Drassyar (собака): опис породи, характер

У минулому, коли багато чоловіків полювали, це були навички полювання, які були дуже вдячні у собак. У той час заводчики працювали над видаленням все більшої кількості порід, більшість з яких ще не втратили своїх переваг та популярності. Такі тварини включають собаки породи Дратаара, представники яких цінують селекціонери собаки по всьому світу.

Історія походження породи

Німецький Дратар по праву вважається універсальним мисливцем. Під час виведення селекціонери використовували генетичний матеріал таких порід, як Erudelter, Podle-Punter та Griffin of Corttalt.

Історія походження породи

Мисливська собака порсу Дратара

До відома! Найближчі родичі Дратарів - Ландхааарі та Курцхаара.

Селекціонери працювали над виведенням цієї породи тривалий час. Тварини отримали громадське визнання у 70 -х роках. 19 століття. Перший клуб профілю з’явився в 1902 році. в Німеччині. Тварини цієї породи були введені в реєстрі Міжнародної кінологічної федерації в 1904 році.

Стандарт породу

Племінний стандарт породи Датхаара був прийнятий у 1870 році. За його словами, собаки характеризуються великими, але в той же час атлетична статура.

Поява цих тварин - це повага. Вони ростуть у діапазоні від 57 до 67 см, тоді як вага може змінюватись від 27 до 32 кг.

Представники цієї породи мають пропорційні частини тіла. Середній розмір голови, морда завдяки існуючій бороді здається квадратною. Ніс широкий, він може бути чорним, коричневим або іншими відтінками залежно від кольору вовняної обкладинки. Очі - це маленькі темні відтінки. Тварина має довгу шию і опущені вуха, а також глибока і широка грудна клітка. Хвіст має форму у формі шаблі і розташований на середньому рівні.

Зверніть увагу! Хвіст Дратара рідко залишає природну форму, головним чином його зупиняють.

Драгхаар -собака, яка коротка рукоятка і жорстка. Підшерстя щільно примикає до тіла і створює водонепроникний ефект.

Колір будь -яких конкретних стандартів не передбачений. Тварини можуть бути різними кольорами, але найчастіше є кава, коричнева, сіра сталева, а також кава-сіла, чорна або чисто чорна дратара. Присутність білого місця в області грудей також дозволена.

Стандарт породу

Чистокровний німецький важкий ентузіазм

До відома! В Інтернеті ви можете знайти інші назви породи - Dreadchange Dog, Dredd Har собака, собака Харт, собака Doghand, Dart Hard або Dog Hard, але це все помилки. Відповідно до стандарту, він відображається лише як дратар.

Недоліки та дискваліфікація пороків

Будь -які відхилення від стандартних вимог -це недоліки, або, як їх також називають, неіснуючими дефектами. Їх значення оцінюється залежно від впливу на здоров`я та добробуту тварини, а також на основі ступеня тяжкості.

Серйозні недоліки та пороки включають:

 • боязкість;
 • відхилення росту;
 • коротка або рідкісна борода;
 • неповний або слабкий укус;
 • тонка і м’яка шерсть;
 • відсутність підшерстя;
 • гірничі рухи;
 • горбаний або провисає назад;
 • Неправильна лінія кінцівок;
 • коротка або вузька морда;
 • лікоть або поза ліктям;
 • грубий скелет;
 • велика сила;
 • Lavern повіки.

Крім усього іншого, причиною дискваліфікації є проблеми з щелепами, різними кольорами ока, погана пігментація, нервозність, будь -які фізичні або поведінкові розлади, а також колір, який не відповідає стандартному.

Характер породи Дратаара

Собака на 80 % - мисливець і лише 20 % домашнього улюбленця лише на 20 %. Представники цієї породи неспокійні трудоголіки. Вони готові розсікати цілими днями на лісах та болотах у компанії свого господаря, щоб заволодіти трофеєм.

Собаки незнайомих людей поводяться з незначною недовірою та підозрою. Ось чому, за бажанням, собак можна легко перерозподілити на тваринних тварин. Представники цієї породи лікують дітей з ніжністю і ніколи не ображають їх. Собака ніколи не відмовиться грати в активні ігри або наздогнати дитину.

За своєю природою Дратар - це виконавча і відповідальна собака. Вона ніколи не вступає в бійку з іншою твариною. Крім того, собаки все ще перебувають у живому розуму. Представники цієї породи здатні тонко відчувати настрій свого господаря і зрозуміти, чого саме вони хочуть від них.

Зверніть увагу! Незважаючи на досить доброзичливий персонаж, Дратара при будь -якій нагоді намагається розчавити людину під собою.

Навчання, освіта та рекомендації щодо освіти

Потрібно почати виховувати цуценя Дратаара якомога раніше. Як поводитися в будинку, а також основні команди, фахівці починають викладати представників цієї породи з двох місяців.

Важливий! Drassy - порода собак, які не терплять агресивного та жорсткого кровообігу. Тварини дуже люблять заохочення та похвалу. У той же час, щоб досягти результатів, власник повинен виявити не лише терпіння, але й наполегливість.

З раннього віку потрібно почати спілкуватися собаку. Як показує практика, близько 4-5 місяців він займає процес, внаслідок чого можна сформувати навички поведінки.

Якщо власник не має досвіду роботи з представниками цієї породи, то найкраще довіряти підготовку професійних собак. Але в той же час, щоб сформувати сильний психологічний зв’язок, він повинен бути присутнім на тренуванні.

Недоліки та дискваліфікація пороків

Тренування мисливської собаки вдома

Полювання з дратаром

Дратара належать до групи поліцейських. Ці собаки працюють на птаха з наполегливим. Представники цієї породи є універсальністю. Тварини можуть працювати у всіх видах пернатної гри та звіра. Ви можете полювати з цими собаками для Hollow, Cornstel, Baekas, Garshnop, Capercaillie, фазанів, ліщинний рябчик та чорний рябчик, а також на польових іграх, таких як Partridges та перепелиці.

До відома! Собаку можна використовувати для полювання на водоплавні птахи, такі як качки та гусей. Ці собаки чудово плавають і звертаються. Деякі власники навчають своїх домашніх тварин полювати на кабана та лося. Але як правильно це сказати. Робіть це чи ні, вирішуйте всіх індивідуально.

Особливості догляду

Відповідно до опису породи, собака Drathaar абсолютно невибагливий у догляді. Завдяки витривалості представників цієї породи взимку її можна навіть утримувати на вулиці.

Догляд за вовняним покриттям також не викликає проблем. У той же час купання - це обов`язкова процедура, але рекомендується робити це лише в міру необхідності.

Зверніть увагу! Шерсть має унікальну властивість самоочищення.

Немає необхідності відвідувати салони догляду, але якщо вовняна кришка набуває неохайного вигляду і схожа на батто, то його потрібно ретельно розчісувати спеціальною щіткою з рідкісними зубами. Фахівці не рекомендують використовувати фуринатор, оскільки шерсть у собак цієї породи є надмірною жорсткістю.

Під час линьки тварину слід розчісувати частіше, особливо якщо тварина росте вдома.

Вуха повинні приділяти пильну увагу та систематично перевіряти їх на появу алергічної реакції або різного роду почервоніння. Раз на тиждень вам потрібно витерти внутрішню частину вух вологою тканиною, зануреною у теплу воду.

Важливий! Під час плавання найкраще підключити вуха з бавовняними прокладками або носити спеціальну шапку для купання на голові тварини.

Перевіряючи вуха собаки, слід мати на увазі, що здорове вухо завжди має рожевий відтінок, в той час як з нього не повинно бути запаху. Надлишок сірки також заборонено. Навіть найменші відхилення свідчать про те, що потрібно відвідати ветеринара.

Характер породи Дратаара

Ця собака з чудовими мисливськими якостями

Правила годування

Щоб собака була у хорошій фізичній формі і має гарне вовня. Ви можете годувати домашнього улюбленця як у натуральній їжі, так і в сухій їжі. Віддаючи перевагу натуральному годуванню, вам доведеться включити в раціон такі продукти, як філе морської риби, субпродукти, м`ясо з низьким вмістом жиру, овочі та фрукти, крупи та продукти з кислого молока.

Слід мати на увазі, що вся їжа повинна бути збалансованою, а для того, щоб покращити кишечник, потрібно подарувати собаку вітаміну вгору та ароматизовану страви з рослинним маслом. Той самий ветеринар допоможе скласти правильну дієту.

Ходьба

Перш ніж отримати собаку породи Дратаара, опис породи, її характеристики та особливостей повинні з’ясувати кожного майбутнього власника. Ці конкретні тварини ідеально підходять для тих, хто любить полювання. Не рекомендується розпочати представник цієї породи як домашнього улюбленця.

Для Drathars рух та регулярні довгі прогулянки відіграють дуже важливу роль. Тварини, позбавлені ходьби, швидко стають млявими та апатичними.

Відповідно до опису, драмати повинні ходити двічі на день. Під час прогулянки тваринам потрібно забезпечити тривалий пробіг, який повинен поєднуватися з навчанням. Тривалість кожної прогулянки повинна бути не менше 30 хвилин.

Зверніть увагу! Ідеально підходить для собаки - це прогулянка, яка триває більше трьох годин на день.

Навчання, освіта та рекомендації щодо освіти

Німецькі жорсткі поліцейські повинні проводити щонайменше півгодини на прогулянці

Здоров`я та хвороби

Незважаючи на те, що у дратів є хороший імунітет і з належним вмістом живе в середньому 13-14 років, вони все ще мають певні захворювання, притаманні цим собакам. Найчастіше в цій породі діагностують такі патології:

 • запалення кісткових тканин та міждітальної шкіри;
 • Дисплазія стегна;
 • кишкова інверсія;
 • ідіопатична остеодістрофія;
 • дерматит;
 • утворення пухлин різного походження;
 • дистрофічні зміни в рогівці ока;
 • аутоімунні реакції на окремі імунобіологічні препарати;
 • кишкове та шлункове спінінг.

Важливий! Щоб зменшити ймовірність розвитку різних патологічних процесів у цих собак, слід звернути пильну увагу своєму вихованцям та забезпечити йому збалансовану дієту, а також при перших змінах поведінки собаки, щоб негайно звернутися фахівець.

Репродукція

Перший ескріст суки цієї породи відбувається у віці від 6 до 12 місяців. Приблизно через півтора роки тварина утворює статеве дозрівання. Саме в цей час експерти рекомендують це. У більшості випадків вагітність у собак відбувається без скарг. Народження незалежне.

Як вибрати цуценя

Цуценя на придбання цуценя Drathaar повинна бути лише від надійних заводчиків. Придбання повинно запитати, чи мають його батьки полювання. Найбільш ідеальним варіантом буде потомство, батьки яких мають щонайменше два дипломи для риболовлі та польової гри. Їх характеристики дуже важливі.

Важливий! Перевагою слід віддати перевагу, і тим, хто домінує над своїми братами.

Полювання з дратаром

Щеня німецької важкої легкої юридичної

Вартість і де купити

Ви можете придбати цуценя в одному з розплідників або від надійних заводчиків. У розплідниках собак породи давно зашвидку дратару можна придбати на 25-30 тис. потерти. Якщо батьки цуценя мають мисливські дипломи, то їх вартість швидко зростає. У цьому випадку цуценя коштує щонайменше 40 тисяч. потерти.*

Плюси і мінуси породи

Представники цієї породи відрізняються такими перевагами:

 • чудові навички полювання;
 • високий інтелект;
 • невибагливість у харчуванні;
 • здатність швидко навчатися.

Незважаючи на величезну кількість переваг, ці собаки також мають недоліки. Недоліки собак включають той факт, що тварини не з декоративних порід, не мають привабливого вигляду та поганих для утримання в умовах квартир.

Особливості догляду

Шедухаар ​​- найкраща порода мисливських собак

Drassyari по праву вважаються універсальними тваринами. Ці собаки спритно контролюють з різними видами гри і нескінченно обожнюють свого господаря. Представники цієї породи характеризуються гострим розумом і гнучким персонажем. Що стосується людини, вони ніколи не виявляють агресії і цілком піддаються тренуванню.

*Ціни вказані на листопад 2019 року.

Статии на тема
LiveInternet