Дафнія: що їсть, як рости вдома

Опис та види для домашнього розведення

Дафнія - прісноводні організми, які давно широко використовуються як універсальна їжа високої якості для акваріумних риб. У природі ці особи населені ставками та озерами, але також цілком можливо вирощувати в умовах.

Опис та види для домашнього розведення

Дафнія - це переважно невеликі ракоподібні, які традиційно класифікуються як "живий пил". Давайте зупинимось на структурі Дафнії. У всіх людей цієї групи тіло щільно стиснуто з боків і має подвійну кришку хітину - мийку, закріплену на спині. Як розповсюджується ДафніяНа голові розташовані два очі, часто зливаються у сексуально зрілих організмах в одному складному оці, а в окремих зразках поруч із складним оком можна спостерігати ще одне допоміжне око. Крім того, на голові ракоподібного - дві пари своєрідних антен. Задня пара має більшу і оснащена допоміжними щетинами. Саме завдяки обсягу задніх антен люди рухаються у водному просторі.

Часто у водоймах ви можете знайти такі види мікроскопічних ракоподібних:

 • Магніт - найбільший представник культури (жіноче тіло виростає до 6 мм);
 • Особи розміром з медієм (самка досягає 3-4 мм);
 • Moina - найменший тип ракоподібного (максимальний розмір самки становить 1,5 мм).
Як спіймати себе у водоймах

Чи знаєте ви?Цікаво, що коли рівень забруднення резервуару змінюється, в якій живе Дафнія, як лакмусовий папір, також змінює колір тіла цих маленьких організмів.

Як розповсюджується Дафнія

Процес поширення Дафнії досить цікавий. На тілі самки (на спині) ви можете спостерігати так -сплатну "камеру розплоду". Ця порожнина надійно охороняється верхнім кінцем раковини. Влітку, під час належної кліматичної ситуації, у цьому просторі лежали недосліджені яйця, кількість яких коливається від 50 до 100 штук. З цих яєць лише самки. Тоді молоді тварини залишають порожнину матері. Через кілька днів це явище повторюється. Протягом цих днів молодим тваринам вдається вирости та підключитися до процедури поширення. В ідеалі цей процес є лавинним способом.

Наприкінці літнього сезону та на початку вересня, через погіршення клімату, самців видаляються з ряду яєць. Потім самці оселяють самок. У жінок утворюються нові яйця, загорнуті в щільне покриття (Eteppie). Школя яйця здатна носити досить низькі температури. З появою весни, завдяки теплу та вологу, Етіппія пробуджується до життя. Жінки з`являються з них, і цикл повторюється. Для її життєвого циклу жіноча дафнія може встигнути «народити» 25 разів, але на практиці ця кількість зазвичай менше. Як розбавити вдома

Чи знаєте ви?Серед усіх багатоклітинних чий геном розшифровано та вивчався, власники найбільшої кількості генів - Дафнія. Якщо геном людини містить приблизно 20-25 тисяч генів, то в геному мікроскопічного ракоподібного понад 30 тис. Більше того, понад 10 тисяч цих генів не мають аналогів серед інших живих організмів. Завдяки цьому факту, Дафнія разом із мишею, дріжджами та промиванням дрозофіли використовується для лабораторних тестів як організму «моделі».

Як спіймати себе у водоймах

Звичайно зловити Дафнію з весняного сезону до кінця осені, поки крижана скоринка не буде сформована на водоймах.

Краще зловити маленьких ракоподібних із звичайним плащем з полотна. Потім вони проходять через сито, сортуючи людей за розміром.

Потрібно виходити на риболовлю в саму спокійну і хмарну погоду. Зазвичай це має бути ранковий або вечір. У таких умовах ракоподібні піднімаються ближче до поверхні води. Дафнія: що їсть, як рости вдомаПід час процесу риболовлі Дафнія періодично струшується в спеціальне олов`яне судно. У тих же військах ракоподібні потім транспортують. Не забувайте, що з дуже високою щільністю люди можуть померти під час транспортування.

Важливий!Перш ніж використовувати дафнію в якості їжі для риби, всіх людей слід виражати та промивати у захищеній воді. Принести неприємну «живу їжу» в посудину з рибою або, що ще гірше, вилийте її з водою з природного резервуару неприйнятне. Ви ризикуєте залучити інфекцію та паразити у воду.

Як розбавити вдома

Починаючи вирощувати прісноводні організми, спочатку слід підготувати відповідний контейнер. Крім того, ви повинні знати, як створити всі необхідні умови для цих людей. Йдеться про те, як правильно розводити Дафнію вдома, і буде обговорено далі у статті.

Судно або акваріум для вирощування

Для вирощування «живої їжі» контейнер 15-20 літер-ідеальний. Що стосується вибору судна, врахуйте наступні інструкції:

 • Зробіть вибір на користь матеріалу, який не вивільняє небезпечні хімічні речовини (наприклад, синтетичні полімери). Ідеальний контейнер - скляне судно або акваріум;
 • Якщо ви використовуєте просте скляне судно, область, що контактує з повітрям, повинна бути надзвичайно великою. Цей стан необхідний для обміну природним газом та постачанням малих ракоподібних киснем;
 • Якщо ви все ще вибрали металеву ємність, він не повинен бути виготовлений з нержавіючої сталі;
 • Якщо ви плануєте провести судно з ракоподібними в кімнаті з яскравими світильниками або на вулиці під яскравими променями сонця - візьміть контейнер з мінімальним об`ємом 40 літрів.

У акваріумах ви можете розводити рибу, такі як: і

Фізичні умови

Далі ми розглядаємо фізичні умови, необхідні для успішної розведення дафнії.

 • Температура. Ракоподібні адаптуються до широкого спектру температур. Температура вважається ідеальною +18-22 ° C. Дафнія сплеє ідеально витримує коливання вище 10 ° C. Для ракоподібного фокусника в природі є оптимальна температура, досягнута лише раз на рік.
 • Солоність. Дафнія - прісноводний живий організм. Рід планктонних ракоподібних, до яких він належить, не включає морських представників. 99 % ракоподібних - прісноводні, а решта живуть переважно в солоній та морській воді. Окремі зразки були знайдені у воді з солоністю понад 0,004 проміле.
 • PH та аміак. Оптимальним є індикатор водню (pH) 6,5-9,5. Аміак, навіть у низькій концентрації, токсичний для всіх живих організмів. Однак у лужному середовищі рівень отруйності аміаку різко зростає, що не впливає на здоров`я Дафнії, але негативно впливає на розмноження людей. Отже, незначний вміст PH та аміаку не є загрозою для успішного розведення Дафнії. Значне збільшення індикатора водню підвищує токсичність розчинених газів та мінералів.
 • Кисень. Ракоподібні почуваються добре в брудній воді. У цьому випадку індикатор розчиненого кисню може коливатися майже з нуля до суперсинованого рівня. Така витривалість культури обумовлена ​​здатністю формувати гемоглобін. Кустацисти не витримують інтенсивного обміну повітрям з невеликими бульбашками повітря. Ці бульбашки можуть знищити маленьких людей. Однак дуже неспішна аерація також може знищити невеликих ракоподібних. Повільний обмін повітрям утворюється на поверхні води згубний потоковий шар для цих живих організмів.
Дафнія: що їсть, як рости вдома
 • Розчинені мінерали. Річки дуже вразливі до змін хімічної складової їхнього середовища. Вони гинуть, роблячи магній, калій, цинк, натрію та кальцій. Низький вміст фосфору активує процес поширення, але насичення, що перевищує 0,001 проміле, є смертельним для молодих тварин. Навіть найнижчий вміст міді викликає зниження мобільності цих організмів.Розчинені токсини (пестициди, відбілювач, миючі засоби) невеликі організми також дуже сприйнятливі. У свою чергу, азот, який стимулює ріст водоростей, не впливає на Дафнію. Щоб позбутися хлору в акваріумі, слід використовувати аерацію або дехлоризацію. Ви також можете додати невелику дозу штампів (у вигляді порошку). Місто або природна вода зазвичай занадто забруднена. Дистилізована вода не може бути використана, оскільки вона не має необхідних мінералів. Для Дафнії краще взяти воду, яка витягує з акваріума з рибою. Використання відфільтрованої озерної води або дощової води також дозволено.

Будинок для акваріумних риб та інших жителів води потребує високої якості чистої води, оскільки інакше ваші плаваючі домашні тварини не будуть дуже щасливими і, швидше за все, ви не будете жити з вами. Прочитайте, як вибрати, а також як використовувати кондиціонер для акваріума

Годування

Щодо того, що Дафнія харчується, в природних умовах дієта цієї культури складається з бактерій, дріжджів та мікро -коне.

Бактерії невеликих ракоподібних витягуються з бананової скоринки та інших харчових відходів. Крім того, бактерії можна отримати від звичайних екскрементів. Якщо ви вирішили використовувати екскременти, замочіть їх заздалегідь у воді та наполягаєте на кількох днів. Вода почне тканину, що вказує на ріст бактерій. Через 6-7 днів вилийте корисну воду в посудину з рибою у співвідношенні 450 мл на 20 літрів. Повторюйте процедуру кожні 5-6 днів. Дафнія: що їсть, як рости вдомаДріжджі підходять для звичайної пекарні. Норма для кожного дня для ракоподібних становить 28 г на 20 л води.

У той же час виготовляйте мікро -криски, які запобігають засміченню та подачі води з іншим джерелом поповнення до культури. Встановіть водорості в досить великих кількостях. Для цього вичерпайте воду з населеного акваріума, покладіть її під сонячні промені, щоб "морське сіно" було інтенсивно сформовано.

Щоб диверсифікувати дієту дафнію, а також забезпечити їм вітаміни - періодично додайте в акваріум капусту, буряк або моркву (1 година. л. для 5 літрів води). Великий ефект також дає рідкий гній, доданий невеликими кількостями.

Важливий!Як їжа для невеликих ракоподібних, не рекомендується вилити відвар молока або сіна в акваріум - ці компоненти гальмують розвиток та відтворення людей.

Як бачите, вирощувати невеликих ракоподібних в умовах кімнати досить просто. Ці маленькі організми будуть служити відмінною їжею для ваших мешканців будинку акваріума.

Статии на тема
LiveInternet