерви, а наявність таких істот у акваріумі робить його більш різноманітним і красивим.

Відео: вишневі креветки -

Огляди

Найважливішим критерієм є їх невибагливість. Вони не настільки чутливі до складу води, наприклад, наприклад, кристалів креветок. Тому, якщо у вас є невеликий досвід вмісту акваріума та підтримання параметрів води (таких як кислотність, жорсткість, вміст органічних розпаду у воді...) суворо на певному рівні, вишневі креветки першими звернули увагу."Вишня" ідеально помножте в умовах акваріума. У мене вже було майже одразу після вступу до нового будинку, жінки почали ходити з ікрою. Коли самка готова до відтворення, на спині ви можете побачити жовтувату "сідло". Це розробка ікра. Після запліднення самки розміщена ікра в хвіст між плавними ніг. Там це вже можна вважати належним чином. До речі, самець від самки досить простий. Самки більші та яскраві.

Sweet_gloom

http: // irecommend.Ru/content/kak-soderzhat-kakikh-sossei-vybrat-moi-opyt-mnogo-foto

Ці істоти годують. Якщо ви вірите одному і тому ж продавцю, для всіх, але найчастіше вони просто їдять залишки рибної страви. Не примхливий у від`їзді. Якщо ви вірите в Інтернет -джерела, то це, як правило, найбільш невибагливі з прісноводних креветків, а для початківців акваріуміста це просто ідеально.

І що ще добре в моєму випадку, це те, що моя молодша дочка Мей сподобалась. Тепер дитина приїхала з дитячого садка, не біжить до телевізора з мультфільмами, а до акваріуму - креветки.

Вікінг

http: // otzovik.Com/review_127893.HTML

Статии на тема
LiveInternet