Як розмножувати хам'яків вдома

Зміст різноманітних хом`яків перед спаровуванням: разом або окремо

Хамства, як і інші гризуни, мають велику родючість і легко помножуються. Але щоб отримати сильне потомство та зберегти здоров`я самих домашніх тварин, слід враховувати деякі нюанси. Розглянемо їх детальніше.

Зміст різноманітних хом`яків перед спаровуванням: разом або окремо

Перед тим, як спаровуватися хом`яками, це необхідно Містити окремо, інакше вони можуть розмножуватися занадто часто. Це положення може спричинити ослаблення жіночого тіла та народження слабкого потомства. Тому спаровування хом`яків для розповсюдження слід проводити заплановані. ПубертатПри формуванні пар для поширення слід враховувати наступне:

 • Жінку великих розмірів не можна зменшити з маленьким чоловіком, вона може вести себе агресивно і завдати йому шкоди;
 • Самка невеликих розмірів не пов`язана з великим чоловіком, оскільки потомство може прийняти розміри батька, і у неї будуть проблеми з народженням таких великих дітей;
 • Родичі не повинні зменшуватися, оскільки вони можуть мати нездорове потомство, обтяжене генетичними відхиленнями;
 • Не розводять агресивних людей - така поведінка може бути генетично закладена та успадкована;
 • Ви не можете з`єднати жирних людей. По -перше, вам потрібно переглянути їх дієту та перенести на більший корм, що містить менше жирів та вуглеводів та більше вітамінів, щоб вони схуднули. Занадто густі хом`яки часто безплідні, і ваші зусилля щодо їх поширення будуть марними.

Важливий!Багато хто тримає хом`яків по парах, і це неправильно. Ці гризуни за природою самотники і не дуже добре реагують на сусідство. Особи, що мають секунду, можуть розпочати боротьбу за територію, яка може призвести до смерті одного з них.

Коли самець і самка хом`як живе в клітці спільно, потім спаровування відбувається в період жіночого ескру. У цьому випадку хом`як в один раз може мати період лактації та вагітності, що сприяє сильному ослабленню його здоров`я. Як часто хом`яки розмножуються

Пубертат

Жінки можуть завагітніти вже у віці 3-6 тижнів. Тіло тварин у цей період все ще зростає, і, дозволяючи вагітності з такою молодою людиною, ви можете значно зменшити його життя. Потомство з такою ранньою вагітністю часто народжується нежиттєздатними. Занадто молоді самки виробляються невеликим молоком, а дитинчата можуть просто померти від голоду. У таких випадках хом`як може навіть їсти своє потомство.

Найкраще для початку спаровування-це вік 3-6 місяців. Якщо самка не помножила до 6 місяців, то вона не повинна організовуватися спаровуванням. Така пізня вагітність та пологи можуть мати багато ускладнень.

Чоловічі особи можуть бути використані для розведення з 5 тижнів.

Дізнайтеся більше про зміст хом`яків: що, скільки, як, як

Як часто хом`яки розмножуються

Ви не можете спаровувати жінку частіше шість разів на рік, Оскільки організм не встигне відновитись після пологів, що негативно вплине на здоров`я дитинчат. Найкраще відпочити між милосерями за 3-4 місяці. Буде оптимально обмежити кількість періодів відтворення до трьох разів на рік. Коли посадити самку чоловіковіСлід мати на увазі, що деякі жінки на 12-14 місяців стають безплідними. Але самці не втрачають здатності відтворювати все своє життя і завжди виявляти інтерес до протилежної статі. Але їх не слід часто використовувати для зачаття, оскільки при частому спаровуванні їх здатність до розмноження падає, і очікувана вагітність не відбувається у жінок.

Чи знаєте ви?Хармани відрізняються від інших гризунів наявністю мішків для засувки, що містять до 50 г кормових або будівельних матеріалів. Їх зберігання добре відоме, резерви хом`яків можуть досягти 90 кг. Ці тварини іноді завдають сільськогосподарських земель значну шкоду.

Коли посадити самку чоловікові

Хмаяков повинен бути пов`язаний лише в період Еструса (estrus) у жіночої людини, що відбувається кожні 3-5 днів. Цей стан зазвичай відбувається ввечері і триває 4-24 години.

Ознаки еструса у жінок однакові:

 • неспокійна поведінка;
 • поганий апетит;
 • Зміцнення запаху;
 • Слизовий розряд спостерігається під хвостом.

Чому це не може вийти

У деяких різновидах хом`яків (джунгар або хом`яка молотка) ознаки estrus не помітні.

Прочитайте також про

Іноді в холодний сезон Еструс не спостерігається у жінок, оскільки в природному середовищі вони зимують у цей період, і їх відтворення відбувається з травня по вересень. У умовах квартири вони не сплять і здатні зачаття протягом усього року.

Якщо самка посаджена не в період Еструса, вона може проявити йому агресію. Те саме може статися в період Еструса, коли самця не сподобалася чомусь. Якщо ви хочете отримати потомство з цієї пари, то вам слід спробувати зменшити їх разом.

Чому це не може вийти

Доцільно ввести хом`яків перед спаровуванням, тоді спаровування буде ефективно проходити. Для цього підходить деяке нейтральне місце або площа проживання чоловічого індивіда хом`яка. Ви не можете привести цих гризунів у житло самки.

Це ідеально для цієї мети Щільна коробка з картону або пластику, Оскільки якщо хом`яки почнуть боротися всередині клітки, буде важко негайно відокремити їх, і вони встигнуть нанести травми один одному. Раніше потрібно захистити руки шкіряними рукавичками від укусів цих гризунів.

Хом`як не завжди вагітний у першого товариша. Тому спаровування потрібно повторити перед очікуваною подією. Де вмістити та які умови потрібно створити для вагітного хом`якаНаступними причинами можуть бути серйозні перешкоди для вагітності:

 • Та сама -сексна пара. Перед спаровуванням слід ретельно оглянути тварин і точно визначити підлогу;
 • Скільки хом`яків вимовляються потомство
 • ожиріння. Як ми вже говорили, надмірна вага негативно впливає на концепцію. Якщо тварина завищена і при ході живота торкається поверхні, то її слід поставити на дієту;
 • ірраціональне харчування. Відсутність деяких вітамінів та інших речовин може заважати виникненню вагітності і навіть спровокувати самку, щоб з`їсти її потомство;
 • . Після деяких захворювань тіло хом`яків слід відновити, щоб бути здатним до відтворення;
 • стрес. Деякі стресові ситуації (тісне житло, постійний шум і світло, дратівлива кішка або собака) запобігають відтворенню цих гризунів.

Чи знаєте ви?Хаманти - це досить активні та мобільні тварини. У природних умовах вони проходять на великі відстані в пошуках їжі (до 10 км). Тому для домашніх тварин потрібно забезпечити достатню активність, помістивши колесо в клітку.

Де вмістити та які умови потрібно створити для вагітного хом`яка

Вагітна самка повинна приділяти більше уваги. Не повинно бути перешкод пити та їжу. Під час вагітності самка повинна бути надана Прогулянки, але важливо, щоб вона не злякалася.

дозволяє хом`яку вільно рухатися по території кімнати чи квартири. Це дозволяє йому підтримувати необхідну діяльність, а також періодично змінювати ситуацію, що важливо для психологічного стану гризуна.

Необхідно контролювати постійну температуру та вологість у приміщенні, де знаходиться клітина. Клітину в цей період слід видаляти рідше, а не переставляти в інше місце. Але перед передбачуваним народженням його слід добре очистити, дезінфікувати та встановити на місце (будинок, притулок), в якому відбудеться полог, свіжа сміття (найкраще від нарізаного сіна). Скільки народжуваних хом`яківПід час очікування потомства харчування жіночого хом`яка повинно бути збалансованим і містити більше білків, кальцій. Зелені (люцерна, конюшина), морква, пророщені зерна зернових повинні бути включені в дієту, дайте більше сиру та шматочків вареного м’яса. Ви також можете додати збиті яйця, молочні сири до меню. Також рекомендується поставити шматок крейди або кальцієвого глюконату, а також таблетку активованого вугілля та фітину.

Ми радимо вам прочитати про функції

До пологів і в перші сім днів після них глюкоза та препарати, що містять кальцій, додаються до пиття. У перші 7-10 днів вагітності кількість їжі збільшується для майбутньої мами на третину, але в найближчі 10 днів збільшення вдвічі більше.

За 2-3 дні до народження хом`як має сильну спрагу, тому важливо стежити за наявністю достатньої кількості рідини у випива. Бажано, щоб температура пиття становила приблизно 20 ° C. Ви можете використовувати інфузію томатного соку та шипшини як пиття як пиття.

Відео: Вагітна гальма

Скільки хом`яків вимовляються потомство

Жінки хом`яків несуть потомство протягом 16-20 днів. Гестаційний вік-це набагато більше 18-30 днів. На десятий день самки вже стають помітним животом. Народити найчастіше вночі, і лактація триває до 25 днів.

Важливий!Безпосередньо перед пологами важливо контролювати наявність достатньої кількості води у випивці, оскільки відразу після народження мами мама сильно спрагли.

Скільки народжуваних хом`яків

Родючість хом`яка дуже висока, особливо коли вони отримують достатню кількість їжі і не сплять.

Завдяки здатності регулярно давати потомство, ці гризуни популярні в лабораторіях під час різних досліджень. Піклуйтеся про потомствоЗалежно від різноманітності та від`їзду, хом`яки можуть відтворити різні суми потомства. Наприклад, хом`яки типу джунгару народжують 4-6 немовлят, рідше 8-9. Але хом`яки карликових порід менш родючі через невеликі розміри. Сирійські хом`яки Завжди дайте високе потомство. Зазвичай це 8-10 немовлят, але кількість потомства може досягти 20 штук.

Прочитайте також про годування та догляд

Піклуйтеся про потомство

Після потомства, перевезення хом`яків має свою специфіку. Клітина не видаляється протягом 14 днів, температура підтримується на рівні +21...+25 ° С. У цей період ви не можете доторкнутися і заважати дітям, щоб не викликати стрес у мами -годувальництва. Белк збалансована їжа, збагачена жирами, вводиться в харчування хом`яків. Вони починають пити вікна води через 10-20 днів після народження.

Якщо мати чомусь не може годувати її потомство, то дитинчів годують піпеткою зі спеціальною заміною для дитячої суміші хом`яка або порошку. Через 7-10 днів дитинчата починають шукати їжу самостійно. У цей період у гнізді дітей можна кинути тертована морква, сир та інша їжа. Вони кладуть більше їжі, щоб достатньо і матері, і її потомства. Коли ви можете посадити хом`яка з хом`яківЯкщо в клітці не було будинку, то вам потрібно розмістити в ньому невелику картонну коробку, щоб мати та діти відчували себе захищеними. Якщо хом`яку забезпечується будівельними матеріалами, то він самостійно обладнає житло. Окрім тирси та наповнювача, серветки або паперові рушники також розміщуються в клітці для зручності очищення.

Перегляньте поради щодо організації хом`яка.

З цією метою ви не повинні використовувати ват і тканину, щоб хом`яки не плуталися і не задихалися. Клітина не повинна бути посушливою і мати зміну висоти, а зазори між стрижнями повинні бути такими, що дитинчата не випадають з клітини. Годівниці слід розміщувати, щоб діти могли легко їх знайти, а воду не слід розміщувати у відкритих контейнерах.

Якщо раптом новонароджений хом`як впав з гнізда чи будинку, то його слід ретельно повернути назад не за допомогою рук, а, наприклад, ложка. Клітина поміщається в тихе місце і закриває від прямих променів сонця, їх заборонено чернетками.

У присутності маленьких дітей у будинку їм слід доручити, що їм не потрібно брати маленьких хом`яків на два тижні. Після того як дорослі діти переміщуються в різні клітини, ви можете почати приручати їх до рук, щоб вони звикли до людини і не кусали свого майбутнього власника.

ВІДЕО: ЗМІН ЗМІН

Коли ви можете посадити хом`яка з хом`яків

Ви можете посадити потомство з хом`яків з 3-4-го тижня життя. Через 28 днів дитинчата не потребують матерів, а також мають можливість відтворювати. Тому вони наполягають на запобіганні ранньої вагітності та виникнення агресії з боку матері. Але якщо дитинчата народилися слабкими і дуже маленькими, їх можна утримувати з хом`яком до 5 тижнів, але не більше.

Діти не одразу дають немовлятам після розлуки з матір`ю. Самки відокремлюються від чоловіків і посаджені в різних клітинах, які мають все, необхідне для підтримки хом`яків - пиття, годівниць, сміття, будинків тощо.

Як домашні тварини, ви можете містити гризуни, такі як

Хампер може бути розповсюджений у віці 1,5-2 місяців. Вони намагаються дати Хомаяков трохи раніше, оскільки вже за сім тижнів починається боротьба за територію, і кожен хом`як потребує окремого житла. При передачі хом`яків доцільно дати трохи наповнювача, який вже використовувався, і подавати вперше. Звичайний запах та їжа зменшать стрес від зміни проживання. Чи можливо каструвати хом`яків

Чи можливо каструвати хом`яків

Часті еструс не особливо турбують самих хом`яків та їх власників Немає сенсу стерилізації гризуна. Крім того, через невеликий розмір тварини та погане сприйняття наркозу ця процедура практично не застосовується.

Але якщо є вказівки на кастрацію хом`яків - пухлини насіння, піометра, пухлини матки, то необхідно з’ясувати, в якій ветеринарна клініка стерилізується, і ця процедура проводиться.

Чи знаєте ви?12 сортів хом`яків живуть у Росії в диких умовах. Усі вони є носіями 30 інфекційних захворювань, деякі з них можуть закінчити смерть для людей. Тож укус диких людей небезпечний для здоров`я.

Репродукція Hamper: огляди

Хами без дітей житимуть чудовим життям. І якщо ви змусите вас народити, дівчина може померти під час пологів, вона може відкрити кровотечу, ви не заощадите, включаючи місяць пізніше, або навіть рік. І все через полог. І хлопчик, якщо він не знає, що дівчата існують, буде вдвічі щасливішим і спокійнішим.

Світлана

https: // Zoodrug.ru/тема350.HTML

Головне правило, яке ви зараз знаєте - ви не можете тримати хом`яків разом з хом`яками! У природі, хом`яки ніколи не живуть разом, кожен має свою окрему територію, і якщо інший хом`як входить до неї, то буде велика боротьба. Для поширення вони сходяться і негайно розкидаються на свої території. Тому зараз, коли ви насильно зафіксували їх в одній клітці, вони відчувають великий стрес. І ви можете цього не побачити. Поки вони не б`ються, але це лише питання часу. Вам здається, що вони живуть тихо, а потім прокидаються вранці - і у вас є бам! - Один труп, і другий гіркий розбитий. Вони не вб`ють один одного - так що калікують.

Анна.Стасі

http: // haamster.ru/forum/Threads/razvedenie-dhungarskix-xomjakov.28940/#Post-643547

Золоті правила: 1 хом`як = 1 клітка (і незалежно від того, який хом`як) 2 -розмір піддону: довжина 50 см, ширина -30.3- Розведіть з 4 місяців, не раніше.4- і не родичі, інакше всі генетичні болячки вийдуть у дітей, а хворих чи слабких, маленькі діти народиться.

Ілана

http: // haamster.ru/forum/Threads/razvedenie-dhungarskix-xomjakov.28940/Сторінка-2#POST-664892

В принципі, турбота та розведення хом`яків не є складною справою. Головне - вибрати правильні пари, бути уважними до своїх домашніх тварин та забезпечити все необхідне. Не забувайте, що хом`яки є одинокими тваринами, і вони повинні забезпечити окреме житло, а також поєднуватись лише для спаровування під час есстри в самці.

Статии на тема
LiveInternet