Чому рибний півень не їсть нічого

Чому риба не їсть їжу

Як і більшість акваріумних риб, півня не відрізняються від особливої ​​їжі, тому вони можуть досить успішно їсти живий, і сухий корм. Але іноді ситуація може формуватися, коли півень повністю відмовляється їсти. Причин цього явища може бути багато. Тому як досвідчений, так і новачок акваріуміст повинен мати можливість розрізнити при вирощуванні петуша. Далі ми детально розглянемо, коли відмова від півня їжі вважатиметься нормою, і в яких випадках я повинен негайно звучати тривогу.

Чому риба не їсть їжу

У більшості випадків відмова в їжі риби є гострою реакцією на різкі зміни в їхньому середовищі проживання. Вони можуть включати переїзд до нового акваріума, надмірного введення тощо. D. У цьому випадку період цілеспрямованого голоду може тривати навіть кілька днів, що негативно впливає на не тільки набір маси Півнів, але й на рівні їх імунітету. У цій ситуації всі види заходів слід вжити негайно, інакше відмова в їжі може призвести до смерті півня. Півень не їсть і мало рухається

Період адаптації

Акваріумні домашні тварини, як і інші домашні тварини, зазнають достатньо змін навколишнього середовища. У зоомагазині більше одного дня вони живуть за певним режимом освітлення, а також постійної температури та водних умов. Після переміщення риби в новий акваріум параметри їх зовнішнього середовища можуть різко змінитися. Для цього може бути багато причин, але часто такі зміни є результатом використання зовсім іншого обладнання для підтримки життєво важливої ​​активності акваріума, ніж у зоомагазині.

Важливий!Щоб прискорити адаптацію півня до нового акваріума протягом декількох днів, намагайтеся уникати наслідків риби та інтенсивного світла, змін температури та шуму. Для цього акваріум встановлений у найбільш усамітненій і тихій кімнаті.

У цьому випадку тіло риби потребує певного періоду, щоб звикнути до нових умов та складу води. Це рідко не супроводжується багатьма змінами їх поведінки, включаючи відмову в їжі. У цьому випадку голодування півня є природною нормою, яка не потребує різкого втручання людини. Цей період часто триває кілька днів, але особливо сприйнятливі люди можуть голодувати протягом тижня. Чому рибний півень не їсть нічого

Неправильна допомога

Серед багатьох недосвідчених акваріумістів є думка, що якщо в природних умовах риба живе в каламутному, брудному і практично не пристосованому до нормального існування води, то з її культурним розведенням не слід особливо турбуватися про стан акваріума. Однак це зовсім не схоже. Культурні особи народжуються в найбільш близьких до ідеальних умов навколишнього середовища, тому вони часто втрачають здатність протистояти різкими змінами.

Це призводить до їх високої сприйнятливості до навколишнього середовища, а також до зниження рівня імунітету. Як результат, невідповідність із загальними правилами та гігієною їх вмісту призводить до різко негативної реакції тіла, яка рідко не проявляється відмовою їжі. У цьому випадку він повинен бути принесений якомога швидше, щоб рибне середовище проживало оптимальні показники, оскільки неправильний відхід лише за кілька тижнів може призвести до серйозних хронічних недуг, аж до смерті півня. Чому рибний півень не їсть нічогоОптимальні зовнішні параметри для акваріумних півнів:

 • Об`єм акваріума - щонайменше 4-5 л/1 індивід;
 • Температура води - +24...+28 ° C;
 • - 4–15 ° DGH;
 • Середа pH - 6,0–7,5;
 • Інтенсивність освітлення - 1 Вт/л;
 • Тривалість штучного освітлення акваріума становить 6-8 годин на день;
 • Рівень CO2 - не більше 15 мг/л;
 • ґрунтовий підлога - річковий пісок або гравій (може бути замінений спеціальним пофарбованим ґрунтом для акваріумів);
 • Сумісність - Найкращі кокірелі ладять з мечами, пенісами, парчкою та нарізаними сомами, шипами, стравами, бурчанням, шахтарями тощо. П.
Не забувайте, що на стан риби та на їх поведінку впливає санітарна ситуація в акваріумі, отже, щоб уникнути гніту півнів, це необхідно: це необхідно: це необхідно:
 • проводити регулярне очищення води від забруднюючих речовин щонайменше 1 раз на тиждень;
 • Замініть воду чистою;
 • Обов’язково встановіть воду в акваріум;
 • Відразу після годування очистіть дно від залишків кормів.

Важливий!Для контролю стану води в акваріумі необхідно встановити термометр, рН-метр та солетер.

Харчові переваги

У більшості випадків півень легко харчується будь -яким типом їжі - як живим, так і сухим. Але, як і будь -який інший вихованець, ця риба може звикнути до певного харчування та її режиму. Часто люди, вирощені у зоомагазині, годуються тим самим типом, щоб уникнути втрат домашнього улюбленця, їх годують дешево і не рідко незбалансовані універсальні корми, тому після використання нових, високих та здорових кормів, цілком Часто півень може відкинути незнайору дієту. Чому рибний півень не їсть нічогоНе забувайте, що боротьба з видами риб найкраще реагувати на живі корми (крові, дощ, дафнія, аремія тощо. D.), тому вони можуть ігнорувати сухе харчування, незалежно від ціни та якості. Крім того, серед живих каналів є певні уподобання:

 • Планктонські ракоподібні (, Артемія) найкраще дають після заморожування;
 • Дощу слід надати виключно проживати;
 • До клітин крові Roostulas часто не має певних уподобань, але більшість досвідчених акваашина рекомендують годувати рибу кровоносним хробаком лише після попереднього замерзання.
Крім того, на розмір півня досить серйозно впливає розмір корму. У зв`язку з фізіологічними характеристиками організму ці істоти не в змозі подрібнити їжу до необхідного розміру, поглинаючи частинки їжі, виключно зважені у воді.

дізнатись

Досить часто великі частинки рибної їжі повністю ігнорують, незалежно від типу та якості, це особливо яскраво при годуванні великою їжею, тому будь -яка їжа для півня повинна бути підготовлена ​​спочатку.

Перенапруження

Декоративні типи риби практично не в змозі незалежно регулювати дієту та обсяги споживаного корму, тому часто багато недосвідчених акваріумістів переживає їхні підопічні. Спроба запобігти голодуванню домашніх тварин часто призводить до ожиріння півня. Для риби ця патологія є досить серйозною пошкодженням організму. Чому рибний півень не їсть нічогоОкрім потовщення живота, надлишкові жирові відкладення призводять до різних метаболічних розладів, і з цим до поразки нирок, печінки та бригади. Перші симптоми цієї проблеми - це не лише зовнішні ознаки, але й апатія, а також добровільне голодування.

Чи знаєте ви?У XIX столітті мешканці Сіама (сучасного Таїланду) використовували самців Петушков як "бойову рибу" для проведення боїв між ними. Часто таке шоу супроводжувалося тоталізатором та досить високими тарифами на переможців.

Досить складно подолати ожиріння в півкнелі, тому основна рекомендація щодо усунення патології є своєчасною профілактикою:

 • Рибу годують не більше 2 разів на день, в невеликих порціях;
 • Для одного прийому півень не повинен використовувати більше 5% власної ваги, тому через 3-5 хвилин після годування необхідно усунути всі решти подачі з дна та з водної стовпчики.

Хвороби

Однією з найпоширеніших причин відмови від рибного корму можна назвати всілякими недугами, до яких особливо сприйнятливий їх делікатний організм. У цьому випадку голодування - це лише супутня проблема, яка розвивається на тлі зовнішніх ознак пошкодження тіла, загального ослаблення та апатії. Найчастіше півкреле страждає від двох поширених інфекцій - це («манната») та гниття рідини. Чому рибний півень не їсть нічогоГниль Фінна - це збірна назва для різноманітних гнилих уражень тіла декоративної риби, які викликають розпад плавника. Патологічний процес викликаний різноманітними штамами мікроорганізмів з аемомонів, псевдомонас або вібріо -стрижня. Інфекція призводить до занепаду та знищення плавника, і в передових випадках може призвести до смерті.

Перевірте за допомогою

Основні симптоми гнилі рідини:

 • зміна кольору плавника, характерна помутніння або мотивація;
 • затуманення очей;
 • поява невеликих виразок на тілі;
 • Апатія та загальне ослаблення, риба може довго бути в сидячому стані;
 • майже повна відмова в їжі.
Боротьба з плавниками непросто, але можливо. У сучасній ветеринарній практиці для цих цілей використовуються потужні антибіотики протигрибкових та антибактеріальних ефектів. Чому рибний півень не їсть нічогоНайпопулярнішими серед них є:
 • Серай Бактопур - Використовуйте препарат для переробки води з обчисленням 22 крапель (1 мл)/ л води на день. Вони вживають препарат двічі, з перервою 48 годин. Після терапії наркотиками оновлюється вода в резервуарі;
 • Антибак-250 - Препарат розводиться в окремій ємності з розрахунком 1 таблетки/10 л води, отриманий розчин використовується один раз для терапевтичних ванн. Уражена риба в лікарському розчині зберігається щодня, але не більше 4 годин на день тривалість терапії становить 6 днів. Препарат також може бути використаний для переробки акваріума, для цієї 1 таблетки розбавляють у 200 літрів води. Тривалість процедури становить 6 днів, після чого вода повинна бути оновлена ​​в резервуарі;
 • Тетрациклін гідрохлорид - Додайте продукт до акваріумної води з розрахунку 4–6 мг/л. Переробка риби проводиться двічі, кожні 48 годин, але, якщо необхідно, терапія продовжується. Перед кожним наступним циклом введення препарату 25% води в акваріумі змінюються на свіжий.

Важливий!Для лікування півнів наркотики вживаються виключно для прісноводних видів. Ліки для морської фауни для них неефективні (Через високий вміст солей у воді).

Іхтіофтіріоз або, як його називали люди, "манната" - це інвазивна поразка прісноводної риби з одноклітинними протозоями іхтіофіуріусом багатофілій з групи Ciliates. Недуга досить небезпечна, оскільки паразитичні найпростіші за кілька днів можуть спричинити загибель всієї фауни акваріума, це особливо виражається, якщо тіло риби ослаблено первинною хворобою.

Хвороба діагностується досить швидко, головна причина її розвитку часто не відповідає загальній правилах гігієни у змісті декоративної риби. Чому рибний півень не їсть нічогоОсновні симптоми іхтіфтіоз:

 • Невеликі білі вузлики на тілі, спочатку вони впливають на голову, а потім на тіло і хвіст;
 • апатія;
 • зниження активності руху;
 • Риба опускається на дно, густо рухається, часто порошев;
 • Відмова в їжі або плюванні корму після їжі.

Вони борються з цим захворюванням, використовуючи такі ветеринарні препарати:

 • Сироватки Костапур - препарат додається безпосередньо в акваріумну воду з розрахунком 22 крапель (1 мл)/ 40 л води на день. Препарат застосовується двічі з перервою 48 годин, але, якщо необхідно, кількість процедур збільшується до 4. Після терапії наркотиками вода в контейнері змінюється на нову;
 • Малахітовий зелений - Використовується для дезінфіку води з обчисленням 0,09 мг/л води на день. Перед кожним входом кошти в акваріумі оновлюють 25% води. Тривалість терапії залежить від складності інфекції, тому препарат застосовується до тих пір, поки симптоми іхтіфтіозу не будуть повністю зниклі;
 • Ципрофлоксацин - Додайте продукт у акваріумну воду з обчисленням 500 мг/80 л води на день. Перед кожним вкладом препарату в акваріумі вода обов`язково поновлюється. Тривалість терапії залежить від складності інфекції, тому препарат застосовується до повного зникнення ознак захворювання.
Крім того, лікарська терапія повинна супроводжуватися нагріванням риби, оскільки ця вода в акваріумі нагрівається до максимально допустимої температури, що знаходиться в межах +29...+30 ° С. Це допоможе прискорити процеси відновлення організму та його сприйнятливості до наркотиків.

Чи знаєте ви? Для прискорення відновлення риби після впливу будь -яких негативних факторів на воду слід додати спеціальну сольову суміш для прісноводних акваріумів (1 т. л./19–20 л води). Це допоможе не лише подолати всілякі інфекції, але й зменшить загальний стрес для тіла півня.

Однак іхтіофтіриоз або плаваюча гниль можуть знову повернутися, тому, щоб запобігти їх появі в майбутньому, в акваріумі потрібно не тільки змінити воду, але й ретельно очистити її стіни, а також предмети інтер`єру з бруду та рейду. Чому рибний півень не їсть нічого

Півень не їсть і мало рухається

Часто відмова від їжі може відбуватися в адаптованій і довгій рибі. Це спостерігається у випадку різкої зміни умов вмісту (температура, стан води тощо. D.) і супроводжується достатньо серйозними наслідками для здоров`я риби. Це пояснюється різким зниженням захисних функцій тіла, і завдяки цьому здатність протистояти новим екологічним проблемам, включаючи небезпечні інфекції.

Гіпотермія, низька температура води

Вплив низьких температур впливає на активність живих істот, акваріумний рибний півень не є винятком. Зниження температури води нижче +24 ° С є небезпечним для її успішного існування. Це пов’язано з тим, що в природному середовищі ця істота живе в гарячих екваторіальних водах, з достатньо високою та стабільною температурою протягом року.

Про це читайте

Зниження температури води до +20 ° С і нижче сигналізує про тіло риби навколо несприятливого періоду, внаслідок чого процеси метаболічного гальмування, і запускаються органи та систем. Таким чином, організм намагається перейти на автономний режим із низьким споживанням поживних речовин. Чому рибний півень не їсть нічогоВ результаті цього мобільність півня зменшується, а також повна або часткова відмова від їжі. Але найпоширеніше зниження температури викликає застуду в рибі, що супроводжується різким гальмуванням імунітету. Як результат, голодування стає одним із симптомів застуди, який при несвоєчасному лікуванні може знищити півня для здоров`я.

Погана їжа

Різноманітні представники водної фауни дуже сприйнятливі до всіх видів хімічних сполук, токсикантів тощо. D. Навіть невеликі частки речовин можуть знищити їхнє здоров`я, тому під час еволюції риби навчилася майстерно розрізняти їх у будь -якому суворому. Це природна необхідність, яка допомогла їм успішно зберегти в природі донині, тому, годуючи поганою якості або забрудненою їжею, часто кокнель може досить спокійно відмовитись від їжі, поки в акваріумі не з’явиться їжа високої якості.

Детальніше

Незважаючи на те, що ці представники фауни води вважаються всеїдними, вони харчуються свіжими та чистими продуктами, а також виключно приготованими продуктами (подрібненими до потрібного розміру). Щоб розрізнити погану якість або шкідливу їжу, потрібно ретельно подивитися на поведінку риби під час годування. Якщо півень живить активний інтерес до годування, боязко намагається їжа, а потім відкидає її - вам слід серйозно подумати про зміну корму чи дієти, особливо якщо ви вирішили включити щось нове в півень у їжу. Чому рибний півень не їсть нічого

Неправильна заміна води

Вода - це той самий найважливіший фактор для процвітаючого існування риби, як і для людини чистого та свіжого повітря. Через те, що кокнелі містяться у некопущеній акваріумній воді, це вимагає постійної заміни, оскільки кали, частинки їжі та інші забруднюючі речовини можуть призвести до серйозних захворювань у цих риб. Однак не кожен акваріуміст може правильно замінити.

Це часто призводить до досить серйозного стресу, що стає головною причиною різкої відмови від Петушки від їжі. Основна суть полягає у зменшенні небезпечної концентрації різних речовин. Для цього встановіть стійкий режим з чітко розробленою частотою. Залежно від осідання акваріуму, процедура проводиться з 2-3 до 5-6 разів на місяць. Чому рибний півень не їсть нічогоУ той же час, кількість нової води в акваріумі не повинна перевищувати 20-30% від загальної потужності, інакше це може порушити екологічний баланс всередині акваріума, що загрожує серйозним наслідкам для риби, аж до серйозних недуги. Повна заміна води здійснюється у виняткових випадках, коли часткова заміна не приносить очікуваного поліпшення її якості. Часто це спостерігається:

 • з прогресивним цвітінням води, спричиненою мікроскопічними водоростями;
 • Коли розвинулася стійка підкислення субстрату;
 • під час лікування всіх видів інфекційних захворювань;
 • Якщо стійка, сильно змита грибкова слиз накопичилася на стінах елементів акваріума та декору.

Чи знаєте ви?Перші штучно розведені сорти півнів з різноманітними кольорами з`явилися в США в 1910 році завдяки американському іхтіологу Френку Локку.

Невеликий об`єм акваріума

Кокери досить невибагливі до розміру акваріума. Для їх успішного зростання та розвитку потрібно щонайменше 5 літрів на людину, тому особливо початківців акваріумісти містять їх у мінімальних можливостях. Однак не кожен враховує той факт, що, крім риби. В результаті цього риба може не тільки відмовитись від їжі, але навіть серйозно захворіти. Чому рибний півень не їсть нічогоОсь чому для обслуговування півнів необхідно забезпечити в середньому акваріуми, які забезпечують кожній людині щонайменше 10 літрів вільного простору, що забезпечує здоровий ріст та нормальний рух. Крім того, якщо в акваріумі надаються різноманітні водні рослини, об`єм контейнерів повинен бути збільшений до 15–20 літрів на людину. Ця рекомендація також актуальна для акваріума з однією рибою, оскільки танк менше 15 літрів не забезпечить півня свободу руху, необхідного для успішного існування.

Буде цікаво знати;

Відмова від півня їжі - одна з перших дзвонів, що вказує на розвиток досить серйозних проблем у функціонуванні акваріума. Причини цього явища можуть бути великими, але основні з них не відповідають загальними правилами гігієни вмісту риби, а також використання поганої їжі. В результаті цього негативно впливає на делікатний організм півнів, який досить часто з несвоєчасним усуненням причини голодування може навіть призвести до їх смерті.

121

Статии на тема
LiveInternet