Західна сибірська лайка: опис породи

Західна сибірська лайка - це най численна різноманітність північних собак. Її відвезли до СРСР на початку XX в., І відтоді він не втратив своєї популярності. Зараз представники породи відрізняють їх високою продуктивністю.

Історія появи

Багато рідних собак жили за Уральським хребтом. Їх використовували для полювання, захисту. У цей час люди не поставили собі за мету у вигляді вилучення нової породи, тому переправа здійснювалося відповідно до робочих якостей.

Історія появи

Західний сибірський як властивість Росії

Тільки на початку XX в. Було вирішено отримати певний тип собаки. Для цього вони обрали собак Ханті та Мансі. У 40 -х. Фахівці розпочали роботу.

До відома! У 1947 році. Була пропозиція розділити всіх собак у районі проживання. Так з’явився західний сибірський лайк. Країна була в кризі, їй потрібно було хутро та м`ясо. Тому попит на мисливських собак був високим.

Племінні роботи проводили в Пермі, Новосибірськ, Єкатеринбург. Пік популярності був у 70 -х. Минулого століття. У 80 -х. Порода була прийнята на міжнародному рівні.

Це не означає, що ZSL, як був нащадком лише собак Мансі та Ханті. Кров різних рідних собак змішували з ними.

Стандартний

Собака повинна мати сильну і суху статуру. Вона розробила витривалість, швидкість та діяльність, ці якості важливі для полювання. Західна сибірська лайка виголосив сексуальний диморфізм-чоловік більший за суку.

Зверніть увагу! . Перша група має ширшу голову, друга не така масивна.

Голова ZS любить, як цілий витягнутий з укусом у формі ножиці, він має трикутну форму. .

Стандартний

Ніс собаки повинен бути чорним або коричневим

Очі темні кольори, злегка коси, глибоко посаджені. Стоячи і трикутні вуха. Шия м`язистий і сухий. Тіло пропорційне, смажене, хвіст закручується в кермо і кидається на спину.

. Їх можна поєднувати в різних варіантах. Як вага близько 22 кг, висота суки 58 см, чоловік 62 см.

Дискваліфікація пороків

. До них відносяться порушення укусу, лапи лап, недоліки структури тіла тощо. П.

Важливий! Агресивність та інші порушення поведінки також вважаються дефектом.

Стандарт детально описує, якою має бути західна сибірська лайка. За чоловіком, до одного року, тестування яєчок у мошонці обов`язково перевіряється, оскільки крипторчам заборонено розмножуватися.

Відхилення від кольорів також пояснюються дефектами. Наприклад, альбінізм (коли собака повністю біла з рожевою шкірою) вважається неприйнятним. . Все це вважається порок.

Це також має значення, як поводиться собака. За своїм характером, мужність, рішучість, незалежність слід виявляти. . Тому перед прийом до розведення всі центральні лайки тестуються.

Особливості поведінки

Собаки цієї породи відрізняються високим рівнем активності. Вони мають хороший запас енергії, тому їм потрібно багато ходити, бігати, грати багато. .

Важливий! Собаки цієї породи люблять гавкати. Тому ви не повинні чекати від домашнього улюбленця мовчання. Великі мисливці та спортсмени виходять з них, але не супутники.

Взагалі, хаскі піддається тренуванню, і він може бути навчений захищати територію, як Західна Сибірська вівчарка, але в цій галузі собака не продемонструє особливих якостей.

Собаки добре живуть у зграї, і вони дотримуються ясної ієрархії. Тому хаскі можна залишити з дитиною, він захистить її і пограє з ним. Собака здатна виявити незалежність, і в цьому їй не потрібно обмежувати.

За відсутності тривалої ходьби хаскі швидко набуває шкідливих звичок, починає псувати меблі та ситуацію в кімнаті. Краще тримати її в вольєрі на вулиці, інакше вона погіршить свою шерсть.

Навчання

Виховування собак починається з першого дня його появи в будинку. Сюди входять основи послуху, які дозволять вам контролювати дитину.

Дискваліфікація пороків

Доцільно керувати цуценям для групових занять. На них обробник собак розповість вам, як правильно навчити собак, на що звернути увагу та описати варіанти вирішення складних ситуацій.

Зверніть увагу! ZS має відчуття зграї, тому в команді вони краще займаються.

Можна перейти до навчання навичок полювання лише після того, як буде освоєний загальний навчальний курс. Особливу увагу слід приділяти розвитку послуху. .

Догляд

Жорстке густе волосся завжди захищає собаку від переохолодження, тому вона може жити на вулиці цілий рік. Не потрібно часто купатися, оскільки він змиває захисний шар з вовни. Достатньо, щоб очистити грязьові грудочки після висихання.

Варто ретельно вивчити пальці лап, сніг і лід накопичуються між ними. Це сприяє утворенню ран і решітки. Собака рясно тоне, і в цей час вам потрібно розчісувати її двічі на день. Решту часу достатньо 2 рази на тиждень.

До відома! Важко жити в квартирі в квартирі, оскільки в теплих умовах вона постійно тане. Взимку собаку прибирають валянням на снігу. Влітку ви можете поїхати поплавати у водоймі.

Особливості поведінки

Легкі кольори, наприклад, червоношкірий -більш брудні, тому такі собаки миються за необхідності

. Вони можуть виглядати не дуже красиво, але це не заважає їм виконувати свої обов`язки.

Годування

Порода характеризується високим рівнем енергійного, тому собаки потребують висококалорічної дієти. .

Крім того, дайте овочі, молочні продукти, перепелині яйця. Будь -яке перев`язування з вітаміном дозволяється лише після консультацій з ветеринаром.

Важливий! Не годуйте занадто часто і дайте великі порції, інакше собака стане жиром.

Незважаючи на його розмір, як любить їсти. Тому вам потрібно контролювати це. Для деяких власників зручніше утримувати домашнього улюбленця на сухій кормі. У цьому випадку він не повинен бути нижчим, ніж клас супер-преміум (наприклад, пагорби) або цілісно (оріген, Акана тощо.).

Ходьба

Перш ніж купувати західний сибірський, як, варто вивчити опис породи, це справляє загальне враження про його риси. Це дуже активні собаки, які потребують довгої прогулянки не менше двох годин за один раз.

. Варто бути більш обережними з прогулянками по лісовому поясі, як може грати і втекти.

Якщо ви не приділите достатньо часу на виховання собаки, то вона не підкоряється. Тому на кожній прогулянці потрібно пам’ятати основи навчання. Ви можете позичити методи освіти в різних цинологічних школах, оскільки всі собаки потребують індивідуального підходу.

Репродукція

. Це не потрібно це робити, але без цього сміття не зможе отримати документи.

Сексуальна зрілість у собак відбувається лише через два роки. .

. Селекціонер зобов’язаний зробити накручений, покласти стигму або чіпси.

До відома! Західний сибірський любить жити до 14 років. Все залежить від спадковості, умов обслуговування, харчування.

Купівля цуценя

Дитину можна придбати у віці трьох місяців. У цей період він уже готовий до незалежного життя, пройшов через соціалізацію та звик до гігієни. Тому цуценята починають продавати не раніше цього періоду.

Де купити

Найкраще взяти в розплідник. . Дитина повинна мати документи, стигма або чіп.

Навчання

Середня вартість цуценя становить 20 тисяч. потерти.*

Не забудьте перевірити, в яких умовах сука живе і як це виглядає. Це уникне зустрічі з нечесними заводчиками. Батьки цуценя повинні мати генеалогії. Бажано, щоб вони проходили тести на генетичні захворювання, це підтвердить відсутність вроджених проблем.

Прізвиськи

Перш ніж придбати Західний сибірський хаскі, потрібно ретельно вивчити всі характеристики породи. Це зробить уявлення про домашнього улюбленця. Хлопчика можна назвати Джеррі, Джимом, Томом, Кевіном, Ейсом. Інший варіант - дати назву за природою собаки, наприклад, жорстоким, лідером, хвилюванням тощо. П.

Дівчина підходить для прізвисько Амір, Бранта, Зара, Кіра, Кора тощо. Деякі власники вважають за краще висвітлити особливі якості цуценя, наприклад, прізвисько вказує на прекрасне волосся тварини.

Плюси і мінуси

Західний сибірський як не підходить для кожного власника. У неї активний та енергійний характер, їй потрібні серйозні фізичні навантаження. Тому це неможливо розпочати ледачих, апатичних людей.

Важливий! Через густу вовни такої собаки краще тримати в Сибіру та північних регіонах Росії.

Переваги включають:

  • високий інтелект;
  • навчання;
  • життєздатність;
  • впевненість;
  • Високий рівень соціалізації.

Доцільно використовувати собаку для полювання, оскільки це дозволяє їй реалізувати її інстинкти.

Недоліки можуть включати надмірну "розмовність", схильність до незалежності та складної підготовки.

Догляд

Подобається швидко набувати шкідливих звичок, тому їм потрібен регулярний рух

З правильною організацією освіти, Західний сибірський такий, як стане повноцінним членом сім`ї. Вона добре ставиться до дітей, любить активні прогулянки, і цікаво грати з нею. Це хороший домашній улюбленець для заміського будинку, але він не зможе повністю виконувати функції охорони.

*Ціни вказані на листопад 2019 року.

Статии на тема
LiveInternet