Виписка у вагітної жінки в коті: кров, жовтий

Вагітність для кішки - це звичайний фізіологічний процес, але в той же час дуже захоплююче для власника та самої тварини. У цей період потрібно ставитися до спеціального побоювання до майбутньої матері та відстежувати її здоров`я. У такому випадку негайно зверніться до ветеринара.

Виписки на різних стадіях вагітності

Вагітність у кота триває 9 тижнів. Він триває на декількох етапах:

 • рано - до 3 тижнів;
 • Формування плода - до 6 тижнів;
 • Попереду - до 9 тижнів.

Виписки на різних стадіях вагітності

Кіт в очікуванні потомства

Різна секреція відбувається протягом кожного періоду. Самі коти дуже чисті, а іноді важко бачити її виділення. На першому етапі гестації можна випустити світло -рожеву таємницю. У цей період яйце прикріплено лише до матки. На другому етапі розвитку прозора слизова частина пробки при закритті шийки матки може бути відокремлена.

Важливий! Якщо виділення кривава, то варто на це звернути увагу. Не потрібно плутати їх із нормальним. Загроза викидня можлива. Потрібна ветеринарна консультація.

У пізній час може знову з’явитися таємниця, бо народити незабаром. Можливий слизовий червоний секрет.

Яким може бути розряд

Сишування котів може бути:

 • простий;

Допустимий світло -рожевий секрет на початку вагітності внаслідок імплантації яйця.

 • кров;

Версія патологічного процесу або загроза викидня. У вагітності кота виписка крові загрожує ускладненнями. Але цілком природно під час бійок та спроб.

 • брудний жовтий відтінок;

У цьому випадку вам потрібно стежити за поведінкою котів, скільки днів це поводиться неприродно. Така виділення у вагітної жінки у кішці зазвичай не має нічого серйозного. Вони утворюються в результаті продуктів життєво важливої ​​активності немовлят.

З додатковими симптомами цей колір вказує на вивільнення гною з петлі. Можливо, запальний процес у матці розпочався. Терміново потребує лікування ефективними препаратами або припиненням вагітності.

 • Білий.

Нормальна ситуація під час утворення плоду. Навколоплідна рідина наповнює порожнину матки, і надлишки потоків.

Яким може бути розряд

X -ray вагітної кішки

Важливий! У будь-якій сумнівній ситуації зі станом здоров`я вагітної кішки краще звернутися до фахівця, який проведе ультразвукову або рентгенівську діагностику.

Природні причини

Виписка різний і відповідає кожному періоду вагітності. Вам не завжди потрібно боятися повністю фізіологічного процесу. Якщо секретний секрет не викликає тривоги, немає смердного запаху чи кровотечі, то це нормально.

Небезпечні захворювання

Кривавий, а також зелений виділення з специфічним запахом у кішці під час вагітності завжди вказує на патологічний процес, отже, з’являються додаткові симптоми. Причини можуть бути різними: запалення органів репродуктивної системи, відшарування плаценти, смерть плода тощо.D. У деяких випадках це вказує на захворювання, що потребують термінового лікування.

Вагініт

Запалення піхви. Діагностична особливість - кіт починає лизати досить часто, приховуючи звільнення. Це ускладнює діагноз захворювання. Невелика форма може бути вилікована на поколінні, важкі - вже антибіотики.

Ендометрит

Запалення матки. Це пов’язано з внутрішньоутробною інфекцією, внаслідок чого тварина може народити ослаблених або передчасних немовлят, які іноді навіть вмирають. Гострий ендометрит за відсутності лікування тягне за собою загибель кішки. І внаслідок хронічного ендометриту може розвиватися гідрометр. Сама секреція може бути різним відтінком, будь -яка консистенція та запах.

Гідрометр

Накопичення в порожнині матки рідини, ексудату, секрет маткових залоз. Як результат, матка набрякає. Можливі ізоляції мізерної або змазаної природи. Часто розвивається на тлі хронічного ендометриту. Екстрене лікування необхідне, інакше кіт може померти.

Гематометр

Відбувається у випадку травми матки, запалення. Накопичення крові відбувається. Під час вагітності у кота буде кривава виділення з порожнини матки.

Піометра

Запальні захворювання матки, внаслідок чого в ньому накопичується гній. Через гормональну недостатність або потрапляння в порожнину патогенної флори, ендометрит починає розвиватися.

Природні причини

Схематичний малюнок піометри в коті

Піометр протікає у двох формах:

 • ВІДЧИНЕНО. Отриманий гній виходить з порожнини матки. Власник може легко знайти такі відділи та розпочати термінове лікування;
 • ЗАЧИНЕНО. З цією формою PUS накопичується всередині, тим самим надуваючи матку. Діагностувати захворювання в цьому випадку набагато складніше. Потрібно спостерігати за поведінкою вагітної кішки. Млявий і апатичний стан, лихоманка, втрата апетиту, рясна спрага, кішка часто починає лизати, часто сечовипускається, дихання важко.

Коли є якась звільнення, потрібно зателефонувати до ветеринара

На самому початку вагітності світло -рожеві виділення можливі відразу після в`язання. Це пов’язано з утворенням слизової оболонки, частина якої виходить. Це однорідна прозора слиз без конкретного запаху. Це нормальна ситуація, не слід панікувати.

Обов`язково! Є розряд, при виявленні, до якого слід негайно звернутися до фахівця.

Кривавий, жовтий, зелений, з коричневими згустками, виділенням з певним запахом - це симптоми, на які потрібно звернути увагу. Це може супроводжуватися лихоманкою, неспокійною поведінкою, відсутністю апетиту, частим напоєм та сечовипусканням, болем у спазмі.

Важливий! Не плутайте кров у кішці перед пологами з патологічними виділеннями.

За три дні до доставки слизова штепсельна штекер.

Кал можна звільнити з заднього проходу. Є зовсім інші причини та інші лікування.

Діагностика

Щоб точно визначити причину виписки у вагітної кішки, потрібно провести ряд досліджень:

 • загальний аналіз крові;
 • хімія крові;
 • загальний аналіз сечі;
 • бактеріологічний посів сечі;
 • X -ray черевної порожнини;
 • Ультразвукове обстеження.

Небезпечні захворювання

Ультразвукова діагностика майбутньої матері

Профілактичні заходи

Деякі розряди - варіант нормального фізіологічного процесу. Щоб уникнути приєднання патологічної флори та подальшого запалення, необхідно виконати ряд рекомендацій:

 • суворо спостерігають антисептичні умови під час пологів;
 • регулярні тести на здоров`я для ветеринара;
 • УЗД матки періодично робить;
 • Під час в’язання уважно перевіряйте кішку на відсутність сечостатевих інфекцій;
 • Не відкладайте відвідування фахівця, виявляючи іншу поведінку кішки з певною таємницею та запахом.

Вагітність кішки - це процес, під час якого варто приділяти пильну увагу домашньому улюбленцю. Нездорове виділення у вагітної кішки є причиною негайно звернутися до ветеринара. Своєчасне лікування допоможе зберегти здоров`я домашніх тварин та життя кошенят у утробі.

Відео

Статии на тема
LiveInternet