Які захворювання мають у гуппі

Хвороби Палівніса

Споглядання гладкого руху риби в акваріумі має розслабляючий і умисний вплив на нервову систему людини. Створення магічного підводного світу - це величезна робота, яка вимагає багато терпіння, знань та вміння. Гуппі - найпопулярніший тип риби, який найчастіше можна знайти в акваріумах. Про те, з якими захворюваннями Гуппі можна зустріти, як початківці, так і досвідчені акваріумісти повинні знати заздалегідь, щоб визначити можливу проблему вчасно.

Хвороби Палівніса

Яскраві та розкішні плавники риби гуппі першими реагували на зміну мікроклімату в акваріумі, якість корму або пошкодження різними захворюваннями. Змінюючи їх зовнішній вигляд, ви можете діагностувати більшість захворювань у часі та почати компетентне лікування.

Сколіоз або кривизна хребта

Гниль

Це захворювання може статися з кількох причин: Травми, деякі види бактерій (Flexibacter, Vibrio, Pseudomonas), порушення умови вмісту (зменшення аерації води, рідкісне очищення акваріума та заміни води), а самці гуппі більш чутливі до гниття рідини. Часто зараження бактеріями відбувається через недостатню дезінфекцію предметів декору в акваріумі.

Дізнатися більше

Ви можете діагностувати це захворювання відповідно до таких ознак: Плавники вкриті каламутними плямами, які з часом перетворюються на вогнища ерозії, життя крові стають видимими. З пошкодженням черевної порожнини, гній можна вивільнити з ран.

Проблеми відтворення

Плавнічна гниль - це дуже небезпечне захворювання, за відсутності своєчасного та компетентного лікування смерть риби можлива. Заражені особи повинні бути переселені в інше місце і терміново розпочати лікування. Вживається антибактеріальні препарати (наприклад, стрептоцид, бізептол), антибіотики з активною речовиною хлорамфеніколу додаються у воду (наприклад, левоміцитин). Соляні ванни добре зарекомендували себе - 1,5 столові ложки столової соди розчиняються в 2,5 літрів води. Отримане рішення вивільняється для плавання заражених гуппі, час процедури становить 15 хвилин. Одночасно з цими процедурами акваріум - це дезінфекція - декор і пісок зазнає кипіння, а водорості - ретельно промиваються під проточною водою.

Важливий!Якщо ви придбали нового жителя в акваріумі, не поспішайте негайно пускати його у воду до іншої риби. Нехай він плаватиме окремо від усіх. Якщо риба хвора, то ви помітите прояв захворювання та інші тривожні симптоми.

Стиснення плавників

Найчастіше стиснення плавників відбувається через відсутність поживних речовин, які потрапляють у тіло Гуппі разом з їжею. Молоді люди найбільш сприйнятливі до цього захворювання.Ви можете діагностувати цю хворобу ретельно оглянути плавники та хвіст риби - вони стають склеєними або сплющеними в горизонтальному напрямку. Стиснення плавника добре піддається лікуванню - вам слід диверсифікувати щоденне меню своїх домашніх тварин. Введіть живу їжу в раціоні, а також додайте столову сіль зі швидкості 1 г солі на 1 літр води в акваріумі щодня щодня. У той же час не забудьте замінити 20-30 % води на свіжу щодня.

Конкретні захворювання

Розкол плавника

Розкол плавників або хвоста гуппі виявляється в таких випадках: Дефіцит вітаміну D, різка зміна параметрів вмісту риби або травми, отриманих від сусідів у акваріумі.Це хвіст, який стає найчастіше - він розколюється на 2 або більше частин.

Невиліковні хвороби

Перед призначенням лікування цієї недуги - визначте першопричину деформації рибних кінцівок. Якщо хвіст Гуппі сприйняв розірваний вигляд внаслідок нападу агресивних сусідів акваріумів, то, можливо, ви неправильно забрали мешканців, а деякі люди повинні бути переселені один від одного, щоб уникнути подальших травм. Далі перевірте умови затримання ваших домашніх тварин - лужність води, освітлення та насичення киснем. Якщо виключити вищезазначені причини, то у воді бракує вітаміну D. Відновлення балансу вітаміну допоможе додати 1 мл йоду до кожного літра води в акваріумі.

Дізнайтеся, і

Проблема -то -вак

Зміна появи рибного хвоста можлива з таких причин: Травми, отримані від агресивних сусідів, рідкісна заміна води, велика кількість жителів у акваріумі.Симптоми цієї недуги легко помітити - колись красивий і чудовий хвіст гуппі стає синім і рваним.Перш за все, виключайте можливість травм від родичів, перевірте, чи достатньо всіх риб для місця у підводному будинку. Щоб зупинити подальше трепетизацію хвоста та плавників - обережно розріжте пошкоджені краї гострим лезом.

Інші захворювання

Червона пара

Причини - одноклітинні паразити тетрахімена.

Ви можете дізнатися про пошкодження Червоної струпи наступними симптомами: Яскраво -червоні плями або смуги з’являються на плавниках або хвості (часто у самців), поле якого починає розщеплювати кінцівки риби.

Відгуки з мережі

Помітивши появу таких плям на плавниках риби, негайно перемістіть її в інше місце. Пошкоджені частини плавників або хвоста слід вирізати. Обов’язково дезінфікуйте лезо до та після видалення хворих районів. Після цієї процедури покладіть гуппі в ємність у фізіологічний розчин (1 г солі на літр води). Вони допоможуть додати до води левоміцину або антибактеріальних препаратів. Обов’язково спостерігайте за рештою риби для червоних плям. Якщо вони почнуть з’являтися з іншими жителями підводного світу, то негайно проведіть з ними вищезазначені дії.

Чи знаєте ви?Guppies допомагає в боротьбі з малярією. У природних умовах ці риби їдять комарів, тим самим зменшуючи своє населення. Деякий час тому цей тип риби був спеціально випущений в океан біля островів, де вирувала ця страшна хвороба.

Сколіоз або кривизна хребта

Сколіоз HIPIP може виникати з багатьох причин. Для призначення компетентного лікування необхідно правильно визначити характер відхилення:

Які захворювання мають у гуппі

  • Хребет згинається вниз. Це може вказувати на те, що ваш вихованець Овелети та його спина не витримують постійного навантаження і під вагою зайвої їжі падає вниз. Спробуйте зменшити порції їжі та переконатися, що Guppy не бере їжі у менших та слабких родичів.
  • Хребет був вигнутий убік. Це може статися і з смаженими, і з дорослими. Причин може бути кілька: перенаселення мешканців у акваріумі, підвищена жорсткість води, мікобактеріоз. У немовлят може виникнути сколіоз внаслідок пошкодження або пошкодження, отриманої відразу після народження.

Щоб уникнути появи горба на рюкзпі назад, дотримуйтесь різноманітності її дієт - включіть живу їжу та вітамінні добавки в енергетичну систему, але не заважайте рибі, посадіть більше водоростей на дні акваріума, щоб збільшити фізичні навантаження у смажених і не перетинайте тісно пов`язаних людей.

Ми радимо вам прочитати також про JEA

Проблеми відтворення

Якщо ви вирішите взяти участь у виборі риб -гуппі, наша інформація стане в нагоді щодо проблем їх відтворення, з якими ви можете зіткнутися.

Безплідність

У жінок є кілька причин безпліддя: Вроджена нездатність придбати потомство або занадто яскраве і тривале освітлення в акваріумі. Друга причина набагато частіше.

Які захворювання мають у гуппі

Ви можете дізнатися, що самка безплідна, зменшуючи інтенсивність свого кольору. Мотлевий розмальовки поступово стає блідішою, червоний колір зникає в першу чергу.Ви зможете повернути яскраві кольори до кольору жіночої статі, для цього слід скоротити денне світло до 10-12 годин, а також зменшити потужність освітлювальних пристроїв поблизу акваріуму.

Гермафродизм

Причини, чому риба досі невідома гермафродизмом. Зовні діагностувати це порушення також важко.

Які захворювання мають у гуппі

Гермафродизм характеризується додатковим утворенням чоловічих статевих органів у жінок, і такі люди можливі у таких людей. Самці, народжені німецько-німецькою жінкою, стерильні.

Важливий!Годуючи рибу - видаліть незавершену їжу. Залишки їжі - ідеальне середовище для поширення патогенних мікроорганізмів.

Конкретні захворювання

Окрім вищезазначених захворювань та розладів внутрішніх органів, протягом усього життя гуппі можуть отримати конкретні захворювання, характерні для цього типу риби.

Хвороба Гуппі (Іхтіфірій, мультифілій)

Причини, через які гуппі можуть захворіти на Іхтіофтирію та мультифілісу, не вивчаються повністю.

Які захворювання мають у гуппі

Симптоми цих захворювань такі: Поява невеликих плям білого кольору на тілі, плавники та хвоста. Ці плями збільшуються в розмірах протягом декількох днів і викликають свербіж - гуппі можуть подряпати спину на декор або камені в акваріумі. Ваги в уражених місцях починають надихатися і можуть випадати. Поведінка хворих риб також змінюється - вона притягується на дно, вона вважає за краще ховатися в затемнених ділянках акваріума і стає неактивним, апетит знижується. Як тільки білі плями дістаються до зябра, гуппі відчують відсутність кисню.

Ви можете вилікувати Guppies, якщо вчасно діагностуєте зовнішній вигляд цієї недуги. Спеціальні препарати, які можна придбати у ветеринарних аптеках або плавання у формаліновому розчині, допоможуть позбутися білих плям.

Препарат може вилікувати рибу.

Тетрахіменоз

Причиною цього захворювання є одноклітинний тип тетрахімена. Вони можуть потрапити в акваріум разом із декором або ґрунтом, який зазнав недостатньої дезінфекції. Цей тип паразитів небезпечний тим, що він легко проникає в тіло і продовжує руйнування зсередини. Відсутність своєчасного лікування може спричинити епідемію в акваріумі, що може закінчити смерть для всіх її мешканців.

Які захворювання мають у гуппі

Ураження тетрахіменозу можна діагностувати наступними симптомами: Білий слиз з’являється на плавниках, хвості та зябрах, які через деякий час починають підніматися, утворюючи рани та болячки, лусочки починають надути.

Лікування тетрахіменозу включає обов`язкове виключення хворих людей із загального резервуару. Антибактеріальна терапія використовується для Guppy - додавання бісаболу або стрептоциду, а також додавання столової солі до води (1 г на 1 л). Для періоду лікування буде корисним додаткове насичення води киснем.

Невиліковні хвороби

На жаль, акваріумісти, акваріумні риби мають захворювання, проти яких будь -яка лікарська терапія безсила.

Ми рекомендуємо з’ясувати,

Мікобактеріоз (туберкульоз риби)

Це інфекційне захворювання, яке виникає внаслідок пошкодження внутрішніх органів мікобактерій. Туберкульоз риби - надзвичайно небезпечне захворювання для всіх жителів підводного світу.

Які захворювання мають у гуппі

Симптоми туберкульозу риби включають наступне: Летаргія, відмова від їжі, живіт Гуппі швидко зменшується в розмірах, хребет скручений, очі стають опуклими, починають сильно виділятися на тлі висушеного тіла, а також набувають чорний відтінок.

На жаль, неможливо повністю вилікувати це захворювання. Ви можете полегшити стан Гуппі або продовжити її життя на деякий час, але щоб припинити поразку внутрішніх органів і виснаження тіла не спрацює. Пам`ятайте, що помічені симптоми потребують обов`язкового переселення травмованої риби, крім того, виявивши появу захворювання в акваріумі, дезінфікуйте всі предмети в ньому, а також ретельно промийте рослини.

Плюзор

Це дуже рідкісне захворювання, яке має спадкове характеру. Найдосвідченіші акваріумісти не мають точної інформації про причини її зовнішності.

Які захворювання мають у гуппі

Основним симптомом пластофорозу є плавання у воді у вертикальному положенні. Зменшення апетиту, блідості кольору, зниження рухової активності додається до нього.Гуппі -пластофороз не лікується. Виявивши в своєму акваріумі, що деякі люди почали плавати вертикально - вам доведеться їх зняти. Крім того, весь декор, ґрунт та стіни акваріума повинні бути обов`язковою дезінфекцією або кипіння.

Чи знаєте ви?Гуппі - єдиний представник риби, який вже відвідав простір. Приїхавши на орбітальну станцію Salyut-5, їм навіть вдалося відтворити потомство.

Інші захворювання

Не менш небезпечні для всіх мешканців акваріума - це захворювання, спричинені різними бактеріями та одноклітинними паразитами. Найпоширеніша причина їх зовнішності -це порушення оптимальних умов для риболовлі та поганої якості їжі.

Вітер (асцит)

Це захворювання впливає на кишечник риби. Причиною інфекції набирання може бути як вірусна інфекція, так і порушення умов вмісту підводних домашніх тварин. Невідповідна їжа, переїдання та погана якість очищення акваріума можуть спровокувати утворення водяної.

Які захворювання мають у гуппі

Ви можете діагностувати це захворювання відповідно до таких симптомів: набряклий шлунок, опуклість очей, лусочки починають надихатися і випадати. У той же час відзначається зменшення рухової активності, риба намагається сховатися в темних ділянках на дні акваріума.

Вам, мабуть, буде цікаво прочитати про це,

Якщо причина крапельниці стала вірусною інфекцією, то на допомогу надійдуть антибактеріальні препарати, сіль і часта заміна води. Не забудьте переселити хворих людей окремо від решти мешканців акваріума. Покладіть систему годування Guppy - збільшити кількість живої їжі, але переконайтеся, що риба не переїде. Якість очищення та додаткова аерація води також відіграють важливу роль у створенні оптимальних умов для Гуппі.

Гексамітоз (спіронкулез, октомітоз, хвороба діри)

Причиною цього захворювання є інфекція організму з кишковим паразитом джгутика. Він живе в кишечнику та жовчанному міхурі риби, утворюючи там кісти, він виводиться з калом.

Які захворювання мають у гуппі

При зараженні гексамітозом плавники починають руйнуватися по краях, Гуппі втрачає вагу і ховається від сусідів. У калі багато слизу, задній прохід набряклий і рум`яний. На запущеній стадії рани та болячки на тілі з’являються на тілі.

дізнатись,

Лікування повинно починатися з переселення хворих риб в окремий контейнер. При ранній діагностиці захворювання лікування може бути обмежене нагріванням води в акваріумі до 33-36 ° C. Якщо симптоми не зникли, то гексамітоз можна вилікувати препаратами, які можна придбати ветеринарними аптеками. В середньому два тижні достатньо для повного лікування цього захворювання. Хорошою новиною для рибних фермерів буде той факт, що риба, яка хворіє на спіроль, має стійкий імунітет до подальшого пошкодження кишкового джгутика.

Іхтіофіріоз (манка)

Причинно -наслідковим засобом цього захворювання є одноклітинний паразит іхтіофірвус багатофілій. Це дуже заразне захворювання, яке є смертельним для всіх мешканців акваріума.Симптоми іхтіофтіоз такі: Невеликий висип білого кольору з’являється на всіх частинах тіла Гуппі, що викликає сильний свербіж. Риба стає нервовою і постійно намагатиметься подряпати уражені місця на камені та декору. Кислоти з’являються по всьому організму.

Які захворювання мають у гуппі

Лікуйте іхтіофіріоз, додавши у воду солі натрію (1 година. ложка на 1 літр води). Коли з’являються перші ознаки цієї хвороби, хворий гуппі слід переселити. З препаратів застосовуються біоміцин та трипфлавін. При компетентному лікуванні поліпшення відбувається через 2 тижні після початку терапії. Основним показником того, що ваша риба відновлюється, - це зникнення білого висипання з тіла.

Стовпчик

Це бактеріальне захворювання, причинним засобом якого є бактерія, укладена палицею стовпчасти. Найчастіше ці бактерії розмножуються в акваріумах з тропічним мікрокліматом - вода в них нагрівається до 30 ° C. Причиною їх появи в акваріумі може бути його перенаселення, порушення очищення води та дезінфекція ґрунту або елементів декору. Це серйозне захворювання, завдяки якому всі жителі підводного царства можуть померти.

Які захворювання мають у гуппі

Цю недугу можна діагностувати відповідно до таких симптомів: Втрата рухової активності та склеювання плавників на багажник, плавники та зябра, слизові плями сірого кольору, які дуже швидко збільшуються в розмірах, на очах тілі виступають вперед.

Сприятливий результат у лікуванні стовпчастості можливий лише за умови його своєчасної діагностики. Перш за все, необхідно ізолювати хвору рибу, воду в акваріумі повністю замінюється, а декор і ґрунт дезінфікуються. На початковій стадії захворювання ви можете обійти додавання антибактеріальних препаратів до води, і якщо ви пропустили початок стовпчастості, то ви не можете обійтися без використання антибіотиків (левоміцин). Його розчиняють у воді з розрахунку 250 мг на 10 л води.

Важливий!Щоб виключити перенаселення акваріума, керуватися простим розрахунком - на кожен сантиметр риби, що проживає в ній, вам потрібна щонайменше півтора літри води.

Тририніоз

Причинним агентом трирадніозу є одноклітинні паразити - тридемініди. Націлюючи рибу, вони починають паразитуватися в її тілі. За умови правильних умов для розвитку Гуппі, повної та різноманітної дієти, здатності отримати тріумфи, щоб дістатися до нуля. Зовсім інша справа - це коли тіло риби ослаблений неправильним харчуванням, порушенням лужного балансу води або її недостатньої аерації - в цьому випадку трирадініди швидко опиняються жертвою.

Які захворювання мають у гуппі

Одним з головних симптомів тридемініозів є плями Guppy слизу, розкидані по тілу Гуппі. Вони особливо помітні на плавниках. Уражених ділянок свербіж та риба постійно подряпають їх на камені, водорості чи декору. З пошкодженням зябра - риба починає бракувати кисню і може прагнути зловити бульбашки повітря, не розчинені у воді. У той же час яскравий колір згасає, апетит зникає, пошкоджені плавники набувають розпатлого вигляду, а риба виглядає виснаженою і ослабленою.

Ми рекомендуємо прочитати про те, як розбавити та підтримувати такі рослини в акваріумі, як

Вилікувати тридециніоз досить простий - головне - правильно визначити причину появи трипініду в акваріумі. Зміцнити аерацію, диверсифікувати рабовласницьку дієту і перевірити, чи для всіх людей є достатньо вільного простору. Якщо всі параметри є нормальними, то слід почати виганяти паразитів з тіла Гуппі. Ліки, засновані на оксалату Малахітове зелень, прийдуть на вашу допомогу, їх можна придбати у ветеринарних аптеках. Це ефективний препарат у боротьбі з акваріумними паразитами.

Повільний ріст

Якщо ви помітили, що самці Гуппі почали розвиватися повільніше, вони втратили апетит, а яскраве забарвлення стало блідим, то причиною цього може бути відсутність кисню у воді або відсутність корисних речовин у їжі.

Які захворювання мають у гуппі

Симптоми повільного розвитку - це зменшення росту молодих людей, згасання фарб та зменшення апетиту.

Можна усунути наслідки неправильної догляду за рибою, перш ніж досягти їх зрілості. Важливо встановити аерацію в акваріумі, максимально диверсифікувати дієту і переконатися, що всі жителі акваріума мають достатньо місця для вільного плавання.

Пам`ятайте, що різноманітна дієта, створення оптимального мікроклімації для повного розвитку Гуппі, а також правильно підібраних сусідів у акваріумі значно знизить сприйнятливість Гуппі до захворювань та пошкодження одноклітинних паразитів.

Відгуки з мережі

Тепер, виходячи з наявних даних, важко поставити діагноз. Тепер вам потрібно замінити третину об`єму води в акваріумі. Більше не годуйте рибу. Ви можете нагодувати далі Дафнеєю та придбати невелику банку імпортної їжі (невеликі гранули). Годуйте двічі на день, але лише трохи. Далі ми спостерігаємо. Якщо вони продовжуватимуть захворіти, то потрібно буде вжити заходів. Але, швидше за все, все нормалізується.

В.До.

http: // акваріум.ru/forum/862#коментар-16468

Для належного функціонування кишечника компонент рослини в кормі важливий для молі.

Е.До.

http: // акваріум.RU/Форум/862#Коментар-18130

Статии на тема
LiveInternet